Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

ybr ile 2150 km lik gezi

Motovento
    REKLAM ALANI
    szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Verdiğin bilgiler için teşekkürler; aile işi büyük mesele, tabi onlarda kendilerine göre haklılar ama şehirlerarası motosiklet yolculuğunun, şehiriçi motosiklet yolculuğundan daha güvenli olduğunu bilseler, bu kadar zorlamazlardı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Abi msnde bi denk gelemedik. Aç hele bir msn 2 çift laf edelim.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

berkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 gri
    Alıntı nabiarif adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2150 km gezi yapmışsınız. bi motorsiklet sürücüsüne sordum ybr 125 i int de forumlarda övüyolar..bende ybr 125 alsam yazın şehirden şehirearkadaşları gezebilirmiyim...dedim... 125 cc lerleotobanda otoyolda gitmek zor olur.. belli bir hıza ulaşamıyınca diğer araçlar rahatsız ede tehlikeli olablir dedi... ne dersiniz.. ybr 125 alsam şehirden şehire gezi yapmam zor mu olur???
    125 cc ve uzun yol denilince en çok tartışılan konuda bu heralde: Fazla hıza çıkamadığı için arkadan gelen büyük araçlar tehdit oluşturur mu?
    Kasası boş olan bazı kamyon ve tırlar benden hızlı (5-10 km daha fazla) gidiyor. Ancak bunlar kocaman araç olduğu için arkandan geldiğini mutlaka görüyosun. Adam göstere göstere geliyo yani bi anda arkanda bitivermiyolar. Bana yaklaştığında emniyet şeridine yaklaşarak adama yol veriyorum, adamda bana kornayla teşekkür ederek geçiyo gidiyo bu kadar basit. Kasti bir şekilde seni sıkıştırmadıktan sonra sorun yok. Ama sen bu "şeridi kullanmak benim kanuni hakkımdır, tır karşı şerite geçip sollansın beni" diyip inatlaşırsan sonunda zararlı olan motosiklet olur. Hoşgörülü, sakin ve sabırlı olduktan sonra her türlü motorla her yere gidersin Ancak sollama yaparken çok daha dikkatli olmak gerekiyor. Zaten 80 km den sonra ivme düşüyor, rüzgar veya biraz eğim sollarken sorun yaşatabilir. (bunlar tabi ki benim tecrübe ve fikirlerimdir) saygılar...

Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verdiğin bilgiler için teşekkürler; aile işi büyük mesele, tabi onlarda kendilerine göre haklılar ama şehirlerarası motosiklet yolculuğunun, şehiriçi motosiklet yolculuğundan daha güvenli olduğunu bilseler, bu kadar zorlamazlardı..

% 100 katılıyorum ........................................

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008

hayat bu işte....... ne r1 ile 300ü geçmek ne goldwing ile gezmek insan bu resim karesinin içinde yer bulabiliyorsa başka mutluluk aramaya gerek yok .

çok güzel gezi olmuş.bir tane 125lik alırsam ben de böyle bir gezi yapmayı düşünüyorum.toplamda ne kadar benzin yaktı ?

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Çok güzel gezi gerçekten.Kaç liralık benzin yaktınız?200 den fazla değildir sanırım
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

berkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 gri
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel gezi gerçekten.Kaç liralık benzin yaktınız?200 den fazla değildir sanırım
    100 km de yaklaşık 10 lira yaktı. toplamda 220 falan.

not:
    ybr ile bizim geziden daha iyileri de var :

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...aradenize.html

Motosikleti
    Chopper'i Sattım.KaLdı Küçük Kızım Truva ScooteR:)
    Gecen sene Haziran ayında bende İstanbuldan - Zonguldaga ordan Ankaraya ordanda Hataya geçmiştim, sonra tekrar aynı yollardan geri dönmüştüm. gezimi 1 haftada tamamlamıştım. Ve gittigim yerlerde hep asker arkadaslarımda kaldım . kimisinde bir gün kimisinde birden fazla. Tabi ASkerlik yapmanın avantajı var :D okadar arkadasımın adresi vs halen durur. malum lazım olabilir. Kullandığım motor , kuzenimin motoruydu R1 vardı. Bende tek gittigim icin zorlugunu yaşadım. Ama iyi bir macera ve tecrübe deneyim oluyor insanda. Ama yinede bir kac kisi gezmek daima iyidir. Yollar hiçte görüldügü gibi cıkmayabiliyor. Simdi Chopper motorum olsada pek kullanamıyoruım. iş güc nedeniyle . olurda yazın işlerim düzelirse, Giresundan Gaziantepe gitmeyi düsünüyorum. Ordada kalacak yer var

Motosikleti
    biraz nakitte, biraz da vakitte problem var.
    resimler süper ya manzaralı bi gezi olmuş
    Dikkat! Motosiklette nikotin vardır, bağımlılık yapar! :bounce:

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    cok gusel gezı olmus paylasım ıcın saol nıce gezılerı kısmet etsın allahım sana...

aliziver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 2006
    guzel bir gezi olmuş allah kaza bela vermesın

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Hocam tekerine saglik cok super bir gezi yapmissin

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)