Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

31/05/09 lüleburgaz motosiklet klübünün sezon açılış yemeği fotoları

Motovento
    REKLAM ALANI

tek kelime ile harika emeği geçenlere teşekkürler

@by_star

yakaladım seni hani geçen seneki yalova etkinliklerinden sonra dönerken arabalı vapurda beni çekmiş olduğun resimler ??? hala bekliyorum valla onları

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Megaloman39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650
    Aykan karıştırdın sanırım dostum ben değilim o yaa.Ümit ben memnun oldum bu arada arkadaşım.
    İyi birisiyim ama en iyisi ben değilim

Motosikleti
    Her Türlü Her çeşitt
    Alıntı Megaloman39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özer cim canım kardeşim problem yok anlayacağın açılış geldi geçti zaten önemli olan bundan sonrasına bakmak değilmi,senin dediğinde olur Allahın izniyle inşaallah.Öle almıyosunuz çağırmıyorsunuz olurmu hiç Allah aşkına??neyse Lüleburgaz motosiklet kulübüzün sezon açılışına Tekirdağdan,silivriden,uzunköprüden,pınarhisardan, malkaradan,ahmetbeyden,istanbuldan,edirneden,çorlu dan,babaeskiden,kırklareliden,çerkezköyden katılan abilerimize,arkadaşlarımıza,kardeşlerimize sonsuz teşekkürler,Sayenizde keyifli kazasız bir sezon açılışı vede HARİKA bir Lüleburgaz şehir turu yaşadık tebrikler teşekkürler katılan herkese.Saygılar.Yanlız cansu en güzel fotoları 140 motorun şehirden geçişini yarına bırakmışsın aşkolsun abicim

ölüyorum yorgunluktan abicim yaa 3 motor sattık bugün koca günüm vergi dairesinde geçti fotolarla ilgilenmeye şimdi başladım kolay olmuyo yanlız 200 foto
    тєκ ѕєvgiℓiм мσтσѕiκℓєтiм

zafersancak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150-2012

selam trakya

[QUOTE=_cns_monero_;1604882][B][CENTER]Lüleburgaz Motosiklet Kulübü olarak bu yıl ilk kez sezon açma ve Trakyalı motosikletçilerle tanışma buluşması organize ettik. Etrafta çok sayıda başka etkinliklerin olmasına rağmen bizleri yalnız bırakmayan dostlarımız çok sayıda AKÇA Restorana geldiler. Birlikte canlı müzik eşliğinde yemek yedikten sonra günün eğlenceli kısmına geçtik. Halat çekme, Yoğurtta altın bulma gibi yarışmalardan sonra hep birlikte şehir tutuna çıktık. Yaklaşık 140 Motosikletli Lüleburgaz halkına sesini duyurduktan sonra kalkış noktamıza geri döndük ve oradan dağıldık.Tüm katılanlara ve organize komitesine teşekkür ederiz..

selam burgaz güzel gezi olmuş paylaşım için teşekkürler.Ali Tezcan abimi gördüm resimde ona da ayrıca selamlar

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek kelime ile harika emeği geçenlere teşekkürler

@by_star

yakaladım seni hani geçen seneki yalova etkinliklerinden sonra dönerken arabalı vapurda beni çekmiş olduğun resimler ??? hala bekliyorum valla onları
    Sİtede Yalova topicinde Olması Lazım Abi Dur Özelden Ulaşayım ben sana bu arada Beni Buldun harbiden hea
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650
    Demek sana yazmış aykan özer nedense bende bana yazdığını sanmıştım neden üstüme alındıysam artık? Yanlız aykan forumdan uzaklaştırılmış galiba özerim hayırdır inşaallah hayırdır inşaallah?

Motosikleti
    Her Türlü Her çeşitt
    ümit abi senin ufo bellik 4lü geldi sana msnden ulaşamadım bi ara uğra dükkana

bide iş yoğunluğundan dolayı diğer fotolar birazcık gecikecek kızmayın sakın bana

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Demek sana yazmış aykan özer nedense bende bana yazdığını sanmıştım neden üstüme alındıysam artık? Yanlız aykan forumdan uzaklaştırılmış galiba özerim hayırdır inşaallah hayırdır inşaallah?
    abi geçen sene bu avkan65 nickli abinin cbr600f i çalınmıştı. Sİteden bir ARkadaşımız sayesinde Kocaeli Körfez Pistinde Bu Motoru bulmuştuk.bu mevzular geçen sene kış ayında olmuştu. Ve yaz ayına geldiğimizde temmuz ayında yalova motofeste gittim ben. Onun dönüşünde Gemide GÖrüştük. MEvzuyu anlattı dedim biliyorum falan dedim işte. NEticesinde fotoraf falan çekilmiştik. Onları İstemiş Abi.

Bu arada Motor ÇAlınma topiciğinde sanırım HIrsızlara Küfür Etti Hızını Alamayarak Modlarda 2 günlük Yasak Koymuşlar.
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650
    Anladım vede üzüldüm Aykan a Allah kolaylık versin zor iş :(

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Süper bi açılış olmuş, emeği geçen arkadaşların ellerine sağlık paylaşım içinde ayrıca teşekkürler
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650
    Bana göre cansu kardeşim bugün şehir turu fotolarını kesin atman gerek.Ne demişler demir tavında dövülür ama baba sana kızacak olursa birşey diyemem.Birde ya cansu o gün bellik varmı yokmu diye soruyoduk sadece Ali abi siparişmi vermiş ? oysa ben belliklerimi aldım o gün Şehir turunu daha fazla geciktirmemek lazım konuya bakanlar en çok onu görmek isterler bence

bygrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    çok güzel bir gün olmuş heytt be benim burgaz ımm buluşmayı yaptığınız alan turgutbey e giderken yol kenarında olan yerdemi?....bir ara bende katılırım aranıza..
    Hyosung GT250R
    Drift religion

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650
    Aynen orada bygrm.Arkadaşlar bilen biri yardımcı olursa sevinirim.Şehir turu ile ilgili fotoların bazıları bendede var cansunun işi oldugundan ılk bölumunu en azından ben göndereyım diyorum AMA her yolu denememe rağmen bir türlü fotoların yüklemesini yapamadım.Nasıl yükleniyor foto kısaca ?yardımcı olursanız sevinirim.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen orada bygrm.Arkadaşlar bilen biri yardımcı olursa sevinirim.Şehir turu ile ilgili fotoların bazıları bendede var cansunun işi oldugundan ılk bölumunu en azından ben göndereyım diyorum AMA her yolu denememe rağmen bir türlü fotoların yüklemesini yapamadım.Nasıl yükleniyor foto kısaca ?yardımcı olursanız sevinirim.
    Ümit abi buyur
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-h...i-anlatim.html
    Bu arada ne zaman dükkanın önünden geçsem sen yoksun kardeşin diye tahmin ettiğim kişi duruyo hep
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650
    Yapıyorum bişeyler ama inşaallah olur emre senin verdiğin linkten gidip aynı bölümde fotoları seçtim upload yaptım ama buraya mı atacak fotoları şimdi bu sistem bakalım hayırlısı inşaallah buraya atıyodur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:25 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:02 PM ----------

Çok şükür en sonunda emre saol canım kardeşim açıklama vede yardım için

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:25 PM ----------

Motosikleti
    Her Türlü Her çeşitt

Daha bi sürü foto var şimdilik bu kadar yapabildim :(

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650
    Tebrikler Cansu teşekkürler kardeşim.

Motosikleti
    Her Türlü Her çeşitt

şehir turunun ardından eğlenmeye devam ettik

bayanlara yer verelim biraz

vee günü ben kapadım tüm misafirlerimizi geçirdikten sonra birazda ben yorgunluk attım restorant bahçesinde

bizi yanlız bırakmayan arkadaşlara teşekkür ederiz

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650
    İşte simdi oldu eminim motosiklet tutkunu arkadaslar bu görüntüleri görmekten daha fazla keyif aldılar.

bygrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    çokk muyhteşem olmuş valla özlediğim yerler olduğu için bana dahada güzel geliyor. bir dahaki sefere katılıcağım ... yada herhangi bir toplantınıza katılacağım.
    Hyosung GT250R
    Drift religion

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler