Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TARAKLI 13-11-2005 RESİMLERİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Hocam epey geç oldu ama resimleri ancak koyabiliyorum. Vakitsizlikten önce hikayeyi anlatıp sonra resimleri ekliyorum.
    Evet önceden planlandıgı gibi pazar günü sabahın köründe kahvaltı bile yapmadan Taraklıya dogru yola çıktım. Tabii yol yagmur deryasıydı. Taraklıya yaklaşınca bir ara güneşi gördüm. Taraklıya vardıgımda Hasan abim (arvasi3) yeni mondisini dagıtmış toplamaya çalışıyordu. Çalıştırır çalıştırmaz yola çıktık (tabii nerelerden ğeçtik bilmiyorum ben onun peşinden gittim) aceleden hasan abim durup resim çekmeye izin verdi ama yol öyle güzeldiki bana kalsa resim çekip etrafa bakınmaktan akşama kadar varamazdık. Sonunda Murat hocamın (EnduroCu) memleketine geldik bir benzinlikte beklemeye başladık benzinliktekiler sagolsun izzet ikram çok güzeldi ( Tabii Hasan abim ve Murat hocamın adıda epey etkili.) Önce pamukovadan bir arkadaş sonra murat hocam geldi Murat hocam bir börek getirmiş e bende kahvaltı etmemişim ilaçgibi geldi.
    sonra Bursa ekibi geldi ve yenipazara doktor hocamın yanına yola çıktık.
    Doktor hocamın saglık ocagındaki lojmanda muhabbet, konser yemek faslı. sonra arazi olayı tabii bir gurup ancak bir yere kadar gidebildik sonra merkeze döndük. Sonra digerleri araziyi tamamlayıp geldiler.
    Ve dönüş olayı gece yagmur sis dagların virajlı yolları birde benim görüş problemim bir ara ayakları indirip yürüyüz hızıyla anca gidebildim tabii gurup çoktan kaybolmuştu (korkmadım desem yalan olur) ama baktım ilerde bekliyorlar sonra Murat hocam (EnduroCu) sagolsun üşenmedi yol ayrımına kadar tin tin önümden gidip bana yol gösterdi. Ondan sonrada Bursa ekibi beni götürdü. sagolsunlar hepsine tekrar tekrar tesekkür.

http://img465.imageshack.us/img465/3434/rotationofdsc00037vm.jpg[/img]

Olmamış resimlerin birkısmını tekrar ekledim sıra karıştı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    mehmetciğim bakmak nasip olmadıydı daha yeni gördüm ellrine sağlık .inşallah yaz gelsin seni daha nerelere götürecem.kırk yıl düşünsen aklına bile gelmez.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    geçmiş zamandan kareler
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler