Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

EgeKenn'den Karagöl Gezisi Fotoları

Motovento
    REKLAM ALANI

xx

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bensiz bir gezi olursa salata olmaz tabi ebruda yemek yer kilo almaz kenanı yedi bitirdi kilo almadı ikiside hafif kaldı gerçi motor bundan memnun
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    EgeKnn, hocam daha çok foto daha net foto daha çok motor resmi istiyoruz.taaa oralardan bana güzel izmirimin kokusunu yolladınız sağolun varolun
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Güzel yerler keşke daha net görebilseydik. Bide bu gezi nezaman yapıldı anlayamadım.

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    valla resimleri okadar çok beğendimki sanki usta bir ressamın elinden çıkmış bir
    sanat eseri gibi olmuş buda tabiki cep telden çekildiği için yağlıboya tablosu kadar güzel olmuş (Arşivime ekledim resimleri)
    rahmetli ressam (Hikmet Onat) hocamın tablolarına benzettim
    arkadaşlarımı tebrik ederim.

stella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ama birgün oda olacak
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı
    bensiz bir gezi olursa salata olmaz tabi ebruda yemek yer kilo almaz kenanı yedi bitirdi kilo almadı ikiside hafif kaldı gerçi motor bundan memnun

yaaa ben bunun böyle olacağını biliyordum ne zaman fotoğraf çekilsem elimde hep yiyicek birşeyler var ama arkadaşlar aslında resimler arka arkaya çekildiği için sürekli birşeyler yiyiormuşum gibi gözüküyor
    inanmayan costantinime sorsun o benim ne kadar ve nasıl yemek yediğimi biliyor lütfen yani

şebnemcim formumuda costantinime borçluyum sanırım onun önünde arkasında dolaşıp onu toplamak baya bir antreman oluyor bana
    e birde malum istanbul - izmir arası yolculuklar eklenince buna sonuç ortada

cengiz abicim gezide alışveriş yapan arkadaşların tamamı baylardan oluştuğu ve beni en son aldıkları için alışveriş yeteneklerinden ortaya çıkan sonuç bu kadar oluyor tabak yok çatal yok tarıgın çakısı olmasa kimse domates ve salatalık bile yiyemiyecekti yine oturup kalkıp tarığa dua etmek gerek bir tek çakı vardı elimizde oda ne işlere yaradı sorma

allahtan izmir tayfasındaki bayan sayısı çoğaldıda artık böyle şeyler olmaz gezilerde nede olsa bayan eli değince bir başka oluyor sofralar

kenanı ben yemedim o benim ömrümü yedi bitirdi aksi huysuz sinir kenan küstüm ben sana konuşmuyorum seninle ya cengiz abi al şunu benim başımdam yaaa ömrümü yedi bu benim yokmu bunun bir reset düğmesi falan eror verdiğinde resetliyelim şunu yaa

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    stella ben bu gün onun fişini çektim bahara kadar kendine gelemez artık yanlız baharda olacaklardan ben sorumluyum nisandan sonra sen bizi ancak sayfalardan takip edeceksin KARADENİZ RUSYA resimleri yayınlanınca bunlar İZMİR TAYFASIndan benim arkadaşlarımdı dersin ikizlere (bebeklerine )bizi tanıtırsın
    CENGOMOTO

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay be yeni gördüm fotoları Ama stellanın telefonunda daha güzel fotolar vardı asıl güzel fotolar ondaydı keşke onlarıda alabilseydik...Ama olsun bunlarda fena değil.Egekenn olmuş senin nick gene kenan usta ne iş Emeği geçen herkese teşekkürler...

Sofuoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr125
    Güzel yermiş.en çokta yanlış seçmediysem Kanuni Deer150.gerçekten Kanuni nin kendini aşan bir motoru...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en sonunda egelilerde başladı evet lezzetli bir gezi olmuş gibi
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

serhat_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 olacak
    'EgeKenn'nin dediğine göre bu fotodaki arkadaş, bu geziden sonra ortalıktan kaybolmuş, ne toplantılara ne gezilere, ne de siteye giriyormuş ve EgeKenn kendisini merak etmiş allah korusun başına birşey mi geldi acaba diye. Bilen duyan varsa haber versin der. '

hangi arkadaş)merak ettim

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Biralarda ordaaaa

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    kimse yanlış anlamasın İZMİR TAYFASI ramazanda bira içmedi bu resimler ramazan öncesi çekildi ama ege knn kızlardan ve motoruna aksesuar aramaktan resimleri siteye atamadı yanlış olmasın tövbe destur haşa ramazan bitiyor kankamla şişede balık olacağız az kaldı ( tabi kankam o kara şeyden izin alabilirse )
    CENGOMOTO

_volki_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar güzel bi gezi olduğu her halinden belli aranızda olmak isterdim ama motor yok şimdilik motoru alınca takılıcam arkanızdan

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    evet arkadaşlar bu karagöl gezisi baya önceydi yaklaşık 1,5 ay oldu o yüzden biralar fora katılımda azdı o zamanlar şimdilerde 12-17 kişi civarı toplantı ve geziler yapıyoruz vayyy be nereden nereye fotoğraflar cep telefonuyla çekildiğinden evet doğrusu pek iyi sayılmaz ama anı yakalıyan hoş anları belgeleyebilen resimler yinede paylaşmak istedik... bu arada kayıp olan arkadaşın nick i northen di keawey marka siyah chopper resimde görünüyo....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler