Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

ceyhan trafik etkinlikleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Erkengel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSR600
    Alıntı msoysarac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ali kardeş ben bu fotoda kask elimde kime veya nereye baktığımı bilmiyorum ama.. dogrusu cok begendim kendimi.. emeğine sağlık..

Abi senin maşallahın varAllahım esirgesin seni görünür görünmez kazadan beladanPoz vermene gerek bile yokSen her halinle yakışıklısın zatenAh bide ben senin kadar yakışıklı olabilseydim
    GSR600 27 J 9552
    2009 Minik kurabiye
    Hiç bir zaman koruyucu meleğinden hızlı gitme::159::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Anlaşıldı Birdahaki Reşitin bulunduğu etkinliklere sopalı gelecez
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polis amcalarım iyi yada kötü kask yoktur, kasksız kafa vardır bizim ceza yazdığımız diyorlar sana inat aynı kasktan kendimede alıyorum
    bizi takip etmeye devam et
    onu diyen ceyhan polisi bizim burda öyle değil tavır ne bilio musun abla aha bi tane daha geliyor dur bakalım kask var tamam gözünün üstünde kasın var senin misali dur sana bi 55 ytl yazayım bos gecme ya etme tutma deyince ayıp sana ya 7 8 milyar vardır motorun bu motora biniyosun 55 ytlden kaçıyosun diyor giderken iyi niyetli ya polis abim 15 GÜN İÇİNDE ÖDE DE BARİİİ %25 İNDİRİM OLSUNNN.. deyoo deyoooSS bu arada kask meselesi de istediğim oldu inatta bir muarattır abla ne aynın alacan bi ARAİ yada NOLAN al Not: Sahibinden satılık ikinci el daha 5000 de NOLAN N61 kask apache grafikli

slm

Hepsi birbirinden değerli çok kıymetli dostlar
    yine harika bir gezi yapmışsınız elinize
    emeğinize yüreğinize gönlünüze sağlık başka söze ne hacet
    http://img212.imageshack.us/img212/7...1947ay8bs9.jpg
    [B]ŞEHİT'lerle yeşillendi allandı.
    YİĞİT'lerle bir sehpada sallandı.
    Çekti TUĞ'u HİLAL'lendi GÜL'lendi NAMUS'un İZZET'in AR GÜL'ü MUHSİN....[/B]

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    aranızda olmak isterdim işlerim nedeniyle katılamadım ama görüyorumki çok güzel bir etkinlik olmuş emeği geçen ve katılan herkesin eline sağlık
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende aranızda olmak istedim ama annemlerden dolayı gelemedim ben de
    malum anneler günüydü zaten az gittiim annemin yanına bu günde de gitmezsem ayıp olur die düşünürek gittim bedenim annemle beraberdi ama ruhum sizinleydi
    sen kal aşk ben giderim buralardan

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı Erkengel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi senin maşallahın varAllahım esirgesin seni görünür görünmez kazadan beladanPoz vermene gerek bile yokSen her halinle yakışıklısın zatenAh bide ben senin kadar yakışıklı olabilseydim
    hehe o senin yakışıklılığın kardeş... senin maşallahın var asıl. GSR 600'e kalıp gibi oturuyosun. yolda tutabilenin vay haline... allah kaza bela vermesin kardeşim,lastiğine taş değmesin. inşallah bu sefer bizler gelmeye çalışacağız.. en kısa zamanda görüşmek dileğiyle...
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Alıntı akburak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese teşekkür güzel oldu reşit benim foto yok hiç

abi bunlar arkadasın makinasından cekilen fotolar.

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Alıntı akburak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese teşekkür güzel oldu reşit benim foto yok hiç
    olmaz olurmu benim yeğen sırf senin motora çalışmış pek tutturamasada senin motor

selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    ya çok muhteşemdi gezi inşallah en kısa zamanda tüm ekiple tekrar buluşuruz ama bu sefer ayrı ayrı oturarak değil hep birlikte oturarak poz veririz resimlerde bu bambaşka bir dünya camın arkasından yazıyorsun sonra bir gün beraber oluyorsun kardeş kadar yakın bir ilgi alaka bu nasıl bir sevgi bu nasıl bir tutku anlamış değilim iyiki motor kullanıyorum yoksa bu kadar arkadaşım olmazdı hepinizi seviyorum MT ailesi

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı iboo__27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu diyen ceyhan polisi bizim burda öyle değil tavır ne bilio musun abla aha bi tane daha geliyor dur bakalım kask var tamam gözünün üstünde kasın var senin misali dur sana bi 55 ytl yazayım bos gecme ya etme tutma deyince ayıp sana ya 7 8 milyar vardır motorun bu motora biniyosun 55 ytlden kaçıyosun diyor giderken iyi niyetli ya polis abim 15 GÜN İÇİNDE ÖDE DE BARİİİ %25 İNDİRİM OLSUNNN.. deyoo deyoooSS bu arada kask meselesi de istediğim oldu inatta bir muarattır abla ne aynın alacan bi ARAİ yada NOLAN al Not: Sahibinden satılık ikinci el daha 5000 de NOLAN N61 kask apache grafikli
    mesaj alındı
    @cengiz abi biz seni daha çok seviyoruz
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    2005 hayabusa
    :cat:hasanayes@hotmail.com

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)