Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

3.Geleneksel Yuvacık Gezisi Resimleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ARTık motorum yok
    Alıntı B-A-N-U adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kiremit köfte gerçekten çok lezzetliydi ama...
    onu yemedim cünkü vermediler bizee::(((((

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:57 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:54 AM ----------

Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim hanimda balik haric iyi idi diyor valla senle hemfikir.balik gibi degikldiki diyor.hormon abicim hormonlu baliklara sunni yem verirsen havuzda beslersen boyle oluyo o baliklarda
    ben kofta yidim....
    kabuğunu soyarken:(kabuk diyorum çünkü deriye benzemiyordu))))mumyalanmışa benziyordu) ahahaha
    kısacası bida hakine menüden cıkartacam onu)))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Piaggio X9 Evolution ArTÇıSı ;)
    bravo ya sana 41 kisi olmasinimi bekledin bunu belirtmek icin
    Denk geldi

Alıntı Burçin&İlker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bende begendım valla kı her yerde yemem yani
    Aynen canım, hatta balık var neden köfte yiyoruz diye düşündüm bir ara, ama köftenin tadına bakınca anladım, bu 15 kişilik masada bir bilen varmış diye..
    :cherry: :cherry: :cherry:

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    günaydın herkese

güzel bir organizasyondu kiii böyle olacagından da emindim.

herşey için teşekkürler sedatcım
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    keeway sl 150 kocasının artçısı:)
    Alıntı B-A-N-U adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Denk geldi

Aynen canım, hatta balık var neden köfte yiyoruz diye düşündüm bir ara, ama köftenin tadına bakınca anladım, bu 15 kişilik masada bir bilen varmış diye..
    hehehe valla canım ya 6 kısılık masada bı bız 15 kısıydık vallaama süperdi ya sıkışı verdik
    [COLOR="Red"]hayat oyundan ibaret gel bu oyunu beraber oynayalım:cat::cat::cat:[/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı inyez1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu yemedim cünkü vermediler bizee::(((((
    Vermediler mi.? Sen balık istemişsindir biz balık istemedik köfte istedik Eğer cidden size köfte yok balık yiyin dedilersede şansına küs napalım...

Motosikleti
    keeway sl 150 kocasının artçısı:)
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın herkese

günaydın
    [COLOR="Red"]hayat oyundan ibaret gel bu oyunu beraber oynayalım:cat::cat::cat:[/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı Burçin&İlker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehehe valla canım ya 6 kısılık masada bı bız 15 kısıydık vallaama süperdi ya sıkışı verdik
    Ya Burçin onu bunu bırakta Emre girdi, Şafak girdi, Caner girdi, Korkut Abi girdi, Gürkan Abi girdi vs vs deeee biz neden İlker' i de sokmadık şu suya..???

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidişinden belliydi ... Durumunda bir gariplik olduğu... ;)e....
    Alıntı darkeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ama fotodaki kıyafetinle buluşma noktasına renk kattın teşekkürler
    abiler gece 20 sabah 08 den çıktım gece 2. 5 saat işyerind ekestirdim eve nasıl geldiğimi bile hatırlamıyorum 5 gibi geldim...19.30 da hop yeniden işe...aha sabah geldik şimdi yatıyorum düne dair herşey rüya gibi geliyor...ibrede 261 kmyi görünce şaşırdım sabah...yahu o benmiydim diye...

dark abi benim yaz versiyonum budur... cool image...motor üzerinde ne kadar rahatsan tabutta da o kadar rahat olacaksın demektir...

Shot with FinePix A205 at 2007-08-19
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın herkese

canim yuvacik organizasyonuna geldigin icin cok tesekkur ediyorum cok sevindim valla buna inan bak...seni cok konusanlar oldu.cok gozde idin bence bu bulusmada favori sayilabilecekler arasinda idin..hot couture yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:06 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:04 AM ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiler gece 20 sabah 08 den çıktım gece 2. 5 saat işyerind ekestirdim eve nasıl geldiğimi bile hatırlamıyorum 5 gibi geldim...19.30 da hop yeniden işe...aha sabah geldik şimdi yatıyorum düne dair herşey rüya gibi geliyor...ibrede 261 kmyi görünce şaşırdım sabah...yahu o benmiydim diye...

dark abi benim yaz versiyonum budur... cool image...motor üzerinde ne kadar rahatsan tabutta da o kadar rahat olacaksın demektir...

Shot with FinePix A205 at 2007-08-19
    tovbe tovbeeee ne bicim laflar bunlar yahu?olum filan????
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Herkezin ve benim fotolarımı çeken Ümit kardeşime teşekkürler ellerin dert görmesin,herkes öğrenmişsin işi diyo ama bence makine iyi hahah zira senide ben çektim hiç fena çıkmamış ben hiçbişey bilmiyorum gerçi ayarları sen yaptın ya çaktırma....

Her yıl olduğu gibi bu yıl organizasyonu ayarlayan,bizim o inanılmaz şelaleyi görmemize vesile olan,izmitin güzelliklerini gözlerimiz önüne seren Sedat a çok teşekkürler..

E tabi bu platformda toplanmamızı sağlayan Skull ve ekibine başlıca Komtan a da teşekkürler.

Gelen gelemeyen,tanıştığımız tanışmadığımız herkeze teşekkürler zira çok kalabalıkdı tanışmak pek mümkün olmasada ordaki bol oksijeni hep beraber solumak gerçekten güzeldi..

Saygılar Sevgiler..
    Hasan..

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    canim yuvacik organizasyonuna geldigin icin cok tesekkur ediyorum cok sevindim valla buna inan bak...seni cok konusanlar oldu.cok gozde idin bence bu bulusmada favori sayilabilecekler arasinda idin..hot couture yani[COLOR="Silver"]
    orda olmak benim içinde süpriz oldu
    herkesle tektek ilgilenmeye çalıştım atladıgım kimse yoktur umarım
    sizlerle vedalaşamadıgımıza üzüldüm inşallah en kısa zamanda sen, lucas ve güzel eşlerinizle bir araya gelir uzun soluklu muhabbet edebiliriz.
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı headquarters adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkezin ve benim fotolarımı çeken Ümit kardeşime teşekkürler ellerin dert görmesin,herkes öğrenmişsin işi diyo ama bence makine iyi hahah zira senide ben çektim hiç fena çıkmamış ben hiçbişey bilmiyorum gerçi ayarları sen yaptın ya çaktırma....

Her yıl olduğu gibi bu yıl organizasyonu ayarlayan,bizim o inanılmaz şelaleyi görmemize vesile olan,izmitin güzelliklerini gözlerimiz önüne seren Sedat a çok teşekkürler..

E tabi bu platformda toplanmamızı sağlayan Skull ve ekibine başlıca Komtan a da teşekkürler.

Gelen gelemeyen,tanıştığımız tanışmadığımız herkeze teşekkürler zira çok kalabalıkdı tanışmak pek mümkün olmasada ordaki bol oksijeni hep beraber solumak gerçekten güzeldi..

Saygılar Sevgiler..
    oksien?toz olayina deginmemissin hocam???

ayrica bi dahaki kocaeli etkinligine seyyar motorize servisde saglamak lazim yolda kalanlar icin.lastik patlşamasi,vs gibi

Motosikleti

tovbe tovbeeee ne bicim laflar bunlar yahu?olum filan????
    usta eninde sonunda hepimiz toprağın altına gireceğiz...parada malda mülkde yalan...sanıyolar ki malımız mülkümüz fabrikamız arabamız agalığımız sürecek...ama sürmez...görüyosun kazaları belaları...biri gelicek alıcak arabanın altına olay budur işte...yuvacık dönüşüde viraja sert girdim kafa kafaya giriyordum bi temprayla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BEN BUNLARIN 2 SİNİDE YERİİİİİİİİİİİM YAAAAAAAA

Allah içinize sindirsin süper olmuş..
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Fotoğraf makinasını sıktıkça yeni fotoları buluyorum ayrı ayrı dosyalara girmişler . biraz daha foto buyrun

hanedan bu senin yedigin balık yanında 216 da var

Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

Motosikleti
    cerrahım yeğenimi alıp suyun içine girmeni yadırgadım kardeşim...yapma böle şeyler...ayağın kayıcak düşeceksiniz ikinizde vs...aman tikat...zaten su soğuk ne istersin yavrucaktan sen gir çık...

yeğenimide öperim bu arada...dünya tatlısı maşallah sıpa..ne zaman büyüdü kerata ya...

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta eninde sonunda hepimiz toprağın altına gireceğiz...parada malda mülkde yalan...sanıyolar ki malımız mülkümüz fabrikamız arabamız agalığımız sürecek...ama sürmez...görüyosun kazaları belaları...biri gelicek alıcak arabanın altına olay budur işte...yuvacık dönüşüde viraja sert girdim kafa kafaya giriyordum bi temprayla...
    valla kaza konusunda ben elimde olan butun bonuslarimi bu gezide yedim artik ne bonusum kaldi nede ihtimalim
    bir kere olumle burun buruna geldik (gezi sabahi tesislere gelirken baraj yolunda)
    ikincisi yolda kumlu imis yatirdik teker kaydi yol cizgimisden disari savrulduk.3.sunu burada anlatamayacagim.o en berbati idi... neyse sag saglim hayattayiz herseye ragmen.sukurler olsun.ama bonus kalmadi saniyorum ..

Timur32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSXR 1000 / 2012
    Bence harika bir geziydi böylesine bir grupla ilk kez yollara düştüm çok güzeldi organizasyona teşekkürler

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    bu güzel yol fotomu çeken yeni arkadaşıma teşekkürler
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

Motosikleti
    hata yapıyoruz ama motorda hatanın telafisi yok...iyi ki büyük makinam yok ve aldığım riskler sınırlı...

suyun içine giren arkadaşları izlerken keyif aldım...

bu arada korkut komşi yolda çılgın onu anladım...

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler