Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

15.10.2005 Üsküdar Toplantısı Sonrası

Motovento
    REKLAM ALANI
    batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bilgisayar,futbol ve motor
    bu günkü toplantıya baya katılım vardı eskiden izmiri toplamak için canımız çıkardı şimdi yavaş yavaş büyüyoruz..yarın ki gezi hakkında son karar Saklı Bahçe oldu...
    Saklı bahçe izmirden 45 50 km ahmetbeyliye yakın çile köyü mevkiinde bahçe içinde kendin pişir kendin ye tarzında şirin bir yer...
    buluşma yeri gazi emir migros saat 11.00
    neyse resimleri yarın koycam..geziye gelip gelmiyeceğim hala belli değil aricam sizi...
    bu gün çok güzeldi tüm motosiklet.net ailesine teşekkürler...

resimler:

Herbalife ürünleri için pmden mesaj atın
    35 BTU 55

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Costantine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üfff İzmir nie daha yakın değil sanki

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    sen nneden burada değilsin kanka neyse gelcez az kaldı

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Bu arada İzmir'deki gezimiz süper oldu bugün, bayanların katılımının olması da renklendirdi ortamı

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    kutlarım.izmir ekibi canını sıkmaya başlamıştı biz de birlik beraberlik yok diye olmaya başladı işte.ilk geziler biraz donuk geçebilir ama zamanla...

bizim bowling sonrası toplu resmi gördünüzmü?2-3 buluşma sonrası durum bu hale gelir büyük ihtimal.soora baharda biz size siz bize yaparız

iyi eğlenceler.

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    resimler çok güzel olmuş bu arada o akşam 2 tane polis çevirmesinden kaçtım yani gördüğüm yerden geri döndüm ve arkamda da artçı vardı hayatta artık en korktuğum şey trafik polisi

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    evet gezi gerçekten çok güzeldi çekilen birbirinden güzel fotoğraflar ve video çekimleri bir bir bu akşam dan itibaren siteye eklenmeye başlıyacak şebnem arkadaşımız ilk resimleri ekliyecek topik açacak lütfen takip edin bu arada akşam saklı bahçe dendi ama buluşma noktasında bahçevan olarak karar alındı ve muhteşem güzel bir mekan bir okadar güzel arkadaşlar ve sohbet her şey on numaraydı bence yol da güzeldi kimse sıkılmadan gidip geldi biraz rüzgar vardı ama tüm motorcu arkadaşlar dağılmadan eşlik etti birbirine bu arada derin ( özgür ) valla kanka yenge sağlam motorcu çıktı süpper yaaaa

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    evet derin(özgür) abi yengeyi naklen izledim yanımızdan 70 km hızla geçti ve arkadan gördüğümde motor o rüzgarda bir sağ bir sola gidiyordu yani nerdeyse kanatlanacaktı süper motorcu nede olsa izmir motorcusu ruhunda var bu ve geziye gelmeyenler işte bu sefer çok şeyler kaçırdınız gerçekten sohbet ve mekan süperdi

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Alıntı Kobayashi adlı üyeden alıntı
    kutlarım.izmir ekibi canını sıkmaya başlamıştı biz de birlik beraberlik yok diye olmaya başladı işte.ilk geziler biraz donuk geçebilir ama zamanla...

bizim bowling sonrası toplu resmi gördünüzmü?2-3 buluşma sonrası durum bu hale gelir büyük ihtimal.soora baharda biz size siz bize yaparız

iyi eğlenceler.
    sağol dostum gerçekten katılım gittikçe artıyo 14-15 kişi toplantı yapılıyo artık ve gezilerde de sayı baya arttı toplantıya gelebilen fakat iş vs.. sebeplerden katılamayan arkadaşlar oluyo ama bu gün kü gezi 8 motor ile toplam 12 kişi idik ve çok zevkli ve eylenceli geçti sayımızın artması tabiki iyi kalabalık olunca özellikle baharda hadi dendimi istanbula yada ortada bir yerde belirlenen mekana geziye kalkışa bilir her iki tarafta orada buluşulabilir muhteşem bir gezi ve topluluk olur bence bahara kadar bu sayımızın 2 katına çıkacağına eminim sizlerin gezilerinizi ve fotolarınızı yakından takip ediyoruz sizlerinde bizden kopmamanızı ve takip etmenizi bekliyoruz en kısa zamanda en güzel toplantılarda görüşmek üzere istanbul izmir buluşmasında

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    belki istanbula gidiyoruz yada izmire gidiyoruz katılmak isteyenlerin gözünü korkutur yol yada zaman olarak hafta sonu gidilirmi falan diye.ama gider bandırmada altınolukta çanakkalede buluşursak sorunlarda çözülür.ama çeşmeye gelmeden de yazı bitireceğimizi sanmam)

neyse bunlar için erken şimdilik...görüşmek üzere...

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    aynen katılıyorum

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    İzmirli kardeşlerimi tebrik ederim eh şöyle yavaş yavaş toparlanmalar ne güzel oluyor kış geliyo diyede bunları kısıtlamayın allah kısmet ederse ilk bahardada sizler izmirden çıkarsınız bizlerde istanbuldan çıkarız bandırma erdek v.s gibi ortak bir yerde çadır veya pansiyon da kalmalık bir hafta sonu oralarda buluşup şahsen tanışma fırsatıda yaratırız bandırmalı motorcu arkadaşlarada bir süpriz yapmış oluruz
    bu arada fotolarda çok güzel ellerinize sağlık
    sevgi ve saygılarımla

Muzurkedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    skyteam 200sm
    e_erdun, abicim sana gönülden katılıyorum hadi izmir'li kardeşler baharda sizi bekliyorum :

CANGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    ercümentabi, selamınaleyküm. nasılsın abi. bana gaz verdin donumuza kadar ıslandık. anlaşılan şimdide izmirlileri ıslatacan he? valla sadece motoru temizlemeye 2 saat harcadım. ne diyelim 1-0 öndesin abi

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    sevgi ve saygılar bizden tüm iyi niyetinize ve sözlerinize teşekkürler

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    cangocum daha kurumadınmı ben senden sonra kaç sefer ıslanıp kurudum yahu bugün bile botların içinden yarım kilo yağmur boşalttım valla
    buluşma için ilk baharı tavsiye ediyom zaten allah kısmet ederse ilk baharda

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    izmirim canım izmirim gözünü seveyim yaaaa cennet cennet

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    abi benim motor racing biliyosun. dağ tepe bana uymaz. benim işim cadde, otoban. rivada hiç açmadıysa 100 kere fan açtırdın bana. hem motorun hem benim ömrümden çaldın. ne diyelim ben seni en çok açık sözlülüğün için seviyorum abi. şu nomuda yaz ve çağrı at birbirimizi kaybetmeyelim ercüment abi 0532 478 76 66 caner.

Muzurkedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    skyteam 200sm
    CANGO, baba sen buralara gel ben yürürüm sana motoru veririm

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı Muzurkedi adlı üyeden alıntı
    CANGO, baba sen buralara gel ben yürürüm sana motoru veririm
    söylediğinden bişey anlamadım dostum. açıklarmısın?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler