Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İZMİR TAYFASI 9 EKİM 2005 İNCİRALTI PİKNİĞİ - RESİM-VİDEO

Motovento
    REKLAM ALANI
    derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Merhaba,

8 Ekim akşamı anlaştığımız gibi Levent Marina önünde buluştuk.

Kısa bir fikir alışverişinden sonra yakınlarda bir yere gitmeye karar verdik. En yakında İnciraltı vardı tabiiki.

Egeknn ile ikimiz yakınlardaki markete alışverişe gittik. Alışveriş arabasını doldurup kasya geldik ve kasiyer aldıklarımızı okutup elimize vermeye başladığında grupta motoru üzerinde eşya taşıyacak yeri olmayan iki motorun bizimkiler olduğunu hatırladık. Tabiiki artık çok geçti, ne salağız diye söylendikten sonra poşetleri elciklere asıp piknik alanının yolunu tuttuk.

Egeknn "ben çok pis ateş yakarım, kebap yaparım" deyip işe koyuldu.

Bu arada APV 41 "ben salatayı hazırlıyorum" deyip kola içiyordu ama böyle yakalandı.

Ateş hala yanacak...

APV 41'i salata hazırlarken görüyorsunuz

Motorları resimdeki arabanın yanına park etmiştik. Daha sonra arabanın içindeki çift günün konularından biri oldu. Saatlerce güneşin altındaki arabanın için ne yaptıkları bizim için hala bir muamma

Sonunda ateş hazır

Kolasını bitiren APV41 salata yaparken

Piyade çift hala hayatta mı diye kontrol ediyor.

APV 41

EGELİM

PİYADE

EGEKNN

Arada bir arabayı kontrol ediyoruz, hala oradalar. Sanırız artık buharlaşmışlardır diye düşünürken aracın arada bir motoru çalıştırp klimayı açtığını fark ediyoruz.

Aldığımız maşa ve ızgara telini egeknn'e verdik. Artık onun sorumluluğu her geziye maşa ve ızgara teli getirmek

Yan masadan birine çektirdik bu fotoğrafı

Oturanlar sırasıyla: Derin, Piyade, Egeknn, Egelim ve APV 41

Dönüşte çay kahve içtiğimiz Türk Evi'nden bir manzara

Piknik yerleri

Çay içtiğimiz yerde eski motorcu bir amca vardı

En çok Piyade'nin Jinlun'unu beğenmiş, öyle dedi. Deer 152 en kötüsüymüş.

Amcayı ekspertiz sırasında görüyorsunuz

Hava karardı evlere gidelim artık....

Bir tane de video

http://s41.yousendit.com/d.aspx?id=0...13ADZ1OVBQD1RW

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 T - Siyah
    success story olmus valla:')
    Ramazan sonrasi insallah

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel bi gün olmuşa benziyor çok eğlendiğiniz belli...Orda olmak isterdim ama o gün hem bütün gün çalışıyodum hemde niyetliydim...Fotolar falan sonunda millet iyi kötü bi kaç İzmirliyi tanımış oldu,yoksa vallaha İzmir grubunu gizemli insanlardan oluştuğunu sanmaya başlıyacaktı sitedekiler Bi dahakine inşallah...

UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    keşke çok güzel bir gün geçirmişsiniz diyebilseydim.herkesin inancı kendine ama yazık olmuş o güzel ramazan gününe

UKYO, herkesin inancı kendisine diyosun ama karışmaya devam ediyosun be dostum Hastalık veya çeşitli nedenlerle insanlar oruç tutmayabilirler illaki tutucaklar diye bi şart yok ki...Oruç tutmuyolarsa eğlenmeyecekler diye bişeyde yok...Bence biraz daha dikkatli olalım dostum dinde zorlama yoktur isteyen ibadetini yapar istemeyen yapmaz

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    UKYO allah kabul etsin

Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650

UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    EgeKnn sağol kardeş

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    valla kusura bakmayın ben biraz eleştiriyapacağım bence bu motor gezisinden çok köfte ekmek partisi olmuş.bence yıl içinde yapılan gezilerin içinde en vasat ve kötüsü diyebilirim.Millet alışmış aaaa ne güzel olmuş falan demeye.hani kardeşim atraksiyon hani adrenal hani gezi.öyle sahil kenarında üç köfte beş ekmekle gezi falan olmaz.kim kimi kandırıyor.gelinde size gezi nasıl yapılır gösterelim.dimi ercüment abim
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sn ; Arvasi3 kimse kimseyi kandırmıyor biz buraya milleti kandırmaya çıkmadık,beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez ne yapalım seni memnun etmek için 500 km yol mu yapalım.ayrıca yılın en kötü gezisi ve en vasatı da olabilir bu da seni hiç ilgilendirmez.Ayrıca biz kafaca birbirini tamamlayan insanlarız bizim için 5 km de bir 50 km de 500 km de bir.Bizim için çok eğlenceli ve güzel muhabbet , dertleştiğimiz bir gezi idi hem köfte ekmek yemek çok mu zor geliyor sana istersek balık yeriz ister peynir ekmek bu bizi ilgilendirir.Ayrıca da ukyo arkadaşım ben niyetli idim ama niyetli olmak gezmeyi ve arkadaşlarla beraber olmayı enğellemez Allah başka dert vermesin oruçlu olmak arkadaşlarla güzel bir geçirmek yoğun geçen bir hafta dan sonra temiz hava almaya da engel değildir.

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    İzmir tayfası siftahı yaptı sonunda
    ERASER WİLL COME BACK

powerbyaydin, siftahı daha önce yaptıkta sağolsun bi arkadaş sayesinde foto olayına giremedik...
    piyade, sıkma canını dostum Arvasi3 de kötü niyetli değildir ancak seçtiği kelimelere biraz daha dikkat etmesi lazım herkez saygı göstermeli 50 tane motorcu vardı da daha hareketsiz mi oldu???O kadar katılımla çok bile...Fotolardan anlaşılmaz ortamın neşesi...Ben oradan 2 kişiyi tanıyorum tarık ve kenanı oda yeterli ortamın sıcaklığını,neşesini,içtenliğini anlamak için...

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bilgisayar,futbol ve motor
    çok iyi olmuş daha nice gezilere cumartesi erken kalktığım için geziden haberim yoktu gelemedim
    Herbalife ürünleri için pmden mesaj atın
    35 BTU 55

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    derin kardeşim ellerine sağlık çok güzel olmuş belki arkadaşların dediği gibi adrenalin yoktu ama vitamin vardı belki yolumuz kısaydı ama dostluğumuzun ulaştığı nokta uzundu belki ramazan diye yanlış oldu ama yanımızda oruçlu olarakta gelip eğlenebileceğini gösteren (BAKINIZ PİYADE )arkadaşımız vardı üstelik mangala yardım etti bizle kola bardağı kaldırdı katılan katılmayan herkezin yüreği sağ olsun onların gönlü bizimleydi EMİNİM

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    ya ben bu sitedeki bir kaç şahısa anlam veremiyorum yaaaa yahu arkadaşım arvasi3 biz 5 kişi toplandık biyerlere gittik engeli olmasaydı gelecek bir kaç arkadaşımız daha vardı ha 5 kişi ha 10 kişi konu zaten bu değil... gelelim konuya hatta konu bile denemez buna saçmalık o toplantımızda bulunmayan ama çok sevdiğimiz bir kaç arkadaşımız daha var ve hafta sonu neler yaptığımızı görmek istiyolar doğal olarak sizin istanbulda yaptığınız 20-30 yada 50 sayısı beni zerre kadar ilgilenditmiyor gezilerin yazılarını zevkle okuduk resimlerine zevkle baktık zannetmeyinki 10 numarasınız elbette eleştirilecek yanlarınız mutlaka vardır ama amaç burada insanların buluşmalarını gezilerini yada senin geziye benzetemeyip piknik dediğin olayı eleştirip milletin canını sıkmak değil biz bu işi yaptık yapmaya da devam edicez sayımız yarın bakarsın 20 olur kalkar uludağa gideriz bu seni de ilgilendirmez koyarız resimleri ister bakar beğenirsin istersen beğenmezsin ama inan mantalitenden belli oluyor 50 kişinin içinde bile olsan bizim 5 kişiyle aldığımız keyfi alamazsın sen...... biri bana dur desin ben yine sinirlenmeye başladım bak CENGİİİİİZZZZZ abi beni tut ceketi bırak

Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    APV41, hafıza kartını sana nasıl vereyim? Akşamları 5 gibi Karabağlar'da oluyorsan geçerken bırakabilirim.

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    arkadaşlar bu sadece bir başlangıçtı ve bence herşeyiyle süper di ve hatta bir de video vardı bilmem farkına vardınız mı biz yeni olmamıza rağmen ben ce çok şey başarmışım özgür abim bundan daha iyi si olamaz dı vasat diyenler utansınlar ben ce çünkü buranın bir arkadaşlık ve dostluk sitesi olduğunun bilkincine varamamışlar ne istiyordunuz motorların önünü kaldırıp hareket yapmamızı siz ler yapında bizlerde izleyelim o zaman bu arada oradaki mavi gri aprillia benim her türlü eleştrye bizler açığız fakat sert cümleler olmadıkça

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    piyade, arkadaşım kötü niyetli bir eleştiri yapmadım.hem eleştirilerniçin vardır insanları daha iyiyi daha güzeli bulmak için vardır.madem kızacaksan buraya forum açmayacaksın.forum açıyorsan eleştiriyide kabul edeceksin.ben sizi canlansınlar biraz diye espiri mahayetinde eleştirdim.eğer onuda anlayamadıysan daha ne diyeyim.kardeşim.kızmak var ama belli etmek yok bu işin kuralı bu.biz yüz kişilik gezilere gidiyoruzda sanki herkesle bal şekermiyiz.ama bazı şeyleri sineye çekeceksin.hoşçakal.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    2 kişiylede gezi olur 200 kişiylede.hatta tek başına gezi yapıp resimleri siteye ekleyen arkadaşları zevkle izledik.

biz istanbul gibi biyerde de bu zorlukları yaşadık.ilk zamanlar buluşmalara 10 erkek gelip insanlar bayan arkadaşlarını getirsemmi diye düşünürken şimdi 30 kişilik organizasyonlar yapıyoruz herkes eşiyle sevgilisiyle yada bayan arkadaşlarıyla geliyor.siz yapın gezinizi çekin resimleri hem izmirli üşengeçler görsün hemde geri kalan tüm üyeler.

arvasi yapmak istediğini biraz sert yapmış ama anladığım kadarıyla izmir tayfasınıda biraz ateşlemek istemiş(yazılarınızda sizde şikayet ediyorsunuz zaten toplanamamaktan vs.)

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    KOBAYASHİ DAHA EVVEL DE SÖYLEDİĞİM GİBİ BİZ DAHA YENİYİZ VE O YÜZDEN İNSANLAR BELKİ BİRBİRLERİNİ DAHA İYİ TANIDIKTAN SONRA EŞLERİNİDE GETİRECEKLER VE ÜŞENGEÇ LAFI SANA VE MOTORCULARA HİÇ YAKIŞMIYOR BİRAZ DAHA SÖZLERİNE DİKKAT ET

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler