Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

2008 EMOK Festivali - Fotoğraflar ve Yorumlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ramzey QM200GY
    Alıntı buralpdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt istanbul olarak bir tek ben varmışım arkadaşlar festival çok güzeldi fiyatlar,wc,manzara,doğa,hele hava çok temizdi. emok bu festivalide çok başarılı bir organizasyon la tamamladı kendilerine çok teşekkür ederiz. konserlerde harika geceler geçirtti.yarışmalar da çok eğlenceliydi. festivalde mt'den Prometheus , ankara eskişehir ve bursa dan gelen arkadaşlarla tanıştık hepsine çok selam bir iki resimde benden

OOOOOOOOOOO hocam sizin mesajınızı görmem iyi oldu telefon numaranızı alacaktım kargaşalıkta kaldı özelden atarmısınız?Ben kimmiyim?Eskişehirlilerden sarı ramzeyi olan fotoda tam arkandaki ramzey timinden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin Limuzin bu mu yoksa
    Eveeettt bu siyah şey benim limuzinimin taaa kendisi

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelen arkadaşlarla bu konu üzerinde uzun uzun sohbet ettik. Gerçekten inanılmaz eğlenmiştik ancak insanların EMOK'a neden önem vermediklerini konuştuk. ...
    Belki Marmok'la yakın tarihlerde olmasa daha yüksek katılım sağlanabilirdi. Mesela Marmok yaz başında olur, Emok da yaz sonlarına doğru olsa insanlar ikisine de gidebilir. Ben ikisine de katılmak istiyordum ama yakın tarihlerde olduğu için birisine gidebilirdim ve deniz kenarı olduğu için Marmok'u tercih ettim.

Olaya bir de başka bir yönden yaklaşacağım:
    Amaç: Daha fazla fazla katılım olması için İzmir-İstanbul-Ankara ortasında bir yer seçilmiş.
    Sonuç: Beklenen katılım olmamış.
    Yorum: Demek ki seçilen yerin doğru olmama ihtimali var. Çoğu kimse yakınlığa bakmıyor, daha çok deniz kenarını seçiyor. Bodrum'da olsa Emok, katılımcı sayısı bence tavana vururdu.

Hele şimdi bir sürü insan Marmok'a kıl oldu, Bodrum'da yapılacak bir Emok festivali tüm Marmok'çuları cezbedecektir. Bu rakam da az bir rakam değil, verilen bilgi doğruysa ekstradan 900-1000 motorcu anlamına gelir.

Hatta bu sefer Marmok ile arka arkaya yapılırsa isteyen birinden çıkar sonra diğerine gitmiş olur. Mesela ben kendimden örnek verirsem o zaman İzmir-Bodrum yolu üzerine bir de Bodrum-Datça yolunu çekebilirim. Ek bilgi olarak: Datça-Bordrum arabalı seferler var, direk oraya zıplanabilir.

İzmir ve İstanbul'da oturan kişi zaten kıyısında deniz olmayan bir yere gitmeyi sevmez, ee zaten Ankara'dakiler de değişiklik olsun diye denize gitmek isteyeceklerdir, bu durumda çok fazla güneye inmeden Bodrum gibi bir yer en cazip seçim olacaktır.

Ayrıca iç bölgelerde kene olayı daha fazla olmaktadır ve gelecek sene kene vakaları daha da artmış olacak. Kıyı bölgelerde kenenin görülme sıklığı çok çok az, bu bile insanların kararını ileride etkilecek bir sebep. İlaçlama yapmak zaten yanlış bir çözüm, keneleri yiyecek olan böcekler ölüyor.

BENCE, Bodrum'u çoğu kişi düşünecektir.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    EMOK eğer Bodrum vs. gibi Ankara'ya uzak yerlerde olursa benim gelemeyeceğim kesin.
    1000 KM yolu sadece haftasonu gelip gidebilir miyiz sizce? Lütfen bu konuda yorum yaparken İzmir'de oturduğunuz gerçeğini bir kenara bırakın

Örneğin Karadeniz kıyısı olarak Samsun'da yapılsa, siz gelebilir miydiniz?
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

EA-Bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR-1000
    baya güzel olmuş. herkes iyi eğlenmişe benziyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EMOK eğer Bodrum vs. gibi Ankara'ya uzak yerlerde olursa benim gelemeyeceğim kesin.
    1000 KM yolu sadece haftasonu gelip gidebilir miyiz sizce? Lütfen bu konuda yorum yaparken İzmir'de oturduğunuz gerçeğini bir kenara bırakın

Örneğin Karadeniz kıyısı olarak Samsun'da yapılsa, siz gelebilir miydiniz?
    Bordrum'u; Marmaris, Çeşme, Kuşadası, Ölüdeniz Fethiye, Kaş, vs. gibi cazibe merkezi olduğu için söyledim. Samsun'da olursa tabii ki çok kişi gelmez. Amaç çok kişiyi mi çekmek yoksa Ankara'dakilerin bir festivale katılması mı. Yani o zaman öncelikle şunu düşünmek lazım:

Amaç aşağıdakilerden hangisidir:
    1) Çok büyük katılım sağlanması (O zaman Bodrum gibi bir yer tercih edilmelidir)
    2) Ankara'lıların katılımının artması ( O zaman Emok aynı şimdiki yerinde yapılır ve Marmok da denizi tercih edeceklerin yeri olur, ama bu durumda zamanlaması Marmok'la yakın olduğu sürece katılımın artması zorlaşacaktır)

blueberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R-26 1954+Keeway SL 150

Özgürlük karakterimdir.

Etkinlik nerede olursa olsun, hangi il veya klüp düzenlerse düzenlesin vaktim oldukça katılırım. Fakat öyle bir yere gidiyorki bu etkinlikler fanatikleşme sürecine doğru. Doğrusu, ben bu motosiklet ruhumu diyeyim felsefesimi kaldıramıyacağız gibi. Aşırı bir etkinlik düzenleme hırsı geldi klüplere buda motosiklet camiasını kamplara ayırıyor. Festivallerin motosikletçi arkadaşlarımızı birleştirici amacı olmalı, bir klüp için araç olmamalı. Şov olmamalı. Bir müddet önce Çanakkale-Çan motosikletçi arkadaşların düzenlediği, hiçbir ücretin alınmadığı PİLAV GÜNÜ düzenlediler. 400 motor vardı 5 saatli bir etkinlik için 100 lerce km uzaktan gelen arkadaşlar vardı. Tekrar burdan teşekkür ederim Çan'lı motosiklet tutkunlarına. Demek istediğim çıkar olmamalı, bir klübün ileri gelenleri için gövde gösterisi olmamalı, klüpler arası yarış hiç olmamalı. Her yapılan festivalde emeği geçenlere, gönül verenleri, katılımcıları kutlarım. Daha birleştirici, organize, belli kişilerin değil yeni yeni motosiklet tutkunlarınında katılacağı etkinlikler dileğiyle.
    Küçücük bir MERHABA diyebilmek-işitmek çok güzel

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı MrCool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bordrum'u; Marmaris, Çeşme, Kuşadası, Ölüdeniz Fethiye, Kaş, vs. gibi cazibe merkezi olduğu için söyledim. Samsun'da olursa tabii ki çok kişi gelmez. Amaç çok kişiyi mi çekmek yoksa Ankara'dakilerin bir festivale katılması mı. Yani o zaman öncelikle şunu düşünmek lazım:

Amaç aşağıdakilerden hangisidir:
    1) Çok büyük katılım sağlanması (O zaman Bodrum gibi bir yer tercih edilmelidir)
    2) Ankara'lıların katılımının artması ( O zaman Emok aynı şimdiki yerinde yapılır ve Marmok da denizi tercih edeceklerin yeri olur, ama bu durumda zamanlaması Marmok'la yakın olduğu sürece katılımın artması zorlaşacaktır)
    Amaç Ankaralıların katılımı değil, üç büyük şehire yakın olması gerekmesi. EMOK'un öyle MARMOK gibi çok kişi katılsın da para kazanalım gibi bir derdi yok O yüzden de gelebilecek olanları düşünüyorlar.
    Onur Yollarda

buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    emok olarak festival alanı seçimi özenle yapılır. festival alanı enduro ruhuna hitap etmek zorundadır.katılımcı arkadaşlara kolaylık olması adına üç büyük şehir baz alınarak uygun noktadaki daha önce görülmemiş veya çok az kişinin bildiği manzara,doğa,tarih kokan konaklamanın en uygun olduğu alanlar titizlikle seçilir.gelen her katılımcı düşünülür,insanlara yeni yerler tanıtırlar ve gelen herkesinde eğlenebileceği ortam yaratmaya çalışırlar.

amaç tatil yapmak ise herkes motoru ile heryerde tatilini yapabilir
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

kastore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650SA
    emok tatil değil motosiklet ruhunu destekliyen bir festival düzenliyor, ben ilk kez katıldım bu sene ve kısmet olursa hersene katılacağım, yeri, organizsayonu ile 4 4 lük bi festival, rota tanımları 10 numara, ben istanbuldan giderken karamürsel rotasını kullandım mesela tavsiye üstüne.
    Little Caesars Pizza

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    bana öyle geliyor ki EMOK her sene katılımı arttıracak, organizasyonu güçlendirecek
    Onur Yollarda

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    bence o dediğiniz yerler tamamen esnafın çoook çook yüksek kar beklediği,doğanın duruluğunun bozuldugu ve anadolu insanına uzak bi kültüre sahip yerler.tabi niyetiniz çıplakları görmek değilse bence hiç iiyi bi tatil yeri değil bence...emokta bence çok başarılı idi.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    emoku alanyada isterukkkk

su anda alanyadayım burada o kadar motosikleti düşünemiyorum her yer scooter ama göz doldurmuyor

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence o dediğiniz yerler tamamen esnafın çoook çook yüksek kar beklediği,doğanın duruluğunun bozuldugu ve anadolu insanına uzak bi kültüre sahip yerler.tabi niyetiniz çıplakları görmek değilse bence hiç iiyi bi tatil yeri değil bence...emokta bence çok başarılı idi.
    aynen bu sene ki gibi bir yer olmalı emok tatil kıyılarında ki esnaf bundan seferi diye kör beygire hamut misali kar elde eder gıbıme gelıyor
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen bu sene ki gibi bir yer olmalı emok tatil kıyılarında ki esnaf bundan seferi diye kör beygire hamut misali kar elde eder gıbıme gelıyor
    bugün senin motordan gördüm kızmırıydı oda adam turistlere harley diye yutturuyo kime çekmiş bilmem

Tutkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA AFRİCA TWİN
    Biz de Emok'a İstanbul'tan katıldık. Cuma akşamı saat 21:00 da istanbuldan iki motor ve üç kişi olarak yola çıktık. Yolculuğumuz çok zevkli geçti. Cumartesi akşamı Yalova'dan tek motorla iki arkadaş ve Eskişehir'den de bir arkadaşımız bizlere katıldı. Emok bizler için de çok eğlenceli geçti. Biz ayrıca Bilecik ve Eskişehir'in güzel yerlerini gezebildik. Bu güzel organizasyon için Emok yönetimine ve emeği geçenlere teşekür ederiz.
    ve fotoğraflar:

YAŞASIN MOTOSİKLET KARDEŞLİĞİ
    KAHROLSUN TRAFİK TERÖRÜ

hehe küçük grubu buradan tebrik etmek istiyorum.. Iyi bir yarış çıkarttılar
    Bu arada benle alakalı resim varsa onları alayım yahu umit@becerikliler.org a
    Katılan herkese canı gönülden teşekkür etmek isterim.
    Umit BECERIKLILER
    Suzuki Freewind '01
    A Rh+ Bursa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ramzey QM200GY
    Evet biraz geç oldu ama elimdekileri bende ortaya dökmek istedim fakat dijital makinemin oyununa geldim ve çok güzel fotolarımın çoğunu kaybettim 
    Aslında biz yola cıkarken tek festival diye çıkmıştık ama Kınık ta durumun hiçde öyle olmadığını gördük ve festival üzeri festival yaşadık iyide oldu hani…
    Buyurun fotolar…

IMG]http://i353.photobucket.com/albums/r397/gripin26/PICT0085.jpg[/IMG]

Diğer festivallerden gelen haberleri duydukça; EMOK organizasyonlarına olan ilgimiz ve katılım isteğimiz artıyor. Teşekkürler EMOK

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler