Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İSTANBUL & İZMİR & AYVALIK ( MERAK EDİP TIKLAYIN :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    stella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ama birgün oda olacak
    HAFTA SONU ÇOK İYİ ORGANİZE OLMUŞ BİR ŞEKİLDE SÜPRİZ YAPAN
    DOSTLAR UZUNCA BİR YOL SERVÜNENİNDEN SONRA SONUNDA İZMİRE GELMİŞLERDİ CUMA AKŞAMI İZMİRLİ DOSTLAR ONLARA ÇOK HOŞ BİR KARŞILAMA YAPMIŞLAR BEN OLAYLARDAN AKŞAM SAATLERİNDE ANCAK HABERDAR OLABİLDİM

TAMAM İTİRAF EDİYORUM KISMENDE OLSA GELECEKLERİNİ BİR ŞEKİLDE ÖĞRENMİŞ VE BENDE HAZIRLANARAK ONLARI BEKLEMİŞTİM AMA SUÇ BENDE DEĞİL ARKALARINDA ÇOK DELİL BIRAKTILAR
    KENAN KARDEŞ BU KONUDA EN ÇOK SENİN KULAKLARIN ÇINLIYOR GALİBA

İZMİRDE GEÇİRDİĞİMİZ BİR TEK GECENİN MALESEFKİ FOTOĞRAFLARI YOK BU YAYINLADIĞIM FOTOĞRAFLAR DÖNÜŞ YOLUNDA AYVALIK ÜZERİNDEN YOLA ÇIKILDIĞI İÇİN FOTOĞRAFLAYABİLDİĞİMİZ BİRKAÇ KÜÇÜK YOL ESTANTENESİ

FOTOĞRAFLAR İÇİNDE ERDOĞA AYRICA TEŞEKKÜRLER ÇÜNKÜ ODA OLMASA BİZ BU GÖRÜNTÜLERE SAHİP OLAMAYACAKTIK GÖRÜNTÜLER ONUN TELEFONUNDAN ÇEKİMLER İSE DÜNYA TATLISI KIZ ARKADAŞI NURAYDAN

BURAYA GELEN SOHPETİNİ DOSTLUĞUNU BEN ESİRGEMEYEN HERKEZE ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

ÇOK İYİ ZAMAN GEÇİRDİM ÇOK EĞLENDİM DAHA GÜZEL GÜNLERDE ÇOK DAHA HOŞ ZAMANLARDA BİR ARADA OLABİLMEK DİLEĞİYLE

BU ADAM NE YAPIYOR

EMRE - ERDOĞAN VE FUAT ABİ AYVALIK ŞEYTAN SOFRASINDA MUHTEŞEM MANZARAYA DAYANAMAYIP BU ANI ÖLÜMSÜZLEŞTİRMEK İSTEDİLER

[color=red]

YOL ARKADAŞLIKLARI VE SOHPETLERİ MUHTEŞEM İKİ İNSAN ERDOĞAN VE KIZ ARKADAŞI NURAY

İŞTE BU ADAM AZ ÖNCE GÖRDÜĞÜNÜZ KAYALARA TIRMANMIŞ KAHRAMAN
    SAYIN FUAT ABİMİZ ONUNLA İLGİLİ SÖYLENECEK ÇOK ŞEY VAR AMA SÖYLEMEKTENSE TANIMAYAN HERKEZİN BİRGÜN BİR ŞEKİLDE TANIMASINI DİLİYORUM İNANIN ÇOK ŞEY ÖĞRENECEKSİNİZ ONDAN
    HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER FUAT ABİ

UZUN BİR YOL GÜZEL VE TEMİZ HAVA İYİ DEMLENMİŞ BİR BARDAK ÇAY VE HOŞ SOHPET ÖZEL DOSTLAR

AHHH AHH FUAT ABİ KEŞKE YENGEDE YANINDA OLSAYDI

VE ARTIK EVE DÖNME SAATİ GELDİ ÇATTI
    BUNLARDA DÖNÜŞ YOLUNDA ÇEKİLMİŞ BİR KAÇ GÖRÜNTÜ
    BİR ARA EMRENİN MOTORU KÜÇÜK BİR ARIZA YAPMAYA MEĞİLLENDİ BİZDE YOLDA DURUP HEM SİGARA MOLASI VERMİŞ OLDUK
    HEMDE EMRE MOTORUNUN SON BİR KONTROLÜNÜ YAPTI VE KALAN YOLA
    SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE DEVAM EDEBİLDİK

THE END.... :

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    ah namususz bayi motorumu zamanında getirseydi bu gezi kaçarmıydı be
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    sizin gezide güzel olmuş vede hayırlı insan ta buralarda taa oaralara gidiyor insan bir fotograf makinesi götürmezmi be kardesim neyse yaza yapın bir gezi umarım o geziye herkez gelir sanırım söz bak bende fotograf makinemi getirecem sizi ölümsüz yapacem bursaya gelmediginize kırıldım ama sonradan ögrendim orda sonradan helal olsun dedim

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    güzel gezi olmuş
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    JINLUN 250-5 2006
    MERAK ETTİM TIK LADIM.. MERAKIM GİTMEDİ, MERAKIM YOL DU... YOL NASIL GEÇTİ, HANGİ GÜZERGAHLAR İZLENDİ VS. İZMİRDE NELER YAPTIĞINIZI MERAK ETMEMİŞTİM ASLINDA.
    KORKMA ONDAN BUNDAN!
    NE ÖLÜMDEN NE HAYATTAN!
    BU DÜNYADA GÖRDÜKLERİNİN,
    HEPSİ BİR HEPSİ HAKTAN...

AYGÜN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG 650 R
    güzel ve zevkli bi gezi olmuş

Motosikleti
    Alıntı Astrakan adlı üyeden alıntı
    MERAK ETTİM TIK LADIM.. MERAKIM GİTMEDİ, MERAKIM YOL DU... YOL NASIL GEÇTİ, HANGİ GÜZERGAHLAR İZLENDİ VS. İZMİRDE NELER YAPTIĞINIZI MERAK ETMEMİŞTİM ASLINDA.

bu bir gezi değildi sadece istanbuldaki erkek arkadaşımın (costantine ) ve diğer iki dostumun küçük bir izmir ziyaretiydi
    dönüş yolunda ayvalık güzergahını seçmiş olmaları ve bizimde yanlarında olmamızdan ötürü çekilen fotoğrafları burdaki dostlarla paylaştık
    eger birgün istanbul & izmir arasında bir GEZİ düzenlenir ise oradan sahip olmak istediğin merak ettiğin tüm YOL bilgilerini edinebilirsin

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim maalesef istanbul grubundan hiç kimseyle tanışma fırsatım olmadı ama olsun başka zaman inşallah...Önemli olan sevdalıların buluşmasıydı

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    constantin izmirin en güzel kızlarından birini aldın sana artık yol dayanmaz gezide güzel olmuş buram buram aşk kokuyor ama arada taze çay kokusuda geliyor allah herşeyi gönlünüze göre versin seni nunuyu ve erdoğan arkadaşımı tanıdığıma çok sevindim yine bekleriz bu olmadı ayrıca mumyacı dostuma işim düşecek sizi o zaman bulurum
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    vay emrecim vay...naptın yaptın yine ortalıkdan tüydün...bir bakıyoz izmirdesin...stella naptın bu çocuğa sen yahu...fuat abi beni unuttu zaten...vay be emrem jınlunla izmir ha...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    bravoyun size valla
    izmir dönüşünüzde bursada karşılaşamadık ama
    birdahaki sefere hepberaber izmire
    sevgi ve saygılarımla

Motosikleti
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı
    constantin izmirin en güzel kızlarından birini aldın sana artık yol dayanmaz gezide güzel olmuş buram buram aşk kokuyor ama arada taze çay kokusuda geliyor allah herşeyi gönlünüze göre versin seni nunuyu ve erdoğan arkadaşımı tanıdığıma çok sevindim yine bekleriz bu olmadı ayrıca mumyacı dostuma işim düşecek sizi o zaman bulurum
    cengiz abi iltifatın içi teşekkür ederim
    yollar konusuna gelincede sanırım bizim ömrümüz ve aşkımız yollarda geçecek galiba

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    vay emrecim vay...naptın yaptın yine ortalıkdan tüydün...bir bakıyoz izmirdesin...stella naptın bu çocuğa sen yahu...fuat abi beni unuttu zaten...vay be emrem jınlunla izmir ha...
    metehan inan ben birşey yapmadım ilk o kandırdı beni biliyorsun
    ben istanbula geldim gittim sırayı ona devrettim şimdi izmir tayfasını ayartıp bir istanbul çıkatrması yapmaya çalışıyorum
    ama kimse beni duymuyor

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    aaahhhhh ahhhhhhh aşk bu valla fizana götürür adamı aman yolun bölesi çekilir beee

Motosikleti
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı
    aaahhhhh ahhhhhhh aşk bu valla fizana götürür adamı aman yolun bölesi çekilir beee

ayyy ayyyy kenan kardeş bize jest yapmış kendisine burdan teşekkür ediyorum

not : şu an kendisi internet kafede yan masamda oturmakta yüzüne teşekkür etsem şımaracakda

stella, o yol anca böyle bir sebep için çekilir zaten. bizimde böyle uzakta bir aşkımız olsa her yere giderdik. heleki izmir gibi bir cennete gelmek bu arada benden sana bir tavsiye: en yakın arkadaşına da izmirden birini ayarla bunlar birbirine gaz vere vere her hafta gelirler valla. yolda da arkadaş olurlar birbirlerine

Motosikleti
    Alıntı baron985 adlı üyeden alıntı
    stella, o yol anca böyle bir sebep için çekilir zaten. bizimde böyle uzakta bir aşkımız olsa her yere giderdik. heleki izmir gibi bir cennete gelmek bu arada benden sana bir tavsiye: en yakın arkadaşına da izmirden birini ayarla bunlar birbirine gaz vere vere her hafta gelirler valla. yolda da arkadaş olurlar birbirlerine

valla emremin gaza ihtiyacı yok bildiğim kadarıyla işten vakit buldıkça şartlar uygun oldukça imkanlarını - imkanlarımızı zorluyoruz
    ama inan çok zor oluyor bizim hayatımız yollarda geçecek

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    baron985, cuğum sevgili Barışcığım sen gel Taraklıya ben sana gül gibi pancar gibi kırmızı yanaklı bir köylü kızı bulurum merak etem Hasan abine güven gerisini merak etme sen
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

Sgt_Phoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 124 yamaha yedi bizi 125lik diye =)
    yaw kardeşim herşeyi constantine abimizden beklemeyin izmirliler(ki bende izmirliyim ama şuan ne motorum ne ehliyetim var 6 sora işalla)sizde bi iadeyi ziyarete gidin...

stella, yani gaz dediğim yolda tek başına tehlikeli olur. iki kişi daha güzel olur. sen benim dediğimi yap o zaman işten vakit bulunca değil vakit yaratarak gelir sen bana güven

Arvasi3, yok abim. sağ olasın. benim öyle işlerle işim olmaz. kafam rahat huzurluyum ben böyle başıma bela almaya niyetim yok

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler