Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

17-08-08 hayrabolu yarışları,inecikte köfte-sucuk ve kumbağda deniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97

resimlerin devamı gelecektir...
    ::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    ahanda ben ve capanord
    patates ve kürdan ikilisi
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı stubborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahanda ben ve capanord
    patates ve kürdan ikilisi
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    olur mu abi yakıştı sana

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Alıntı faruk59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olur mu abi yakıştı sana
    teşekkürler

adaşım
    allah nasip eder inşallah
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

Motosikleti
    Honda XL 200
    sizlerle ilk gezimi de yapmış oldum.. herşey süperdi, ayrıca fotoğraflar için de teşekkürler arkadaşlar....

unutmayın haftaya izmit-körfez'de racing yarışı var... gelme sırası sizde(tekirdağ'dan bu tarafa)

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    cup motora bak ya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mirage YY150 T1 (düldülümü geri aldım)
    o cup efsane oldu sürücüsüyle :D
    bu arada millet benim egzostamamen öldü edirneye gelirken.. alttaki kırık parça koptu ve sadece silindir üstündeki saplamaların tuttuğu egzosla edirneye döndüm.. bu sabah da ustaya gidip bi tamir :D iki kaynak şu an motorumdan en ufak bi cızırtı gelmiyo motorumun kendi sesini özlemişim valla...
    bu arada uzunköprü baz alındığında tam 1 depo (11 litre) benzin yakmışım.. edirne uzunköprü arasını saymıyom..

DETAYİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250cc Cruiser
    süper bi geziydi havanın çok aşırı sıcak olmasına rahmen yinede bu zevke değerdi fotalar bu kadarla sınırlı değil yanılmıyorsam elinde fota olan arkadaşlar PC başına :D
    RÜZGARLA YARIŞ HAYATIN TADINI YAŞA
    No Matter What You Ride, It's All The Same Wind....
    AKLINIZ ve KASKINIZ BAŞINIZAN EKSİK OLMASIN...

Süper bir geziydi çok sıcak bunaltıcı bir hava vardı (gerçi biz endro denizle çaresini bulduk bedava şapka dagıtıyorlardı kaptık hemen ) Ayrıca geziyi Kumbagda denize atlamak suretiyle serinleyip bitirmekte çuk oturdu
    Bu arada daha çok resim çekilmiştik onlarda gelsin özellikle kumsalda çekildigimizi çok merak ediyorum nasıl çıktık acaba
    Birde izmit-körfez yarışına gidiyormuyuz yalan olmasın o muhabbet

eeraktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns 200
    Bikaç fotoda bizden olsun

Bunlarda yarışlardan sonraki gezi fotolarımız

farkimi farketmedin ya artik farketsende farketmez

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Sabah Evden Çıktığımda hep aynı soru vardı beynimde; "Acaba Bir Sorun Olacakmı ? Acaba hayırlısı ile sonlandırabilecekmiyiz geziyi gibisinden bi sürü soru...

Can Dostlarım Farklıydı bizim için bu gezi.. bir FArk Edilme çabasıydı belkide.. küçük Tekerlerimizin Altımızda Döndüğü,Lambalarımızın önümüzde yandıgı , En Başı Çekipte Dikiz Aynasından Baktıgımda Gördüğüm Işık Huzmeleri... "İşte Budur Ya!" Dedirtti bana..

Peki daha kalaba olamazmıydık ? Olurduk.. 14 Makineydik... 13 Makine Kumbaga Girdik.. Fark Edildik Kara YOlunda... Herseyin Ve Herkesin Yüzünde Ayrı bir gülümseme vardı gezi boyunca...

Ve o Kadar Mutluydular ki,Yola çıkıldıgında,ardı ardına geçen kilometrelerin verdiği yorgunluk bile fark ettirmedi kendini... Onlar Sürendiler Sürücüydüler.. Hayallerinin Peşlerinden Gidenlerdendiler.. Her Geçen Gün Beni / Bizi Gören İnsanlarda İmrenme Edası Görüyorum... İmreniliyoruz...

HerSeyin Basında Ben Çok Teşekkür Ediyorum Bi Deniz Abiye Bir Özgüre Bİr Levent Abiye Ve Bir Mehmet miydi bilmiyorum nedensede hatırlamadıgım arkadaşlarımın adını hep mehmet diyorum En basında onlara.. Uzaklardan Geldiler daha dönüş yoluna girmeden Kilometreleri 290 km olmustu bile..

Ve Ben Cok Tesekkür Ediyorum Sevgili FAruk ARkadaşıma Sevgili Hüseyi ne Sevgili CAaNım Komutanım Serhatıma , Canerim Biricik KArdeşime Ve Hasanım Daha COk Dostluklarımız olacak Sana... AŞkın Sen şimdi yazının burasına gelene kadar seni unuttugumu sandın .. Ama Senide Sona SAkladım... DjHaylaz AŞkın Kardeşim Sanada... ARtık Beraberiz KArdeşim...Erol Abim Sende Unutulacak biri değilsin... Ve Hakan Dı sanırım Mavi GÖzlü Kross lu arkadaşım.. GÖnlümüz Bİr Bunu sakın merak etmeyin... Sİzlerede TEşekkürler Burgazlı DOstlarım.. 150 lik ÇanCİnde Olsa 100 lük cup ta olsa ...Hepimizin altında 2 teker dönmüyormu motoru ile beraber ... O ZAMAN HEPİMİZ MOTORCUYUZ... TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE ASLAN PARÇASI ARKADAŞLARIM ..

inŞaLLah Daha İyi GEzilerde yollarda olucaz.... TRakya MT ÖZER / nAMI DEĞER By_StaR...
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah Evden Çıktığımda hep aynı soru vardı beynimde; "Acaba Bir Sorun Olacakmı ? Acaba hayırlısı ile sonlandırabilecekmiyiz geziyi gibisinden bi sürü soru...

Can Dostlarım Farklıydı bizim için bu gezi.. bir FArk Edilme çabasıydı belkide.. küçük Tekerlerimizin Altımızda Döndüğü,Lambalarımızın önümüzde yandıgı , En Başı Çekipte Dikiz Aynasından Baktıgımda Gördüğüm Işık Huzmeleri... "İşte Budur Ya!" Dedirtti bana..

Peki daha kalaba olamazmıydık ? Olurduk.. 14 Makineydik... 13 Makine Kumbaga Girdik.. Fark Edildik Kara YOlunda... Herseyin Ve Herkesin Yüzünde Ayrı bir gülümseme vardı gezi boyunca...

Ve o Kadar Mutluydular ki,Yola çıkıldıgında,ardı ardına geçen kilometrelerin verdiği yorgunluk bile fark ettirmedi kendini... Onlar Sürendiler Sürücüydüler.. Hayallerinin Peşlerinden Gidenlerdendiler.. Her Geçen Gün Beni / Bizi Gören İnsanlarda İmrenme Edası Görüyorum... İmreniliyoruz...

HerSeyin Basında Ben Çok Teşekkür Ediyorum Bi Deniz Abiye Bir Özgüre Bİr Levent Abiye Ve Bir Mehmet miydi bilmiyorum nedensede hatırlamadıgım arkadaşlarımın adını hep mehmet diyorum En basında onlara.. Uzaklardan Geldiler daha dönüş yoluna girmeden Kilometreleri 290 km olmustu bile..

Ve Ben Cok Tesekkür Ediyorum Sevgili FAruk ARkadaşıma Sevgili Hüseyi ne Sevgili CAaNım Komutanım Serhatıma , Canerim Biricik KArdeşime Ve Hasanım Daha COk Dostluklarımız olacak Sana... AŞkın Sen şimdi yazının burasına gelene kadar seni unuttugumu sandın .. Ama Senide Sona SAkladım... DjHaylaz AŞkın Kardeşim Sanada... ARtık Beraberiz KArdeşim...Erol Abim Sende Unutulacak biri değilsin... Ve Hakan Dı sanırım Mavi GÖzlü Kross lu arkadaşım.. GÖnlümüz Bİr Bunu sakın merak etmeyin... Sİzlerede TEşekkürler Burgazlı DOstlarım.. 150 lik ÇanCİnde Olsa 100 lük cup ta olsa ...Hepimizin altında 2 teker dönmüyormu motoru ile beraber ... O ZAMAN HEPİMİZ MOTORCUYUZ... TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE ASLAN PARÇASI ARKADAŞLARIM ..

inŞaLLah Daha İyi GEzilerde yollarda olucaz.... TRakya MT ÖZER / nAMI DEĞER By_StaR...
    azdaha ağlatıcaktın beni bu kadar acıklı yazma be
    yada sana bi tane roman yazdıralım,parasıyla harley çekersin altına....

Motosikleti
    YK200GY-2 ENDURO
    güzel gezi saygılar

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    Alıntı ChİpSEt07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi saygılar
    + sevgiler
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    bendeki fotolarıda birazdan yuklicem bugün içnde..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Bu geziye bende katılmak isterdim ama gerek motorsiklet konusunda henüz acemiliğimi atlatamamam gerekse henüz ehliyetimi alamamış olmam beni bu geziye katılmaktan vazgeçirdi. Bu geziyi kaçırdım ama kısmetse bundan sonraki gezilere katılmayı ümit ediyorum. Herkeze Çorlu dan selamlar.
    Tekirdağ-Çorlu

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı no_name adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cup motora bak ya
    Senin kadar zengin değil motor un sahibi

o motor u kendi çalışarak aldı

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mirage YY150 T1 (düldülümü geri aldım)
    beyler.. fotoları bekliom.. az önce kablonet'im bağlandı.. süratten uçuyom.. bu ne güzellik yaa.. bu gece benim enez gezisinin de fotolarını tamamlaycam merak etmeyin.. hade ama atın şu fotoları :D Canerimi kızdıran kızları çeken yok mu? ya da plajda çekilen fotoyu... aaaa yemekteki de olur.. atın fotoları yaw

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Süper Olmus Beyler bayanlar Resimler için herkse Teşekkürler
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler