Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

[İZMİR] KALAMA-r nerde Kİ; MİLLİ PARKIMIZ GELDİ Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha bende bir dünya var extreme1925 im. sana en iyisi harici bir harddisk de alalım.
    bi dk yaaa
    bu fotolarla kalsa yine iyi Özer abinin ve Erdemin fotoları da eklenecek
    Elveda güzel pc im hard ın çökecek seni toplamak cok hard olacak
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5

ben ve tavla hezimetim. gitti mis gibi oyun gitti.

dando aşireti üyelerimiz. Yasmindando ve Pınardando

gözlük de yakışmış hani

ben açılışı yaptım herkes de vücut gösterisi yaptı

ve huzurlarınızda Arap Kadri

Duyulmaz ahmet

Serçemiz bu sefer bizleydi

of of of offff

buyrun sizde yer miydiniz?

Karpuz kapma yarışması. karpuz da karpuzdu kütür kütür pek de tatlı

kemirgenler

hala kemiriyorlar

rejimdeyim nevrim dönmek üzere. ne yesem ne yesem. karpuz salatalık armut kesmedi beni yaww

minik bi köşe yaptık ortak çıktılar

Viper75 sandwichimi yiyince bende sinirimden bir ıssırık alayım dedim.
    kan şekerim düştü yaa

Dandolarda acıkmış belli

eee o kadar aç olunca ÖZER abimize karpuz kalmadı. yani bu kadar kaldı

allah kimseyi açlıkla terbiye etmesin

canım kardeşlerim benim ne de neşeliler

birazda parktan görüntüler

extreme1925 ve elinde denizde nasıl patlattıklarını hala anlayamadığım deniz çadır kamp yatağım

yorgun şirin

işte bu yolları aştık be

ben arkada baff kullanımını anlatıyorum

şekil 1

şekil 2

bandana versiyonu

bere versiyonu

ve HALKA filmindeki SAMARA

deniz üstü köpürür heyyy canım rinanay tey tey teyyy

ilginç çalışmalar

bir öykünme seziyorum bunda da.

Motosikleti
    YBR 125 + er-5 Kawasaki
    Ne desem diye düşünüyorum düşünüyorum....Sadece gözümde canlanıyorlar ve nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum...Özlemişim kampta iki lafın belini kırmayı, denizde kahkahadan boğulma tehlikesi geçirmeyi (Wallace ve Ahmet iyi ki varsınız, Allah sizi bildiği gibi yapsın ) yolları, Yusuf'u (Wallace'me bu sebeple ayrıca teşekkür ederim)
    Güzel insanlarla yapılan herşey güzel. Yalnız yenilen kek bize nasip olmadı ona teessüf ediyorum, kınıyorum ve ıkınıyorum.

Fotoğrafları çeken, siteye yüklerken kafayı yiyip azimle devam eden, sohbete tat katan, bize kek getirmeyen, salatalığa mahkumn eden () tüm arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim

NOT: ARAP: H_O_R_L_U_Y_O_R_S_U_N

Motosikleti
    Alıntı ViPeR75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne desem diye düşünüyorum düşünüyorum....Sadece gözümde canlanıyorlar ve nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum...Özlemişim kampta iki lafın belini kırmayı, denizde kahkahadan boğulma tehlikesi geçirmeyi (Wallace ve Ahmet iyi ki varsınız, Allah sizi bildiği gibi yapsın ) yolları, Yusuf'u (Wallace'me bu sebeple ayrıca teşekkür ederim)
    Güzel insanlarla yapılan herşey güzel. Yalnız yenilen kek bize nasip olmadı ona teessüf ediyorum, kınıyorum ve ıkınıyorum.

Fotoğrafları çeken, siteye yüklerken kafayı yiyip azimle devam eden, sohbete tat katan, bize kek getirmeyen, salatalığa mahkumn eden () tüm arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim

ya ne güzeldi di mi ama viperım 75im hıdırellez severim. denizde dua et yanındaydım yoksa gülerken boğulan ilk motosiklet sürücüsü olacaktın

ve arap kadri tamamen katılıyorum viper75 e

serçedando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ha ha ha hayyy... sankim hiç dönmemişim sankim hep ordaymışım... 16.30 civarı geldik elimizde soğuk biralar (aaa bira mı içiyonuz siz.. ne ayıp ne ayıp... hiç tavsiye etmiyorum ) ve karpuzla... 2-3 saatti ama valla yetti. bu bana 6 ay yeter artık. ben çok eğlendim hepinize çok teşekkür ediyorum...
    Özer abi bak doğru söyle horluyon mu horlamıyon mu
    Heee evet Murat abi o son fotoyu Alim'den ve Sercan'dan öykündüm ben
    Çokluğun ahenginde;Birlik... Varlığın içinde; Yokluk... Yokluğun rahminde; Varlık...

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    murat abi daha sezonu açamamış biri olarak bu fotolardan sonra kendiimi atacağımı ilan ediyorum hepsi senin yüzünden .. bu cuma fakültede isen çayını içmeye gelecem bilgine ...
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat daha sezonu açamamış biri olarak bu fotolardan sonra kendiimi atacağımı ilan ediyorum hepsi senin yüzünden .. bu cuma fakültede isen çayını içmeye gelecem bilgine ...
    kardeşim at kendini yoksa seni ben atarım denize bilesin
    cuma okuldayım 09-17:00 arası derslerim var. bu arada biliyorsundur umarım artık 9 eylüldeyim

Motosikleti
    YBR 125 + er-5 Kawasaki
    ya ne güzeldi di mi ama viperım 75im hıdırellez severim. denizde dua et yanındaydım yoksa gülerken boğulan ilk motosiklet sürücüsü olacaktın

ve arap kadri tamamen katılıyorum viper75 e
    Evet o esnada iyi ki varsın diyecektim ama önceden kafamı aniden nasıl suya bastırdığın aklıma geldi şimdi

Bu arada, dando aşireti sizinle tanıştığıma pek bir memnun oldum. Birtek geriye tanışmadığım gitarmando kaldı sanırım.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    pardon murat abi yazmayı unutmuşum ee 12 saatlik mesayiden sonra oluyor bu kadar kusura bakma :D
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti

wallaaa cok büyük bir kayıp o kekten yiyememiş olmanız nolacak yaw bir kek borcum olsun bu geziye katılanlara
    cümleyi şöyle kursak cok daha güzel olacak kekle kahvaltı soframızın şenlenecegi nice sabahlarımız olsun,güne birbirimizin gözündeki çapağı silmekle başladıgımız...

asıl kahkaha deniz yatagı denizde patladıgında atıldı(deniz yatagı tabii ki denizde patlayacak tıpkı su testisinin su yolunda kırılması gibi

o kahkahalara erdemler bir nebze de olsa tanık olabildi

Hatırlattıgın iyi oldu teşekkürler...
    sabahın köründe yola koyuluyoruz diyen Özer abim ve sevgili eşi Marinaya ; Hoş sohbeti ve esprileriyle haftanın monotonlugunu üstümden alan Ahmetime ; bademini benimle paylaşan Mustafa abime ; bu muhteşem geziye vesile olan el hacı bin müslim Muratıma ; ailesiyle teee oralardan bizlere karışan Erdem kardeşime ve ailesine,küçük böcege ; bize kumanya getiren Serçe ve saz arkadaslarına ; wallace denizde snorkelle yüzerken ona eşlik eden nilüfere kısacası yapımda emegi geçen herkese sonsuz teşekkürlerr

Motosikleti
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pardon murat abi yazmayı unutmuşum ee 12 saatlik mesayiden sonra oluyor bu kadar kusura bakma :D
    kardeşim ne demek ben senin ne demek istediğini anladım zaten. senin gibi özünde sözünde güzel insanlara hiç lafım olmaz.

Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wallaaa cok büyük bir kayıp o kekten yiyememiş olmanız nolacak yaw bir kek borcum olsun bu geziye katılanlara
    cümleyi şöyle kursak cok daha güzel olacak kekle kahvaltı soframızın şenlenecegi nice sabahlarımız olsun,güne birbirimizin gözündeki çapağı silmekle başladıgımız...
    o zaman bundan sonraki ilk gezinin topiği belli oldu. KEKLENDİK

evet ya katılan herkese çok teşekkür ederim her zamanki gibi İZMİR e yakışır saygınlık, seviyeli sohbet, abilik kardeşlik örneği gösterdiler. işte bu yüzden tek tek sayamayacağım isimleri ama hepinizi çok seviyorum. Allah muhabbetimizi bozmasın. Ama bana bir yatak borçlusunuz unuttum sanmayın

Arabım terbiyeli horlayan köftem ne zaman kızartma yapacağız o sizin bahçenin veli nimetleriyle??

Evet o esnada iyi ki varsın diyecektim ama önceden kafamı aniden nasıl suya bastırdığın aklıma geldi şimdi

Bu arada, dando aşireti sizinle tanıştığıma pek bir memnun oldum. Birtek geriye tanışmadığım gitarmando kaldı sanırım.
    yaw ne batırması kafanda kene vardı ondan yaptım onu
    Gitarmando da kim yaw( marko kesin böyle derdi şimdi)

Motosikleti

o zaman bundan sonraki ilk gezinin topiği belli oldu. KEKLENDİK

?
    abi ben başlık acılınca katılımın cok olacagını anlayınca ya gerçekten kekleyip gelmezsem

Motosikleti
    abi ben başlık acılınca katılımın cok olacagını anlayınca ya gerçekten kekleyip gelmezsem
    sana chip taktık haberin yok. buluruz seni gprs le kaçışın yok. o kek hakkımız söke söke alırız

Motosikleti
    YBR 125 + er-5 Kawasaki

asıl kahkaha deniz yatagı denizde patladıgında atıldı(deniz yatagı tabii ki denizde patlayacak tıpkı su testisinin su yolunda kırılması gibi

o kahkahalara erdemler bir nebze de olsa tanık olabildi

Hatırlattıgın iyi oldu teşekkürler...
    sabahın köründe yola koyuluyoruz diyen Özer abim ve sevgili eşi Marinaya ; Hoş sohbeti ve esprileriyle haftanın monotonlugunu üstümden alan Ahmetime ; bademini benimle paylaşan Mustafa abime ; bu muhteşem geziye vesile olan el hacı bin müslim Muratıma ; ailesiyle teee oralardan bizlere karışan Erdem kardeşime ve ailesine,küçük böcege ; bize kumanya getiren Serçe ve saz arkadaslarına ; wallace denizde snorkelle yüzerken ona eşlik eden nilüfere kısacası yapımda emegi geçen herkese sonsuz teşekkürlerr
    Ne yani snorkelli Wallacemize eşlik etmesek teşekkür alamayacakmıydım, o kadar yardımcı olduk sana susuzluğunu gidermede aşkolsun

Nedense Özer abi şu "6'da kalkalım" muhabbetini hep yapıyor gibi geliyor bana

Benim şirinim güzelim Erdem ve ailesine (kıskanıyorum ben onları zaten, tatlı dilli, güler yüzlü, güzel insanlar) teşekkürlerimiz ayrı , hem böcükle de tanıştım iyi oldu, umarım yine görüşürüz

Artık benim rüya alemine dalmam lazım yoksa yarın öğrenciler ders anlatan bir öğretmen yerine uyuyan bir öğretmenle ders işleyecekler Cümleten iyi geceler, bol geyikli muhabbetler dilerim

Motosikleti
    sana chip taktık haberin yok. buluruz seni gprs le kaçışın yok. o kek hakkımız söke söke alırız
    ok hacı ayıp ettin
    gözümden kaçmadı sanma teşekkür metinin kısa geldi gözüme genişletelim pls
    ordan malzame cıkaralım geyik olsun

Mustafa abinin bu başlıktan haberi olmadı mı yoksa hala horluyor mu derken gördüm ki kendileri teşrif etmişler ve muhtemelen cevap yazıyorlar

Motosikleti
    YBR 125 + er-5 Kawasaki
    yaw ne batırması kafanda kene vardı ondan yaptım onu
    Gitarmando da kim yaw( marko kesin böyle derdi şimdi)
    heee şimdi bu soruyu sormuyorsun yani, eferim eferim akıllı İskoçyalım
    Ama ismi onun gitarmando değilmiydi, yoksa lombediko del mondo muydu

offfff yatmam lazım yatmam lazım öğretmem lazım hunim lazım Hıdır'a benzin lazım ne olsam ne olsam bir hamak alıp sallansam icabında cacık olur diyorum kalamarın yolları taştan bu mıcırlar çıkardı beni baştan Kalamaki kalamadık ki şeyk it ap beybi....hebele hübele.....si minör horlama fade out ses efekti.....

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200

bu videoyu izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. daha sonra plajda çektiğimiz videoyu da ekleyeceğim delil olarak
    neyi şiddetle tavsiye ediyon sen ha vallce şıkkım
    bide okumuş dirsek çürütmüş MÜYENDİZ adam olacan

sen iyi izle bakem videoyu ha ne diyom ben
    -HORMONTAJ O HORMONTAAAJJJ
    BEN DUYMUYOM HEM HORLADIĞIMI YAW

SEN KENDİ HORLAMANI DİNLE DİCEM AMA SEN BİLE KORKARSIN KENDİ HORLAMANDAN:queen:

maşallah

KRANK MİLİ KIRIK TRAKTÖR GİBİ HÖYKÜRÜYON
    ORMANDAKİ VAHŞİ HAYVANLAR BİLE KAÇIYO KORKUDAN

bu arada hafta sonunu bizlerle paylaşan tüm arkadaşlarım sonsuz teşekkürler
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

stunt_rider_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K 1200 R
    ah ah çok şeyler kaçırıyoruz cok güzel bi gezi olmus insallah beraber gideceğimiz zamanlarda gelir

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Valla harika fotoğraflardı bunlar...çekenlerin ellerine sağlık
    Ben dün gece PC de bazı problemler yaşadım dolayısıyla fotoğrafları ''resize'' edemedim! bu akşam nasip olursa beğenilerinize sunulacaklar

Arap sen müthiş bir homurtaksın senden güzel kimseler hortlayamaz

Alıntı serçedando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha ha ha hayyy... sankim hiç dönmemişim sankim hep ordaymışım... 16.30 civarı geldik elimizde soğuk biralar (aaa bira mı içiyonuz siz.. ne ayıp ne ayıp... hiç tavsiye etmiyorum ) ve karpuzla... 2-3 saatti ama valla yetti. bu bana 6 ay yeter artık. ben çok eğlendim hepinize çok teşekkür ediyorum...
    Özer abi bak doğru söyle horluyon mu horlamıyon mu
    Heee evet Murat abi o son fotoyu Alim'den ve Sercan'dan öykündüm ben
    Bak minik kuş.Ben horlamaam yapın horlama kaydımı bende inanayım..
    Ben Arap'ın hortlamasını kaydettim ve cümlealem duyacak hortlamasının şiddetini...plajdaki çakıllar neysede kiloluk taşlar bile yerinden oynadı beeeEsmeraldam Suzukim bile korkmuş yerinden kaçmış....
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    Alıntı Arap Kadri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyi şiddetle tavsiye ediyon sen ha vallce şıkkım
    bide okumuş dirsek çürütmüş MÜYENDİZ adam olacan

sen iyi izle bakem videoyu ha ne diyom ben
    -HORMONTAJ O HORMONTAAAJJJ
    BEN DUYMUYOM HEM HORLADIĞIMI YAW

SEN KENDİ HORLAMANI DİNLE DİCEM AMA SEN BİLE KORKARSIN KENDİ HORLAMANDAN:queen:

maşallah

KRANK MİLİ KIRIK TRAKTÖR GİBİ HÖYKÜRÜYON
    ORMANDAKİ VAHŞİ HAYVANLAR BİLE KAÇIYO KORKUDAN

bu arada hafta sonunu bizlerle paylaşan tüm arkadaşlarım sonsuz teşekkürler
    Abi rivayete göre sen horlayınca cadırın sagı ve solu birbirine yapışıyormuş ama şunu belirteyim ki Wallace horlayınca çadırımızı kurdugumuz düzlügün bulundugu yerin sagındaki ve solundaki tepe birbirine yaklaşıyor
    o kıpırdanma japonyada 7 şiddetinde depreme neden oluyor

Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla harika fotoğraflardı bunlar...çekenlerin ellerine sağlık
    Ben dün gece PC de bazı problemler yaşadım dolayısıyla fotoğrafları ''resize'' edemedim! bu akşam nasip olursa beğenilerinize sunulacaklar
    bende bütün fotoları ardı ardına ekliyorsun zannettim korktum dedim şimdi Özer abi yükleyince Narnia nın günlügü gibi olcak burası 10 sayfa foto geliooo

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler