Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

[MT-İstanbul] ŞİLE gezi fotoğrafları :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğlendik, yedik, içtik ne olsun herkeze teşekkürler birde şu dönüş trafiği olmasaydı :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Alıntı darkeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu gezininde Hit sözcüğü belli oldu . Bu geziye katılanların birer göbek nickleri olacak demekki.
    Mesela gürkanınkide Kumdan adam olsun
    Seninkide Gözlüğünü kaptıran adam .
    Cadınınki Ekmek taşıyan kadın
    Şerifinki Tavuk parçalayan adam

Edii ninki Yolda ninjasını bırakan adam
    Erdeminki Benzinsiz giden adam.....................
    Gerisinide siz ekleyin
    hasan sanada göbek nicki buldum
    Dalgalara karşı koyan adam
    Yav biz neden kendimize yeni nic bulduk (suyla savaşan adam) diye
    konuştuğumuzu zannediyordun.
    Bundan sonra benim göbek nikim Suyla savaşan adamdır . Böyle biline
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin Göbek adı ne Muhammed abi mesela Ali Cley.

Dün denizdeyken Göbek nick ini koyduk bile. (Denizle savaşan adam)
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğlendik, yedik, içtik ne olsun herkeze teşekkürler birde şu dönüş trafiği olmasaydı :D
    Nasıl deldik ama..... Bizi sollayıp hareket çekip dangalaklık yapan pejo 206 kullanan hıyarları.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Nasıl deldik ama..... Bizi sollayıp hareket çekip dangalaklık yapan pejo 206 kullanan hıyarları.
    yolda sorunmu oldu
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    Piaggio x8 200
    Bugün yaptırırsın bujiyi .Ve dediğim gibi bir tane yedek buji taşırsa çantanda iyi olur.
    İnsanın başına gelmeden işte ders almıyor artık dersimizi aldık
    vespa est le scooter le plus diffuse dans le monde.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Dönüş bayağı atraksiyonlu geçmiş anlaşılan .Ben 2 gibi çıktım yol fena değildi..Gözlemecilerde ayran,gözleme molasından sonra 4:30 gibi evdeydim.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    CBR 600 RR
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar eve ilk gelen benim sanırım... çok güzel bir organizasyondu uzak olan deniz yoluna inat sürekli gidip gelip yüzdük,, sürekli yediğimiz tavuk için diyecek söz yok muhteşemlerdi... yakılan ateş eşliğindeki sohbet eşsizdi, beach volley de oıynayan takımlardan biri olmak onore ediiciydi,, Çağla nın hicbirşey yemeden bir sağa bir sola koşması insan üstü bir davranıştı,, Ağva böle motorcuları bidaha görmezzz.. Katılan herkese ve Başta CADI olmak üzere tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.. benzinim bitiyordu dönüş yolunda büyük stres cektim.. Allahtan bitmeden benzinliği bulabildim... Ağvadan benzin almışım 18:15 eve girişim 19:00..

fotoları yarın şirketten yükleyeceğim...
    ağvadan 40 dk'dageldin onu mu yazıyorsun buraya havamı atıyorsun, gazamı geliyorsun )))) aynaya bakmadan gelmişsin ya şükür )))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Edii ciğim bu mesaj sana :D

kanka istanbuldan cıkarken fulledik kamp alanına geldiğimizde bir tık bnzin gitmişti toplam 8 tık var sanırım.. orada gezdik dolaştık bi tıkta öle yedik.. dönüşte çıkarken altı diş vardı altısına yedi yokuş aşağı stop edip boşta saldım,, düz yollarda boşa alıp hareket ettim... sonra bi benzinci buldum otuz lirayı bi kaptım istanbula gelene kadar üç diş yedim seninki ?
    kanka hararet yaptım yolda gördün ondan sonra bende senin gibi takıldım yokuş aşşağı stop edip saldım hasan sucunun birine omuz attı yoldan çekilmedi diye :D
    ben istanbuldan çıkarken 60 lira benzin aldım geldiğimde biraz gazlıcak kadar kalmıştı

Motosikleti
    My Kawa..
    Emeği geçen herkese teşekkürler.. Güzel bi haftasonu oldu.. Özellikle CADI ve İSO'ya binlerce TEŞEKKÜR..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı ugurapay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yolda sorunmu oldu
    Gurup sürüşü şeklinde geliyorduk bir tane modifiyeli pejo 206 hareket çizerek geçti ve arabadaki hıyar camı açıp kendini dışarı sarkıtıp hareketler yaptı nasıl geçirdik babında hareketler ve bir sarktı aşağıya doğru çocuğun kafası nerdeyse asfalta değecekti tabi geçsenenize bizi gibi hareketler bizde gaza geldik ...Discordianla Öyle delinmez böyle delinir diye bir kökledik gazı sonra nemi oldu tabii adamlar yalan oldu
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Gurup sürüşü şeklinde geliyorduk bir tane modifiyeli pejo 206 hareket çizerek geçti ve arabadaki hıyar camı açıp kendini dışarı sarkıtıp hareketler yaptı nasıl geçirdik babında hareketler ve bir sarktı aşağıya doğru çocuğun kafası nerdeyse asfalta değecekti tabi geçsenenize bizi gibi hareketler bizde gaza geldik ...Discordianla Öyle delinmez böyle delinir diye bir kökledik gazı sonra nemi oldu tabii adamlar yalan oldu

bunlar bilmiyormu motosiklet le dalga geçilmiyeceğini

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:44 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:42 AM ----------

Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeği geçen herkese teşekkürler.. Güzel bi haftasonu oldu.. Özellikle CADI ve İSO'ya binlerce TEŞEKKÜR..
    Bu arada kendini küçümseme kaç sefer kamp yerinden cıkış yaptın
    ben sayamadım
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Alıntı kundo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yani erken gelmek marifetmi yolun keyfini alamadınız sonuçta...(keyifte ne keyif ama)
    Biz yolda hararet yaptık trafikten dolayı yaklaşık yarım saat bekledik ilhanda bizle bekledi.

Motosikleti
    My Kawa..
    sana o kadar diyorum uyma yolda ite köpeğe.. boşver abicim it ürür kervan yürür.. ne yaparsa yapsın.. (bizde dönerken tam virajda reno broadway lavuk yapıştı plakaya sellektör yapıyo.. motoru yatırcam yatıramıyorum adam resmen plakamda gidiyo.. sonra solladı geçti.. ahh olacaktı bi R6 içinden geçmeyeni...)
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Sanada binlerce teşekkürler
    emeklerin ve koşturman için
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı ugurapay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada kendini küçümseme kaç sefer kamp yerinden cıkış yaptın
    ben sayamadım
    ben bişi yapmadım abicim.. benim için zevkti..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:47 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:46 AM ----------

Sanada binlerce teşekkürler
    emeklerin ve koşturman için
    önemli olan sizlerin eğlenmesiydi.. biz üzerimize düşeni yapmaya çalıştık sadece..

Motosikleti
    sana o kadar diyorum uyma yolda ite köpeğe.. boşver abicim it ürür kervan yürür.. ne yaparsa yapsın.. (bizde dönerken tam virajda reno broadway lavuk yapıştı plakaya sellektör yapıyo.. motoru yatırcam yatıramıyorum adam resmen plakamda gidiyo.. sonra solladı geçti.. ahh olacaktı bi R6 içinden geçmeyeni...)
    Bana akıl verene bak...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hesabını sen yap işte, fulledim tepeleme, 167 km yol yapıp tekrar benzin aldım, 29 tl aldı tam
    Benimki iyi yakıyo o zaman

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı edii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimki iyi yakıyo o zaman
    İyi yakmışınız hakikaten.Ben 35 TL aldım.Akşam kadıköy yapıp geldim.Daha dolaşıyorum rezerve inmedi
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi yakmışınız hakikaten.Ben 35 TL aldım.Akşam kadıköy yapıp geldim.Daha dolaşıyorum rezerve inmedi
    45 tl de benim motosiklet yaktı.Ama bir saat trafiğe takıldığımız düşünürsek bence normal Dün yaptığım yol 280 km.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    45 tl de benim motosiklet yaktı.Ama bir saat trafiğe takıldığımız düşünürsek bence normal Dün yaptığım yol 280 km.
    özdeşler kaçta eve gitti acaba.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler