Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

izmir.mt).nin balık merakı kuş adası sevgi plajı ..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emegi geçen tün dostlarıma teşekkür ederim
    cesur abi resmen beynimi okudu İZMİR 20 tabelasından sonra karabağlara nasıl geldik hatırlamıyorum resmen açlıktan geberecektim balıkları çiğ yemek bile geçti aklımdan
    neyseki cesimiz var o boş mideme 2 yarım kokoreç nasıl girdi anlamadım 3.sünü söyleyecektim de utandım
    Oğuz abi kokoreçi kacırdınız keşke gelseydiniz

o yorgunlugun üstüne balıkları yeseydik tok karınla hepimiz mayışır izmire dönemezdik
    Şu saatte buraya bakıyorum :DDD güzel gezi olmuş dostlar

Gaziemirde bi kokoreççi vardı kaç zaman oldu gitmiyoruz. Oraya da gidelim bir gece ansızın. Özledim oraları beeaaaa

16 mArttaki balık tutamama olayından sonra balıklardan soğumuştum (DARDANEL hariç :D) ama o bile güzeldi beeaaaaa. Tuzlu deniz suyu içesim geliyor haa o derece pis bi insan oldum burada. KURTARIN BENİ AAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
    :pr::pr::pr:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu saatte buraya bakıyorum :DDD güzel gezi olmuş dostlar

Gaziemirde bi kokoreççi vardı kaç zaman oldu gitmiyoruz. Oraya da gidelim bir gece ansızın. Özledim oraları beeaaaa

16 mArttaki balık tutamama olayından sonra balıklardan soğumuştum (DARDANEL hariç :D) ama o bile güzeldi beeaaaaa. Tuzlu deniz suyu içesim geliyor haa o derece pis bi insan oldum burada. KURTARIN BENİ AAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
    seni allah kurtarsın ahmetdim aaaaaaaaaaaa deniz suyu içilirmi sen gel sana yusun bile yediririz özledik seni nezaman geliyon gelde bir balık nasıl tutulurmuş gür

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    güzel eğlendiğiniz yüzünüzden belli,teknedeki amca balık tutuyor siz portakal tutuyorsunuzyoksa masadaki balıkları paraylamı aldınızbenden sır çıkmaz hadi söyleyin bakim,emeğinize tekerinize sağlık teşekkürler

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel eğlendiğiniz yüzünüzden belli,teknedeki amca balık tutuyor siz portakal tutuyorsunuzyoksa masadaki balıkları paraylamı aldınızbenden sır çıkmaz hadi söyleyin bakim,emeğinize tekerinize sağlık teşekkürler
    bizde her şey doğal ve gerçek bileyimizin hakıyla tutuk

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    şaka yaptım,hemen ciddiye alma, ne zaman dan beri isteyipde yapamadığım tek eğlencem balık tutmak iyi akşamlar gezilerin ve balıkların devamını dilerim

tatlisert45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG
    güzel gezi olmuş tebrikler hepinize
    Hissettiğin gibi yaşa...

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaka yaptım,hemen ciddiye alma, ne zaman dan beri isteyipde yapamadığım tek eğlencem balık tutmak iyi akşamlar gezilerin ve balıkların devamını dilerim
    espiri yaptığını biliyorum dostum çok teşekürler adana mt ye sevgiler saygılar .

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    yakında CUSUR kardeşimi özel bir yere götürecegim onlar teknede balık tutarken bende kıyıda o özel yerin baglantısını yapıyordum.1 metre derinde eliyle çipura ve levrek bunun yanında yılan balıgıda yakalayacak ama boş gidilmez oraya ASLAN sütünü hazırla. nasıl olsa liman başkanıda bizden sorun yok
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakında CUSUR kardeşimi özel bir yere götürecegim onlar teknede balık tutarken bende kıyıda o özel yerin baglantısını yapıyordum.1 metre derinde eliyle çipura ve levrek bunun yanında yılan balıgıda yakalayacak ama boş gidilmez oraya ASLAN sütünü hazırla. nasıl olsa liman başkanıda bizden sorun yok
    abim pazara ordayız nasib ulursa ellimizle yakalıcaz yaşasın şimdiden hazırlanalım

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni allah kurtarsın ahmetdim aaaaaaaaaaaa deniz suyu içilirmi sen gel sana yusun bile yediririz özledik seni nezaman geliyon gelde bir balık nasıl tutulurmuş gür

Gökalp'le bi balık olayına girdik, adamın şeyliğinden (!) balıklar gelmedi :D

Temennim Balık tutmada büyüyü bozmak hehehheee. Okulun işini halledelim de tutarız gerekirse yosunda pişirip toptan yeriz hehe
    :pr::pr::pr:

Bu Balıklar birşeymi!!

Kardeşim Benim Bu talı sözleriniz Benim için Hiçbirşeye değişilmez Karamaço'yada teşekkür ederim, bu hafta yoğun çalışmayla limanın ağzınıda açtık artık geldiğinizde benim teknedesiniz, Sizin Memnuniyetiniz Benim için gurur kaynağıdır bir şekilde Sizin bu gezileriniz Belediye başkanımızada yansımıs çok memnun kalmış, bundan güzel ödül olurmu? ne Mutlu bana Sizin gibi Dostlarım var, Teknem ve Ben herzaman Siz Motocu Dostları ağırlamaktan Mutluluk duyacağız.

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı Segelmann35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim Benim Bu talı sözleriniz Benim için Hiçbirşeye değişilmez Karamaço'yada teşekkür ederim, bu hafta yoğun çalışmayla limanın ağzınıda açtık artık geldiğinizde benim teknedesiniz, Sizin Memnuniyetiniz Benim için gurur kaynağıdır bir şekilde Sizin bu gezileriniz Belediye başkanımızada yansımıs çok memnun kalmış, bundan güzel ödül olurmu? ne Mutlu bana Sizin gibi Dostlarım var, Teknem ve Ben herzaman Siz Motocu Dostları ağırlamaktan Mutluluk duyacağız.
    bülent abicim bizi mahçup ediyorsun ilgin ve misafir perverliyiniz için çok sağolun başkanımızada sevgi ve saygılarımızı arz ederiz bizde alıştık oralara çünkü gerçekten gezilcek ve gürülcek yerler biz keşke daha önceden gelseydik bundan sonra adalıyız izninizle ve sık sık gelir gideriz inşallah tekrar saygılar .

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Vay bee balıklara bakın höhöyyt
    Bir daha ki sefer bende gelmek isterim ama bir kaç gün önceden karar vermenizi rica ediyorum
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    sagol kardeşim herşey yine herzaman ki gibi süperdi .belediye başkanıylada tanıştık ayak üstü konuştuk.yakında oralarda olabiliriz yine palinaya tişört oldumu.güle güle giysin dediğim gibi onlar CESİ,KARMAÇOMA:MUSTAFA ve benim sana hediyemizdir M.T hatırası
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir daha ki sefer bende gelmek isterim ama bir kaç gün önceden karar vermenizi rica ediyorum
    çok iyi ulur vallah özer abim sen arap kadri iyi olur hem siz daha da ustasınız balık işinde siz tutun bizler de mangala atarız teknede mangal süper olur

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abicim sen niye teşekkür edecen , teşekkür edilecekse biz ederiz sana noolyo
    ne güzel işte sen bizi balıkcı yaptın bizde seni motorcu yaptık ve senin gibi bir dost edindik.

Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özer abim , her geçen gün balıkların kaynağına gittikçe yaklaşıyoruz, kısa süre sonra elimizle çıkaracakmışız dediler yani o derece gelişme kaydettik. Bizim ustalığımızmı, sürünün bereketimi yoksa gopezlerin salaklığımı bilmiyom ama bu defa iki balığı gözünden yakaladım
    Rican başımızın üstüne , emir telakki ettim bile; işlerimizin ve havanın müsade ettiği ilk fırsatta hep beraber bereketli sulara açılacaz kısmetse.

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster

özer abim , her geçen gün balıkların kaynağına gittikçe yaklaşıyoruz, kısa süre sonra elimizle çıkaracakmışız dediler yani o derece gelişme kaydettik. Bizim ustalığımızmı, sürünün bereketimi yoksa gopezlerin salaklığımı bilmiyom ama bu defa iki balığı gözünden yakaladım
    Rican başımızın üstüne , emir telakki ettim bile; işlerimizin ve havanın müsade ettiği ilk fırsatta hep beraber bereketli sulara açılacaz kısmetse.
    yine yol,balık ve tekne sefası göründü desenize
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    evet fenamı işte milet yılda birdefa biz her hafta ohh

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yine yol,balık ve tekne sefası göründü, dedim işte rahatladınmı

niye ööle diyince kafiyeli bi lafmı yapıştıracan ardından.

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    evet için rahat etsin yakında yolcuyuz gene :queen xenon göz lü balıklar bizi bekliyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)