Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yine yollarda olmak...

Motovento
    REKLAM ALANI
    HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni

Denizli'de bulunan motosiklet tutkunu arkadaşların DRT (Denizli Radyo Televizyonu) için çekilecek belgesel tarzındaki
    bir etkinliğe davetleriyle hazırlıklarımı yapıp, buluşma yerine gittim. Anka grubu olarak bu çekimde yer aldılar...

Sonraki günlerde ise Denizli Horozları grubuyla beraber erken yola çıkıp KUMOF için düştük yollara... Anka grubu ise bir sonraki gün çıkış yaptı...

Çok istememe rağmen İstanbul'dan ayrılıp Antalya'ya yerleştiğim için 2 senedir devamlı gittiğim bu güzel etkinliğe maalesef bu sene uzaktan bakacağım. Ama yüreğim tüm Sakarya ekibinin yanında...

Daha gidilecek çok yol ve çok festival var... Bir gün bir yerlerde buluşmak dileğiyle...
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    harikulade hocam..özendim size vallahi..

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Yüreğinize sağlık paylaşım için teşekkürler.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Bayıldım yorumlara da resimlere de,ellerine sağlık Alparslan abicimmm

Bi an önce emekli olasım geliyoo yaaa seni gördükçe Her emekli senin gibi değerlendirir inşallah
    [COLOR="Navy"][B][I]Am I, a part of the cure?
    Or am I part of the disease? [/I][/B][/COLOR] :silent:

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birden 20 yaş daha yaşlanıp emekli olasım geldi
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    FYM 250 cooper

bilgi istemi...

sayın hocam, size bir kaç şey sormak istiyorum..ben keeway'le kaçkar dağlarında dolaştım. ama artık eskidi..yeni motor almatı düşünüyorum. tiger bakacağım....memnun musunuz? eksileri, artıları, benzin durumu..(benim 150 lik mt, 100 km de 2.2 lt yakıyordu) bana bilgi verirseniz çok memnun olurum. saygılar..hoşça kalın..

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Güzel gezmişsiniz.emekli olmak böyle bişey demekki motosikletçiler için.Kazasız sorunsuz nice geziler.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alpaslan abicim seninle yeniden bu platformda harika paylaşımının ve benimde tanıdığım sevdiğim denizli grubundan arkadaşları görmek ne kadar güzel .
    kuşadasında sizlerle olmak nasip değilmiş bu arda bildiğin gibi Geliboluya giderken yollarda kaldım yine imdadıma yetiştin Yazılacak söylenecek çok şey var ama biliyorum sen gene normal karşılayacak kim olsa yetişirdi diyeceksin ama inan öyle değil sana binlerce kere teşekkür ederim .
    yaşadıklarım çok kötüydü ama önce rabbim sonra senin çorluda bana göre ustaların ustası Yakışıklı motor mehmet usta imdadıma yetişti şuna inan mehmet usta motosikleti öyle bir hale getirdiki 2 ay evvel aldığım Tayger motosikletime sanki dün ilk defa bindim o zevkli sürüşü yaptım hertarafını elden geçirdi inanamazsın motosiklet kendine geldi diyebilirim ve inan sadece abi siftah at dedi inanamazsın doğru dürüst para bile almadı o yorgunluğum ve üzüntülerimin üzerine öncelikle hep yanımda olman ve mehmet ustanın motosikletimi tamiri ve yakın ilgisi beni dünyanın en mutlu insanı yaptı yazılak çok şey var ama bu platformda sadece (sen ne alakası var değip mutavazi haline göstersende)şunu söylemek istiyorum şükürler olsun rabbime senin gii bir abi bir baba misali bir insanı tanımak hayatımın en güzel köşesi sana sağlık dlerken yolların hep açık gönlün her zaman ferah olsun dert senden uzak olsun tüm sevdiklerime'de selam olsun canım HULK abim iyiki varsın.
    Bu arada ümmet abicim seni sağlıkla görmek mutluluk verici sakın seni unuttuğumu anmadığımı düşünme canım abim sonsuz sevgiler.
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    alpaslan kuşadasında seni görmek ve sıcak samimi sohbetlerini dinlemek çok keyifliydi,geldiğin için sağolasın bu güzel resimler ve emeklerin için teşekkürler.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    fotolar süper...

Motosikleti
    transalp yavrusu
    emekli olupta zaman sıkıntısı çekmeden gezmek de ayrı bi zevk olsa gerek, darısı bizim başımıza ama biz bu gidişle emekli olabilirmiyiz biraz şüpheli . bu arada fotolarda süper emeğinize sağlık, devamını dileriz.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler