Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bursa Mt Doğa Harikası Gezilerine Devam Ediyor..

Motovento
    REKLAM ALANI
    n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca bugünkü Hürriyet gazetesinin Bursa ekinde de yayınlanmış, babam almış saolsun benim için ama ben henüz okuma şerefine nail olamadım :(

Ancak şunu söyleyebilirim resim çok güzel çıkmış, çünkü babam dedi ki " resimde sen yoksun " Bu da resim güzel anlamına geliyormuş

Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Ne harika bir gezi olmuş.
    Bursa insanın samimiyetine, saygısına her zaman hayranlık duymuşumdur. Hepinizi de bu güzel geziden dolayı tebrik ediyorum.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok süper gezi.

Bi açıklamada "yurdumun sıcak kanlı polisi diye" yazılmış ama o polisler nedense beni hiç sefmio.bi denk getirsem mantığı var.....
    avaba bu senin ehliyetinin yada bi eksiğinin olmasından dolayı sana öyle geliyor olabilir mi?

Ayrıca bugünkü Hürriyet gazetesinin Bursa ekinde de yayınlanmış, babam almış saolsun benim için ama ben henüz okuma şerefine nail olamadım :(

Ancak şunu söyleyebilirim resim çok güzel çıkmış, çünkü babam dedi ki " resimde sen yoksun " Bu da resim güzel anlamına geliyormuş
    abi öyle deme yaa o resimde bende yoktum
    bu arada baktımda gazeteyi bulamadım o sayfayı uplkoad edermisin acaba?

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    Vayy beee.. Çok hoşuma gitti bee. Ne zamandır uzun yol yapamadım, içimde kaldı valla.

Paylaşım için teşekkürler, yollar, manzaralar ve tabiki fotolar çok güzel, devamını bekleriz.
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi öyle deme yaa o resimde bende yoktum
    bu arada baktımda gazeteyi bulamadım o sayfayı uplkoad edermisin acaba?
    Gazeteyi babam almış onun için elimde değil, internet sitesinden baktık bulamadık...

Eğer beklersen direk olarak gazeteyi scan edeceğim, o zaman ekleyebilirim.

mslck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650 GS
    Tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum, şimdiye kadar ki okuduğum gezi yazıları içinde en beğendiğim ve tek katılamadığım için hayıflandığım gezi diyebilirim.

insan faktörü ne kadar çok değiştiriyor herşeyi gerçekten samimiyetiniz sıcaklığınız ekranı aşıp bana geldi. Hocam emeğinize sağlık güzel yorumlar ve resimler. İstanbula tekrar dönersem bursa gezilerinize katılmayı çok isterim, nasip bakalım. Motosiklet böyle geziler için araç olduğunda, güzel insanları tanımaya sebep olduğunda çok daha anlamlı ve güzel oluveriyor. Tekrar çok teşekkür ederim. Hepinizin tekeri düz bassın

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı mslck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum, şimdiye kadar ki okuduğum gezi yazıları içinde en beğendiğim ve tek katılamadığım için hayıflandığım gezi diyebilirim.

insan faktörü ne kadar çok değiştiriyor herşeyi gerçekten samimiyetiniz sıcaklığınız ekranı aşıp bana geldi. Hocam emeğinize sağlık güzel yorumlar ve resimler. İstanbula tekrar dönersem bursa gezilerinize katılmayı çok isterim, nasip bakalım. Motosiklet böyle geziler için araç olduğunda, güzel insanları tanımaya sebep olduğunda çok daha anlamlı ve güzel oluveriyor. Tekrar çok teşekkür ederim. Hepinizin tekeri düz bassın
    çok teşşekkür ederiz sizide bir gün mutlaka bekleriz gercekten çoğu kişiyle bu gezide ilk defa karşılaştık belki ama çok samimi ve sıcak bir ortam vardı bunu resimlerden anlamanız bunu gösteriyo zaten

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Tebrikler harika geziniz için.
    Eminim gün 124 saat olsa, size yetmez gezmek için.

İşlerimin yoğunluğunu azaltabilirsem sizlerlede tanışıp görüşmeyi isteriz.

Motosikleti
    Dostum iyi güzelde keşke bi de kaynak belirtseydin, hangi gazete diye. Yoksa Hürriyet ' teki bu mu ???

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada

Yorumlayan arkadaşlara teşekkür..Ancak ince ruhunuzdan dolayı size de ayrı teşekkür...Bekleriz her zaman ama geldiğinizde kendinizi tanıtın...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    Bu arada şu ayakkabı fırçaları bu gece az kalsın gidiyordu, son anda arkadaşlar engel olmaz dedikleri için kıyamadım gene kaldılar

Sahi size de sorayım şimdi benim bu sakallar ehliyette kullanılır mı ??? Yoksa yasak mı ???

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Gazeteyi babam almış onun için elimde değil, internet sitesinden baktık bulamadık...

Eğer beklersen direk olarak gazeteyi scan edeceğim, o zaman ekleyebilirim.
    MEMNUN OLURUM ABİ ARŞİVE KOYCAM

Bu arada şu ayakkabı fırçaları bu gece az kalsın gidiyordu, son anda arkadaşlar engel olmaz dedikleri için kıyamadım gene kaldılar

Sahi size de sorayım şimdi benim bu sakallar ehliyette kullanılır mı ??? Yoksa yasak mı ???
    EHLİYETİN ÖN YÜZÜNDE KULLANDIĞI PROTEZLER KISMINDA SAKAL VEYA BIYIKLA YAZIYOSA TRAŞ OLUP KULLANAMAZSIN...
    MESELA BENİ PARLAK GÖREMEZSİNİZ TAB BU 30 GÜN SONRASI İÇİN GEÇERLİ DEĞİL O ZAMAN HİÇ GÖREMİCEKSİNİZ YA HOŞ

Motosikleti
    ---------
    Alıntı marwel114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayy beee.. Çok hoşuma gitti bee. Ne zamandır uzun yol yapamadım, içimde kaldı valla.

Paylaşım için teşekkürler, yollar, manzaralar ve tabiki fotolar çok güzel, devamını bekleriz.
    İnşallah bizim de gayemiz sık sık toplanıp organizasyonlar yapmak zaten...

Benim içinde katıldığım ilk gezide böyle harikulade bir organizasyon olması beni bu işe biraz daha bağladı.Süper Bursa MT...

Bu arada senide her zaman bekleriz kardeş..

Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler harika geziniz için.
    Eminim gün 124 saat olsa, size yetmez gezmek için.

İşlerimin yoğunluğunu azaltabilirsem sizlerlede tanışıp görüşmeyi isteriz.
    En kısa zamanda aramıza bekleriz.....

Motosikleti
    Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be bursa MT olarak gazeteye bile çıkmışız yaşar abi de poz vermis yani

Forumdan Uzaklaştırıldı yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Neyseki bu haberin resminde otobüs resmi yok ama yinede motorlarla beraber bir resmimizi koysalardı tam olacaktı kimse anlamıyor halimizden keşke Özgür'ün dediği gibi merdivenleri motorlarla çıksaydık o zaman belki motorlu resimlerimizle iyi haber olurduk

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı yaşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyseki bu haberin resminde otobüs resmi yok ama yinede motorlarla beraber bir resmimizi koysalardı tam olacaktı kimse anlamıyor halimizden keşke Özgür'ün dediği gibi merdivenleri motorlarla çıksaydık o zaman belki motorlu resimlerimizle iyi haber olurduk
    valla iyi fikir bikaç akrobasi falan güzel olurdu...
    gerçi fotoda kasklar görünüyo ama heralde kaskla otobüse bincek değiller diye düşünürüm ben olsam...

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    gerçekten güzel kareler ben videoyu daha yeni izledim Nevin Hocam bi kez daha eline sağlık.
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

Motosikleti
    haftayada solıyelımde yörsanda tost yerken çeksinler bizi öle cıkalım gazeteye

Motosikleti
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftayada solıyelımde yörsanda tost yerken çeksinler bizi öle cıkalım gazeteye

Aman kardeş ; bu bünye bi vali daha kaldıramaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)