Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

İstanbul-Ayvalık Arası Her Yere Uğrama Gezisi (..ve Kuşadası-İzmir içeren devamı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Olmaz mıyız..da eylül geç değil mi biraz, arada da 1-2 gezsek?
    Bir de konforu kıskanıp kendi motoruna uyacak rotalara yanaşıyor olman gözümden kaçmıyor değil.. (Ne cümle kurdum bee)
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Yahu ben bir haftadır duramıyorum yerimde Sürekli yola çıkasım var. Ağustosta bir hafta yıllık izne kaçmayı düşünmüyor değilim O olmasa 27 Eylül - 5 Ekim arası Ramazan Bayramı tatili var, bir Antalya veya Trabzon yapıp gelecek vakit var

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aradaki geziler kısa olur be. Anca günlük 200-300 arası, bir günlük çadır kurar ertesi akşamüstü döneriz. Ağva, Akçakoca felan gibi. Benim bahsettiğim Arhavi gezisi tam Karadeniz turu olur, Uzungöl, Zigana vs.

Bayrama sarkıtmayalım Kütükcan, bu bayramı tamamen aileme ayırmayı düşünüyorum.

Gerçi kendi kendime de gelin/güvey oluyorum. Bugün şef 'sana başka tatil yok, çok ısrar edersen aha kapı, aha baca' dedi.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O olmasa 27 Eylül - 5 Ekim arası Ramazan Bayramı tatili var, bir Antalya veya Trabzon yapıp gelecek vakit var
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel gezmişsiniz marmarise bişi kalmamış geri dönmüşünüz olmadı ama .. gece sürüş yelekleri dikkatimi çekmedi değil ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Planlarımız arasında vardı aslında, belki kulağına çalınmıştır. Vakit kalmadı lakin adaşım, yöneticim.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

bıyıklı en haso motor seninkiymiş ama .. hyo olsun çamurdan olsun canım
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Planlarda hedef sendin Barış kaptan..
    Bir Marmaris yapar döneriz diyorduk, sırf sürpriz olsun diye forumda bile pek bahsetmedik sözde yolculuktan, biraz fazla oyalanıp, fazla dolanınca, Ayvalık'a yol 15 saat sürüp orayı geze geze bitiremeyince, Marmaris de bir sonraki tura kaldı
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    bensiz ayvalıga gidersin sen ha . oldumu be kanki ((:
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Benimkiydi tabi. İşin garibi en haso motordu fakat en rahatsız selesiyle en çok yoranda oydu. Tabi canım her güzelin bir kusuru var.

Aslında Marmaris'e gelemememiz Fırat'ın suçu, bir günde dönecek diye tüm planlarımızı altüst edip Ayvalığı dolaştırdık. Oysa herşeyi dk. hassasiyetiyle hesaplamıştık. 14,5 saat süren yolda dahil.

Ekleme: Oysa fikrini sorduğumda sen bana gv250 al demiştin, yol boyunca 'dinlemedik şu adaşı' demedim değil. Sen söylemeden söyleyeyim.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

neyse bi dahakiş sefere artık ..

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Kendim gitmiş gibi oldum.Paylaşım için teşekkürler.Gerçekten güzel bir gezi olmuş.İnşallah devamı da gelir.Kazasız sorunsuz sürüşler.Saygılarımla.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)