Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[izmir] Sefa Kaçamağı.. Miskinlik Yaptık...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    cuma akşamı konuşurken planlar havada uçuştu ve sabah 07 de çevirdik tekerleri. Bidiğim Saklı kalmış bir güzel koy vardı oraya gittik. Hala saklı ve şahane duruyordu. Aman kimseler duymasın yerini tamam mı arkadaşlar orası bizim gizli mabedimiz artık

09:30 ve kahvaltımıza oturduk ki sahanda yumurtalar, yağlar, ballar of off

bensiz olmaz dedim

sağolsun serdar kardeş tüm kahrımızı ve fotolarımızı çekti durdu.

kahvaltımız ki şahaneydi hele o karafırın ekmeklerinin kokusu ve lezzeti hala damağımda

ve derken Sandman ve ailesi geldi. Tam o sırada da intuşun sesini duyduk

Şirin dedemize de esmiş basıp gelmiş

bu yüzme stilini ben bilmiyorum acaba bilen var mı. Sanırım Hıdır usulü yüzüyorr

yedik içtik tabiki uyumak da lazım. ne güzel di miskin miskin uyumak

tam ben uyurken Gittardando işte bu andı senle konuştuğumuz an.

Sandman ve ailesi

ve Marko paşamız Okramımız da teşrif etti. Saat 12 de izmirden çıkıp 16 da yanımıza geldi normaldir yol uzundu....

Martılaar martılar martılar.....

yakında tura çıkacağımız teknemizden bir görüntü.

Özer abimizde ne güzel uyukluyordu kiiiii

kafasına Freezebee (böyle mi yazılır hiç anlamam) geldi ve çinli oldu. Bu arada Fotoğrafın sol alt köşesinde çayımı da görebilirsiniz. Plajda bile çay demlettik içtik.

of ya çok güzel pineklemek

21:30 gibi dönüş yoluna çıktık ama çok acıktık. Hemen Narlıdereye Arap Kadrinin Ablasının pidecisine

önden ikram olarak çorba geldi mekanda işler bir tuhaf...

çok güzel ve efendi bir garsonları vardı. yeni işe başlamış çok kibar bir beyefendi....

ve obur motosikletçiler

Bu da arap Kadrinin Servis motoru0 mondisi. ahı gitmiş vahı kalmış

Valla koltuğu ben yemedim haberiniz olsunnnnn

Neyse daha çoook fotoğraf var konulacak ama vakit geç oldu sonra eklerim.
    Bizlerle bu keyifli günü paylaşan başta Viper75'e (sabah 06 da uyandırdım ama süperdi sağol), Özer abimiz ve değerli eşi Marina'ya , Sandman Erdem e, ermana ve annelerine, Rahmi Babamıza, Marko paşamıza, çok teşekkür ederiz. Sizler için gittik gezdik dinlendik geldik. Sonraki haftalarda hep birlikte miskinlik yapacağız....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Abi sen hakkaten Sefa şeyisisin yaw

Bu arada Annem Pide Mustafa Abi'nin ablasının mı? ben severim oranın pidelerini... Gendim de Narlıdere'de oturduğumdan mütevellit...

Yaw bi dakka biz Arap Kadri ile akraba bilem çıkarız haa....

Eğlenceye, keyfe diyeceğim yok... Ama ben de isterem...
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    CBF 150
    Wallace gittiğiniz yerler çok güzel ama son gittiğiniz yerdeki garsonu pek gözüm tutmadı benim.
    Bugün de yine arayıp tarayıp iyice, Güzel bir neden bulmak lazım.
    Yataktan kalkıp da hayata karışayım diye, Kendimi kandıracak sağlam yalanlar lazım.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Valla çok harika bir gün yaşadık hep birliktekatılan ve katkılarını esirgemeyen herkeşe teşekkürler
    Plaj harikaydı,deniz süpper,denizin dibindeki Çipura,Barbun azmanı,canavar ahtapot (yaklaşık) 300 gr falan,mini sübye (kendini kamufle etmek için mürekkep bıraktı ama başaramadı çünkü mürekkebi yetmedi )

İnşallah yakın bir zamanda aynı mekana yine gideriz

Fotolar çok güzel Wallace'ım çay bardağım.....

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cuma akşamı konuşurken planlar havada uçuştu ve sabah 07 de çevirdik tekerleri. Bidiğim Saklı kalmış bir güzel koy vardı oraya gittik. Hala saklı ve şahane duruyordu. Aman kimseler duymasın yerini tamam mı arkadaşlar orası bizim gizli mabedimiz artık

çok güzel ve efendi bir garsonları vardı. yeni işe başlamış çok kibar bir beyefendi....

Neyse daha çoook fotoğraf var konulacak ama vakit geç oldu sonra eklerim.
    Bizlerle bu keyifli günü paylaşan başta Viper75'e (sabah 06 da uyandırdım ama süperdi sağol), Özer abimiz ve değerli eşi Marina'ya , Sandman Erdem e, ermana ve annelerine, Rahmi Babamıza, Marko paşamıza, çok teşekkür ederiz. Sizler için gittik gezdik dinlendik geldik. Sonraki haftalarda hep birlikte miskinlik yapacağız....

Valla herşey iyi güzelde,Arap Kadri pideci olmuş ya......
    Bundan gayri arap pideden başka yamak tanımaz herhal
    Servis şeklide tam Arap Kadri...Gıllarımı sagıttımıdı dercesine

Kolay gelsin Arap'ım acil servisim
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Çoy eylendik, çok güzel vakit geçirdik. Katılan herkes, sevdiklerim, ailem falan bir aradaydı. Herkese teşekkürler ..

Motosikleti
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla çok harika bir gün yaşadık hep birliktekatılan ve katkılarını esirgemeyen herkeşe teşekkürler
    Plaj harikaydı,deniz süpper,denizin dibindeki Çipura,Barbun azmanı,canavar ahtapot (yaklaşık) 300 gr falan,mini sübye (kendini kamufle etmek için mürekkep bıraktı ama başaramadı çünkü mürekkebi yetmedi )

İnşallah yakın bir zamanda aynı mekana yine gideriz

Fotolar çok güzel Wallace'ım çay bardağım.....

Valla herşey iyi güzelde,Arap Kadri pideci olmuş ya......
    Bundan gayri arap pideden başka yamak tanımaz herhal
    Servis şeklide tam Arap Kadri...Gıllarımı sagıttımıdı dercesine

Kolay gelsin Arap'ım acil servisim
    Abicim bir daha gidelim ama kesinlikle zıpkın ve oltaları da götürelim. Denizin nimetlerinden tam anlamıyla Faydalanalım.

Bir de Arap Pide de lahmacun yedim güzeldi ama bir ara içinden bıyıklar çıktı ona bir anlam veremedim bir de orada hiç kedi yoktu dikkatimi çekti. Sakata mı geeldik acaba???

Alıntı sandman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoy eylendik, çok güzel vakit geçirdik. Katılan herkes, sevdiklerim, ailem falan bir aradaydı. Herkese teşekkürler ..
    kardeşim sağolasın geldiniz şenlendirdiniz sohbetimizi.

Motosikleti
    YAMAHA YBR
    offfffffff ooofffffffff süpersiniz abicim ya nediyeyim allah nazardan saklasın
    biri bizi durdursun yawww

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    amanııııınn neler kaçırmışım
    tahmin edebiliyordum fotolar gelince içimin acıcagını ama bu kadar da olmaz ki yaa
    Yüreginize,elinize,debriyaj telinize saglık
    Özer abicim İnşallah yakın bir zamanda aynı mekana yine gideriz demişsin kamp yapalım orda kampım geldi
    kamp yapılacak,temiz ve güvenli koy falan dikkatinizi çekti mi ??
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amanııııınn neler kaçırmışım
    tahmin edebiliyordum fotolar gelince içimin acıcagını ama bu kadar da olmaz ki yaa
    Yüreginize,elinize,debriyaj telinize saglık
    Özer abicim İnşallah yakın bir zamanda aynı mekana yine gideriz demişsin kamp yapalım orda kampım geldi
    kamp yapılacak,temiz ve güvenli koy falan dikkatinizi çekti mi ??
    Valla aynısını bende düşünmedim değil ve Wallace ile de bu konuyu konuştuk aslında! oradaki arkadaşlarla bir görüşüp nelerin yapılabileceğini bir öğrenmekte yarar var ama öncelikle bir Kalamaki de ( Milli Park ) yüzesimiz ve eylenemiz geldi, gelecek haftaya nasipse! onagöre hazırlanın haaaa bakalım katılım nasıl olacak......dilerseniz bu hafta Cuma akşamı şöyle esintili bir yerde toplanalım ve datyları konuşalım ne dersiniz ey ahali....uzakta olanlar gönlümüzde olacak elbette

Abicim bir daha gidelim ama kesinlikle zıpkın ve oltaları da götürelim. Denizin nimetlerinden tam anlamıyla Faydalanalım.

Bir de Arap Pide de lahmacun yedim güzeldi ama bir ara içinden bıyıklar çıktı ona bir anlam veremedim bir de orada hiç kedi yoktu dikkatimi çekti. Sakata mı geeldik acaba???

kardeşim sağolasın geldiniz şenlendirdiniz sohbetimizi.
    Eveet,eeeveet....aynenhatta standart av donanımları (zıpkın,file,bıçak,palet&snorkel&gözlük,çakmak,pus ula) su altında kayıp olabiliriz demi yaa bundan böyle,Rozi,Titrek,Blacky'nin üzerinde bulunmalı ki her durduğumuz yerde avlanabilelim
    Arap'ın pidesinden ne bekliyordun altınmı çıkacaktıdua et sadece kıl çıkmış...
    Haaa kıllarda belki Kedlerdendir.... ahh... arap... ahhh...
    Tarzım çok basittir.....

Motosikleti
    Valla aynısını bende düşünmedim değil ve Wallace ile de bu konuyu konuştuk aslında! oradaki arkadaşlarla bir görüşüp nelerin yapılabileceğini bir öğrenmekte yarar var ama öncelikle bir Kalamaki de ( Milli Park ) yüzesimiz ve eylenemiz geldi, gelecek haftaya nasipse! onagöre hazırlanın haaaa bakalım katılım nasıl olacak......dilerseniz bu hafta Cuma akşamı şöyle esintili bir yerde toplanalım ve datyları konuşalım ne dersiniz ey ahali....uzakta olanlar gönlümüzde olacak elbette
    Kalamaki cidden süper bir fikir benimde aklımda size sunulacak öneriler arasında vardı ,ben 3 hafta önce kalamakiye gittim 5sene önce bıraktıgım gibi buldum hiç bir degişiklik yok hele hele 3. ve 4. koyların keyfine doyum olmuyor,hala bakirligini koruyor.Ancak motorsiklete verilen 7-8 liralık giriş ücreti sanki abartılmış gibi geldi bana
    Olmadı 2 motorsiklet 1 araba bileti alırız

Amaaann hele bi gidelim de ben motoruma 50 lira vermeye razıyım
    cuma günü esintili yerde buluşup konuşmaya da kalamakiye gitmeye de çeshme de çadır kampına da varım 3üne de

Yaz geldi hoş geldi

Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalamaki cidden süper bir fikir benimde aklımda size sunulacak öneriler arasında vardı ,ben 3 hafta önce kalamakiye gittim 5sene önce bıraktıgım gibi buldum hiç bir degişiklik yok hele hele 3. ve 4. koyların keyfine doyum olmuyor,hala bakirligini koruyor.Ancak motorsiklete verilen 7-8 liralık giriş ücreti sanki abartılmış gibi geldi bana
    Olmadı 2 motorsiklet 1 araba bileti alırız

Amaaann hele bi gidelim de ben motoruma 50 lira vermeye razıyım
    cuma günü esintili yerde buluşup konuşmaya da kalamakiye gitmeye de çeshme de çadır kampına da varım 3üne de

Yaz geldi hoş geldi
    Olsun varsın 7-8 YTL giriş alsınlar oraların 5 yıl öncesi gibi hala bakir ve temiz olduğunu yazman,giriş ücretlerini nereye harcandığını anlatıyor
    Evet, o halde Kalamaki fikrini iyice yoğuralım ki pişmeye hazır olsun
    İzmir ve tüm Türkiye de bulunan motosiklet tutkunları buyursun bize katılın o halde
    Cuma akşamı toplanmak üzere güzel bir yer ayarlayın bakalım....açık arena olsun lütfen
    Tarzım çok basittir.....

Motosikleti
    Olsun varsın 7-8 YTL giriş alsınlar oraların 5 yıl öncesi gibi hala bakir ve temiz olduğunu yazman,giriş ücretlerini nereye harcandığını anlatıyor
    İzmir ve tüm Türkiye de bulunan motosiklet tutkunları buyursun bize katılın o halde
    Cuma akşamı toplanmak üzere güzel bir yer ayarlayın bakalım....açık arena olsun lütfen
    Bizim herhengi bir mekana ihtiyacımız yok Özer abim;cayır çimen dahi olsa temiz hava ve bol sohbetle bulundugumuz ortamı tercih edilir hale getiriyoruz ama mekan sahiplerine yaranılmıyor
    Bence bu hafta deniz kenarında bi yerde toplaşalım,sercanın inciraltında yaptıgı bir toplantı vardı.o şekilde bir organizasyon olsa fena olmaz derim yer cok
    kordon,inciraltı,sahilevleri... ne dersiniz???

Motosikleti
    Siyah YBR 125

Hımmm olabilitesi yüksek bi fikir bende gelebilirim yıllık izin kağıdını onaylasınlar hele bi
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

Motosikleti
    Alıntı umutus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hımmm olabilitesi yüksek bi fikir bende gelebilirim yıllık izin kağıdını onaylasınlar hele bi
    Anaaaammm aranan kan bulunmuştur

Motosikleti
    cuma akşamı için bir güzellik yapalım bari. epeydir toplantı topiği açmamıştık tembelliğimizden.

Özer abicim pazar gittiğimiz mekanla konuştum siz gittikten sonra bize özel bir güzellik ayarlayacak. şöyle ki biz avlanacağız, o pişirecek hep beraber yiyeceğiz eğleneceğiz ve kalacağız. Nasıl fikir. Sabah kalkınca da mis gibi kahvaltımız hazır olacak. Şimdi işin ufak detayları kaldı şekillendireceğim bitsin haber veririm.

Konuştuğumuz gibi bu hafta kalamaki yapalım mutlaka. ama yine sabah erkenden çıkalım yollara. sabah erken erken gitmek pek güzelmiş gün bitmiyor sanki o zaman. bol bol deniz balık yapalım hem.

detayları cuma akşamı konuşuruz.

UMUTUS sen de ayarla yoksa ben sana ayar olacam bilesin.

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    çok eğlendiğiniz yüzlerinizden belli oluyor.paylaşım için tşkler
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL

Motosikleti
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok eğlendiğiniz yüzlerinizden belli oluyor.paylaşım için tşkler
    sağol hocam teşekkür ederiz. İzmir güzel bir ailedir. her gittiği yerde keyfine keyif dostluklarına dostluk katar.

Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    cuma akşamı için bir güzellik yapalım bari. epeydir toplantı topiği açmamıştık tembelliğimizden.

Özer abicim pazar gittiğimiz mekanla konuştum siz gittikten sonra bize özel bir güzellik ayarlayacak. şöyle ki biz avlanacağız, o pişirecek hep beraber yiyeceğiz eğleneceğiz ve kalacağız. Nasıl fikir. Sabah kalkınca da mis gibi kahvaltımız hazır olacak. Şimdi işin ufak detayları kaldı şekillendireceğim bitsin haber veririm.

Konuştuğumuz gibi bu hafta kalamaki yapalım mutlaka. ama yine sabah erkenden çıkalım yollara. sabah erken erken gitmek pek güzelmiş gün bitmiyor sanki o zaman. bol bol deniz balık yapalım hem.

detayları cuma akşamı konuşuruz.

UMUTUS sen de ayarla yoksa ben sana ayar olacam bilesin.
    Valla harika bir organizasyon olur
    Çadır kampı yapabilirsek orada biz kendimizi cenneten bir mekanda gibi hissedeceğiz inşallah arapım pidecimde gelebilir
    Tarzım çok basittir.....

Motosikleti
    Valla harika bir organizasyon olur
    Çadır kampı yapabilirsek orada biz kendimizi cenneten bir mekanda gibi hissedeceğiz inşallah arapım pidecimde gelebilir
    çadır kampı yapabilirmişiz. Ama sabah erken saatte çadırları toplamamız gerekecekmiş. malum sabah millet denize geliyor

Arap Kadri de gelemezse bizde pide siparişi veririz o kadar yolu servis yapmak için gelir, üşenir geri dönemez

Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    hımmm bu olmadı şimdi....
    peki çadırımızı kaldırmayacağımız yakın bir yer yokmudur?
    Tarzım çok basittir.....

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler