Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Boydan Boya Karadeniz 2009

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ist dan orduya memleketime ordanda hanımın memleketi artvine gidicem zamanı belli degil agustosta motoru o zamana kadar uzun yol gidicek hale getirmem lazım perşembe günü tekirdağa gidicem zorlucam motoru test edicem huyunu suyunu ögrenim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    a vagrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bartın sinop arası tam bir felaket..yollar çok zaman alıyor çok virajlı.. geçen hafta arabayla o yollardan geçtim.trabzondan amasraya gidecektim...ineboluda pes ettim ordan içeri kastamonuya saptım) ama yollar tam motorluk virajlı falan..
    Aynen öyle. yol çalışmaları, virajlar, tehlikeli dönemeçler... Ama yine de herşeye değer.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:12 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:10 AM ----------

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper..... Çok beğendim. Darısı gitmek isteyen butun motorcuların başına.

Paylaşım için teşekkürler.
    Rica ederim. Sizlerle paylaşmak en güzeli.
    Hala tatil devam ediyor(araç değişti sadece) ve birkaç hafta internetten uzağım. Teknoloji pek olmayacak. Daha eklenecek çok resim var. Sizlerle paylaşacağım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:13 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:12 AM ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika,süper ötesi,söyleyecek başka birşey bulamıyorum.eline sağlık arkadaş.ADANA'dan sevgilerimle.
    Çok teşekkür ederim. Devamı gelecek.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:15 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:13 AM ----------

Alıntı joshua__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah hepimize bu turu nasip etsin.
    bilehine sağlık aç gazı yollarmı dayanır bmw'ye
    BMW beni hiç üzmedi. Yollarda onu okşaya okşaya, sıvazlaya sıvazlaya geldim. Çok iyi bir arkadaş.

Sanırım herkesin hayali böyle bir geziye çıkmak. Umarım bizede bir gün nasip olur.

Elinize sağlık. Devamını merakla bekliyoruz

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    vallahi şu benzin olayı senin motor 150 cc gibi yakıyo ya vala süper
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Alıntı Cihat Taygut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samsun'dan başlayıp Artvin'e kadar gitmek istiyorum gidilmesi-gidilmemesi, yapılması-yapılmaması, kalınması-kalınmaması gibi....
    Yolun benimki gibi değil. Yani Samsun'dan sonrası çok iyi. Sahil yolundan sapma. Yaylalardan Görele tarafında Sis Dağları, Rize tarafında Ayder ve Huser; Fırtına Vadisi...Uzungöl, Sümela Manastırı'nı saymaya gerek bile yok. Artvin Karagöl... Samsun'da pide ye, Görele'de ye, Akçaabat Köfteyi beğenmedim ama denedim. Aklıma gelenler bunlar.
    Çok da plana uyma. Vaktine, parana göre bir rota çiz.
    Fatsa'dan sonra Yalıköy ve daha sonra da ''Saklıbahçe''. Ben burada geceledim. ''Saklıbahçe'' adında bir yer.Çok ama çok dost yanlısı insanlar.
    Cafe-Restaurant türü bir yer ama kamp için müsait yerleri var. Daha sonraki kamp yerim; Maçka çıkışı Sümer Restaurant. Burası da harika ve Sümela'ya 15 km. Burada da kal derim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:25 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:24 AM ----------

Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir rota , inşallah bende yapmayı planlıyorum...
    Kısmetse olur inşallah.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:25 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:25 AM ----------

Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel gezi tebrik ederim,

amasrada sorma gir kafenin üstündeki pansiyonda kalmıştım
    Teşekkür ederim.

Motosikleti
    Alıntı a vagrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolun benimki gibi değil. Yani Samsun'dan sonrası çok iyi. Sahil yolundan sapma. Yaylalardan Görele tarafında Sis Dağları, Rize tarafında Ayder ve Huser; Fırtına Vadisi...Uzungöl, Sümela Manastırı'nı saymaya gerek bile yok. Artvin Karagöl... Samsun'da pide ye, Görele'de ye, Akçaabat Köfteyi beğenmedim ama denedim. Aklıma gelenler bunlar.
    Çok da plana uyma. Vaktine, parana göre bir rota çiz.
    Fatsa'dan sonra Yalıköy ve daha sonra da ''Saklıbahçe''. Ben burada geceledim. ''Saklıbahçe'' adında bir yer.Çok ama çok dost yanlısı insanlar.
    Cafe-Restaurant türü bir yer ama kamp için müsait yerleri var. Daha sonraki kamp yerim; Maçka çıkışı Sümer Restaurant. Burası da harika ve Sümela'ya 15 km. Burada da kal derim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:25 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:24 AM ----------

Kısmetse olur inşallah.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:25 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:25 AM ----------

Teşekkür ederim.

çadır götürmeye gerek varmı, otel, pansiyon durumu ne fiyatlar?

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    cadır kurup toplaması bi dert bencede pansiyon fln daha makul gibi pansiyon olsa olsa 25 civardır
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    cadır kurup toplaması bi dert bencede pansiyon fln daha makul gibi pansiyon olsa olsa 25 civardır

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    İmrendim valla. Bu sene yapamadık uzun bir gezi. İnşallah ilerleyen aylarda zaman bulabilirim. Gelecek seneye bekle beni Karadeniz
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    bana 2 dir bu şekli yapıyosun bişiler yazsana :D dai

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:50 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:49 AM ----------

Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmrendim valla. Bu sene yapamadık uzun bir gezi. İnşallah ilerleyen aylarda zaman bulabilirim. Gelecek seneye bekle beni Karadeniz
    sene daha bitmedi nie kestirip atıyosun yaparsın belki sendeki motor baya elverişli uzun yola ne sarar ama varya
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seneye beraber çıkarız kısmetse biryerlere. Hayırlısı ne ise; o olsun hepimiz için.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:23 PM ----------

Çadır kurup toplamak bir keyif.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:25 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:24 PM ----------

Biraz geç bir cevap oldu ama ben çadırda kalmayı çoğu zaman pansiyona tercih ettim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:28 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:25 PM ----------

Alıntı symali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım herkesin hayali böyle bir geziye çıkmak. Umarım bizede bir gün nasip olur.

Elinize sağlık. Devamını merakla bekliyoruz
    İlginiz için teşekkürler. Devamı geliyor...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:28 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:28 PM ----------

vallahi şu benzin olayı senin motor 150 cc gibi yakıyo ya vala süper

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:28 PM ----------

Tatilim devam ettiği için; nadiren internete girebiliyorum.
    Beklettiğim için hepinizden özür diliyorum.
    Kaldığım yerden devam...
    En son Amasra'da kalmıştım.
    Amasra'yason bir bakıştan sonra, Küre Dağları'nı tırmanmaya başlıyorsunuz. Zaten motorcuların sevdiği o bol virajlı yollar da buradan itibaren başlıyor.
    Küre Dağları da milli parklarımızdan biri. Harika bir tabiatı var. Yollar tehlikeli ve güneş batmaya başlıyor. Hem yola devam ediyorum hem de kamp alanı arıyorum.

Meşhur Kastamonu Evleri. Çok harika bir ahşap işçiliği var hepsinde. Ancak hepsi farklı ve durup teker teker resimlerini çekmek çok zaman alıyor.

100 yılı aşkın süredir balıkçılara barınak olarak hizmet veren kulübe.

Bir müddet sonra ''Gideros'' tabelasına rast geliyorum. Görülecek yer renginde olduğu için tabelayı takip edip aşağı sahile iniyorum.

Ördekler denize girmekten ne kadar da memnundu!

Pırıl pırıl bir kumsal.

Daha fazla bilgi için burayı incelersiniz: http://www.giderosbay.com/
    Çok misafirperver bir aile karşıladı ve çay ikram ettiler. Kendilerine çok teşekkür ederim. Eğer yolunuz geçerse mutlaka uğrayın. Güzel bir çay bahçesi ve sahili ile mükemmel. Restaurant olarak hizmetleri de var.
    Gideros'un yukarıdan fotoğrafları

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:29 PM ----------

Cide'ye varış.

Yollar tekrardan kötüleşiyor ve hava kararmaya başlıyor. Güneşin batışı harika.

Kamp yeri olarak burayı beğeniyorum. Güzel değil mi? Dere ve Karadeniz içiçe.
    Ben buralara tekrar gitmek istiyorum arkadaşlar. Resimleri yüklerken bile insan rahatlıyor, kendini farklı hissediyor!

Yemek ve çaydan sonra yatma vakti. Kurbağa ve dalga seslerine geceyarısı müthiş bir yağmur ekleniyor. Rüzgar ve şimşeğiyle adeta fırtına kopuyor. Fakat umurumda değil. Çadıra tam not. Size de tavsiye ederim. Hem hesaplı hem de çift tente. Çadırı kuma kurmak iyi oldu. Hem ısısından hem de suyu emişinden faydalandım. Bir ara çadırın etrafında sanki ayak sesleri. Hayvan dolaşıyor sandım. Ürpermeye başladım. Denizin içinde bir ışık. Meğer zıpkınla balık avlamaya gelmişler. Ama motoru ve çadırı görmemişler. Etraf zifiri karanlık. Uyumaya devam.

Devamı gelecek...

YOLAVCISI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 250 Cross
    .... Arkadaşım inanki söyleyecek uygun bir kelime bulmakta zorlanıyorum.
    Muhteşem,HARİKA, SÜPER bir gezi olmuş..
    Fotolar çok etkileyici,KARADENİZe gitmek hiç nasip olmadı.Sayenizde gitmiş kadar oldum.Ayrıca sizi bu yolculuktaki cesaretinizden dolayıda kutluyorum..Darısı böyle bir geziyi arzulayan tüm motorseverlere olsun..
    Yeni fotolarınızı da merakla bekliyorum....

Herkese kazasız sürüşler
    ===YOL AVCISI===

Motosikleti
    2005 BURGMAN 400
    Tebrikler güzel bir gezi olmuş..paylaşım için teşekkürler..

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Karadeniz'in muhteşem güzelliği, geziyi anlatımınız, fotoğraflar SÜPER.

Pansiyon yerine genellikle çadırı tercih etmeniz ayrı bir macera ve paradan tasarruf olmuş.

Devamını merakla bekliyorum paylaşım için teşekkürler.

Motosikleti
    Keeway 150 arn(YENİ) (şEhir canavarı):)
    Rizeyle Trabzonun fotolarını çekmeden gelme Hayırlı yolculuklar
    Heyecanı değil hissettiğini yaşa :bounce: Damarıma basma ciğerimi ye:bounce::)

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    tekerine sağlık kazasız belasız
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    125 Zn
    çok güzel ya okurken sanki gezmiş gibi oldum.
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    harika bir gezi,harika bir rota,ellerine sağlık.
    o yolların bir kısmını gezebildim ancak.uzun bir tatilde muhakkak deneyeceğim tamamını.

GTim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150-T1 & ..... Efsane
    gerçekten harika..paylaşım için teşekkürler.İnşallah bizede nasip olur böyle renkli ve uzun yolculuklar
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Lastiği Yak Ruhunu Değil...!

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Alıntı YOLAVCISI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .... Arkadaşım inanki söyleyecek uygun bir kelime bulmakta zorlanıyorum.
    Muhteşem,HARİKA, SÜPER bir gezi olmuş..
    Fotolar çok etkileyici,KARADENİZe gitmek hiç nasip olmadı.Sayenizde gitmiş kadar oldum.Ayrıca sizi bu yolculuktaki cesaretinizden dolayıda kutluyorum..Darısı böyle bir geziyi arzulayan tüm motorseverlere olsun..
    Yeni fotolarınızı da merakla bekliyorum....

Herkese kazasız sürüşler
    Çok teşekkür ederim. Devamı geliyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:03 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:02 AM ----------

Alıntı Fenci58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler güzel bir gezi olmuş..paylaşım için teşekkürler..
    İlginiz için teşekkürler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:04 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:03 AM ----------

Alıntı TORAMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karadeniz'in muhteşem güzelliği, geziyi anlatımınız, fotoğraflar SÜPER.

Pansiyon yerine genellikle çadırı tercih etmeniz ayrı bir macera ve paradan tasarruf olmuş.

Devamını merakla bekliyorum paylaşım için teşekkürler.
    Para önemli değildi. Benim böyle bir hayalim vardı. Gerçekleştirdim. Teşekkürler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:05 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:04 AM ----------

Alıntı yakisikli91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rizeyle Trabzonun fotolarını çekmeden gelme Hayırlı yolculuklar
    Çok ama çok daha güzel fotoğraflar yolda, geliyor. Bilgisayar başında kalabildiğim müddetçe sizlerle paylaşacağım.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler