Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

-->>>[Bursa - MT] SON ZAMANLARIN EN PARLAK DÖNEMİNİ YAŞIYOR...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Güzel gezi olmuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    bursa mtye yakışan gezi. eridim bittim gelemedim diye :(

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Şenola kızdım sizi unuttum,
    tebrik ederim arkadaşlar,
    sağ-salim gidip gelmişsiniz, gezip görmüşsünüz...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    O karedeki zat olarak yorum yapmak ya da zatı muhteşemlerinize laf yetiştirmek istemiyorum Şenol Bey. Size BEY diyebilir miyim ?? Yok belki enduro cluba göre bu da hakaret sayılmasın.....

Arkadaşlar baştan sona çok güzel bir geziydi her birinize çok teşekkür ediyorum. M@Mİ kardeşim seninde eline - emeğine sağlık çok güzel olmuş. Gerçi serseri motorcu diye lanse edilince kendine vazife çıkaranlar oluyor ama olsun. Onlarda zalım

Motosikleti
    inşallah ileride
    On(10) numara gezi oldu ama Özgür (tbk_1980) abinin yokluğunu hissettim açıksa,bizimle olan olmayan herkese çok teşekkürler
    benim bilgisayar dokunmatik değil imza atamadım ama bende Özgür abinin klübüne girmek istiyorum

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    bursa mt'nin böle hareketlenmesi her gezi topic'inde daha çok seviniyorum.devamını bekliyoruz bursa mt
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Motosikleti
    Versys '07
    bravo arkadaşlar çok güzel işler çıkarıyorsunuz motor alır almaz yanınızda olmak istiyorum inşallah.gereksiz insanların gereksiz yorumlarınıda kaale almayın bu sitedeki herkes kaskın ve korumanın önemini biliyor.sizlere laf söyleyenlerin cumhuriyet konvoyu fotoğrafların incelerseniz gereksiz yere altıparmak gibi bir caddede ayakta motosiklet kullanan insanlarıda göreceksiniz(nedense o yol asfalt biliyorum ben ama) bırakın onlar burunları kaf dağında dolaşmaya devam etsinler en iyiyi onlar bilir...
    fotoğraflar ve yorumlar harika ellerinize yüreğinize tekerinize sağlık

Motosikleti
    aRora aR150t Yamaha yßr-125
    Mami kardeşim ellerine sağlık teşekkür ediyorum farkın tartışılmaz (:

------------------------------------------------
    ŞenoL ßey Sizede teşekkür ediyorum.
    SizLer harikasınız...
    ßu mu duymak istediğiniz ?
    çok şey söylerdimde yeri deil...
    sonra hakaret etti olur..
    He ßende 4-5 km ßoyunCa Sigara iÇmek iÇin Kask takmadım Keşke reSmini Çekseydik, ßirde ßunun iÇin aLkışLa...

---------------------------------------------

aRkadaşLar hepinize tek tek tŞkLer.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

Motosikleti
    inşallah ileride
    ya Mami kusura bakma sana extra bir teşekkür ediyorum EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Mami kardeşim ellerine ve yüreğine sağlık fotolar ve yorumlar için.
    BURSAMT Forever. Seviyorum sizi....
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Bir şenol sel vakası daha....Kendini bilmez davranıyorsun Şenol Hoca...Ve birşey söylemek istiyorum inkar edersen yüzleşebiliriz...Yalova Motofest'te arkandaki artçıyı kasksız gördüm o yüsden kimseye laf sölemeye hakkında yok...O an hiç müsait deildim fotoğraf çekmek için yoksa buraya kanıt diye koyup sesini keserdim...umarım tekrar sayfayı okuyup yazdıklarımı okur ve cevap verirsin...Arkadaslarıma laf söylemeye senin hakkın yok...Ve bir daha umarım kimseyi eleştirmezsin kask ve koruma mevzusundan dolayı...Yoksa daha anlatacak çok şeyim var

Tebrik ediyorum arkadaslar çok güzel geziyorsunuz tek dileğim kopmamanız bunun için çok özveride bulunmanız gerekiyor umarım farkındasınızdır...Benden size naçizane bir tavsiye haftalık buluşmalar yapmalısınız...Bu yüzden görüşmek için geziye ihtiyaç duymazsınız...Buluşmuyorsunuz demiyorum ama son 1ayki kadar programlar bu kadar uyuşmaz sadece bir tavsiye tecrübemden ötürü...VE tanışamadıklarım ile en kısa zamanda tanışmayı diliyorum...Bursa MT sayfasının en kaşarlanmış üyelerinden biri olaraktan...Tekeriniz yoldan hiç çıkmasın...ve arada çıkan çıban başlarını gördüğümüz üzere yolda giderken görürseniz tekme atın

Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O karedeki zat olarak yorum yapmak ya da zatı muhteşemlerinize laf yetiştirmek istemiyorum Şenol Bey. Size BEY diyebilir miyim ?? Yok belki enduro cluba göre bu da hakaret sayılmasın.....

Arkadaşlar baştan sona çok güzel bir geziydi her birinize çok teşekkür ediyorum. M@Mİ kardeşim seninde eline - emeğine sağlık çok güzel olmuş. Gerçi serseri motorcu diye lanse edilince kendine vazife çıkaranlar oluyor ama olsun. Onlarda zalım
    Bir de birşeyin altını çizmek istiyorum enduro club diye bişe yok Sadece bir forumdan oluşan tıpkı motosiklet.net gibi bir topluluk....Kulüp kavramı çok farklı birşey...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    an125hk
    10 numara bir gezi olmuş arkadaşlar
    saçma sapan eleştirilere kulak asmayın...
    aynen devam

Motosikleti
    HONDA BEAT

sen bizim gönlümüzün serserisisin be abi el ne düşünürse düşünsün izi iplemez

Alıntı emrahkrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bravo arkadaşlar çok güzel işler çıkarıyorsunuz motor alır almaz yanınızda olmak istiyorum inşallah.gereksiz insanların gereksiz yorumlarınıda kaale almayın bu sitedeki herkes kaskın ve korumanın önemini biliyor.sizlere laf söyleyenlerin cumhuriyet konvoyu fotoğrafların incelerseniz gereksiz yere altıparmak gibi bir caddede ayakta motosiklet kullanan insanlarıda göreceksiniz(nedense o yol asfalt biliyorum ben ama) bırakın onlar burunları kaf dağında dolaşmaya devam etsinler en iyiyi onlar bilir...
    fotoğraflar ve yorumlar harika ellerinize yüreğinize tekerinize sağlık

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve arada çıkan çıban başlarını gördüğümüz üzere yolda giderken görürseniz tekme atın

[B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bir de birşeyin altını çizmek istiyorum enduro club diye bişe yok Sadece bir forumdan oluşan tıpkı motosiklet.net gibi bir topluluk....Kulüp kavramı çok farklı birşey...
    Akın Kardeşime bu hususta katılmaktayım. Rol kulübü(RC) ile motor kulübü(MC) farklıdır. ki bahsi geçen şahsın bu tarz yaklaşımından hangi tarafta olduğu anlaşılmakta.

Çakabeğ bizim kabileyle sizinkileri tanıştırma zamanı geldi zannımca. Bu sebepten Bir İznik gölü yapalım diyorum ben. Ne dersin? Belkim Bi honda Shadow da katılır aramıza

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Bence herbiri ayrı ayrı değerli insanlar, tanıştırmak olabilir.

Ancak şunu belirteyim henüz çok büyük bir çoğunluğu RC boyutundalar.Yani bu anlamda biraz sıkıntı doğabilir.

Enduro Club dememdeki amaç kendilerine bu ismi vermeleriydi...

Bu arada flash bir haberim var kerdeşim Ufuk motoru çıkardı. AngelOfDeath yeniden yollarda, savulun gafiller. Eceliniz geliyor :p

Motosikleti
    Bence herbiri ayrı ayrı değerli insanlar, tanıştırmak olabilir.

Ancak şunu belirteyim henüz çok büyük bir çoğunluğu RC boyutundalar.Yani bu anlamda biraz sıkıntı doğabilir.

Enduro Club dememdeki amaç kendilerine bu ismi vermeleriydi...

Bu arada flash bir haberim var kerdeşim Ufuk motoru çıkardı. AngelOfDeath yeniden yollarda, savulun gafiller. Eceliniz geliyor :p

Süper bir haber kardeşim. Hem mevcut topluluğun oluşumu hemde Azrailimizin gelmesi üzerine bir gezi düzenleyeylim. onun makinayıda keselim custom yapalım :D
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Benim custom olayım zaten bir müddet ara verdi :( Bu arada ona başlıyalım

Bak gezi ile ilgili olarak Gebze Obası bir tarih belirlesin, sen Bursamt sayfasına teklifini yaz, kafadan 3 akıncın var zaten cansu - orhan - ben eh bursa mt de arkamızda kim tutar bizi

Elif' i mutlaka al Selin - Nevin de gelirler ( mangal için bizlere eleman lazım )

Bu arada sen gelmesen bile shadow mutlaka gelsin, sendan gıymatlıııı

Motosikleti
    HONDA BEAT

Bak gezi ile ilgili olarak Gebze Obası bir tarih belirlesin, sen Bursamt sayfasına teklifini yaz, kafadan 3 akıncın var zaten cansu - orhan - ben eh bursa mt de arkamızda kim tutar bizi

Elif' i mutlaka al Selin - Nevin de gelirler ( mangal için bizlere eleman lazım )

şeytan, azrail, huri, huriye, nuri hade hayırlısı
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti

o işi ben hallederim fekat şu kardeşini Shadowa tercih ettiğin için seni Kadı efendiye (Cansu) havale ediyorum
    Elif gelecekse Macitle gelebilirim

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    tekerinize sağlık çok güzel bi gezi olmuş antalya mt olarak hepiniz tek tek tebrik ediorm dewamını diliyoruz inşallah
    [COLOR="Cyan"][B]
    Facebook grubumuz: ''MT ANTALYA''
    MSN Grubumuz: mgroup317122[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)