Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İZMİR TAYFASI 9 EKİM 2005 İNCİRALTI PİKNİĞİ - RESİM-VİDEO

Motovento
    REKLAM ALANI
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    derin kardeşim hafta sonuda olur aciliyeti yok ben zaten nick leri yazdırdım kan guruplarıyla istersen geçerken bp den beni sor hem kartı bırakırsın hem nick leri alırsın
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    şu andan itibaren siteden istanbul izmir bursa hiç farketmez hiç bir site üyesi arkadaşımızla tartışmıyorsunuz belli bir gurubumuz var özellikle bu gurup arkadaşlarıma söylüyorum ricamdır.... bende dahil egelim,piyade,derin,apv41,forrap vs..... guruptaki tüm arkadaşlar siteden hiçbir arkadaşla tartışmıyor ve kırıcı laflar etmiyoruz anlaştık sanırım herkese selamm arvasi3,kobayasi saygılar dostlar..

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    sevgili arkadaşlarım zaten böyle toplantılar ve geziler yavaş yavaş başlanılıp çok güzel organisazyonlara dönüşür hepimiz Türkiyede yaşıyoruz keşke Türkiyemizin tüm illerinde böyle organisazyonlar yapılmaya başlansada tüm motorcu kardeş ve abilerimizle şahsen veya resimlerden tanışsak çok daha iyi olur devamını getirin lütfen böyle gezi ve toplantıların
    hepinizi sevgi ve selamlarımla
    yanaklarınızdan öperim

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Alıntı e_erdun adlı üyeden alıntı
    sevgili arkadaşlarım zaten böyle toplantılar ve geziler yavaş yavaş başlanılıp çok güzel organisazyonlara dönüşür hepimiz Türkiyede yaşıyoruz keşke Türkiyemizin tüm illerinde böyle organisazyonlar yapılmaya başlansada tüm motorcu kardeş ve abilerimizle şahsen veya resimlerden tanışsak çok daha iyi olur devamını getirin lütfen böyle gezi ve toplantıların
    hepinizi sevgi ve selamlarımla
    yanaklarınızdan öperim
    allah razı olsun ilk istanbul gezimizde izmir tayfası ellerinizi öpmeye gelecek
    CENGOMOTO

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    kesinlikle bizim izmir tayfasının tek bir sloganı ve amacı var saygı sevgi ve dostluk istanbul'a işallah ilerde güzel bir gezi düzenleriz ve istanbuldaki motorcu arkadaşlarımızlada tanışırız

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SN: Arvasi3 kusura bakma ama sen de kötü eleştirilerini kendine sakla, sende bazı şeyleri sineye çek kimseye karışma bırak herkes istediği gibi hareket etsin.Ayrıca İzmir grubunu dolmuşa getirmek kimseye düşmez.Yorumunu yazan arkadaşlara bak bir istersen sözde bizi ateşlemek için yazdığın düşüncelerini kaç kişi eleştirmiş bence sen aklınca biz le dalga geçtin ama şimdi (çevir kazı yanmasın ) pozisyonu alıyorsun.Eleştiriye eyvallah ama dalga geçilmeye hayır.

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SN; Forum yukarıdaki mesajım bu konudaki son düşüncelerimdir,Bu konuyu burada kapatıyorum forumdan ricam herkesin birbirine daha saygılı olacak şekilde yorumlarını eklemesidir.

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    nokta.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı piyade adlı üyeden alıntı
    forumdan ricam herkesin birbirine daha saygılı olacak şekilde yorumlarını eklemesidir.
    çok haklısın dostum katılıyorum.bu arkadışımız hep böyle bir davranış içerisinde .aslında kibarlık insanlığın semboludur değilmi.kendisi bana da çok takılır.istanbulda olupta gezilere katılmadığımı şikayet eder durur.mesala son bowling aktivitesine bakarmısın hemen atladı yine.halbuki ben seyahate çıkmaz isem gelirim demiştim.ve bowling salonu benim evime
    beş yüz metre ya var ya yok.ama iş her şeyden önce gelmezmi.sanki geziler kurudu bitti..oysa ki ben dünyayı geziyorum motor gezisi ne ki benim için..siz gezilerinize devam edin dostum ileride çoğalmayacağınızı kim bilebilirki..
    izmirde çok harika yerler var.mesala ayı balığı mordoğanda..eşsiz bir yer beyaz bayrak verilen nadir yerlerden biri.motorlar içinde ideal bir yol bence keyifli. bazen diyorum motoru atayım aracın arkasına hafta sonu indireyim izmirde basayım gideyim mordoğan, karaburun . neyse coştuk yıne .........

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    kaldera sen bu düşüncenle izmire gel sana benim motoru vereyim gittiği yere kadar senin olsun işi bitince yak gitsin sana feda olsun iyi dosta yapıcı eleştiriye motorcu ve can feda
    CENGOMOTO

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    hocam işte budur yaw siteye renk cümbüşü geldi neredesin yahu maçamı takıldın

Motosikleti
    işte izmir grubu nun fedakarlığı cana yakınlığı budur

Motosikleti
    işte izmir grubu nun fedakarlığı cana yakınlığı budur

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    EgeKnn, kardeşim benim bende izmirliyim yahu izmirli istanbullu ayrımı olurmu.hemde izmir Gürçeşmeden.kardeşim gelince inşallah görüşürüz.izmirli kardeşlerin sevgisi içimde bir başkadır.hepinizi çok seviyorum.saygılar hürmetler.kendinize iyibakın.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    kaldera, abim benim hah şöyle can gelsin siteye.ben sana seni sempatik ve sevecen bulduğum için takılıyorum.abim benim hürmetler saygılar sevgiler.en kısa zamanda görüşmek üzere.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Alıntı Arvasi3 adlı üyeden alıntı
    EgeKnn, kardeşim benim bende izmirliyim yahu izmirli istanbullu ayrımı olurmu.hemde izmir Gürçeşmeden.kardeşim gelince inşallah görüşürüz.izmirli kardeşlerin sevgisi içimde bir başkadır.hepinizi çok seviyorum.saygılar hürmetler.kendinize iyibakın.
    izmir li istanbullu ayırımı yapmadım ben zaten sevgili dostum sen yanlış anladın ben site genelinden bahsettim biliyorsun her ilden insan var istanbul izmir sadece bir örneklemeydi anlaştıkmı benimde istanbulda arkadaşlarım ve akrabalarım var istanbulluları severim artı tüm ülkem insanını herkese selamlar

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    bu haftaki gezinin resimleri daha da bomba olacak sıkı durun

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    basından arkadaşlar bu büyük buluşmayı görüntülemek için telif hakkı ödemek istiyorlar nasıl bir cevap verelim diye düşünüyorum izmirin tanınmış ünlü simaları acaba rahatsız olurlarmı görüntülenmekten piyade ye bir sorsak en ünlü ve parlak sima O
    CENGOMOTO

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    piyadem tarığım kamera ve fotoğraf makinesi objektiflerine aşinadır ve çok sever mükemmel pozlarından biliyorum bence en özelinden ve en güzelinden basın kuruluşlarını çağıralım tüm dünya tanısın piyademi avrupayla kısıtlı kaldı telif hakkı olayına gelince...... onu derin özgüre sormak lazııımm bana sorarsanız ödesinler o parayla egelime motor alırız aprilia alalım ama bu aprila o aprila değil bari en azından 80-90 yapsın yahuu

Asyaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS150-T1, 125MT, BEAT
    Arkadaşlar bende bugün üye oldum daha önce üye olmuş olsaydım kesin gelirdim.

"derin" Karabağlar'da kim oturuo yaf ben Karabağlar'da oturuorum varmı burdan insan
    AS150-T1
    35 S 1973
    Kaskom War Derdim Yok

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler