Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Solo Gezi - Uçmakdere / Şarköy (470 KM) 30 - 31 Mayıs 2009

Motovento
    REKLAM ALANI
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zorlu parkur olduğu tecrübeyle sabit bir gezi yapmışsın,eline emeğine sağlık..Yanlız biz mürefteden ileri devam edip ŞArköy'den otoyol'a çıkmıştık.Aynı yoldan geri dönmek içimizden gelmedi valla.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    2rule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zorlu parkur olduğu tecrübeyle sabit bir gezi yapmışsın,eline emeğine sağlık..Yanlız biz mürefteden ileri devam edip ŞArköy'den otoyol'a çıkmıştık.Aynı yoldan geri dönmek içimizden gelmedi valla.
    ben de aslında onu bi ara düşünmüştüm ama 2 ay önce şarköy'e o yol üzerinden arabayla geldiğimde o yolun da yapım aşaması altında olduğuna, hatta çoğu yerin uçmakdere yolundan daha tehlikeli olduğuna (motor için) kanaat getirmiştim. total'deki pompacıya o yolun tamamlanıp tamamlanmadığını sorduğumda hala yolun büyük bi kısmının yapılmamış olduğunu söyleyince en iyi yol bildiğim yoldur deyip geldiğim yoldan geri döndüm
    2011 Honda CBF 600

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oh ne güzel bol fotolu ve 2. bölümüde var Tekerine sağlık güzel gezmişsin.

Müjde bim gelmiş

Hocam çok güzel olmuş tekerine sağlık, paylaşım için teşekkürler...
    By Hirkil

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Tuğrul süppper gezi olmuş Ben de hafiften gaz toplama aşamasındayım, gidesim var aynı şekilde

Motosikleti
    transalp yavrusu
    tekirdağlıyız ama bi türlü işten fırsat bulup da gidemediğim yerleri gösterdiğin için sağolasın, tek başına gayet güzel gezmişsin emeğine sağlık.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

kimyacı_23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 650
    eline ve emeğine sağlık yorumlarında fotolara ayrı bi keyif katmış.tekerin yere düz bassın...
    (eski nickim engineer23)

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    vallahi 10 numara gezi olmuş bende gezmiş kadar oldum Sen kıyıdan gitmişsin Tekridağdan çıkmadan barbaros limanının ordan kumbağ üzerinden gitmişsin. O yol taşlıdır ama istanbula bu kadar yakın ve bu kadar doğal bi yol yok başka. Ben geçen sene arabayla geçmiştim o yoldan ama saat gece 1 di inan daha gizemli oluyo. Telefon fln çekmiyo uçmakdere yolunda. Tekerine sağlık
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harika bir gezi yazısı tebrikler...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    Honda CBF 600
    iyi dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar, beğenmenize sevindim

bu arada fırat abi, valla uçmakdere'yi kesinlikle tavsiye ederim. müthiş bi yer gerçekten

başka güzel gezilerde buluşmak üzere
    2011 Honda CBF 600

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Co güzel bir yazı olmuş. Nasip olur bizde gideriz inşallah..
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    valla helal olsun...yazı anlatım ten poyınt...üşenmden bunları bize sunman ise ilevın poyınt Tuğrulcum...sana yakışır...eee kuş yuvadan uçtu artık...yakında Balkanlar gezinide aynı şekilde bize sunmaya kalkarsan sana ne digital makina nede imageşekin veritabanı dayanır...gayet temiz net bir anlatım samimi bir paylaşım olmuş...

halen eksik kalan bir Bursa gezimiz var hatırladınmı...onu bir ara tamamlayalım...birde şu zirvede mangal yapıp top oynayalım çimlerde...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    2rule kardeş selam gezin süper olmuş resimler süper birşey soracağım kaskınız siyah vizörü çok güzel original vizör mü yoksa film mi bende yaptırcam ama gece görüşüm düşer diye korkuyorum? sizce sağlıklımıdır çok sağolun saygılarımla

Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Co güzel bir yazı olmuş. Nasip olur bizde gideriz inşallah..
    inşallah, teşekkürler

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla helal olsun...yazı anlatım ten poyınt...üşenmden bunları bize sunman ise ilevın poyınt Tuğrulcum...sana yakışır...eee kuş yuvadan uçtu artık...yakında Balkanlar gezinide aynı şekilde bize sunmaya kalkarsan sana ne digital makina nede imageşekin veritabanı dayanır...gayet temiz net bir anlatım samimi bir paylaşım olmuş...

halen eksik kalan bir Bursa gezimiz var hatırladınmı...onu bir ara tamamlayalım...birde şu zirvede mangal yapıp top oynayalım çimlerde...

ehe sağol metehan abi abi valla tamamlayalım o geziyi, delmece yaylası'nı geçen sefer fethedemedik, bu sefer fethedelim mangal da top da kulağa süper geliyo valla, mutlaka yapalım bu geziyi metehan abi

Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2rule kardeş selam gezin süper olmuş resimler süper birşey soracağım kaskınız siyah vizörü çok güzel original vizör mü yoksa film mi bende yaptırcam ama gece görüşüm düşer diye korkuyorum? sizce sağlıklımıdır çok sağolun saygılarımla
    teşekkürler

vizörüm ls2 cartoon'un orjinal siyah vizörü. fiyatı 25 lira. kaskı alırken ayriyetten siyah vizörü de aldım. geceleyin haliyle görüş bayağı düşüyo, ama ben de motorla bi yere çıkarken, eğer gezintimin hava kararana kadar sürme ihtimali varsa, beyaz vizörümü de yanıma alıyorum, 2 dakkada vizörüleri değiştirip yoluma devam ediyorum bu açıdan film çekmek pek kullanışlı olmaz gibi, çünkü filmi gece çıkarıp gündüz takma gibi bi olasılık yok malesef alabiliyosanız artı olarak bi de siyah vizör alın, havanız da görüşünüz de tam olsun
    2011 Honda CBF 600

Motosikleti
    Cheeta T3 150 cc
    keyifli bi yolculuk olmuş fotolar için sağol.. Bim muhabbeti de süper ya, 3 yıldır aynı herde he :p
    17 KE 795

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Yavru Kartal Gezgin Tuğrul sana bundan sonraki gezilerinde sağlam kilometreler...ben ayağının kırıldığı gün bu işi bırakacağını düşünmüştüm...ama ayağı alçıda olup motora noldu diyede telaşlanan bir Tuğrul vardı karşımda...demek zehiri çoktan aldın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oooooooooooo filmin ikinci bölümu daha iyiymiş.......harika yerler ..saolasın bizde sayen de oraları bi görmüş olduk...en kısa zaman da benim de gitmem gerk ..buradan bole anlaşılıyor..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Şarköy yaaa ; tam 5 yıldır gidemiyorum zaten :D içim bi tuhaf oldu...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    2005 hayabusa
    en kotu gunun bu olsun
    :cat:hasanayes@hotmail.com

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    Alıntı 2rule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah, teşekkürler

ehe sağol metehan abi abi valla tamamlayalım o geziyi, delmece yaylası'nı geçen sefer fethedemedik, bu sefer fethedelim mangal da top da kulağa süper geliyo valla, mutlaka yapalım bu geziyi metehan abi

teşekkürler

vizörüm ls2 cartoon'un orjinal siyah vizörü. fiyatı 25 lira. kaskı alırken ayriyetten siyah vizörü de aldım. geceleyin haliyle görüş bayağı düşüyo, ama ben de motorla bi yere çıkarken, eğer gezintimin hava kararana kadar sürme ihtimali varsa, beyaz vizörümü de yanıma alıyorum, 2 dakkada vizörüleri değiştirip yoluma devam ediyorum bu açıdan film çekmek pek kullanışlı olmaz gibi, çünkü filmi gece çıkarıp gündüz takma gibi bi olasılık yok malesef alabiliyosanız artı olarak bi de siyah vizör alın, havanız da görüşünüz de tam olsun
    aa süpermiş ya o zaman söküp takmak kolaymı ya bende prohen full face kask var siyah vizörünü nereden bulabilirim bir yerlerde görmüşdüm ama sök tak işi o kadar kolay işmi ya bana hiç öyle gelmiyor ama çıkartmaya çalışdım film çekdirim diye çıkaramadım

Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavru Kartal Gezgin Tuğrul sana bundan sonraki gezilerinde sağlam kilometreler...ben ayağının kırıldığı gün bu işi bırakacağını düşünmüştüm...ama ayağı alçıda olup motora noldu diyede telaşlanan bir Tuğrul vardı karşımda...demek zehiri çoktan aldın...
    ehe sağol metehan abi ama sanki bi daha hiç birlikte gezmiycekmişiz gibi konuşmuşsun, daha delmece yaylasına çıkıcaz abi ayağımın kırılması evet benim için acı bi tecrübeydi ama Allah hayatımı bağışladı diye düşünüyorum, ayakla yırttık. motoru komple bırakmak yerine vazgeçmeyip daha iyi sürmeye karar verdim ve bu kararımdan da vazgeçmeyi düşünmüyorum

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooooooooooo filmin ikinci bölümu daha iyiymiş.......harika yerler ..saolasın bizde sayen de oraları bi görmüş olduk...en kısa zaman da benim de gitmem gerk ..buradan bole anlaşılıyor..
    mutlaka tavsiye ederim, o güzel manzara ve sakinlik insanın resmen ruhunu dinlendiriyo

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şarköy yaaa ; tam 5 yıldır gidemiyorum zaten :D içim bi tuhaf oldu...
    5 yılda şarköy acaip değişti, bi gidip gör derim

Alıntı hasanayes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en kotu gunun bu olsun
    çok teşekkürler

Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aa süpermiş ya o zaman söküp takmak kolaymı ya bende prohen full face kask var siyah vizörünü nereden bulabilirim bir yerlerde görmüşdüm ama sök tak işi o kadar kolay işmi ya bana hiç öyle gelmiyor ama çıkartmaya çalışdım film çekdirim diye çıkaramadım
    valla takıp çıkartırken kronometreyle süre tutmadım ama süre tutulsa ciddi söylüyorum abartı falan yok, maksimum 1 dk sürüyo ki o da en kötü ihtimalle. genelde 30 sn, bilemedim 45 sn ama tabi bu sadece benim kaskım için geçerli, başka marka başka modelin vizörünü çıkarıp takmayı hiç denemedim, bazıları vidayla çıkıyo mesela. benimkinde iki tarafta birer klips var, onları çekip vizörü dışarı doğru çektiğin anda vizör elinde

kendi kaskının vizörünü bulmaya gelince, kaskı aldığın yere bi sor derim. ya da diğer motosiklet ekipmanları satan yerlere (feyizoğlu, motomax gibi) sorarsan bulma şansın artar. sana siyah vizörünü bulmada iyi şanslar
    2011 Honda CBF 600

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler