Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HOMEROS VADİSİ,İZMİR gezim..bol fotoğraflı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar geçenlerde saat 18:00 gibi bindim motora ve ne yapayım derken vadiye gitmek geldi aklıma.paylaşayım sizlerle..ama küçük halde görünüyor resimler bir türlü büyük ekleyemiyorum

neyse işte fotoğraflar..
    bornova ayaklarımın altında

tam vadi yoluna dönecekken yeni açılmış gibi görünen toprak yola girdim.nereye çıkıyor acaba diye merak ettim..

baktım ileride köyler var ve yol asfalt değil.e bizim motor da enduro değil ve karanlık basacak birazdan.bende geri döndüm vadiye doğru gaz açtım..

aşağıya doğru inişe başladık.aşağılarda vadi görünmeye başladı.yol o kadar çok eğimli ve virajlı ki motoru kullanmak daha da keyifli oluyor.

motorun hemen sağ tarafında birkaç tane at vardı..

nihayet aşağıya vadiye indim.motorun resmini çektiğim yerdeki akan küçük su dağdan geliyor ama çok zayıf bir debisi var..

burada dağdan gelen suyun kullanımı için çeşme yapmışlar.insanlar buralara su doldurmaya geliyorlar.

şimdi vadinin diğer tarafına gitmek için biraz tırmanıp tekrar inişe geçeceğim

artık dönme zamanı geldi.tekrar tırmanıyorum ve vadiden çıktıktan sonra şehre doğru inişe geçiyorum son fotoğraf:
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    walla verilmiş sadakan varmış.oradan inerken bende tırstım biraz ama çok keyif aldım..

Motosikleti
    FYM 250 cooper

bilgi.

sayın yörük, resimleri imajestic te yükle tıklamadan boyut 640...420 (HERHALDE) yapıp yükle derseniz büyük çıkması lâzım..bide GV 250 almayı düşünüyorum..tavsiye eder misiniz? km. de yakıtını biliyormusunuz? bilgilendirirseniz memnun olurum..saygılarımla.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    sayın ysrgnys gv250 oldukça keyifli bir makine.ithalatçı firma konusunda ilk başta sıkıntılar yaşadı ama şimdi global motordan kuralkan'a geçti tedarikçi firma olarak.kuralkan da st&kanuni adı altında piyasaya sürüyor.dolayısıyla piyasada hem hyosung gv250 hemde st gv250 şeklinde iki model bulunmakta.hyo gv250 ler karbüratörlü ve eğer garantiden değiştirilmediyse cdi sorunu mevcut.yalnız o kadar da büyütülecek bir sorun değil.3. viteste iken 6000 devirde yaklaşık 3-5 sn gaz yememe gibi bir sorun teşkil ediyor o kadar.bu da çok sıkıntı yaratacak bir sorun değil zaten.onun dışında japonlarla yarışacak kadar işçilik kalitesine ve sınıfında en güçlü motora sahip(28 hp).ben antalyadan izmire motorla geldim ve yaklaşık 500 km hiç de zorlanmadan saat gibi çalılarak yol aldım.işte gezimin linki:
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-247.html
    ayrıca forumda gv250 başlığını baştan sona kadar oku.ihtiyacın olacak tüm bilgileri oradan ulaşacaksın.buna rağmen hala aklında bir durum kalırsa seve seve yardımcı olurum..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    İlkercim çok hoş bir gezi olmuş kardeşim. Mekan süper...

Resimler küçük çıkıyor, bir yolu vardır sanırım büyük haliyle eklemenin.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    orhancım bir çaresi var ama ben birtürlü beceremiyorum.eskiden fotoğrafı tutup forumdaki şuan yazdığım mesaj kutusuna atınca kendi otomatik olarak büyük şekilde atıyordu.şimdi format attım tekrar imageshack kurdum.bu sefer tek tek upload etmem gerekiyor ve uzun da sürüyor.deliricem ya..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orhancım bir çaresi var ama ben birtürlü beceremiyorum.eskiden fotoğrafı tutup forumdaki şuan yazdığım mesaj kutusuna atınca kendi otomatik olarak büyük şekilde atıyordu.şimdi format attım tekrar imageshack kurdum.bu sefer tek tek upload etmem gerekiyor ve uzun da sürüyor.deliricem ya..
    Valla İlkercim bende tek tek atmasını biliyorum. Öyle toplu atınca bende de ufak çıkıyor fotolar...
    ..::.. GO ..::..

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    güzel gezi...homeros vadisine gitmek nasip olmadı...güzel manzarası var...
    tekerine sağlık...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    teşekkürler alix35.inşallah sende uygun bir zamanda keyifli bir gezi yaparsın..

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    ne Homerosmuş ya bi ben gitmedim heradel bornovada oturup
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    inşallah hayırlısıyla kazasız belasız gider gezersin.çok güzel manzara.motorla gezilecek bir yer.

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    homeros vadisine 2004 yılında tarihi eser varmı diye incelemeye gitmiştik, bişey çıkmayınca belediye oraya bişeyler yapaya karar verdi ama ne yaptırlar bilmiyorum..senin resimlerde de anlamadım pek ama olsun güzel bir yer olduğunu biliyorum ...fırıl fırıl eser orası ohhh tekerine sağlık

(cuma izmirdeysen toplantıya ve h.sonu gezisine bekleriz)
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler