Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

1700 KM Gaziantep Antalya 3 Kafadar Bol Bol Resim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Öncelikle merhaba arkadaşlar. 2008 in şubat ayında Hasan ile kırmızı ışıkda beklerken yaz tatiline motorla çıkma kararı almıştık. Yarı hayal yarı gerçek tüm kış ve ilkbaharı sabırsızlıkla geçirdik. Yazın gelmesi ile beraber yıllık izinlerin tarihi belli oldu. Hemen gidip kendimize Çadır, Mad, Uyku tulumu ve kamp için gerekli bir dünya malzeme aldık. Öncelikli hedefimiz Adana, Hatay, Mersin'di Fakat sonradan karar değişikliği yaparak gezi planına birde Alanya'yı katıverdik. Birde hesapda olmayan otel rezervasyonu çıktı. Neyse Fazla uzatmadan tatil raporuna geçeyim.

07/07/2008 tarihinde Sabah 3 arkadaş (Adem, Hasan, Ve ben Gökhan)haraket yerinde buluştuk Haraket saatimiz 08:00

İlk molamızı Gaziantep'in hemen çıkışında Bahçe belediyesinde veriyoruz (Sabah Kahvaltısı)

Ve tekrar yola koyuluyoruz.

Sıcak birer çay içmek için yol üstünde bir köy kahvesine uğruyoruz. Henüz motorlardan inmemişken tüm gözler üstümüze çevriliyor. Selam verip yanlarına yaklaşınca ayak üstü başlıyor muhabbet. Nerden gelip nere gidiyorsunuz, off motorla gidilirmi o kadar yol, Otobandan neden gitmiyorsunuz Vs bi dünya öğüt Hepsi çok cana yakın samimi insanlar. O tatlı muhabbetleri için tekrar teşekkürler.

Yolda Fotoğraf makinesini elinden düşürmeyen Hasan yakaladığı hiç bir pozu kaçırmak istemiyor.

Yaklaşık 400 Km sonunda Mersine varıyoruz. Mersin içinde biraz dolaştıktan sonra Sahilde biraz dinleniyoruz.

Gece konaklamak için Erdemli'de Kamp alanına giriyoruz. Hemen akşam yemeği hazırlığı başlıyor. Yemekden sonra yanımızda götürdüğümüz leptop ile güzel bir DVD keyfi yaşayoruz. Sabaha kadar sivri sinekler o kadar çok ziyaretimize geliyorki uykumuzu haram ediyorlar.

Sabah saat 9 da uyanıyoruz açık havada yattığımızdan olacak heralde kurt gibi açıkmışız. Hemen sabah kahvaltısı hazırlığına başlıyoruz. Kahvaltıdan sonrada kamp alanının hemen yanında olan denize koşuyoruz.

Kahvaltıdan sonra gideceğimiz güzargahı belirliyor ve yola koyuluyoruz.

Yolda öğle yemeği için duruyoruz.

Öğle yemeğinden sonra Taşucu na varıyor ve çadırımızı kuruyoruz. ve açık hava sinemamız hazır.

Ve sabahın ilk ışıkları ile uyanıyoruz. Sabah kahvaltımızı yaptıkdan sonra henüz güneş dünyayı ısıtmıyorken biz denize giriyoruz. Suyun temizliğine dikkat.

Hazırlığımızı yaptıktan sonra lanya yoluna koyuluyoruz. Yolda arada bir durdurup hayrola nerden gelip nereye gidiyorsunuz diye soruyolar. Bizi gören çocuklar turist sanıp koşarak yanımıza geliyor ve hello hello diyorlar.

Lütfen dikkat Virajları çok seven ve aynı zamanda kalp hastalığı olanlar bu virajlara bakmamaları önerilir.. Zaten sevmeyen motorcuda yokturdur sanırım.

Bir mühlet gittikten sonra soğuk suya varıyoruz. Serinlemek için hemen atıyoruz kendimizi buzzzzz gibi sulara.

Aydıncıkda 1 saat kadar mola veriyor ve yine soluğu bir köy kahvesinde alıyoruz.

Çaylarımızı içtinten sonra yine bol bol virajlı antalya yoluna giriyoruz.

Alanyada bir gece konakladıktan sonra deniz sefamız başlıyor. Mavi deniz, ateşli plajlar işte budur özgürlük.

Ve artık otelin rezervasyon tarihi geldi. Artık otele yerleşeceğiz.Sunset Beach Hotel Sizlere resimler ile biraz oteli tanıtayım. Otelde 2 gün kaldıktan sonra artık dönüş yolu bizi bekliyor.

,

Eve Dönüş için hazırlıklar başlıyor. içimizde kocaman bir hüzün bu güzellikler bırakılıp gidilirmi.

Otelden ayrıldıktan sonra Alanya kalesine çıkmak için yola koyuluyoruz.

Akşam yemeği için bir resturant da duruyoruz. Aynı zamanda suya girip serinliyoruz.

Akşam yola koyuluyoruz Konya üzerinden mersine çıkacağız.Yaklaşık 20 km virajlı dağ tırmandıktan sonra daha fazla gece yolculuğu yapmanın bir anlamı olmadığını düşünüp yolda gördüğümüz Yerden 1500 metre yukarıda bir kulubeye yerleşiyoruz. Gece olduğundan pek resim çekemedik.

Sabah saat 9 da yola koyuluyoruz. Yine açık hava ve boş birer ambara benzeyen midelerimiz kendimizi yol üstünde bir gözlemecide buluyoruz. Teyze o kadar sıcak kanlı ve o kadar muhabbeti güzelki bırakıp girmek içimizden gelmiyor. Tabi kafasına boca ettiğim yarım şişe kolanyayı saymassak

Mut a varmadan yol kenarında bir akarsu görüyoruz günün bunaltıcı sicağında motor kullanmak hiçde kolay olmadığından salıyoruz kendimizi buz gibi suya.

Ve yolda kısa bir süreli mola veriyoruz. tepemizde güneş sürekli çıkılan dağ. çok keskin virajlar beni öyle yormuş ki 20 dk lık molanın 10 dk sını motor üzerinde uyuyarak geçirdim hatta çok kısa rüya bile gördüm.

Mut a vardığımızda hemen bir yemek salonu aramaya başlıyoruz.

Artık taşucuna varıyoruz. gece kamp hazırlığı başlıyor. Motorların ışıklarından faydalanıyoruz. ve sabah bizi güneşın ilk ışıkları uyandırıyor. Tertemiz bir hava bizi bekleyen deniz.

Memleket özleminden olsa gerek Mersin Gaziantep arası pek resim çekemedik. Kendimizi Antep e nasıl attığımızı bilmiyorum. İlk durak hayali abinin yanına uğruyor, 1 haftalık hasret giderdikten sonra o nefis dondurmasının tadına bakıyoruz.

1 Hafta 1 günlük tatil gezimizi tek bir vida gevşemesi dahi olmadan kazasız belasız tamamladık. Hayatımız boyunca unutamayacağımız bir gezi yada bir tatil oldu diyebilirim. Kusurumuz olduysa affola.

Google Video
    Hata: Eğer bu videoyu izleyemiyorsanız, Google Video sitesinde hata oluşmuş ya da flash programı bilgisayarınızda yüklü değildir. .

Google Video
    Hata: Eğer bu videoyu izleyemiyorsanız, Google Video sitesinde hata oluşmuş ya da flash programı bilgisayarınızda yüklü değildir. .

Google Video

Google Video

Google Video

Google Video

Google Video
    benhasan bunu beğendi.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bravo arkadaşlar Tebrikler Harika bir gezi olmus gercekten
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

zangif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Waybeeeeeeeeeeeeeeee Harika Başka Ne Denile Bilir Gaziantep Antalya

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    sizi tebrik ediyorum çok güzel eğlenmişsiniz

daha nicelerini yaparsınız inşaallah

Alperence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Slm

Canlarım benim elinize,emeğinize,gönlünüze,tekerinize sağlık
    Kazasız belasız birdünya kilometre nekadar hoş en önemliside
    sağ salim dönüp gelmeniz daha nice yol hikayelerine teker döndürmeniz dileği
    ile ALLAHA emanet olunuz hepinizden gıcık alıym
    benhasan bunu beğendi.
    ŞEHİT'lerle yeşillendi allandı.
    YİĞİT'lerle bir sehpada sallandı.
    Çekti TUĞ'u HİLAL'lendi GÜL'lendi NAMUS'un İZZET'in AR GÜL'ü MUHSİN....

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    elinize tekerinize sağlık muhteşem bir gezi olmuş, kendim gezmiş gibi oldum valla

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Yüreğinize,motorlarınıza sağlık. Paylaşım için sağolun. Güzel bir gezi olmuş. Gezilerinizin devamını dilerim.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

EN GÜZEL RÜYALAR NERDEYSE BEN HEP ORDAYIM
    gökhan bensiz nasıl gittin

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı karakabirli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökhan bensiz nasıl gittin
    Annenden izin koparmak için çok uğraştım ama olmaz dedi başka bişe demdi. Yoksa bende senin gelmeni çok istedim.
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar çok güzel tatil olmuş tebrikler önümüzdeki yaza bende sizlerle böyle bir geziye katılmak isterim imrendim valla helal olsun arkadaşlar
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Oldukça keyifli, özendim doğrusu. Paylaştığın içinde teşekkürler

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    değerli abilerim çok güzel bir gezi olmuş tebrik ederim umuyorum ki hep böyle güzel gezilerinizin devamı gelsin
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    akrep, yabani bir hayvan, böcek, kene vs korkmuyorsunuz, maşallah

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    müthişsiniz arkadaşlar.tebrik ediyorum
    Orgazma Dudak Büktürür

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    Yahu kardeş sizler mükemmelsiniz yavffff. Tebrik ederim sizi. Antalya Mersin yolu Taşucuna kadar baya eğlencilidir. Tabi motorcular için. O Virajların tatmak için yurtdışından motorcular bile gelmekteymiş Duyduğum tabi bu, ne kadar doğru bilmiyorum. Sağsalim geldiniz ya Allaha çok şükür. Bir daha ki sefere daha kalabalık tatile gideceğiz anlaşılan. Gaziantep mt den bu resimleri gören seneye ölmezsek muhakkak gelmek isteyecektir ben dahil. Ben sizden bir ay önce gittiğim için biliyorum. Tek başına yol çekilmiyor. Ha güzel yanlarıda var elbet ama insan sohbet edip dertleşecek bir arkadaş istiyor yanında. Emeğiniz için teşekkürler.
    GAZİANTEP MT
    ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAMOMUZUMDA MAVZER BİR YÜKDÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM
    YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK.

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    güzel ve eğlenceli bır gezı olmuş.
    yalnız yuksek bır yerde yatmışsınız beton platform üzerinde.dıkkat ettım de
    korkuluk demırlerıde yoktu.ıyıkı aşağı yuvarlanmamışsınız.allah korumuş.
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

esimde böyle geziyordur
    sevme gönlüm sevme artik buda sana bir ders olsun...

Motosikleti
    2008 apache & 2009 ybr city&GSR 600 ABS
    hiç bişey diyemiyorum hayran kaldım abilerim

inşallah bigün hep beraber gitmek nasip olur
    seviyk tama yorum!!!! GAZİANTEP MT

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı Alperence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canlarım benim elinize,emeğinize,gönlünüze,tekerinize sağlık
    Kazasız belasız birdünya kilometre nekadar hoş en önemliside
    sağ salim dönüp gelmeniz daha nice yol hikayelerine teker döndürmeniz dileği
    ile ALLAHA emanet olunuz hepinizden gıcık alıym
    Bizde senden gıcık alik abi.
    benhasan bunu beğendi.

sofuoglu-54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hasan'cım gökhan'cım gerçekten harika gezmişsiniz abi ya inanın imrenerek baktım resimlere bende sizinle gelicektim ama malesef bi türlü musait olamadık kısmet olmadı yani ama seneye beraber gideceğiz inşallah şimdiden yerini yapıyım bari Neyse ki sorunsuz bi şekilde geri gelmeniz bizi çok sevindirdi çok şükür tekrar tekrar teşekkür ediyoruz arkadaşlar elinize kolunuza sağlık valla ne diyim abi uçmuşsunuz siz indirebilene aşkolsun diyorum kendinize mukayyat olun görüşmek üzre Allaha emanet olun...
    benhasan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)