Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kadirli'de heyecan dolu, eğlenceli bir motocross macerası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Çok güzel hareketler bunlar, bir daha bir daha.Emeğinize sağlık.Kazasız sorunsuz sürüşler.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    Alıntı hasancolakefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yusuf çok güzel kışkırtıcı fotoğraf kareleri. yüreğimiz geldi gitti motorun ön tekeri inmemişaşağıya kutlarım seni
    Merhabalar Hasan hocam. Geziyi ve fotoğrafları beğenmiş olmanız beni sevindirdi, iki kişilik ama çok keyifli bir geziydi. Teker olayına bu günlerde önem vermeye başladık. Hatta ilyas abi şu an bir MX motor oluşturma çabası içerisinde. Eğer projeyi gerçekleştirebilirse asıl siz o zaman görün nasıl teker yapılıyor. Reyhanlıya selam ve saygılar abi.

Alıntı by_001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kopyaliyamadim ama..mavi yamaha havada iken yakalanmis..super bi poz...

ama ben genede asvalttan gidiyim

yasasin race..yasasin raceciler...
    Aslında o mavi motor çok daha yükseklere uçtu ancak her anı görüntülemek mümkün olmuyor. Yakalayabildiklerimiz bunlar. Biliyorumki herkes krosun çok tehlikeli olduğunu düşünüyor ama emin olun racing in yarısı kadar bile tehlikeli değil. Yeterki tam giyin ve şansını çok fazla zorlama. Eski bir racign (yamaha yzf 750 exup) kullanıcısı olarak, gerçek mutluluk enduro ve krosta diyorum.

Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel hareketler bunlar, bir daha bir daha.Emeğinize sağlık.Kazasız sorunsuz sürüşler.
    Hocam ne güzel dilekte bulunmuşsunuz. Kazasız ve sorunsuz sürüşler, süper bir temenni bence. Sorun yaşadığı zaman insan motordan, ustalardan, hatta insanlardan nefret ediyor. Çok kötü bir duygu kimse yaşasın istemem.
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Yusufum muhteşem resimler,tam adrenalin yaşamışsınız,hoplayıp zıplamışsınız DT nin hakkını yerde bırakmamışsın.Motoruna yüreğine sağlık diğer arkadaşıda tebrik ediyorum,gerçekten güzel eğlenmişsiniz.Kadirin içi gitmiştir ekip yalnız kaldı diye

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yusufum muhteşem resimler,tam adrenalin yaşamışsınız,hoplayıp zıplamışsınız DT nin hakkını yerde bırakmamışsın.Motoruna yüreğine sağlık diğer arkadaşıda tebrik ediyorum,gerçekten güzel eğlenmişsiniz.Kadirin içi gitmiştir ekip yalnız kaldı diye

Çok teşekkür ederim abi. Evet çok eğlenceli ve adrenalin dolu bir gündü. Dt'nin iki lastiğinin birden yerden kesildiği ender bir kare çıktı ortaya. Abi inşallah, Dt üzerinde bir takım değişiklikler yapıp MX e çevircez. Kim bilir gelir belki bir gün sizede gösteri yaparız.

Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    abi tanımıyorum sizi ama ben artık class deiştirmeye karar verdim ybr 125 imi satıyorum arkadaşlar enduro alıcam kararım kesinnn.........

gerçekten çok güzel olmuş geziniz..
    resimlere bakarken içimin yağları eridi...
    maşallah allah nazardan saklasın...

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    aboooowwwwwwww wayy gebermeyesiceler ula walla başlıkta kadirli -cross bilmem ne yazınca kalbim hızlı hızlı atmaya başladı resimler sanki hiç acılmıyacakmıs gibi yavas açılıyor sandım içim gitti yemin olsun . elbet biter bu askerlik. yaw kanka delirtmişsinmiz gene.ilyas abi ucmussun sen görmeyeli yaww bu ne hız bu ne hırss dur gelimde gene bir ağaç gapcuğundan bişeler yaparız motora herkese selamlar sevgiler kanka kaldı 89 gün

Motosikleti
    = (
    Güzel macera pek cross sevmeme rağmen insanın yapası geliyor
    [B]Kusura bakma ölüm

Bugün de gecikeceğim...[/B]

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    Alıntı Kumsal41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi tanımıyorum sizi ama ben artık class deiştirmeye karar verdim ybr 125 imi satıyorum arkadaşlar enduro alıcam kararım kesinnn.........

gerçekten çok güzel olmuş geziniz..
    resimlere bakarken içimin yağları eridi...
    maşallah allah nazardan saklasın...
    Bu gün çıktığımız yeni kros gezisine yamaha ybr 125 i ile gelen, daha doğrusu gelme teşebbüsünde bulunan bir arkadaşımız da tıpkı senin gibi motorunu satıp en kısa sürede kros almaya karar verdi. Eğer bunu yapabilirsen hayatına yeni bir tat, yeni bir boyut ve tarifi imkansız bir heyecan gelecek. En kısa sürede yeni motoruna kavuşman dileğiyle...

Alıntı ElbetBirGün. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel macera pek cross sevmeme rağmen insanın yapası geliyor
    İlginiz için teşekkürler hocam. Evet "güzel" kelimesini gölgede bırakan bir heyecan ve adrenalin. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aboooowwwwwwww wayy gebermeyesiceler ula walla başlıkta kadirli -cross bilmem ne yazınca kalbim hızlı hızlı atmaya başladı resimler sanki hiç acılmıyacakmıs gibi yavas açılıyor sandım içim gitti yemin olsun . elbet biter bu askerlik. yaw kanka delirtmişsinmiz gene.ilyas abi ucmussun sen görmeyeli yaww bu ne hız bu ne hırss dur gelimde gene bir ağaç gapcuğundan bişeler yaparız motora herkese selamlar sevgiler kanka kaldı 89 gün
    Eveeeet, gelelim sana canım kankam benim. Seni nasıl özledim,senle araziye çıkmayı ne kadar özledim biliyomusun nan. Kafan kırıktı, biraz da manyaktın ama iyi adamdın, senin eksikliğini çok hissediyorum be kanka. İnan bana senin yazını görünce de benim kalbim hızlı atmaya başladı, heyecanla ve hızlı hızlı okudum, ve sonra bir daha okudum, ve bir daha... Kankam benim evet delirttik valla, ilyas abi kendini aştı zaten, bu günlerde MX e taktı kafayı. Ulan kanka ağaç gapcuundan bişeyler yaparız dedin ya koptum yav. Vay bee, ne maceralar yaşadık senle. Senin motoru dereye düşürdüğümüzü ve çıkarırken ne kadar yorulup, telaşlandığımızı hatırlasana. Hadi bakalım kanka az kaldı Allahın izniyle... Heyecan ve sabırsızlıkla bekliyorum gelmeni.

Motosikleti
    DT 125
    ressam kardeşim senin yazını gördüm çok mutlu oldum. yahu ogün cıktık hep alışmışız ya ressam kardeşim son dakikada çıkar gelir ama daha fazla bekleyemedik. ama neyse bidahaki sefere bekliyoruz.
    senin için çantamda özel bi yapıştırıcı bulunduracagım.yolunu gözlüyoruz.

yusuf kardeşim gerçekten çok güzel kross yapmışınız emeğinize sağlık fotoğrafları çok güzel çekmiş arkadaşlar onlarada çok teşekkür ediyoruz adanadan selamlar saygılar

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    Alıntı arc_fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yusuf kardeşim gerçekten çok güzel kross yapmışınız emeğinize sağlık fotoğrafları çok güzel çekmiş arkadaşlar onlarada çok teşekkür ediyoruz adanadan selamlar saygılar
    Çok teşekkürler Fatih abicim. Sizler için güzel görseller ortaya çıkarmaya çabalıyoruz. Bundan sonraki gezilerimizi de sizlerle paylaşcaz inşallah, Kadirli den de Adana ya selam ve saygılar abi.

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Alıntı yusuf_tb5cks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eveeeet, gelelim sana canım kankam benim. Seni nasıl özledim,senle araziye çıkmayı ne kadar özledim biliyomusun nan. Kafan kırıktı, biraz da manyaktın ama iyi adamdın, senin eksikliğini çok hissediyorum be kanka. İnan bana senin yazını görünce de benim kalbim hızlı atmaya başladı, heyecanla ve hızlı hızlı okudum, ve sonra bir daha okudum, ve bir daha... Kankam benim evet delirttik valla, ilyas abi kendini aştı zaten, bu günlerde MX e taktı kafayı. Ulan kanka ağaç gapcuundan bişeyler yaparız dedin ya koptum yav. Vay bee, ne maceralar yaşadık senle. Senin motoru dereye düşürdüğümüzü ve çıkarırken ne kadar yorulup, telaşlandığımızı hatırlasana. Hadi bakalım kanka az kaldı Allahın izniyle... Heyecan ve sabırsızlıkla bekliyorum gelmeni.
    sagolasın kanka duygulandırdın beni bak gene bekliyom ha resimleri havalar iyiyken tozunu attırın oraların veeeeeeee resimleri eksiz atın buraya da bende göreyim içim açılsın tamammı?

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    emeğinize sağlık abiler, çok güzel fotoğraflar sunmuşsunuz.

Ordaymış gibi hissettim valla. teşekkürler
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagolasın kanka duygulandırdın beni bak gene bekliyom ha resimleri havalar iyiyken tozunu attırın oraların veeeeeeee resimleri eksiz atın buraya da bende göreyim içim açılsın tamammı?
    Tabiki kanka, sen emret yeterki, dağları törpüleyip tüm keskin hatları ovalleştirriz sen merat etme. Fotolarda eksiksiz paylaşılır tabiki.

Alıntı marwel114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emeğinize sağlık abiler, çok güzel fotoğraflar sunmuşsunuz.

Ordaymış gibi hissettim valla. teşekkürler
    Teşekkürler abicim, sizlere güzel birşeyler sunabildiysek, hissetmenizi sağlayarak, sizleride yanımıza alıp bizimle birlikte gezmenize vesile olabildiysek ne mutlu bize. Siz seyrederken keyif alıyorsunuz tabiki bizde yaşarken kat be kat fazlasını...Gezilerimiz devam edecek, bizi izlemeye devam edin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler