Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şile, Ağva, Yuvacık, Gölcük, Yalova...Devamında Yerse Bursa, Balıkesir

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba,
    18.08.2008 Pazartesi günü kısmet olursa bir haftlaık iznimi yollarda geçirmek üzere yeni düldülümle yollara düşüyorum. Güzergahım başlıktaki gibi. Şile, ağva (1 gün kalıp) sabah erkenden tekrar yola devam. Yuvacık, gölcük' e gidicem. Orada 1 gün konaklayıp. Eğer motorun ve benim performansım yeterse gözümde kestirirse yolun devamını Bursa ve oradan da Balıkesir olarak yapmayı düşünüyorum. Geri dönüşüm ise o anki psikolojime bağlı olarak feribot yada direk durmaksızın basıp gelmek.

Şimdi buraya kadar olan kısımda bizi ilgilendiren ne diye soruyorsanız eğer. Bu güzergah üzerinde bana tavsiye edebileceğiniz, güzel görülmesi gereken yerler, şurada şu yenir burada bu içilir burayı görmeden geçme, yada İstanbuldan gelirken bana çamsakızı çoban armağanı birşeyler getir diyorsanız, buyrun burada bekliyorum. Bu güzergahta bildiğim ve çok beğendiğim bu yıl gittiğimiz Yuvacık var, onun dışında şile ve ağva var. Buralarda dahil olmak üzere, özellikle doğal güzellikleri konusunda zengin bildiğiniz mekanları tavsiyelerinizi bekliyorum.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı yolculuklar toplam yapacagın km nedir onu hesapladın mı ?
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    hayırlı yolculuklar şimdiden
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer Bursa dahil olursa 800' ü bulur gibi geliyor biraz daha kastırırda balıkesir girerse işin içine 1000 km' yi aşar. Otomobille çok uzun yol yaptım ama motorla ilk olacak onun için sadece güzergah değil bu konuda da tavsiyelerinizi beklerim.

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25'i akşamı bende ege turuna çıkıyorum..kapıda beni görürsen şaşma erhan
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Motosikleti
    AFRİCA TWİN OLMASINI İSTİYORUM
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer Bursa dahil olursa 800' ü bulur gibi geliyor biraz daha kastırırda balıkesir girerse işin içine 1000 km' yi aşar. Otomobille çok uzun yol yaptım ama motorla ilk olacak onun için sadece güzergah değil bu konuda da tavsiyelerinizi beklerim.
    kardeş bahsettiğin geziyi 150 lik bi motorlamı yapacaksın.biraz zorlar seni sanırım.biraz daha büyük olsaydı daha iyi olurdu.madem niyetlisin Allah kolaylık versin derim.
    MOTOSİKLET AZGIN DUYGULARI GÖSTERME VE İNSANLARI RAHATSIZ ETME VASITASI DEĞİLDİR.

Alıntı ESAD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bahsettiğin geziyi 150 lik bi motorlamı yapacaksın.biraz zorlar seni sanırım.biraz daha büyük olsaydı daha iyi olurdu.madem niyetlisin Allah kolaylık versin derim.
    Haklısın aslında zaten onun için yerse bursa ve balıkesir yazdım. Baktım motor çok şişiyor benide yoruyor kendide yoruluyor hiç macera aramaz yalovadan dönerim. Ama acelem olmadığı için dinlene dinlene giderim gibi geliyor...!

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    yalovaya geldiğinde mutlaka beklerim.yalova merkezde FOTO YILDIZ.kime sorsan söler.beklerim.birer yorgunluk çayı içeriz
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalovaya geldiğinde mutlaka beklerim.yalova merkezde FOTO YILDIZ.kime sorsan söler.beklerim.birer yorgunluk çayı içeriz
    Eywallah kardeş mutlaka uğrar çayını içerim.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Şile-Ağva arasında İmrenli diye bir yer var, tepeden gördüm çok hoşuma gitti, uğramanı tavsiye ederim. Şile-Ağva arasını sahil yoluncan geç, orası daha düzgün, Şile'den yaklaşık 15-20km kadar mesafede kalıyor İmrenli. Yalova'ya gidince de Çınarcık taraflarını bir gez, yolları çok hoşuma gitmişti, yalnız asfalt zeminde bazı virajlarda yol bozuk, dikkat et.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler