Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

1700 KM Gaziantep Antalya 3 Kafadar Bol Bol Resim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    ellerinize, yüreginize saglık çok güzel bir gezi olmuş.
    paylaşımınız için teşekkürler.
    98 Beygir.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    --volkan-- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    gerçekten süper bi gezi olmuş arkadaşlar tam benim planladığım gibi bi gezi inşallah Allah izin verirse 1 aya kalmaz bende antalya yollarında olacağım ...
    emeğinize ellerinize sağlık resim ve videolar için teşekkürler... nice güzel gezilere...

saygılar...

benhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joyride+wolf 250
    abi bendendemi gıcık alıyon.
    evetse=bende senden gıcık alıyom.
    hayırsa=gıcıklık olsun diye genede gıcık alıyom...
    mesaj yazan herkese teşekkürler..

arkadaşlar ellerinize ve o kocaman yureginize saglık keşke ama keşke bir 100 km daha gelseydiniz ben antalyada idim hem sizleri gorur hasret giderirdim hemde size ücretsiz rehberlik yapardım fenamı olurdu gokan ve hasan cok guzeldi hatılıyomusun gokan seninlede ilk tanıştıgımızda bizimde hayalimiz bu idi ama hasan arkadaşımızla yapmış oldugun gezi tek kelime ile mukemmel olmuş yureginize sağlik better irfan saygılarımla

imkansiz27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanunı 150 cc
    ya arkadaslar siz mutissiniz ne diyeyim size ama cok icim gitti helede o virajlara oldum bittim ben allaha sukur sapa saglım gittiniz geldiniz paylasim icin tsklr ama gokan lkara kabirli hakli

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    arkadaşlar emeğinize güzel gezi yapmışsınız yol deniz çok güzel ama beni düşündüren gece dışarda yatmanız kene felan yoktu inşallah belliki yoktu selamlar görüşmek üzere
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı imkansiz27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaslar siz mutissiniz ne diyeyim size ama cok icim gitti helede o virajlara oldum bittim ben allaha sukur sapa saglım gittiniz geldiniz paylasim icin tsklr ama gokan lkara kabirli hakli
    Tabi haklı ya. Ne diyon olm sen Rus ların güzel kızların en çok olduğu bölgeye gidiyorum esranın ne işi var orada. Sonra işime taş koyar.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Paylaşım için teşekkürler. Alanyadaki otel kişi başı kaç paraydı? tam pansiyonmuydu?
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar emeğinize güzel gezi yapmışsınız yol deniz çok güzel ama beni düşündüren gece dışarda yatmanız kene felan yoktu inşallah belliki yoktu selamlar görüşmek üzere
    Yok ahmet abi keneler ile problemimiz olmadı. Çadırın içide çok sıcak olduğundan haliyle kendimizi dışarı attık. Bu seferde sivri sinekler taaruza geçti. Bizde 3 şişe vucuda sürülen sivrisinek kovucu sprey bitirdik.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    yşil motoru mersin de ışıklarda yanımda durduğunda gördüm ve hatta göz göz geldik ama ben takım elbiseliydim fakat korumalıkları tam, bu bizim motosiklet.net üyesidir diye de tahmin etmiştim. hatta ben bir iki adım atıp tekrar durup geriye baktım yine bakıştık sonra yabancı olduğunu anladığımdan fazla dikkatli bakıp rahatsız etmek istemedim ama neden ışıklarda tek durduğunu anlamadım....

keşke mersin'den geçerken haberimiz olsaydı da sizleri ağırlayabilseydim arkadaşlar... ben 2 yıldır böyle bir gezi için plan yapıyordum ama bu ayın 12 sinde hataydaki bir abimizle aynı yollara vuracaktık kendimizi aynı sizin yaptığınız gibi sefir gezisi planlıyordum ama bir hafta öncesinde kaza yaptım :( fakat ağustos sonunda planımı tek başıuma da olsa gerçekleştireceğim inşallah....

ancak dikkat ettiğim bazı konular var ki, son kazamdan sonra daha dikkatli oldum korumalık konusunda,
    1- yola başlarken korumalıklar tam ama taşucundan sonra terliklerle sürüyorsunuz gibi geldi motorları. tamam sıcak ama bunu yapmasaydınız keşke.. hele sahil boyunca o virajlar öyle tehlikeli ki siz daha iyi anlıyorsunuzdur beni şimdi...
    2- gerçekten çok güzel gezmişsiniz, tebrik ederim..
    3- çoğu kişinin cesaret edemeyeceği bir işi yapıp, benim hep hoşuma giden açık arazide kamp kurmuşsunuz
    4-resimler çok hoş, hele denizin temizliğine dikkat çekilmesi, aslında bizim buraların güzel yatırımlarla bir tursitik cennet olabileceğinin de gösteriyor, tarih, deniz ve doğa yani her şey mevcut ama yatırım yok... ( gerçi olmasını da pek istemem, her yer parsellenip satılacak, her şey pahalılaşacak :( )
    5- otelde açık büfeden yemek seçerken pilav ve makarnayı aynı tabakta hanginiz almış? )))))))))))))
    6- yüreğinize sağlık, kazasız belasız atlatmanız gerçekten sevindirici
    7- bu gezi size kaça amoldu? eminim ki gerçekten çok ekonomiktir, çünkü mersinden alanyaya kadar her şey çok ucuzdur ama diğer arkadaşlara da bilgi açısından iyi olur. mesela
    kaç km, ne kadar yakıt?
    molalardaki yemekler
    kamp malzemeleri
    otel fiyatı
    vs...

tekrarlarını beklerim

YÜREKÇEKALIN...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    salton çok güzel gezi olmuş.asker ocağında içim giderek baktım resimlere.Tekerlerinizesağlık.
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yşil motoru mersin de ışıklarda yanımda durduğunda gördüm ve hatta göz göz geldik ama ben takım elbiseliydim fakat korumalıkları tam, bu bizim motosiklet.net üyesidir diye de tahmin etmiştim. hatta ben bir iki adım atıp tekrar durup geriye baktım yine bakıştık sonra yabancı olduğunu anladığımdan fazla dikkatli bakıp rahatsız etmek istemedim ama neden ışıklarda tek durduğunu anlamadım....

keşke mersin'den geçerken haberimiz olsaydı da sizleri ağırlayabilseydim arkadaşlar... ben 2 yıldır böyle bir gezi için plan yapıyordum ama bu ayın 12 sinde hataydaki bir abimizle aynı yollara vuracaktık kendimizi aynı sizin yaptığınız gibi sefir gezisi planlıyordum ama bir hafta öncesinde kaza yaptım :( fakat ağustos sonunda planımı tek başıuma da olsa gerçekleştireceğim inşallah....

ancak dikkat ettiğim bazı konular var ki, son kazamdan sonra daha dikkatli oldum korumalık konusunda,
    1- yola başlarken korumalıklar tam ama taşucundan sonra terliklerle sürüyorsunuz gibi geldi motorları. tamam sıcak ama bunu yapmasaydınız keşke.. hele sahil boyunca o virajlar öyle tehlikeli ki siz daha iyi anlıyorsunuzdur beni şimdi...
    2- gerçekten çok güzel gezmişsiniz, tebrik ederim..
    3- çoğu kişinin cesaret edemeyeceği bir işi yapıp, benim hep hoşuma giden açık arazide kamp kurmuşsunuz
    4-resimler çok hoş, hele denizin temizliğine dikkat çekilmesi, aslında bizim buraların güzel yatırımlarla bir tursitik cennet olabileceğinin de gösteriyor, tarih, deniz ve doğa yani her şey mevcut ama yatırım yok... ( gerçi olmasını da pek istemem, her yer parsellenip satılacak, her şey pahalılaşacak :( )
    5- otelde açık büfeden yemek seçerken pilav ve makarnayı aynı tabakta hanginiz almış? )))))))))))))
    6- yüreğinize sağlık, kazasız belasız atlatmanız gerçekten sevindirici
    7- bu gezi size kaça amoldu? eminim ki gerçekten çok ekonomiktir, çünkü mersinden alanyaya kadar her şey çok ucuzdur ama diğer arkadaşlara da bilgi açısından iyi olur. mesela
    kaç km, ne kadar yakıt?
    molalardaki yemekler
    kamp malzemeleri
    otel fiyatı
    vs...

tekrarlarını beklerim

YÜREKÇEKALIN...
    Merhaba Yürekçe abi. Yeşil motorun sahibi benim önden twister gittiği için hep yeşil ışığın sonunda geçiyor bende kırmızıya yakalanıyordum. Ondan ışıklarda tek başıma bekliyordum. Kaskımda motosiklet.net arması ve motorumda da internet adresi stiker i vardı görmedin sanırım. keşke durdursaydın bende tüm gezi boyunca keşke bizimkilerden birisi karşımıza çıksada şöyle güzel bir muhabbet çevirsek diye kendime mırıldanıp durdum. ama neden selam verip konusmak istemediğini anlamadım keşke bir selam verseydin internetten değilde yüz yüze şöyle güzel bir muhabbet ederdik.

Aslında yol güzergahımızı sadece tanıdık arkadaşlara motosiklet modelleri topic indeki arkadaşlara söyledim fakat onlardanda ses çıkmayınca bende üstlerine düşmedim. Geçirmiş olduğun kazadan dolayıda geçmiş olsun. Bu gezimizde çok yorum yapan oldu (Gitmeyin, motorla gidilirmi, kaza yaparsınız, otobüsle gidin, otobandan gidin vs) çevrenin tüm baskılarına rağmen inadımızdan vazgeçmedik sende öyle yap abi sonradan keşke yapsaydım demekten iyidir.

1. Abi son derece haklısın. Seni benim kadar anlayan olacağını sanmıyorum. fakat motordaki yükümüzü gördüysen o yükü motosiklete sabitlemek yarım saatten fazla zamanımızı alıyor. malum virajlar çukurlar. arkadaki yükün az birşey oynaması dengemizi bozup üzücü sonuçlara yol açabilir. bu denli sıkı bağlanmış bir yükü dağıtıp içinden sadece bir ayakkabı çıkarmak bize çok can alıcı geldiğinden terlikle kullanamk daha mantıklı geldi. ama dikkat ettiysen diğer tüm korumalarımız üzerimizdeydi.
    2. Çok teşekkür ederim
    3. Aslında otele hiç girmeyip tüm tatili kampda planlıyorduk fakat otel sonradan çıktı bir bakıma mecburiyet gibi birşey oldu.
    4. Mersinden geçip alanyaya vardığımızda hasana şöyle dedim. Bütün o kadar güzelliği bırakıp dünya kadar yol geldik. bumudur yani. ne doğa güzelliği ne deniz temizliği. biz alanyaya boşa gelmişiz. heryer kazıklanmaya elverişli.
    5. Sanırım pilav ile makarnayı aynı tabağa koyan görgüzüsüz benim. Nedenide çıkan diğer yemekleri beğenmeyip kuru pilav ile makarnaya kalmış olmamdır.
    6. Saol abi. Kazasız belasız tatilimizi bitirmemizin nedeni Farklı şehirde olduğumuzdan araçlar ne denli dikkatli, yol durumu nedir, İnsanlar araçlara ne kadar saygılı bilmediğimizden tüm tatil boyunca çok dikkatli kullanmamızın ödülü diye düşünüyorum
    7. Benim motosikletim 150cc tüm geci boyunda 170 ytl yaktı. Twister 250cc artı iki kişi olduğundan 230 civarı yaktı. Yeme içme genelde hazır oldu konserve türü olduğundan yemeğede fazla masraf etmedik. Otel hariç herşey dahil benim 320 ytl hasanın da 450 ytl si gitti. Otel erken rezervasyon olduğundan 5 yıldızlı herşey dahil tam pansiyon kişi başı günlük 90 ytl.

Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salton çok güzel gezi olmuş.asker ocağında içim giderek baktım resimlere.Tekerlerinizesağlık.
    Teşekkürler şahinim. Teskereye ne kadar kaldı şafak kaç yahu bir gittin unutturdun kendini.

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    gökhan kardeşim adam geçerken kornaya basmazmı eşlik ederdim size.güzel gezi emeğinize sağlık
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Bravo gençler. Torunlarınıza anlatabileceğiniz bir macera olmuş. Elinize, yüreğinize sağlık.

Anlatımın akıcılığı ve Türkçe'yi güzel kullanmanız takdire değer. Aferin sizlere...
    Üç boyoz bir kola

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    helal gençler süper gezmişsiniz,

ben de o platformda pişmediniz mi yatarken diye sorcaktım iyi cesaret

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    gökhan , hasan cok şükür kazasız belasız gittiniz geldınız kardeşlerim güzel bir yol yaptınız fotolardan belli ama işin garip tarafı gökhan kilo vermiş hasan kilo almiş

neyse bu hafta bende aynı istikamette yol yapacam allahdan bir sorun cıkmassa perşembe günü sabah saat 03:00 da tekeri dönecek mavişimin
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökhan , hasan cok şükür kazasız belasız gittiniz geldınız kardeşlerim güzel bir yol yaptınız fotolardan belli ama işin garip tarafı gökhan kilo vermiş hasan kilo almiş

neyse bu hafta bende aynı istikamette yol yapacam allahdan bir sorun cıkmassa perşembe günü sabah saat 03:00 da tekeri dönecek mavişimin
    Abi hep kendileri yedi bana birşey yedirmediler

Erkengel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSR600
    sevgili gökhan ve hasan kardesim,
    mektubuma baslamadan önce küçüklerin gözlerinden büyüklerin ellernden öperim.ordaki yabancı hatunların yanaklarından öperimşaka biyana sag salim gidip gelmeniz cok sevindirici,çok eglendiginiz gözlerinizden belli nice kilometrelere gitmeniz dilegiyle sizleri cok seviyorum

mektubumun son satırlarını bitirmeden
    HAYALİ ABİ SENDEN GICIK ALIYORUM
    GSR600 27 J 9552
    2009 Minik kurabiye
    Hiç bir zaman koruyucu meleğinden hızlı gitme

Motosikleti
    2008 apache & 2009 ybr city&GSR 600 ABS
    Alıntı Erkengel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili gökhan ve hasan kardesim,
    mektubuma baslamadan önce küçüklerin gözlerinden büyüklerin ellernden öperim.ordaki yabancı hatunların yanaklarından öperimşaka biyana sag salim gidip gelmeniz cok sevindirici,çok eglendiginiz gözlerinizden belli nice kilometrelere gitmeniz dilegiyle sizleri cok seviyorum

mektubumun son satırlarını bitirmeden
    HAYALİ ABİ SENDEN GICIK ALIYORUM
    tey tey teyyyy ali abi sen aşmıssın olayıı

yanaklardan bende öpebilirmiyim
    seviyk tama yorum!!!! GAZİANTEP MT

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Tekerlerinize sağlık abilerim.Çok güzel bie gezi olmuş.Allah nice geziler nasip etsin.Kazasız sorunsuz sürüşler.Saygılarımla.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)