Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

9.Enduroclup Festivali sonrası Çanakkale Gezimiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    bora33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    defender
    9.enduroclup festival bitimi erdekten 7 haziranda ayrılıyoruz. bu kadar yol yapmışken ve yıllık izinde olunca,çanakkale'yi gezme planımızı uyguluyoruz. işte çektiğim kareler.

(bu arada 06 hazirancumartesi gezdiğimiz) bandırmaya çok yakın mesafedeki kuş cenneti milli parkını ziyaret ediyoruz. gözetleme kulesine çıkıp görevlinin verdiği dürbünlerle kuşlara bbg yapıyoruz.

çanakkale'de şavaşın büyük bir kısmı gelibolu yarımadasında olduğu için avrupa yakasına geçiyoruz. gezi yapmayı düşünenlerin sehitliklerin yerlerini gösteren gezi rehberinden almaları tavsiye olunur.

bu yazı çok etkileyici

http://i607.photobucket.com/albums/tt155/bora33/canakkale/canakkale2/CIMG3396-1.jpg[/IMG]

http://i607.photobucket.com/albums/tt155/bora33/canakkale/canakkale2/CIMG3396-1.jpg[/IMG]

çankakaleden suzuki dtz 400 kullanıcısı arkadaşım sedanın, f 50 sahibi yiğeni altan'a dönüş yolumuz öncesi bize ısmarladığı balıklar için teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    eline sağlık güzel kareler.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Sağolasın be abi vallahi fotolara bakarken tüylerin diken diken oldu bir çoşku seli var şu anda bende ..Eyvallah be abi.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

bora33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    defender
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın be abi vallahi fotolara bakarken tüylerin diken diken oldu bir çoşku seli var şu anda bende ..Eyvallah be abi.
    doğru haklısın kardeşim. şehitlikleri, siperleri gezerken inan çok duygulandık. her türk evladının mutlaka görmesi gereken yerler diye düşünüyorum. görmeyenlere tavsiye ederim.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı bora33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru haklısın kardeşim. şehitlikleri, siperleri gezerken inan çok duygulandık. her türk evladının mutlaka görmesi gereken yerler diye düşünüyorum. görmeyenlere tavsiye ederim.
    En kısa zamanda bende gitmeyi düşünüyorum inşallah sizinki gibi zevkli olur gezim.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eline sağlık güzel ve duygulandırıcı kareler.ben bunları okurken hem coşuyorum hem hüzünleniyorum.canım türkiyemde gitmeyi istediğim ilk yer ÇANAKKALE ŞEHİTLİĞİ
    sağolasın sayende gezmiş gibi olduk
    yolun açık olsun
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

erhan_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki burgma uh 200 abs
    Paylaşım için teşekkürler.Gitmekten bıkmayacağım şehir...

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla her türkün bikere enaz ziyaret etmesi lazım tebrikler güzel gezi olmuş

'' Bora kardeş '' tarihi yerler ve duygusal fotoğraflar mükemmel..
    Paylaşımın için çok çok teşekkür ederim..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler