Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Delice Karadeniz Macerası..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Dostum hayırlı yolculuklar,
    Büyük şehirlerde Tekzen filan gibi magaza bulursan lastik tamir spreyi al.
    Lastikçiye kadar idare eder.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    arkadaşım ALLAH kaza bela vermesın hayırlı yolculuklar anlamadığım bir şey var acalenızmi var acaba karadenız muhteşem güzel doğası olan yer hepımız bılıyoruz gittiğimiz yollarda öyle gece yolkculuğu bırakın gündüz yol alın bütün o güzellikleri kacırmayın bizede kacırtmayın sakın sakın rısk almadan keyıfle gezinizi tamamlayın

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    iyi dilekleriniz için saolun arkadaşlar gezim mükemmel geciyo artvin hopa da aküm aşırı dolmaktan bitti tamirci bulmak çok zordu sonunda biyer buldum aküme asit fln ilave ettiler ve ön rulmanların dağıldığını farkettim köy yolları haliyle motoru hırpalıyo dağ, tepe demiyorum 900 rakımı gördüm maşallah 98 model olmasına ragmen tık demedi 1000km fln sürdü gelişim 150ytl benzin attım şuan 1450 km deyim 80-90 ile ilerlerken çok yakmıyo tek silindir olması dağ yollarında çok güzel.
    Köy yollarında bi anda gidiş yönerini gelişe bağlamışlar bu yüzden bazen araçlarla kafa kafaya geldim alışması zaman aldı gürçistan sınırına kadar gittim karadenizde inanılmaz yağmurlara yakalandım her yanım sırılsıklam oldu ve fotoğraf makinam bozuldu telefonla foto çekiyorum şuan atamıcam bir köyden nete giriyorum buralar net bulmak zor.tv de üzücü bir motor kazası haberi aldım karadeniz yolunda olmuş sanırım uzun yola çıkmak gerçekten çok tehlikeli Allah yardım ettide başıma iş gelmedi tırlar vs. çok sakat.
    Akrabalarımın hepsi motorla geldiğimi duyunca çıldırdı bazılarıysa helal olsun sana damat diyolar artvine kadar boşuna gelmedik ya kız kaçırdık zamanında gönüllerini kazanmaya çalışıyorum pek başarılı olamadık kayınbaba konusunda ya neyse çok eğleniyorum uzun yola motorla çıkmayı düşünenler varsa hayatlarının en büyük motor tecrübesi olur ve asla unutulmaz.Gece motor kullanması gündüz kullanmaktan çok daha rahat ve güzel gündüz gezersin fln diyosunuz ama gecenin o atmosferi, yolların boş olması çok güzel ve anladım ki 650 cc altı bir motorla uzun yola çıkılmaz bu dağları çıkmak onca yükle ancak enduro motorun harcı otobanda yeri gelince 150-160 yapmam gerekti bazı durumlarda araçlara ayak uydurmak şart.
    Temiz havadanmı nedir sabahın köründe kalkıyorum ve iştahım dur durak bilmiyo ah ki böyle temiz yerlerde yaşamak lazım ist. da nefes alınmıyo dereler, şelaleler, ovalar ve en sevdiğim dağlara tırmanmak motorla tekrar net bulursam fotoları atıcam buraya umarım bu tarz bi gezi yapmak istiyenleri bir nevze gitmiş kadar etkilerim görüşmek üzere kendinize ii bakın siteye girmeyi özledim aeo'lun
    Motosiklet mucidi

CBR- KADİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r repsol idi..
    allah kazadan beladan korusun sizleri. en kısa zamanda fotoları bekliyoruz.
    motorumla hayatımı çeyrek mil yaşıyorum

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dikkat li olun.......

güle güle gidin güle güle gelin...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    resimler süper,kazasız belasız bir gezi olur umarım.iyi eğlenceler
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    05.08.09 - 17.08.09 tarihleri arasında süren karadeniz gezimiz bitmiştir...
    Motorun bir arıza çıkarmasından korkuyodum özellikle terkedilmiş yollarda tekerin patlamasından korkuyodum Allahtan hiçbir aksilik olmadı sağsalim eve döndük.fotoğraf makinam yağmurdan dolayı bozuldu cep tel. ile çektim.
    Samsun dan Orduya Trabzondan Artvin e karışık fotolar ve yol boyunca çekilmiş fotolar vardır.Fotolarla yaşadıklarımızı anlatmaya çalıştım çok büyük tecrübeydi 18 saatte ist.-ordu ya ulaştım her 1 saatte bir durakladık en büyük sıkıntımız popo ağrısı oldu bir ara uyku yastıkları aldık dinlenme tesisinden oda pek fayda etmedi ama ne bel ağrısı nede başka bir ağrım oldu motoru yüksek devirde saatlerce zorlamama rağmen tık demedi buda enduro motorların dayanıklılığı.Orduda 2 gün kaldıktan sonra Hopa ya gittik 5 günde orda kaldım 5 gün full yağmur yağdı bıktım ıslanmaktan 2 tekerinde en berbat durumu yağmura yakalanmak ne kadar tam takır giyindiysemde ıslandım.Herşeye rağmen hayalini kurduğum karadeniz gezim mükemmel geçti.
    Geri dönüş yolunda akşam saatlerinde yola çıktık bu yüzden biraz hızlı geldim 14 saatte istanbuldaydım yollarda motor görememek beni üzdü tek deli bendim galiba gece gec saatlerde bir benzin istasyonunda 2 gençle tanıştım Allah razı olsun çok sıcak kanlılardı birşey içermisiniz diyince bende dedim ısmarlarsan neden içmiyim nescafe ısmarladı valla gecenin 3 ünde buz gibi havada çok iyi geldi.İnsanların ilgisi çok güzeldi ben biraz yabancılara benziyorum ondan araçların camından cıkıp bağıranlar, arka camdan el sallıyan teyzeler , beni dikkatlice izliyen coçuklar herşey çok güzeldi.İlk kez hayatımda motor kullanırken uyudum eşim geri dömüş yolunda arkamda uyudu gerçi hep uyuyodu ya neyse bende artık dayanamadım sakarya otobanında 110 la falan giderken bi daldım bi anda ayıldım vallahi çok korktum kaskın vizörünü açtım ayılmak için herşeyi yaptım sonra bir motor gördüm beni solladı onca yolda ilk kez bir motor beni geçti peşine takıldım hemen işte orda ayıldım:D en son 155km hız yaptım aşırı yüklü olmam dahasına müsade etmedi.Tekrar işlerimin başına geçtim bütün stresimi attım bu gezi sayesinde darısı sizinde başınıza fotolara döneyim artık.İYİ SEYİRLER

Motosiklet mucidi

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    uyuyakaldın demek tebrık ederım ne kadar yapılmaması gereken sey varsa hepsını bu gezıde yaptın umarım senı ornek alan cıkmaz...
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uyuyakaldın demek tebrık ederım ne kadar yapılmaması gereken sey varsa hepsını bu gezıde yaptın umarım senı ornek alan cıkmaz...
    sanki keyfimizden uyuduk açil ist.a dönmem gerekiyodu hiç uyumadan çık bakim yola nasıl oluyo hem zaten örnek alınması zor biriyim deli cesareti var bende bunun cezasını cektim ama ben değişmem vallahi çok az kişinin yaşıyabileceği güzellikleri yaşadım ben ders alınsın diye başıma gelenleri yazdım umarım uzun yola motorla çıkıçaklar benim konumu 2 yönden ele alarak okuylar çok şey çıkarıçaklarından eminim benim ilk uzun yol gezim olduğu için tecrübesizdim ama artık rütbem yükseldi dahada gam yemem.ama dikkatin için teşkr. ederim
    Motosiklet mucidi

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    eline,emeğine sağlık arkadaşım,sağ salim dönmenize sevindim.resimlerini merakla bekliyordum zaten.uzun yol tecrübesi,seninde dediğin gibi bambaşka,hafta sonları sağa sola gitmekle asla karşılaştırılamaz.bravo diyorum.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline,emeğine sağlık arkadaşım,sağ salim dönmenize sevindim.resimlerini merakla bekliyordum zaten.uzun yol tecrübesi,seninde dediğin gibi bambaşka,hafta sonları sağa sola gitmekle asla karşılaştırılamaz.bravo diyorum.
    evet aynen abi saolasın resimleri beğenmene sevindim.evet abi çok büyük tecrübe oldu afalladım önce sollamalara fln giderken ve hızımı tek şeridli yollarda sabitlerken zorladım saatler geçtikçe alıştım yollara.İyi dileklerin için saol abi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:33 PM ----------

Alıntı davids adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler süper,kazasız belasız bir gezi olur umarım.iyi eğlenceler
    saoalsın arkadaşım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:34 PM ----------

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dikkat li olun.......

güle güle gidin güle güle gelin...
    inşallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:34 PM ----------

Alıntı CBR- KADİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah kazadan beladan korusun sizleri. en kısa zamanda fotoları bekliyoruz.
    amin saolasın fotoları koydum iyi seyirler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:36 PM ----------

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ALLAH kaza bela vermesın hayırlı yolculuklar anlamadığım bir şey var acalenızmi var acaba karadenız muhteşem güzel doğası olan yer hepımız bılıyoruz gittiğimiz yollarda öyle gece yolkculuğu bırakın gündüz yol alın bütün o güzellikleri kacırmayın bizede kacırtmayın sakın sakın rısk almadan keyıfle gezinizi tamamlayın
    acelemiz yok tabiki ama gece yola çıkmak daha mantıklı geldi bana sabahın güneşi bunaltıyo insanı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:38 PM ----------

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç ihtiyacım olmadı iyiki patlamadı lastiğim şamyelli olduğu için sökmesi çok zor 2 kere söktüm kan ter içinde kalmıştım ordan biliyom, bütün takımlarım tamdı patlasa söküp yapıcaktım mecbur yinede saolasın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:40 PM ----------

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç ihtiyacım olmadı iyiki patlamadı lastiğim şamyelli olduğu için sökmesi çok zor 2 kere söktüm kan ter içinde kalmıştım ordan biliyom, bütün takımlarım tamdı patlasa söküp yapıcaktım mecbur yinede saolasın
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    özledimmi ne ((((((((( havalar ısınıyo senelik izinler geliyo uzun km li geziler görmek istiyoruz.3000km rekorumu inş bu sene gecerim ama tek motor çıkmıcam bu sefer.ne geziydi be pehh :(
    Motosiklet mucidi

CONSTANTİNE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özledimmi ne ((((((((( havalar ısınıyo senelik izinler geliyo uzun km li geziler görmek istiyoruz.3000km rekorumu inş bu sene gecerim ama tek motor çıkmıcam bu sefer.ne geziydi be pehh :(
    ayıpsın abi çift motor cıkalım hem iki uzun yol tecrübeli insan daha iyi olur eee bugune bugun bizimde tecrübemiz var bilirsin. ama o duş aldıgın resim gibi resim cekinirsen gelmem abi :D
    o ne öle beaa :D mustafa abi görmesin benden sölemesi :d
    domates biber patlicannnnnn :d:d:d

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler