Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yarım kalan Türkiye turu...

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Gezi güzel, anlatımınız güzel, fotoğraflar güzel.

Paylaşım için teşekkürler Gültekin kardeş.

Türkiye turu deyince çoğu motorcunun aklına deniz kenarları geliyor genelde.Şöyle Elaziz'e doğru da açılsanız, bir kucaklaşıversek hani.

Annenize de Allah'tan acil şifalar diliyorum.
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı serdar23_Bilgem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezi güzel, anlatımınız güzel, fotoğraflar güzel.

Paylaşım için teşekkürler Gültekin kardeş.

Türkiye turu deyince çoğu motorcunun aklına deniz kenarları geliyor genelde.Şöyle Elaziz'e doğru da açılsanız, bir kucaklaşıversek hani.

Annenize de Allah'tan acil şifalar diliyorum.
    Raporda yazıyor hocam. Elaziz, listenin en müstesna köşesinde yer alıyor.
    Aksilik olmasaydı, şimdiye görüşmüş olabilirdik.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

blue black - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '06
    Bir gezi raporu bu kadar mı güzel akıcı bir dille anlatılır keyifle okudum.
    Fotograflarda harika ellerine,emegine saglık.
    Anneye çok geçmiş olsun
    Gültekin'cığım; yarıda kalan gezine yol arkadaşı istersen ben hazırım
    YBR125 '06

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Gültekin'cim, eve hoşgeldin.

Uzun süreceği belli bir geziden ne zaman döneceğini merak ediyordum yokluğunda. Yazını heyecanla ve zevkle okudum. Antalya gibi bir şehrin kuzey girişinin bu kadar kötü olması yakışmıyor. Mıcırda düşmeden kurtulmana sevindim. Gazipaşa ve Anamur yollarında senden birkaç gün önce geçmiştim. Aslında senin kadar kızmadım yollara. Oralara birkaç yıl sonra yeniden gitmek isterim gerçekten. Belki beraber bir tur ayarlarız ne dersin.. Picasaweb deki fotoğraflara baktım. Çok gü<el resimlemişsin geziyi. Yaptığımız kargo-nakliyat işi süperdi. Bu konuda bir yazı yazalım gerçekten. Anne için ise üzüldüm. İnşallah ciddi bir şey değildir.

Emeklerin için çok teşekkürler. Yeni gezilerini bekliyoruz.

Berkant.
    Üç boyoz bir kola

buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    anneye acil şifalar, çok güzel gezi olmuş ellerinize sağlık
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı blue black adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir gezi raporu bu kadar mı güzel akıcı bir dille anlatılır keyifle okudum.
    Fotograflarda harika ellerine,emegine saglık.
    Anneye çok geçmiş olsun
    Gültekin'cığım; yarıda kalan gezine yol arkadaşı istersen ben hazırım
    Teşekkürler sayın kara-mavi Kedin iyileşsin, bakacak birini bul, o zaman görüşelim.

Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gültekin'cim, eve hoşgeldin.

Uzun süreceği belli bir geziden ne zaman döneceğini merak ediyordum yokluğunda. Yazını heyecanla ve zevkle okudum. Antalya gibi bir şehrin kuzey girişinin bu kadar kötü olması yakışmıyor. Mıcırda düşmeden kurtulmana sevindim. Gazipaşa ve Anamur yollarında senden birkaç gün önce geçmiştim. Aslında senin kadar kızmadım yollara. Oralara birkaç yıl sonra yeniden gitmek isterim gerçekten. Belki beraber bir tur ayarlarız ne dersin.. Picasaweb deki fotoğraflara baktım. Çok gü<el resimlemişsin geziyi. Yaptığımız kargo-nakliyat işi süperdi. Bu konuda bir yazı yazalım gerçekten. Anne için ise üzüldüm. İnşallah ciddi bir şey değildir.

Emeklerin için çok teşekkürler. Yeni gezilerini bekliyoruz.

Berkant.
    Merhaba Berkant hocam. Osman kardeşimizle tekrara görüştün mü? merak ediyorum.
    Yollardan sürekli şikayet le bahsettiğimin farkına, çok sonraları vardım. Belirtmeliyim ki, tasasız, sakin kafayla ve sevdiğin, sorunsuz bir motorla uzun yolun tadına doyum olmuyor.
    Tüm sıcağa, ekipmanı çıkarıp giyinme zahmetlerine rağmen, motosikletle alıp başını gitmenin tarifini yapmak çok zor. Bunu ancak yaşamak gerekiyor. (Aynı yolları tepen biri olarak, sen daha iyi bilirsin)

Motoru daha az yakan kardeşlerinden biriyle değiştirince, belki daha uzak menzillere gazlarız. belli mi olur.

Alıntı buralpdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anneye acil şifalar, çok güzel gezi olmuş ellerinize sağlık
    Eyvallah dostum. Sağol.

blue black - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '06
    Teşekkürler sayın kara-mavi Kedin iyileşsin, bakacak birini bul, o zaman görüşelim.

İnşallah kedim o zamana kadar iyileşir
    Eeee kedilerime yer elması bakicak söz verdi.
    YBR125 '06

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Paylaşım için teşekkürler.Tüm yazılarınızı zevkle okudum.Resimlerinizin hepsine baktım.Annenize acil şifalar dilerim.Cennet obruğundan çıkarken yazdıklarınızı okurken başladım katıla katıla gülmeye tam o sırada telefon çaldı gülmekten kendimi zor toparladım.Gezinizin devamını bekleriz.Saygılar.

yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    resimler içinde yol raporu içinde teşekkürler sizi kutlarım gerçekten çok maceralı ve zevkli bir yolculuk olduguna eminim

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    gültekin kardeşim cok güzel bol manzarali bir o kadarda senın için zor bir gezi olmuş öncelikle geçmiş olsun coktandır MT de okudugum güzel anlatımli bol fotolu gezilerden bir tanesı olmuş allah kısmet ederse o yollara bu ayın sonuna dogru bende cıkacam verdıgın bilgileri hafızama kazıdım annene acıl şifalar dilerim teşekürler.....
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşım için teşekkürler.Tüm yazılarınızı zevkle okudum.Resimlerinizin hepsine baktım.Annenize acil şifalar dilerim.Cennet obruğundan çıkarken yazdıklarınızı okurken başladım katıla katıla gülmeye tam o sırada telefon çaldı gülmekten kendimi zor toparladım.Gezinizin devamını bekleriz.Saygılar.
    teşekkür ederim.
    O çukura Cennet demişler ama, hangi akılla bilmem.

Alıntı yelken_786 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler içinde yol raporu içinde teşekkürler sizi kutlarım gerçekten çok maceralı ve zevkli bir yolculuk olduguna eminim
    Teşekkürler.
    Gerçekten zevkliydi. 2. bölüm için sabırsızlanıyorum.

Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gültekin kardeşim cok güzel bol manzarali bir o kadarda senın için zor bir gezi olmuş öncelikle geçmiş olsun coktandır MT de okudugum güzel anlatımli bol fotolu gezilerden bir tanesı olmuş allah kısmet ederse o yollara bu ayın sonuna dogru bende cıkacam verdıgın bilgileri hafızama kazıdım annene acıl şifalar dilerim teşekürler.....
    Eyvallah Aydemir dostum.
    yanına bol su ve sporcu içeceği almanı tavsiye ederim. (suyu, serinlemek için kafana dökeceksin )

roadcarver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Alıntı blue black adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İnşallah kedim o zamana kadar iyileşir
    Eeee kedilerime yer elması bakicak söz verdi.
    yer elması kendine bakamıyor kedilere nasıl baksın
    rüzgarınla sarıl bana hayallerim üşümeden

Motosikleti
    Hyo gt250r cooming soon...
    wallahi çok hoşuma gitti sanki o kadar yolu ben yapmış kadar yoruldum... fotoğraflarda çok güzel.. dewamını da sabırsızlıkla bekliorum...
    2 T-K-R SAYGI

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Gültekin abi çok güzel bir gezi yapmışsın.O samimi paylaşımın için teşekkürler.Devamı da gelir inşalah bu gezilerin.Annenize de geçmiş olsun diyorum.Kazasız sorunsuz sürüşler.Saygılarımla.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

dalyanoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gultekin kardesim, oncelikle Valide'ye buyuk gecmis olsun umarim onemli birsey deyildir. Abi inan bir cok dergi editorune tas cikartirsin. Gezmis kadar oldum desem abartmis olmam, yuregine saglik kardesim

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Üü üf.Abi çok uzun yazı ya.Şimdiden tekerine sağlık diyim.Yarın hepsini okur fotolara bakarım.Yolun açık olsun

Bawebaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Comet - Suzuki VL250 Intruder
    Hakikaten çok baba bir gezi olmuş. Bu aralar siteyi yoğun takip edemiyorum. O yüzden benden kaçmış. Ama sağolasın maille beni uyandırdında bende bu güzel geziden haberdar oldum. Hatta bu hafta sonu senin amcaoğullarıyla kulağını da çınlattık. Bende geçen hafta hanımla birlikte Assos Sarımsaklı arasını hemen hemen her yere uğrayarak Kazdağlarında gezilmedik yer bırakmadan turladım. Benimde senin ki gibi hiç aklımda değildi yol yapmak. Hatta fotoğraf makinam bile yoktu. Oyüzden foto yok gezi yazısıda yok. Bir anda bir hoş tesadüf bu güzel bir haftayı bana yaşattı. Annene çok geçmiş olsun. Umarım iyidir artık. Allah acil şifalar versin, sağlık sıhhat nasip etsin. Elaziz, Kiğı v.s. olayını özel görüşelim. İşlerden kısa bir süre nefes alabilirsem bir aksiyon olabilir. Gerçi ben Intruder 250 ile sana askı olurum ama kısmet.

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Gultekin abi öncelikle annenize acil sifalar dilerim. Gazipaşa silifke yolu hakkında verdiginiz bilgi için de ayrıca tesekkür ederim. Cünkü yakın bir zaman da mersin antalya yapmayı düşünüyorduk... İnşallaha annenizin durumu iyileşir ve turunuza devam edersiniz. Sizi Mersin de agırlamaktam buyuk zevk duyarım...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı mr_scream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wallahi çok hoşuma gitti sanki o kadar yolu ben yapmış kadar yoruldum... fotoğraflarda çok güzel.. dewamını da sabırsızlıkla bekliorum...
    Teşekkürler dostum.

Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gültekin abi çok güzel bir gezi yapmışsın.O samimi paylaşımın için teşekkürler.Devamı da gelir inşalah bu gezilerin.Annenize de geçmiş olsun diyorum.Kazasız sorunsuz sürüşler.Saygılarımla.
    Sağol arkadaşım. Devamı dönüş olacak sanırım.

Alıntı dalyanoner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gultekin kardesim, oncelikle Valide'ye buyuk gecmis olsun umarim onemli birsey deyildir. Abi inan bir cok dergi editorune tas cikartirsin. Gezmis kadar oldum desem abartmis olmam, yuregine saglik kardesim
    Eyvallah Dalyanım kardeşim. Ramazanda gazlayalım bir yerlere.

Alıntı gokhan_307 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üü üf.Abi çok uzun yazı ya.Şimdiden tekerine sağlık diyim.Yarın hepsini okur fotolara bakarım.Yolun açık olsun
    Sağol arkadaşım.

Alıntı Bawebaran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakikaten çok baba bir gezi olmuş. Bu aralar siteyi yoğun takip edemiyorum. O yüzden benden kaçmış. Ama sağolasın maille beni uyandırdında bende bu güzel geziden haberdar oldum. Hatta bu hafta sonu senin amcaoğullarıyla kulağını da çınlattık. Bende geçen hafta hanımla birlikte Assos Sarımsaklı arasını hemen hemen her yere uğrayarak Kazdağlarında gezilmedik yer bırakmadan turladım. Benimde senin ki gibi hiç aklımda değildi yol yapmak. Hatta fotoğraf makinam bile yoktu. Oyüzden foto yok gezi yazısıda yok. Bir anda bir hoş tesadüf bu güzel bir haftayı bana yaşattı. Annene çok geçmiş olsun. Umarım iyidir artık. Allah acil şifalar versin, sağlık sıhhat nasip etsin. Elaziz, Kiğı v.s. olayını özel görüşelim. İşlerden kısa bir süre nefes alabilirsem bir aksiyon olabilir. Gerçi ben Intruder 250 ile sana askı olurum ama kısmet.
    sen de hiç boş değilsin ha. korkulur vallahi. Memleket işi bu yıl yattı. Sebebi, güzel bir sürpriz olabilir. Bekleyelim, kısmetse görelim.

Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gultekin abi öncelikle annenize acil sifalar dilerim. Gazipaşa silifke yolu hakkında verdiginiz bilgi için de ayrıca tesekkür ederim. Cünkü yakın bir zaman da mersin antalya yapmayı düşünüyorduk... İnşallaha annenizin durumu iyileşir ve turunuza devam edersiniz. Sizi Mersin de agırlamaktam buyuk zevk duyarım...
    Teşekkür ederim dostum. Yola dikkat, suyunuzu, gazınızı, neş'enizi eksik etmeyin. bol bol foto çekin

Anne iyileşti sayılır dostlar. Günden güne farkediyor. Dualarını esirgemeyenlere tekrar teşekkür ederim.
    Sağolun.

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel gezmişsin tebrikler,paylaştığın için teşekkürler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler