Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

yeni motorum ybr 250 ile akçay altınoluk küçükkuyu behramkale gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    merhaba arkadaşlar daha dün aldığım yeni motosikletim ybr 250 ile gezi yaptım ve sizlerle paylaşmak istedim,
    burası küçükkuyu iskelesi ve feneri

arkadaşlar küçükkuyu'dan sonra behramkale yoluna girdim, karşıda görülen dağ mdilli adası yani yunanistan(lesvos)

motorum 100km oldu

bundan sonra assos diğer adıyla behramkale fotoğrafları

behramkale'de süs eşyaları satan yer çok bulursunuz

arkadaşlar buda kalenin tarihçesi

evet arkadaşlar assos tan ayrılıyoruz, hava çok sıcak denize girmeye gidiyorum

dönüşte çektiğim fotoğraflar

ve plaja geldik hem birşeyler yerim hemde denizime girerim dedim, soğuk bir bira iyi gider

birayı içtikten sonra yemeğim geldi tabi yemek yemeden önce denizin tadını çıkardım, yemekten sonra denize girmek riskli olabiliyor.

ve bunan sonra artık akçaya dönüyoruz, umarım beğenmişsinizdir, şimdiden teşekkürler, dönüşte jandarma yolu kesmiş, bana sağa çek diye işaret yaptı ama, dururmuyum, el sallayarak yanından geçtim, bide akşam akşam motoru bağlatmayalım, plakası 3gün sonra çıkacak çünki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    hayırlı olsun ama plakanın cıkmasını beklıyemedınmı ruhsatsız gezıyorsun heyecana verelim neyse rodaja uymayı ıhmal etme tekerin düz bassın ,plaka ruhsat yok nasıl baglasınki direk hırsızlıktan içeri atabilirler faturan kesilmiştir tabiki ondan yırtarsın
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ama plakanın cıkmasını beklıyemedınmı ruhsatsız gezıyorsun heyecana verelim neyse rodaja uymayı ıhmal etme tekerin düz bassın ,plaka ruhsat yok nasıl baglasınki direk hırsızlıktan içeri atabilirler faturan kesilmiştir tabiki ondan yırtarsın
    fatura daha bugün kesilecek, bayi sadece yakalamasınlar diye bir kağıt yazdı kaşeleyip imzaladı, ben yinede işimi şansa bırakmadım, uzadım gittim jandarmanın yanından rodajını kitabına göre yapmaya çalışıyorum, ilk 1000km 5,500 deviri geçmiyorum

Burningred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu motosikletin cüssesine göre deposunu biraz fazla büyüktür sehir içerisinde full depo gezmeni tavsiye etmem :D 19.2 litre

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    kardeş gezintin iyide yanlış ne kadar işte varsa yapmışsın içkili araç kullanma ruhsatsız gezme millete söylüyoruz kendimiz yapmayalım değilmi neyse yanlış anlama ufak tavsiye yaptım alınmada bende motoru verdim shadowu ybr kaldı elimde oda sorunlu anlayacağın şuan gezmek yok yeni motor alırsak bakalım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş gezintin iyide yanlış ne kadar işte varsa yapmışsın içkili araç kullanma ruhsatsız gezme millete söylüyoruz kendimiz yapmayalım değilmi neyse yanlış anlama ufak tavsiye yaptım alınmada bende motoru verdim shadowu ybr kaldı elimde oda sorunlu anlayacağın şuan gezmek yok yeni motor alırsak bakalım
    ne yapacan kardeş ilk zamanlar böyle hatalar yapılıyor, ybr de ne sorunun var aslında çok sağlam motorlar, işallah yeni motorunu alırsın,

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Bu sene keni motorumuzla çıksaydık tatile ilk gideceğimiz yerdi Asos ama yine izin günümüzde gideceğiz keşke daha çok foto çekseymişsiniz yine de paylaşım için teşekkürler Motorunuz da hayırlı olsun tabii bu arada

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250R
    hayırlı olsun kaza belasız surusler....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sene keni motorumuzla çıksaydık tatile ilk gideceğimiz yerdi Asos ama yine izin günümüzde gideceğiz keşke daha çok foto çekseymişsiniz yine de paylaşım için teşekkürler Motorunuz da hayırlı olsun tabii bu arada
    ben teşekkür ederim

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi baya hızlı çıktın motoru alır almaz assos tebrikler.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

gipsy_fire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Akvaryumu satınca olucak inşallah...
    Valla çok güzel fotoğraflar tebrik ederim.Küçükkuyulu olarak memleketimle övünüyorum ama ne yazık ki istanbulda yaşıyorum

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    Alıntı edremitli10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yapacan kardeş ilk zamanlar böyle hatalar yapılıyor, ybr de ne sorunun var aslında çok sağlam motorlar, işallah yeni motorunu alırsın,
    kardeş ybr emektar benim 60 bine dayadı ufaktan sızlanıyor motoru tepkinli kullanıyorum anlayacağın romatizma olmuş yeni motor bakıyorum ama uygun fiyata bakıyorum ya hyo 650 lik yada eski motorlarımdan fazer bakıyorum kısmet yahu ybr 250 güzel makine alıcam ama sıfırı pahalı 2. elide az var piyasada bakalım işte kolay gelsin kazasız belasız kullanmak nasip olsun sanada

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    siyah yakışıyomuş ybr250 ye ilk kez gördüm. hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.
    bu arada çevirmeye girmemek de iyi cesaret. bu ülkede dur ihtarına uymadığı için vurulan çok adam oldu unutmamak lazım...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ybr ile ne güzel gezilir... kuvvetli güçlü sağlam ve cimri.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Gt250r
    behramkaleye gitmemiştim gideriz bir ara
    [B][/B]Balıkesir [COLOR="Red"][/COLOR]MT

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin...

Motosikleti
    Ybr
    hayırlı olsun güle güle kullan...

Motosikleti
    Scrambler Ducati Classic
    Motorun çok güzelmiş hayırlı olsun. Tam oralara ve böyle geziler yapmak için biçilmiş kaftan.
    Çok özledim ya oraları. Hayalim Ankaradan Asos plajlarına gelmek , ufak çadır kurup denize girmek.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    Alıntı edremitli10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatura daha bugün kesilecek, bayi sadece yakalamasınlar diye bir kağıt yazdı kaşeleyip imzaladı, ben yinede işimi şansa bırakmadım, uzadım gittim jandarmanın yanından rodajını kitabına göre yapmaya çalışıyorum, ilk 1000km 5,500 deviri geçmiyorum
    bır dahakı gezınde kkuyu yada altınoluga beklıyorum cuma gunu oralardayım herzaman beklerım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:20 PM ----------

Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abla asosa gelırsenız altınoluga gelmessenız darılırım

Ne güzel fotoğraflar bunlar, 10 yıldır her yaz tatilimi Akçayda geçiririm, Edremitte kasaptan etimizi alırız, kuyudan bidonlarımızı doldururuz. Bu yazda gelebilirsem, belki Akçay sahilinde birer bira tokuştururuz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler