Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çin çan Çon ile gidilirmi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150
    o kadar da büyütmeyin arkadaşlar, cjesus 400 km den bahsediyor,4000 km değil!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mobylette Super51&Kanuni Tigrina 100 & Masai Grand Eagle
    Kanuni Tigrina ile 550 km molalar dahil 9 saat Denizli-İstanbul.
    Motorun bakımlı ise ve kendine güveniyorsan Ümmet abimiz gibi
    Türkiyeyi bile dolaşırsın.Yeterki morotun üstünde ve yolda olmaktan zevk almasını bil...

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    yolda kalma riski vardır her motorda olacağı gibi o yüzden bi yetişme durumu yoksa hiç düşünme git bence..sıkılırsan dağın başında durur ,sessizlikte bi sigara tüttürürsün abi(tabi içenler için diyorum bunu) bide üstüne su yuvarlarsın ...ohh devam ..neden olmasın gidilir bence...hem motorda o kadar dandik değil bence,tipi de güzel uzun yol için
    If you want peace, prepare for war

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Gidilmez; motoruna saygı duymayıp, güvenmeyip (üstelik 2 sene kullanım üzerine) Çan Çin Çon diye geçiştiren birinin motoruyla hiçbir yere gidilmez...
    Arabayla, otobüsle...vs iyi yolculuklar size...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

banalazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    arkadaşım motorumu 2 hafta önce aldım ve hayatımda kullandığım ilk vitesli motor hatta daha önce üç kez kullanmıştım 1. vitesi üstte sanıyordum kendi motorumda aslında birinci vitesin altta olduğunu öğrendim daha önceki motorum ise scooter ve iki buçuk ay kullandım motor maceram bitti herşeyi anlattım işte, fakat söylemek istediğim şu ben bu tecrübesizlikle geçtiğimiz hafta sonu eşimle birlikte tekirdağa gittim tam 360 kilometre yaptım motorumda tık bile olmadı, kendi ihtiyaçların gibi motorunda ihtiyaçlarını sağlıklı ve zamanında verirsen gözün arkada kalmasın.
    önümüzdeki aylarda ankaraya gidicem
    2000 TL verip kask alsan ne olacak, motor kullanırken kafana takmadıktan sonra hiçbir değeri yok.
    Kask sadece kafanda değerlidir.

cjesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fiat 65 46, ızh,kanuni seyhan 150,cbf 150
    olcan 138 Arkadaşım Kanuni seyhan ne malı bir motordur. Motoru saygı duyup güvenmek ayrı kabiliyetini bilmek ayrı. Motorum civarın en iyisi ve bakımlısıdır. Bu benim titizliğimden ve makinacı olup zamanında müdahale etmemden kaynaklanır. Bu motorun titreşim sorunu giderilse 400 degil 4000 giderim. Motorun dayanacagını biliyorum ama titreşim sonucu ben bu yolculuktan zevkmi alacagım yoksa eziyetmi çekecegim.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Gt250r
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidilmez; motoruna saygı duymayıp, güvenmeyip (üstelik 2 sene kullanım üzerine) Çan Çin Çon diye geçiştiren birinin motoruyla hiçbir yere gidilmez...
    çok sert tepkiler
    [B][/B]Balıkesir [COLOR="Red"][/COLOR]MT

kurtulus69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar650-mct250
    gidilir falan yazacaktım.ama bu yazıyı gördükten sonra yazacak birsey bulamadım!daha üstüne laf yok.
    Bir köpeğin dostLuğu daha iyidir; Bir dostun KöpekLiğinden!..

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı cjesus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olcan 138 Arkadaşım Kanuni seyhan ne malı bir motordur. Motoru saygı duyup güvenmek ayrı kabiliyetini bilmek ayrı. Motorum civarın en iyisi ve bakımlısıdır. Bu benim titizliğimden ve makinacı olup zamanında müdahale etmemden kaynaklanır. Bu motorun titreşim sorunu giderilse 400 degil 4000 giderim. Motorun dayanacagını biliyorum ama titreşim sonucu ben bu yolculuktan zevkmi alacagım yoksa eziyetmi çekecegim.
    Alıntı cjesus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidersem meburen geri geleceğim. Yani otomobille git diyorsun hayatta otobüsle gitmem.
    26.türkiye turunu hep çin çan çon la yaptım bak bu linkte son gezilerim var gidilirmi gidilmezmi kendin karar ver,altındaki motorun değerini ve kalitesini bilipte fazla sıkıştırmazsan gidmeyeceğin yer yok ülkede.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...resimleri.html
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Kardeş ben çin malı 125 cc bi motorla 400 kmlik bir yolculuk yaptım biraz yorgunluk ve can sıkıntısından başka sorun olmuyor. Özellikle son 50-60 kmyi bitirmekte zorlanıyor insan...
    Bu arada motosikletin markası mosan görüntü ve motor olarak ybr 125in aynısı...
    Senin motorun bence rahat rahat gider..

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Bakımlıda olsa yorma motosikleti derim elinden geldiğince mola ver.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    İçinde tereddüt varsa keyif almayacağını düşünüyorsan hiç yola çıkma derim.

Motosikletle yola çıkarken kendine ve motoruna güvenin tam olmalı.

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25

Olcan cok guzel özetlemiş durumu tebrik ederim...

Söylediği gibi motoruna saygı duymalısın once,ona bakmalısın kı senı yarı yolda bırakmasın..ben bu cumartesi gunu Ank-İzmit yapacagım ve kımseye gıdılırmı dıye sorma geregı bıle duymadım..neden? motorumu sevıyorum,saygı duyuyorum ve herseyden once kalıtelı,marka dedıgımız hıcbır motordan ayırt etmıyorum...Bunları göz onune alırsan TR nin bır ucundan otekı ucuna bıle gıdılır...

Motosikleti
    DADYDD250E-9

molalı seyahat en iyisi

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakımlıda olsa yorma motosikleti derim elinden geldiğince mola ver.
    ben de Korkut 250'nin düşüncelerine aynen katılıyorum,motorsikletleri yolda narin kullanmalıyız diyorum,esenlikler diliyorum tüm üyelere.

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Yanına yedek ampul,buji anahtarı,buji,CDİ,2.5 litre boş pet şişeye benzin doldur sağlam bi yere bağla.Hadi hayırlı yolculuklar
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    gidilir bence. Yolda kasmadan limitleri zorlamadan gidersen bir sorun olacağını zxannetmiyorum. Çünkü ben mondial 250 mct ile marmarise gidip geldim. Bir sıkıntı da yaşamadım. sıcaktan ıstakoza döndüm sadece
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    gidilir gidilmesine de önce kendi motorunuza değer vermelisiniz.
    bir takım insanlar tepki gösterecek diye motorunuza çin çan çon demenize gerek yok.
    Emin olun çinliden çinliye fark var. Sizin motorunuz kanuni. Türkiye'nin her yerinde servisi var. Ve bir çok motordan da iyidir merak etmeyin.

mkose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 200
    gider kardeş sen hiç kafanı yorma ama yanına lastik tamir kiti al işini garantile.

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    bisikletle bile gidiliyor cin malı da olsa motor motordur. Yormadan kasmadan besmele ile gidilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler