Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

[Bursa MT] delmece piknik gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    güzel gezi olmuş gerçekten kaçırdığıma üzüldüm.
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim Eline Sağlık Cok Güzel Kurgu Yapmışsın Ama O Güzel Sesinide Video Falan Koysaydın Faruk Abi Sen Yaparsın Bi şeyler.cansuyu ünlü Yapalım Tanıdık Bi Sanatcı Arkadaşımız Olsun Bari(ne Kadar Hayinim Cansu ünlü Olsunki Bende Menajeri Olacam 50 Ytl

Katılamayan Gelemeyen üşenen Arkadaşlar Için Gezinin Tekrarı çok Yakın Zamanda:p Nanik Nanik (aslında Cok Güzel Bi Foto Vardı Ama Ayıp Olur Diye Koymadım Mami Sen Anladın Gecen Mailde Ki Nenenin Fotoyu)
    abicim ortak biyerde buluşsak iznik gölü vs gibi. hem bizim yolumuz da kısalmış olur. Yol sorun değil de feribot da beklemek çok sıkıyor adamı
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Kardeşim Eline Sağlık Cok Güzel Kurgu Yapmışsın Ama O Güzel Sesinide Video Falan Koysaydın Faruk Abi Sen Yaparsın Bi şeyler.cansuyu ünlü Yapalım Tanıdık Bi Sanatcı Arkadaşımız Olsun Bari(ne Kadar Hayinim Cansu ünlü Olsunki Bende Menajeri Olacam 50 Ytl

Katılamayan Gelemeyen üşenen Arkadaşlar Için Gezinin Tekrarı çok Yakın Zamanda:p Nanik Nanik (aslında Cok Güzel Bi Foto Vardı Ama Ayıp Olur Diye Koymadım Mami Sen Anladın Gecen Mailde Ki Nenenin Fotoyu)

BURSA-MT........

.......BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN........
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İçmişim hovardayım
    24 ayardayım,
    Her pazar yollardayım ,
    hayda rinana haydaaaa..........
    HER PAZAR GEZMEKTEN ÜSTÜME NUR MU GELMİŞ YOKSA YAŞLANDIMMI ACABA BEYAZLAŞMIŞ HERBİRYELERİM
    (YOK YOK BU PAZAR KESİN KALDIRACAM MOTORU BU KADAR AKTİVİTE BENİ ÇÖKERTTİ BEE

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim ortak biyerde buluşsak iznik gölü vs gibi. hem bizim yolumuz da kısalmış olur. Yol sorun değil de feribot da beklemek çok sıkıyor adamı
    VALLA ABİCİM MOTORU KALDIRACAM AMA MADEMKİ GELECEKSİNİZ KALDIRMAYAYIM BARİ HEM SİZİNLEDE TANIŞMIŞ OLURUZ (OH BE Bİ BAHANE DAHA CIKTI YOKSA KALDIRACAKTIM MOTORU NERDEYSE)
    UYGUN Bİ ZAMAN YAPARIZ BİRŞEYLER DAHA AYIPSIN

Motosikleti
    ---------

Enginim içimi okuyon sanki boşuna okuyup üflemiyon bize
    Dün gece Cansu'nun bir parçasını sizlere izletecektim ancak boyutu fazla geldi ancak bu akşam daha kısa bir parçayla Cansu artık 'te olacak bizi izlemeye devam edin.....

Motosikleti
    HONDA BEAT
    abi unutmuşum topic gerçekten sana yakışır olmuş...
    eee ben askere gidiyom yerime birinin bakması lazım
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

cansu emeğine sağlık arkadaşım çok güzel olmuş

süper bir geziydi herkese teşekkürler güzel dostlukların hiç bitmemesi dileğiyle

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş ben iznik göl kenarı için ilk girişimi yaptım bile

Sen gebze boyunu ayarla, Bursa MT sayfasından olayı takip et, bakalım katılımı sağlıyabilecek miyiz

Motosikleti
    ---------
    İşte karşınızda Cansu (biraz geç oldu herkesten özür diliyorum) Bir Bursa MT gecesinde Gemlik'te amatörce çektiğimiz deneme kaydı ama beni mest ediyor ...Tebrikler Cansu...
    http://s485.photobucket.com/albums/r...t=DSCN5023.flv

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    On Numeroo Olmuş Gerçekten Bu Arada Faruk Abi Alayım Telif ücretini Yok Ole Bedavaya Mest Olma Nede Olsa Menaceriz Bu Gune Bugun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)