Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yeni Yılın Sezon Açılışı-Karda Enduro Keyfi

Motovento
    REKLAM ALANI
    myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Merhaba Dostlar... Bugun Ansızın Msnde Takılırken Yılmaz Arkadaşımızla Konusmaya Başladık.. Sonra Şimşek Gibi Bi Kararla Motorlarla Gölköye Gidip Doğanın,Karın,Gölün Eşsiz Manzarasını Keşfetmeye Karar Verdik... Ee Birazda Karda Tepinmeye Adrenalin Zorlamaya =>

Atladık Motorlara Ara Yollardan Kar kış demeden Gölün Yolunu Tuttuk.

İşte Göle Vardıgımız An..Yılmaz Arkadaşımız...

Çıkardım Çıkamazdın Derken Asıldı Gaza. Ve Tebrikler Cıktı Güzelce...

Buda İnişi

Ve Karsınızda Ben => Arka Sol Kısımdaki De Gölköy Dediğimiz Mekan. Merkeze Yaklasık 15 Km uzaklıkta. Bolunun Sulama Sahası.. Üzerindeki Ördekleri Görmeniz Lazımdı...

Ve Biz..

Buralarda Gölün Üst Kısımları Tamamen Agaçlık.Ağaçların Arasında Yollar Var Ve Büyük Düzlüklerin Oldugu Yerler... Biz Buraları Karda Kısta Aşıp Ağaçların Arasındaki Kampuse (Abant İzzet Baysal Üniversitesi) Cıkan Kaldırımı Bularak Kampuse Yasal Olmayan Yollardan Girip Sıcak Bir Çay İçebilmek İçin Cektiğimiz Çile... =>

Kimi Zaman İterek Kimi Zaman binerek Kampuse Cıkış Anlarımız..

Orada İki Üniversite Öğrencisi Doğanın Feşfine Cıkmıslar. Arkalarından Yakaladık Ve Bir Resmimizi Çekmelerini İstedik => Sağolsunlar Kırmadılar 3 Resim Çektiler Farklı Açılardan...

Ve Kampüse Ulaşıyoruz. Arkamızdaki Bina İktisat Fakültesi.. Yılmaz Arkadasımızın Eski Güvenlik Görevlisi Olması Nedeniyle Güvenliklerin Bir Çoğunu Tanıyor. Gittik Muhabbet ettik.Sağolsunlar Sıcak Caylarını İçtik..

Ve Artık Hava Karardı. Eve Dönüş Vakti.. Bu kez Kampusun Ana Yolundan Eve Dönüyoruz.. Kampuse Girişte Bilgi Amaçlı Isıklı Tabelaya Baktıgımızda Sıcaklık -1 i Göstermektedir...

Ve Son Fotoğraflarımız

Bir De Video Paylaşmak İstiyorum Sizlere.. Benim Mola Verip Yılmaz Arkadaşımızın Hiç Bir Ayakizini Bulunmadıgı Karlar Üstünde Enduro Keyfine =>

Uzun Bi Süreden Sonra Yine Bir Gezi Raporu Yapmak Beni Gerçekten Heyacanlandırdı... Şimdiden Herkese Güzel Yorumları İçin Teşekkürler..

Harun Bulut © 2009 MyHeArT__
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Güzel bir gezi olmuş. Daha fazla fotoğraf olsaydı keşke. Gezmenin tadını çıkartmaktan pek zaman bulamamışsınız anlaşılan

Nice gezilere
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Uzun süre sonra yazdığın, fotoğrafladığın ve heyecanlandığın bu gezi yazısı okurken beni de bir o kadar heyecanlandırdı ve orada olmadığım için de kahretti...

Bol karlar, bol turlar Harun...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    mt dağ keçileri endur o dediğin böyle olur işte. benim ybr bu konuda yeteneksiz eğitemedim gitti

Teşekkür ederim güzel Bolu'nun güzel insanları.

Videoda bayırı çıkarken arka lastik yüksüz kaldı ve patinaja düştü. İlla öne mi yüklenmek gerekiyor karı ezmek için o kafama takıldı

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş. Daha fazla fotoğraf olsaydı keşke. Gezmenin tadını çıkartmaktan pek zaman bulamamışsınız anlaşılan

Nice gezilere
    Gerçekten Ya Bu Kadar az Resim Oldugunu Eve Gelince Farkettim Ama Napalım. Bi Dahaki Sefere=>

@olcan138 Teşekkürler Olcanım.. yaza Bekliyoruz Bu Taraflara =>

@digi_boy26 Bende Motoru Satacak Adam Arıyodum.. Gel Vereyim Sana =>

@motorhocası Teşekkürler Hocam... Hiç İz olmayan Kar üstünde Giderken Ön Teker Yolunu Bulmakta Karı Ezmekde Bi Hayli Zorlanmakta.. Motorun On Kısmına Yüklenmek Gerekiyor.. On Kısma Yüklenildiginde De Arka Tekerde Agırlık Kalmayınca Ani Gazlamalarda Arka Teker Patiye Düşüyor.. Bir Sekilde Ayarlayacaksın... Hızını Sabitledikden Sonra Gidebiliyosun Ama Ani Gaz Acıp Kapamalar Motoru Patiye Düşürüyor...

Motosikleti
    Kymco Movie XL 150
    Enduro da bu olsa gerek mevsim tanımaksızın...

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Dikkat ediyorum her kış sezonunda o karlı daglardan inmiyorsunuz. Yabani hayvanların arkadanızdan söylediklerini duyar gibiyim."yazın piknikicisi kışın motorcusu yetti beaa bir rahat yüzü göremeyecemiyiz. Evimi terk edin üleyynn"

Süper gezi olmuş paylaşım için tşk

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çamurdan kesinlikle daha zevkli olsagerek.. Böyle fotoğrafları görünce imreniyorum gerçekten, teşekkürler her ikinizede
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    çok güzel fotograflar bakarken üşüdüm azıcık ama olsun
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    coşturmuşsunuz harumun ellerine sağlık süpersin
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    @45Kasabalı Evet Bolu Şartlarına En Uygun Motor ENDURO =>

@ELINT İyi Dilekleriniz İçin Teşekkür Ederim Saygıdeğer Moderatör Bey Doğanın Bizi Cezalandırmasını Bekliyoruz Her Seferinde =>

@Lucas Çamura Düştünde Çamur Bulaşma Olasılıgı Var. Her bir Zerren Camura bulanıyo. Ama KAr oyle Değil.. Dediğin Gibi Gercekten Cok Eğlenceli.. Motorun Kıc atması.. Kara Saplanması... Bi O Kadar Eğlenceli Fakat Bi O Kadarda Yorucu.. => Bazen Gidemediğimiz Yerlerde İniyoruz motordan Takıyoruz Vitese Elimizde İterek Anca Gidebiliyoruz =>

@kuyucadısı Valla Bende O Anları Yaşarken Acaip Derecede Terledim => Resimlerde Saçlardan Belli Oluyor Zaten =>

@bathu Saol Batuhanım => Senide Görelim Pistlerde

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    valla ben ızlerken usudum helal olsun...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    canım çekti yahu abi ellerinize sağlık çok güzel yapmışsınız yeni vidyoları bekleriz
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Allahtan benım falcon gormuyo bu topıclerı..

gorse emınım "ulan elalem gezıyo karlara tırmanıyo,bız burada asagıda sogukta beklıyoruz,hadı en fazla alısverıs merkezıne gıdıyoruz,bu herıf(ben) nası motorcu daha dogrusu nası endurocu ya..satsında benı arazıye vursunlar,yuvama doneyim"
    dıyebılır..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

@motorhocası Teşekkürler Hocam... Hiç İz olmayan Kar üstünde Giderken Ön Teker Yolunu Bulmakta Karı Ezmekde Bi Hayli Zorlanmakta.. Motorun On Kısmına Yüklenmek Gerekiyor.. On Kısma Yüklenildiginde De Arka Tekerde Agırlık Kalmayınca Ani Gazlamalarda Arka Teker Patiye Düşüyor.. Bir Sekilde Ayarlayacaksın... Hızını Sabitledikden Sonra Gidebiliyosun Ama Ani Gaz Acıp Kapamalar Motoru Patiye Düşürüyor...

Evet kardeşim çok haklısın motor hafif kalıyor yani, arkaya bir geyik vurup koysaydınız bişey olmazdı

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Çok zevkli olsa gerek.. Tebrikler
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

--volkan-- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    süpersiniz emeğiize ellerinize sağlık....

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Vidyoda dediğin gibi,Kimsenin gitmediği hatta hayvanın bile adım atmadığı yerlere gitmişsiniz. Gezilerin devamını dilerim. Banada bunlardan lazım heralde... Buralarda hep kar buz.. Heveslendim şimdi.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

ceogle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni cheetah 200 (2005)

Güzeldi

Hakkaten zor ama güzeldi arkadaşlar harun saolsun makinayı aldı ve güzel kareler yakaladık

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler