Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

CRUISER VE ÇAMUR RESİMLER

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ODUNCU senden bayadan beri ses soluk yoktu napmışşsın sen canım motoru zaten sen rengi çok önceden belli ettin sende cross ruhu var en iisi sen bi cross al
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    marcos,
    Çamurda crossdan daha zevkli oluyor diyebilirim. Hiç yatırmadım zaten yatırmakta zor. Motor alçak bide çamura gömülünce anla yani. Evet arka teker hiç tutmuyor dişli bi teker lagzım. Gittigim yerler hep düz düzde nekadar çamurda olsa bi parça tutunup gidiyor. Ama bayırda tamamen duruyor o hafif tepeye bile motor anca kendini çıkardı ben dikilip yürüdüm (yani okendini ben kendimi ama lastikler biraz dişli olsa köpek gibi tırmanır)
    ohyeah, BBRR,
    Hocam daha öncede dedim cross iyide ben onunla uzun yol yapamam İnşallah ilerde şöyle 650 lik bi enduro.
    serk,
    Hocam zevkli şeyler emek ister. (ama dönüşte derin bi su bulup hızlıca içinden geçersen bayaa bi faydası oluyor.
    MrCool,
    Hocam aramızda kalsın ama şu uzun iş çizmelerinden giyiyorum motorla beraber temizleniyoruz. Resim konusunda yanımda biri olsa asıl işin güzel kısımlarının resimlerini çekecektik ama kahretsin yalnızız işte.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sakaryanın gülü valla ben o çamurda kendim yürürüm...motoruma kıyamam...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

bencede bir enduro falan yap kendine

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler