Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

(A-RI-ZA-LI)Y.Kavrun-Zilkale-Elevit(23 Mayıs 2004)

Motovento
    REKLAM ALANI
    endurocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Lc4-640 Adventure R
    Fırtına vadisi civarındaki yaylalardaki karın erimeye başlaması ile YukarıKavron ve Elevit yaylalarına gitmeye kararverdim, bakalım gidebilmişmiyim?kar ne kadar izin vermiş?

\"kaskiniz takili, fariniz acik olsun\"

Murat KIZAK
    KTM LC4-640 Adv. R
    www.arizalilar.com (a-rı-za no: 26 )
    www.endurocu.org

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    tek başınıza süper bir gezi olmuş tekrar ve takrar tebrikler. hocam, size bir iki sorum olacak.. biincisi saatinizle ilgili sanıyorsam saatiniz çektiğiniz fotoğrafta 2170 metre'de 29.2 C derece sıcaklığı gösteriyor bir yanlışlık olmasın o rakımda neredeyse 30 C derecelik sıcaklık biraz fazla gibi geldi. ikincisiyse motosikletinizle ilgili, bu KTM'lerin seleleri çok rahatsızmış gibi duruyor acaba gerçekten de öylemi yani uzun yolda yada şehir içinde sizi rahatsız ediyor mu? sanırım off road koşullarında motosikleti ayakta kullanıyorsunuz..

endurocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Lc4-640 Adventure R
    Alıntı ilnapoli adlı üyeden alıntı
    tek başınıza süper bir gezi olmuş tekrar ve takrar tebrikler. hocam, size bir iki sorum olacak.. biincisi saatinizle ilgili sanıyorsam saatiniz çektiğiniz fotoğrafta 2170 metre'de 29.2 C derece sıcaklığı gösteriyor bir yanlışlık olmasın o rakımda neredeyse 30 C derecelik sıcaklık biraz fazla gibi geldi. ikincisiyse motosikletinizle ilgili, bu KTM'lerin seleleri çok rahatsızmış gibi duruyor acaba gerçekten de öylemi yani uzun yolda yada şehir içinde sizi rahatsız ediyor mu? sanırım off road koşullarında motosikleti ayakta kullanıyorsunuz..
    hocam saat kolumd adurdugu icin vucut ısındna etkileniyor, oratmın gercek ısısını olcmeis icin koldan cıkartıp ortamda en az 5 dk bekletmek gerek...
    KTM ler sert arazi kosulalrında gitmeye uygun tasarlandıkalrından seleleri de dar ve serttir, cunku arazide yumusak sele hem sürücüyü yorar hem de performansını dusurur, bu nedenle makinanın arazi kaabiliyetine gore hard bir sele konulmus, ben bu makine ile bir gunde 1000 km yol gittim, yoruldum ama yattıgım yeri begendim :-)
    insan vücüdü ve psikolojisi her türlü şarta uygundur bence, alışmak lazım
    \"kaskiniz takili, fariniz acik olsun\"

Murat KIZAK
    KTM LC4-640 Adv. R
    www.arizalilar.com (a-rı-za no: 26 )
    www.endurocu.org

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    Hocam ben KANUNİ 125 ile geçen sene bir günde tam 550 km yaptım bende yattığım yeri beğendim.sırt üstü yatamadım belim tutulmuştu.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler