Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Keyifli Bir Şile Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    var....
    Alıntı komtan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav gulmekten kendımı alamıyorum komtan baba bu ne yaa
    ayrıyetten gercekten guzel hos bır gezı oldu,metehan,babaci,barıs ve dıger r6 kullanan arkadasım cok tsk ler hepınıze,ıyı vakıt gecırdık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Intruder M800
    yanlız ybr makina mete abiye göz dikmiş gibi
    "agresifiiiim... kompleksiliiiiiyim... ümüğünü sıkarııım... burdan anlının çatına kafayı koyarııım...."

MaHLuKaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakinda insallah
    Alıntı sahtekisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zuahahahaah Koptum Nelere Dikkat ediyorsun yaw ama aynen öle

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    ohh valla güzel eğlenmişsiniz, resimler içinde çok teşekürler, mete abi gene beni çağırmadın ya çok bozulup darılıp kırıldım

hahahhahaha coşkun abinin ybr si niyeti bozmuş

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohh valla güzel eğlenmişsiniz, resimler içinde çok teşekürler, mete abi gene beni çağırmadın ya çok bozulup darılıp kırıldım

hahahhahaha coşkun abinin ybr si niyeti bozmuş
    yapmaz öyle şey benim makina,

evden çıkarken sıkı sıkı tembihledim
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapmaz öyle şey benim makina,

evden çıkarken sıkı sıkı tembihledim

hiçte öyle durmuyor abi atlayacak sanki

Motosikleti
    biraz nakitte, biraz da vakitte problem var.
    güzel gezi olmuş ve fotolara bayıldım

Alıntı komtan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayıldım yaa zuhahaha bu arada gezi çok güzel olmuş
    Dikkat! Motosiklette nikotin vardır, bağımlılık yapar!

Motosikleti
    :)
    ......... ........................

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    dostlar meslektasiz galiba bende insaatciyim enka insaatta calisiyorum rusyada...bu arada geziniz guzel olmusta hic guzelim sileyi cekmemissinizki..kendinizi cekmissiniz..nerde kaldi gezinin ozelligi..kendi fotograflarinizdan baska insanlara ne verdiniz..?..dost aci soyler..)
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen beni tanıyamamışın şekerim...sayemde adam oldun sitede popülariten arttı...elimi öp len garagtersiz caretta caretta kişisi...biat et..

Komtan abi benim 7 sülaleyi koymuşun buraya...soldaki dayıoğlum Himmet abi..sağdaki Amcaoğlu Niyazi...onun yanındaki Kuzen Gundi...

Biz Bir Aileyiz...

kanka sen bi ayna bul önce..kendi yüzüne bak bi önce...
    kanka komik olan sen değilsin komik olamazsın zaten ben seni görünce korkuyorum ben pandalara gülmüştüm senin yanında bi hoş durmuşlar
    BU ALANA REKLAM ALINIR

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel bi gezi oldu ama akşam "benmi motor sürdüm motormu beni sürdü" ruh hali vardı, her eklemim titriodu o nası yol ölee
    motora dağ tepe eğitimi veriorum öle büyüycek, kendi içinde o bi enduro
    İlk zamanlar oluyor, insan ister istemez kasıyor kendini, Mart ayı başında tek başıma Şile yolunda aynısını bende yaşadım. Motordan indiğimde kaskatı kesilmiştim. Yolda ara ara 'yahu niye kasıyorsun gidona yapıştın' diyordum kendi kendime ama telkinle değil tecrübeyle yeniliyor bu gerginlik. Sen bize çok takılırsan Enduro'ya dönebilirsin. Dağ, tepe dolaşan adama hız değil sağlamlık, süspansiyon lazım. Fuarda 18 küsüre Suzuki tenereyi bu geziden sonra görseydin r6 alırmıydın bilemem.

ben 30 yıldır -19 kontördeyim...
    Desene okaliptusların tepesinde kontür bulmak zor oluyor.

bu arada BIYIKLI ya Damak çikolata için teşekkürler...bence günün en güzel süprizi ve ambiansıydı...gayrısı yalandı...
    Afiyet, şeker olsun. Yerken dürüstçe yaptığın itirafta güzeldi.

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rüzgar hariç herşey güzeldi,ben kışın bile bu kadar üşüdüğümü hatırlamıyorum
    Hakikaten dönüşte bayağı üşüdüm. Göğsüme kartonu koymasam iyice ciğerleri berbat edecektim, bugün felaket öksürük tuttu.

barışın namı bizden önce varmış şileye
    Onu ben yazdırdım zamanında, ah ahh kayaların dili olsa da konuşsa.

şilede anamın yerine gittik(valla tükkanın adı bu)
    İlginç isim koymuş, kasadaki elemanda ilginçti, daha kapıda polislerin yanında 'bende motosiklet kullanıyorum, iyi kullanırım ha, kapışalım mı?' demesi çok daha ilginçti.

aşağıda polis memuru genç arkadaşların eğitimini izleme fırsatı bulduk 3 defa varadero'yu düşürdüler
    Sorma içimiz gitti düşen makinelere, çarşıya girerken üç ekip Yunuslar önde biz arkada yaptığımız korteje olan ilgi de takdire şayandı.

barışın sergenin kardeşi olduğunu bizde dün öğrendik
    Bana benziyor desem olmayacak, Sergen benden yaşça büyük, onun kulaklar daha bir kepçe ama, kaskın yardımıyla bu benzerliği bitirmeyi amaçlıyorum.

Alıntı gazman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar meslektasiz galiba bende insaatciyim enka insaatta calisiyorum rusyada...bu arada geziniz guzel olmusta hic guzelim sileyi cekmemissinizki..kendinizi cekmissiniz..nerde kaldi gezinin ozelligi..kendi fotograflarinizdan baska insanlara ne verdiniz..?..dost aci soyler..)
    Bende Tepe İnşaatta çalışıyorum. Sayın rakip şirketin elemanı dost acı söyler diyorsun da sanırım dalgakıranı, feneri, lokantadan denizi, çok güzel parkını, atları, yemyeşil çimenleri bizim kalıplardan dolayı farkedemedin. Fotolarda doğa var biz varız, biz doğayla bütünüz ayrılamayız.

Arkadaşlar hepinize tekrar teşekkürler, çok güzel geziydi, tadı damağımızda kaldı.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    Bende Tepe İnşaatta çalışıyorum. Sayın rakip şirketin elemanı dost acı söyler diyorsun da sanırım dalgakıranı, feneri, lokantadan denizi, çok güzel parkını, atları, yemyeşil çimenleri bizim kalıplardan dolayı farkedemedin. Fotolarda doğa var biz varız, biz doğayla bütünüz ayrılamayız.
    son eklediginiz resimlerde hersey gorunuyor..) haklisin moskovadan bile gozum kaliplara takildi..))
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı komixmimar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ......... ........................
    hop...abinemi özendin sende...bunlar ne canavar...

Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka komik olan sen değilsin komik olamazsın zaten ben seni görünce korkuyorum ben pandalara gülmüştüm senin yanında bi hoş durmuşlar

kanka kardeşinde aynı sen ha...kıl gibin...olm numunemisiniz abi kardeş siz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aloo mete beylemi görüşüyorum !!!..

hee ben mete...

.arkadaşınız kaza geçirdi hemen gelmeniz lazım ..

ama ama ben şiledeyim....

Motosikleti
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aloo mete beylemi görüşüyorum !!!..

hee ben mete...

.arkadaşınız kaza geçirdi hemen gelmeniz lazım ..

ama ama ben şiledeyim....
    ben yermiyim kanka sende...50 tane Bülent tanıyorum...Bülent diyosun...soyadı ne diyorum kem küm gak guk ediyosun...küçük bir telefon işletmesini bile beceremiyorsun irezil...küçük numaralar bunlar...benim seni nasıl işlettiğimi anlat birde...askerlik şubesini...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Pandaaaa, Panda kadan daş düşsün gafana Ben gezemiyom diyine ayartıp milleti nazire yapmalar heeee Babaçi2 yi başta olmak üzere arkadaşları da emellerine alet etmişin tüüüü sana. Amaaaa, ama bitecek benim de askerlik nasıl olsa, o zaman seni motorumun arkasına takacağım Panda Kafesine tıkıp da şehir şehir teşhir etmeyen ne olsun Diğer çocuklara bişiy demiyom belli gandırılmışlar.

Bu ekipten bir kişi eksik olsun da Yuvacık gezisinde o zaman şanzumanları değişeceğiz bak
    Poturdak

Motosikleti
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pandaaaa, Panda kadan daş düşsün gafana Ben gezemiyom diyine ayartıp milleti nazire yapmalar heeee Babaçi2 yi başta olmak üzere arkadaşları da emellerine alet etmişin tüüüü sana. Amaaaa, ama bitecek benim de askerlik nasıl olsa, o zaman seni motorumun arkasına takacağım Panda Kafesine tıkıp da şehir şehir teşhir etmeyen ne olsun Diğer çocuklara bişiy demiyom belli gandırılmışlar.

Bu ekipten bir kişi eksik olsun da Yuvacık gezisinde o zaman şanzumanları değişeceğiz bak
    vayy abimm...yiğenimin yollarını gözler olduk...hadi gelsin artık Dünyayada bitsin bu çile...hem abloşum hem sen hem o bayağı bi streslisinizdir...

bu kafes olayını çözemedim...her türlü fantaziye açığım ama beni niye kafese atıcanki...ne diyim abi saygı duyarım...

bak Darkdıamond arabayla gelebilirim dedi...bilgin olsun...Purak ve eşide geliyor haberin olsun...ihsanhakan abi ben artık başka gruba takılcam dedi geçen...biraz dargınmış MT ye...HOG mudur GOG mudur artık onların brövesiyle geziyor montunda...ekibi toplicüz...

ya abi ben Eylem ablayı çok özledim Allah şahittir...ne etcez...bi emri varmı canı bişey çekiyomu ablacımın...kurban olurum ona ben be...2 can o artık...bi sarılasım var ablama...bi elini öpesim var...pamuk ablama bi selam et...

aman ablamın 1 dediğini 2 etmeyesin...iki elim yakanda olur abi...

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    vayy abimm...yiğenimin yollarını gözler olduk...hadi gelsin artık Dünyayada bitsin bu çile...hem abloşum hem sen hem o bayağı bi streslisinizdir...

bu kafes olayını çözemedim...her türlü fantaziye açığım ama beni niye kafese atıcanki...ne diyim abi saygı duyarım...

bak Darkdıamond arabayla gelebilirim dedi...bilgin olsun...Purak ve eşide geliyor haberin olsun...ihsanhakan abi ben artık başka gruba takılcam dedi geçen...biraz dargınmış MT ye...HOG mudur GOG mudur artık onların brövesiyle geziyor montunda...ekibi toplicüz...

ya abi ben Eylam ablayı çok özledim Allah şahittir...ne etcez...bi emri varmı canı bişey çekiyomu ablacımın...kurban olurum ona ben be...2 can o artık...bi sarılasım var ablama...bi elini öpesim var...pamuk ablama bi selam et...

aman ablamın 1 dediğini 2 etmeyesin...iki elim yakanda olur abi...
    Ablan süper merak etme, sevgilerini iletiyor
    Haftasonu büyük ihtimal arabayla orada olacağız eğer bir değişiklik olmazsa.
    Biz de herkesi özledik, bir sarılışalım, gezinelim hasret giderelim yaavv

Kafes olayı tam bir fantezi, diyar diyar gezdirip, ''İşte bu adam denizcimuzaffer'e karşı geziler düzenleyerek bir tarafının şişmesine neden olan adamdır'' diye
    Poturdak

Motosikleti
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ablan süper merak etme, sevgilerini iletiyor
    Haftasonu büyük ihtimal arabayla orada olacağız eğer bir değişiklik olmazsa.
    Biz de herkesi özledik, bir sarılışalım, gezinelim hasret giderelim yaavv

Kafes olayı tam bir fantezi, diyar diyar gezdirip, ''İşte bu adam denizcimuzaffer'e karşı geziler düzenleyerek bir tarafının şişmesine neden olan adamdır'' diye
    amanda aman aleyküme selam...onun saçının teline kurban olurum...nur yüzlü melek abloşum...

inşallah bekleriz abicim...başımızın üzerinde yeriniz var...muzonun dönüşü muhteşem olacak diyemiyorum artık senden geçti...sen aile babasısın...evladınla ilgilen kardeşim...onsuz çıkacağın gezi vicdan azabı olarak döner sana bence yapamazsın...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Fotoğraflardan belli oluyor eğlencenin dozajı..
    Ben o sıralarda 4 tekerlek uğultularıyla boğuştuğumdan ancak birkaç saat sonra haberdar oldum aramalardan(zaten ödemeliymiş; iyi olmuş)
    Ama inanın hatırlanmak, düşünülmüş olmak da geziye dahil olmuş gibi hissettirdi kendimi
    3 vakte kadar "karizmatik inşaatçı" görmeye geleceğim bu aralar; diğer herkesle de daha geniş bir 3 vakit diliminde bir Şile daha yapmak dileğiyle..
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler