Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ılgaz gezisi ve ilk kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    hafta sonu gcecelemeli olarak ben, sabih, selim, barış ve eşi seda cumartesi sabah Ilgaza gitmek üzere sabah saat 08.00 de kafes kafede buluşuk.

orta ksabası çıkışında tali yoldan ana yola çıkmakta olan şahin marka otoyu korna ve selektör ile uyardım,araba duaracak şekilde yavaşladı ve sonra tekrar hızlanıp yola çıktı. yavaşladığına göre beni gördüğünü düşündüm ama araba önüme benim şeridime girince zaten rampa aşağı gimekte oladuğumuz ve pek te geniş olmayan yolda kaçacak yer bulamayınca yaptığım panik fren sonucunda (süratim o sırada 70 km. civarındaydı) motor ile yollarımızı ayırıdık. ayağa kalkar kalkmaz ilk işim arabanın arkasından saydırmak oldu ama herif durmadı bile.önce kendimi yokladım öenmli bir şey yoktu. sadece sağ üst bacakta ağrı ve biraz morarma var.motorda da koruma demiri ve eksozda sıyrıklar var.kazayı az hasar ile atlatmamın tek sebebi hem motorda (koruma demiri)hem de üzerimde iyi korumaların olmasıydı. aksi takdirdre kalça ve dizde kırıklar oluşacaktı.işte kazadan sonraki fotolar.

kaza keyfimizi bozmadı yola devam ettik ve Ilgaza vardık. her taraf cennet gibiydi.

çadırları da kurduk ama sabih, ayı gelir,domuz gelir diye korkutunca çadırda kalmaktan vazgeçip evde gecelemeye karar verdik.

Biraz dinlendikten sonra yemek hazırlıklarına başladık.

Ilgazda hava hala serindi. hatta yol kenarlarında az da olsa kar hala duruyordu. Bu durumda bünyenin dışı kadar içini de ısıtmak gerekliydi.

bir ara yağmur da gördük.

yemek sonrası barış ve seda ankaraya dönmek zorundaydı. onları yolcu ettikten sonra biz de sabah erken yola çıkmak üzere erkenden yattık.

sabah erken kalkıp saat 07:00 de yola çıkmak üzere hazırlanıp tam saatinde yola çıktık çünkü ankarada görev bizi bekliyordu. işte dönüş yolundan görüntüler.

saat 11:30 da ankaraya kazasız belasız vardık. üst baş değiştirp doğruca görev yerimize gittik. işte görev yeri ve diğer görevliler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    BAŞTAN SONA HARİKA RESİMLER
    AMA EN ALTTAKİ O BAYRAK VE ANITKABİR GÖRÜNTÜLERİ BİR BAŞKA HEYECAN VERİYOR HER ZAMAN İÇİN

GÖREV HAKKIYLA İCRA EDİLMİŞTİR, "EMİNİM"

kaza olayına üzüldüm ama plakayı alabi,lseymişsiniz gerekli işlemler yapılabilirmiş sanırım. geçmiş olsun. korumalıkların önemini ayrıca belirtmeniz de güzeldi
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Geçmiş olsun. Geziniz güzel olmuş, darısı başımıza

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Fotoğraflar güzel. Güzel gezmişsiniz. Çadırları görünce kamp yapmayı özlediğimi hissettim. Kaza içinde üzüldüm. Allah beterinden korusun.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Büyük geçmiş olsun. Resimler bi harika çıkmış
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    geçmiş olsun harika kareler
    Yüksek Kalite Üstün Performans

Motosikleti
    keeway sl 150 kocasının artçısı:)
    çok geçmiş olsun ama daha fazla hasar görmeden atlatmıssınız
    bu arada resimler harika cok keyifli geçmiş belli
    hayat oyundan ibaret gel bu oyunu beraber oynayalım

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    cok gecmis olsun koy kasaba gibi yerlerde dogan sahin görürseniz sanki size yaklasan bir köpek var gibi düsünün mumkunse, köpek bile masuk kalır ankarada egıtım aldıgım yerın dısına cıktım guzel dar asfaltı olan koyler vardı gidiş geliş ,ben 60 km ile giderken hıyarın biri resmen gozumun içine bakarık uzerıme kırdı ve son anda kurtardı birde gülüyordu aklı sıra benımle dalga geciyor ama bilse benı ne kadar tehlikeye attıgını onun yuzunden arka tekerı kıtledım acemi olmanın etkisiyle ama ucuz attlattım Allah insan görünümlü hayvanlardan herkesi korusun.... sizinde yasadıgınız olay buna benzer görüyolar ama inadına cıkıyorlar önünüze...
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok gecmis olsun koy kasaba gibi yerlerde dogan sahin görürseniz sanki size yaklasan bir köpek var gibi düsünün mumkunse, köpek bile masuk kalır ankarada egıtım aldıgım yerın dısına cıktım guzel dar asfaltı olan koyler vardı gidiş geliş ,ben 60 km ile giderken hıyarın biri resmen gozumun içine bakarık uzerıme kırdı ve son anda kurtardı birde gülüyordu aklı sıra benımle dalga geciyor ama bilse benı ne kadar tehlikeye attıgını onun yuzunden arka tekerı kıtledım acemi olmanın etkisiyle ama ucuz attlattım Allah insan görünümlü hayvanlardan herkesi korusun.... sizinde yasadıgınız olay buna benzer görüyolar ama inadına cıkıyorlar önünüze...
    Geçmıs olsun, gezınız guzel olmus,sızın yanınızda baska motosıkletlı yokmuydu, arkadasınız sahıne yetısyedıde plakasını alsaydıda yanına kar kalmazdı, MT ailesi olarak bu tıp kısılerı yaptıklarını yanına bırakmamak lazım, hakkımız sonuna kadar aramalıyız

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezi diyeceğim ama tam bakamadım ahmet abi.resimler büyük olduğundan açılması zor oldu.yinede emeğine sağlık.eminim güzel geçmiştir
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    Alıntı brody adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Geziniz güzel olmuş, darısı başımıza
    teşekkürler. motor için en güzel günlerdeyiz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:23 PM ----------

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun. Resimler bi harika çıkmış
    kardeş sağol, güzel havada güzel gezi oldu.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:24 PM ----------

Alıntı ibrahim_zx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmıs olsun, gezınız guzel olmus,sızın yanınızda baska motosıkletlı yokmuydu, arkadasınız sahıne yetısyedıde plakasını alsaydıda yanına kar kalmazdı, MT ailesi olarak bu tıp kısılerı yaptıklarını yanına bırakmamak lazım, hakkımız sonuna kadar aramalıyız
    doğru diyorsun , adam hiçbirşey olmamışcasına bastırıp gitti. tabii diğer arkadaşlar da benim telaşıma düştüklerinden plaka falan alınamadı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:27 PM ----------

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler, söylediğiniz doğrudur, doğan ve şahinciler türkiye trafiğinde her yerde ayrı bir ekoldür.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:29 PM ----------

Alıntı Burçin&İlker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun ama daha fazla hasar görmeden atlatmıssınız
    bu arada resimler harika cok keyifli geçmiş belli
    teşekkürler, biraz ağrı ve çok morarma dışında bir şeyim yok. fakat gezi herşeye rağmen keyifli oldu.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:32 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:30 PM ----------

Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraflar güzel. Güzel gezmişsiniz. Çadırları görünce kamp yapmayı özlediğimi hissettim. Kaza içinde üzüldüm. Allah beterinden korusun.

hasan kardeşim teşekkürler, allah hepimizi küçük büyük tüm kazalardan korusun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:32 PM ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BAŞTAN SONA HARİKA RESİMLER
    AMA EN ALTTAKİ O BAYRAK VE ANITKABİR GÖRÜNTÜLERİ BİR BAŞKA HEYECAN VERİYOR HER ZAMAN İÇİN

GÖREV HAKKIYLA İCRA EDİLMİŞTİR, "EMİNİM"

kaza olayına üzüldüm ama plakayı alabi,lseymişsiniz gerekli işlemler yapılabilirmiş sanırım. geçmiş olsun. korumalıkların önemini ayrıca belirtmeniz de güzeldi

teşekkürler. gerçi plakayı alsaydık ta jandarmaya git, tautanak tut falan derken tüm günümüzde ziyan olacaktı. bu arada görev de hakkıyla yerine getirlmiştir.

evet koruma,koruma,koruma. başka bir şey demiyorum. yazdığımı gibi korumalar olmasaydı en az 2 kırığım olacaktı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)