Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İSTANBUL & İZMİR & AYVALIK ( MERAK EDİP TIKLAYIN :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    stella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ama birgün oda olacak
    Alıntı Sgt_Phoenix adlı üyeden alıntı
    yaw kardeşim herşeyi constantine abimizden beklemeyin izmirliler(ki bende izmirliyim ama şuan ne motorum ne ehliyetim var 6 sora işalla)sizde bi iadeyi ziyarete gidin...
    valla bende bas bas istanbula gidelim diye bağırıyorum ama izmir tayfasından kimse beni duymuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Alıntı baron985 adlı üyeden alıntı
    stella, yani gaz dediğim yolda tek başına tehlikeli olur. iki kişi daha güzel olur. sen benim dediğimi yap o zaman işten vakit bulunca değil vakit yaratarak gelir sen bana güven

Arvasi3, yok abim. sağ olasın. benim öyle işlerle işim olmaz. kafam rahat huzurluyum ben böyle başıma bela almaya niyetim yok
    bak şimdi bu olmamış başıma bela almaya niyetim yok

stella, sizin için demedim canım. ben kendi tecrübelerime dayanarak bunu kendim için söyledim. Aşık olmak birazda deli olmak her an her şeyi yapablimektir. eğer bunu hak edicek kişi için yapılıyorsa sorun yok. ama diğer ihtimal kötü. neyse kapatalım böyle konuları böyle güzelbir konunun içinde.

bu arada aklıma geldi. benim alevlerden bir haber varmı?

Motosikleti
    Alıntı baron985 adlı üyeden alıntı
    stella, sizin için demedim canım. ben kendi tecrübelerime dayanarak bunu kendim için söyledim. Aşık olmak birazda deli olmak her an her şeyi yapablimektir. eğer bunu hak edicek kişi için yapılıyorsa sorun yok. ama diğer ihtimal kötü. neyse kapatalım böyle konuları böyle güzelbir konunun içinde.

bu arada aklıma geldi. benim alevlerden bir haber varmı?

her kötü tecrübe güzelliklere yeni ve iyi tecrübelere gebedir

o işi unutmadım aklımda resimi bulamadım beim mail adresimde bir sorun var onu halletsem tamamdır

Motosikleti
    suzuki burgman 400
    valla buyrun yollar harika uzun yol çok keyifli hele erdoğan ve emre ile harikaydı herkezi bekleriz
    YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR...
    VE BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...

stella, istersen tekrar atıyım. boşuna aranma. şimdi yatıyorum. mail adresin aynı ise yollarım yarın sana. hadi iyi geceleeerrrr.

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    durun yaw nereye biz geliyoruz bu sefer

EgeKnn, motorumu bir değiştiriyim bende gelirim belki izmire. benim anne tarafindan tüm akrabalar izmirde. dayımlar falan. aklımd herzaman izmir

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    baba jinlun 150 geldi istanbuldan buraya senin 250 gelemiyonmu değiştirmeden gel

EgeKnn, valla jinlunda olurda bu aralar satiyorum motorumu yeni motorla kismet artik

stella, bu sabah attim sana tekrar mail ama mail box in full olmus, kabul etmiyor :

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    gerçekten çok eğlenmişe benziyorsunuz emre abi gerçekten hem izmir in en güzel kızını hem de biz izmir tayfası motorcularının en güzel kızını aldın ben de istanbuldan bir tane motorcu kız bulcam ve böylece izmir istanbul boğazının ilk adımlarını atmış olcaz

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Afferim Emre dediğini yapmışsın ama hani kız isteme olayı olacaktı . stella, mutlu gördüm seni . Bu arada bende kız arkadaşıma süpriz yapmak için motosikletle bir yolculuğa çıkabilsem keşke ama benim iş biraz yaş sanırım 14 saat yol git git bitmez ve donacağımda kesin. Off off neyse Allahın izniyle bende 28 Ekimde yola çıkıyorum ve 29 sabahı aşkımın yanındayım koskoca 9 gün geçireceğim onunla ehehehe ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Alıntı egelim adlı üyeden alıntı
    gerçekten çok eğlenmişe benziyorsunuz emre abi gerçekten hem izmir in en güzel kızını hem de biz izmir tayfası motorcularının en güzel kızını aldın ben de istanbuldan bir tane motorcu kız bulcam ve böylece izmir istanbul boğazının ilk adımlarını atmış olcaz

çok teşekkür ederim biran ben bile inandım güzel olduğuma bu kadar iltifattan sonra
    sende istanbuldan bir kıza aşık olursan ortak bir yer belirler artık
    izmir ve istanbul tayfası şöyle ortada bir yerlerde buluşulur yoksa böyle çok zor olacak gibi gözüküyor

Motosikleti
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    Afferim Emre dediğini yapmışsın ama hani kız isteme olayı olacaktı . stella, mutlu gördüm seni . Bu arada bende kız arkadaşıma süpriz yapmak için motosikletle bir yolculuğa çıkabilsem keşke ama benim iş biraz yaş sanırım 14 saat yol git git bitmez ve donacağımda kesin. Off off neyse Allahın izniyle bende 28 Ekimde yola çıkıyorum ve 29 sabahı aşkımın yanındayım koskoca 9 gün geçireceğim onunla ehehehe ...
    mutlu olmanın ötesindeydi inan bana yaşadıklarım
    motorla yola çıkmak yorucu ve zor bunu biliyorum kısmende olsa yolun yarısına kadar eşlik ettik dönüşte
    bu yüzden sen yine en emin olduğun yoldan git yareninin yanına derim umarım çok güzel zaman geçirirsiniz

Costantine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Astrakan,
    MERAK ETTİM TIK LADIM.. MERAKIM GİTMEDİ, MERAKIM YOL DU... YOL NASIL GEÇTİ, HANGİ GÜZERGAHLAR İZLENDİ VS. İZMİRDE NELER YAPTIĞINIZI MERAK ETMEMİŞTİM ASLINDA
    Dostum;Geçen cuma 12,00 de yola çıktık İstanbuldan.İstikametimiz Yalova Bursa-Balıkesir-Manisa-İzmirdi.Saat 16,00 da Susurlukta mola verdik.Diğer molamız Manisaya 10-20 km kala iftar yapmak için durduğumuz bir noktaydı.Saat 19,15/19,30 gibi İzmirdeydik...

Dönüş yolu:İzmir-Ayvalık-balıkesir-Bandırma Feribot Yenikapı

notlar:1)Fuat ve Erdoğan abime teşekkürler
    2)Arvasi3 Hasan abi inan gelmiş kadar oldun teşekkürler
    3)İzmir çok güzel bir şehir ama Stellamdan sonra
    4)İzmir ekibine sonsuz teşekkür
    5)HAYATIM SENİ ÇOK ÖZLEDİM

Motosikleti
    Alıntı Costantine adlı üyeden alıntı
    Astrakan,
    MERAK ETTİM TIK LADIM.. MERAKIM GİTMEDİ, MERAKIM YOL DU... YOL NASIL GEÇTİ, HANGİ GÜZERGAHLAR İZLENDİ VS. İZMİRDE NELER YAPTIĞINIZI MERAK ETMEMİŞTİM ASLINDA
    Dostum;Geçen cuma 12,00 de yola çıktık İstanbuldan.İstikametimiz Yalova Bursa-Balıkesir-Manisa-İzmirdi.Saat 16,00 da Susurlukta mola verdik.Diğer molamız Manisaya 10-20 km kala iftar yapmak için durduğumuz bir noktaydı.Saat 19,15/19,30 gibi İzmirdeydik...

Dönüş yolu:İzmir-Ayvalık-balıkesir-Bandırma Feribot Yenikapı

notlar:1)Fuat ve Erdoğan abime teşekkürler
    2)Arvasi3 Hasan abi inan gelmiş kadar oldun teşekkürler
    3)İzmir çok güzel bir şehir ama Stellamdan sonra
    4)İzmir ekibine sonsuz teşekkür
    3 ) İzmir çok güzel bir şehir ama Stellamdan sonra
    Teşekkür ederim hayatım izmirliyim izmiri çok severim ama seninle ayrı bir güzel izmir

BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM EN KISA ZAMANDA SENİN ŞEHRİNDEYİM

izmir ve istanbuldan bizim için elinden gelen herşeyi yapan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler

stella,
    BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM EN KISA ZAMANDA SENİN ŞEHRİNDEYİM

izmir ve istanbuldan bizim için elinden gelen herşeyi yapan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler
    5 GÜN KALDI GELİŞİNE!!!!

İzmirli ve İstanbullu dostlara selamlar herşey için bir kez daha teşekkür

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    emre bu gezileri neden yapıyoruz bu resimleri neden çekiyoruz sadece senin aşkını her zaman görmen için ve biz bu kızı oraya gönderemezsek allah bizi affetmez yanlız biraz daha sakin olun aşkınız izmiri sallıyor çoluk çocuk var yazıktır birbirinizi her düşündüğünüzde yer gök sallanıyor bu günkü hiçte az değildi allah korusun zayi olmayalım ( izmirde 40 kın üzerinde sarsıntı yaşadık ) daha yavaş lütfen
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

APV41,
    emre bu gezileri neden yapıyoruz bu resimleri neden çekiyoruz sadece senin aşkını her zaman görmen için ve biz bu kızı oraya gönderemezsek allah bizi affetmez yanlız biraz daha sakin olun aşkınız izmiri sallıyor çoluk çocuk var yazıktır birbirinizi her düşündüğünüzde yer gök sallanıyor bu günkü hiçte az değildi allah korusun zayi olmayalım ( izmirde 40 kın üzerinde sarsıntı yaşadık ) daha yavaş lütfen
    Ben sana ne diyim Eksik olma

Motosikleti
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı

cengiz abicim çok teşekkür ederim sana kendi adıma
    sanırım size yaşadığım mutluluğu ve özlemi oldukça fazlasıyla hissettirmişim beni anladığınız için hepiniz sağolun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler