Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Anastasios Duvarları

Motovento
    REKLAM ALANI
    a vagrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel ve doğa içinde bir gezi.emeğinize sağlık
    Rica ederim.

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a vagrant paylaşım için tşk gerçekten güzel ve anlamlı bir gezi olmuş.

Bu arada şu fotoları yüklerken 640*480 boyutunu geçmemeye dikkat etsek diyorum
    Teşekkür ederim. Kriz vurmuş herhalde forumu ELINT? Resim boyutunu ufaltmışsınız. Ya da karardan haberim yok? Ya da sen hiçbir gezime yorumunu katmamışsın?

Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerinize sağlık. Ne kadar yazık olmuş..Ah tarihimize sahip çıkabilmeyi bir öğrenebilsek..
    Rice ederim. KISA BİR SÜRE ÖNCE TRAKLARIN MEZARLARINI DA GEZMİŞTİM MOTORUMLA. HAZİNE AVCILARI REZİL ETMİŞTİ MEZARLARI. O MÜKEMMEL MEZARLAR BİRA KUTULARI VE ÇÖP İÇİNDE KALMIŞTI. KÜLTÜR BAKANLIĞI'NA DÖRT KERE MESAJ ATTIM. ÇARPICI RESİMLERİ(KAFATASLARI...) YOLLADIM.BİR KERE CEVAP GELMEDİ.
    YURTDIŞINA YOLLADIM RESİMLERİ. ADAMLAR HEMEN YER GÖSTERMEMİ İSTEDİLER. SANIRIM ÜNİVERSİTELERİ SOKMAK DAHA MANTIKLI İŞİN İÇİNE.

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşım için teşekkürler Gitmiş kadar olduk
    Rice ederim. Paylaşmak güzeldi.

Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel yollar, güzel motosiklet ve tarih kokan enduro yollarda yapmış olduğunuz gezi için tebrik ederim.Kazasız sorunsuz nice keyifli sürüşler.
    İyi dilekler hepimiz için.

Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşım için teşekkürler.
    Millet olarak tarih konusunda hiç meraklı değiliz.
    Yabancılar yaşadığımız yurdu bizden çok daha iyi biliyor ve inceliyor.
    Çünki bir zamanlar onların atalarının topraklarıydı Anadolu...
    Onlar bizden çok daha meraklı bu dünya miraslarına.

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde de böyle birsey olduğunu bilmiyordum gercekten çok ilgimi cekti eline sağlık umarım en kısa zamanda hak ettiği değerine kavuşur...

Bu konu ile ilgli bir anımı anlatmak istedim bu kayıtsızlığı kendi adımada görünce.

Keç yıl önce bilmiyorum otobusteyim istanbul surları yanında geciyrouz. otobusteki abiler konuşuyorlar
    - Ya bu kayaları ne diye tutuyorlar . Birde boyayıp tamir etmeye uğraşıyorlar yıksın bunlarıda adama akılı birseyler yapsınlar. diyorlardı.

bizim halkımız bu şekilde yaklaştıkça birsey olmaz bizden. Millet dünyanın öbür uçundan geliyor. Bizim değerlerimiz görmeye ömrü burda geçmiş bir kez kafasını cevirip bamamış bizim halkımız.
    Bizim halkımız böyle diyor. Ya devlet büyüklerimiz? Yukarıya yazdıklarım herşeyin ispatı.

Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper bir gezi. Bilgilendirmeler içinde teşekkürler. Bu duvarın varlığından sayenizde haberimiz oldu. Özellikle kültürel geziler yapmak çok keyifli oluyor. Manzara da muhteşem.

Paylaşım için teşekkürler. Yolunuz açık olsun.
    Ne demek! Paylaşmak çok güzel birşey.
    Haftasonlarını dört gözle bekliyorum. Bakalım bu hafta nereye gideceğim bir aksilik çıkmazsa...

Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşım için teşekkürler, uzun aramalar sonucunda duvar kalıntılarını bulmuşsun tebrikler.
    Birkaç yer daha var. Bunları da bulup fotoğraflamak istiyorum. Daha sonrası da tekrar sizlerle paylaşmak...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEUGEOT SATELIS 250
    Güzel bir gezi olmuş. Paylaşım için teşekkürler.
    MOTOSIKLETIM ; PEUGET 250 SATELIS

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Alıntı Ozcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş. Paylaşım için teşekkürler.
    Teşekkür ederim Ozcan.

leopaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS RTR 150
    Bu ülkede ne tarihi zenginlikler var ama onları koruyucak ve tanıtıcak bilinç nerde adamlar dünyanın en eski limanını bile rastgele bi kazı çalışması sonucu farkediolar istanbulda bakalım daha neler çıkıcak rastgele bi metro kazısında.Bu arada gezi süper.

protdeaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kşın inşallah..
    Tebrikler çok güzel bir gezi olmuş. Paylaştığınız için de teşekkürler.
    Tarihi öneminin yanında ben oraların doğal güzelliğine de bayıldım. Sayenizde fikrimiz olmuş oldu sağolun. Harika manzaralar!

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Alıntı leopaw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede ne tarihi zenginlikler var ama onları koruyucak ve tanıtıcak bilinç nerde adamlar dünyanın en eski limanını bile rastgele bi kazı çalışması sonucu farkediolar istanbulda bakalım daha neler çıkıcak rastgele bi metro kazısında.Bu arada gezi süper.
    İlginizden dolayı teşekkürler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:42 PM ----------

Alıntı protdeaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler çok güzel bir gezi olmuş. Paylaştığınız için de teşekkürler.
    Tarihi öneminin yanında ben oraların doğal güzelliğine de bayıldım. Sayenizde fikrimiz olmuş oldu sağolun. Harika manzaralar!
    Rica ederim. Sizlerle paylaşmak en güzeli.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)