Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ybr ile 2150 km lik gezi

Motovento
    REKLAM ALANI

tebrik ediyorum sizi çok başarılı bir gezi olmuş ybr işte daha ne denebilirki...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    tebrikler tam yapmak istediğim bir gezi.yaza alırsak ybr mizi rodajdan sonra bizde açılcaz ege ve akdeniz sahillerine.
    fotolar için ayrıca teşekkürler kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Harika .

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    Arkadaşlar bende ybr 125 almak istiyorum kullanan arkadaşlara sesleniyorum bu motor nasıl iyimi?memnunmusunuz?

tebrik ederim ...
    ybr taş gibi bir motosiklettir, kullan kullan tık demez,,,
    bir abim 35000 km de satmıştı , sıkılmıştı çünkü "o kadar yol yap tım bir tık de" ne biçim motor sun diye kızar dı motosiklet tine ..
    o derece sağlamdır yani....
    ++ bir yıl da 65000 km yapan kurye bir arkadaş ait ybr motosiklet i biliyorum....daha tamir görmemiş .....

berkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 gri
    Alıntı flytrack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kalacak yer olarak nerelerde kaldın en merak ettigim şey benim aklımda gezmek var ama bu yolda kalma mevzusu cok urkütüyor yololarda telef olmak korkutuyor
    1 gün otelde geri kalan günlerde arkadaşlarda kaldım. Otel gecelik 35 YTL idi. Ama yazın tabi ki daha pahalı olur. Ama en kralı bi çadır alıp kamping alanlarında kalmak. (Ama bu da tek kişi zevkli olmaz)

Yola çıkarken yanıma yedek iç lastik, pompa, buji, alet takımı, tel ve zincir yağı aldım. Çok şükür hiç bir sorunla karşılaşmadım. iyi ve bakımlı bir motorla yola çıktıysan kolay kolay yolda kalmazsın.

pozitif_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Şükürler olsun ki ülkemizde motosiklet kültürü ve motosiklet gezileri hızla artıyor. Eskiden insanlar at sırtında bile bu gezileri yapmışlar. Biz motorla niye yapamayalım? Hele YBR ile!... İnşallah bu yaz kral bir gezi de ben patlatacağım. Full Doğu Karadeniz- İç Anadolu üzerinden Akdeniz'e...
    İki canlı kuşu birbirine bağlasan, dört kanatlı oldukları halde uçamazlar, çünkü ikilik mevcuttur.

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    çok güzel ya manzaralar daha süper bu geziyi 3 5 kafa dengi adamla yapcaksın o zman tadından yenmez işte
    İki kişinin bindiği motor değildir.

Motosikleti
    DORADO SANDOR 250
    bravo güzel gezi olmuş tebrikler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    tebrikler. Olmaz diye bir şey yok mis gibide oluyor işte ybr ile 2150 km çok güzel. Ama hazırladığın rapor 2150 km lik bir gezi için çok basit kalmış

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    güzel gezi olmuş resimlerde güzel ellerine sağlık
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

Motosikleti
    YBR 125 gri
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler. Olmaz diye bir şey yok mis gibide oluyor işte ybr ile 2150 km çok güzel. Ama hazırladığın rapor 2150 km lik bir gezi için çok basit kalmış
    Doğru söylüyorsun. Başlangıçta benimde hedefim çok daha fazla resim çekmekti. Denizli'yi de detaylı gezme hedefim vardı ama son günler yağmurlu olunca bikaç planım iptal oldu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Alıntı berkman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru söylüyorsun. Başlangıçta benimde hedefim çok daha fazla resim çekmekti. Denizli'yi de detaylı gezme hedefim vardı ama son günler yağmurlu olunca bikaç planım iptal oldu
    iyi bir tutlum yağmurluk yağmuru keyifli hale getirir

Motosikleti
    YBR 125 gri
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi bir tutlum yağmurluk yağmuru keyifli hale getirir
    Evet ıslanmadığım sürece yağmurda sürüş zevkliydi. Kıssadan hisse: kötü hava yoktur kötü ekipman vardır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Çok güzel bir gezi olmuş ben buna gezi derim

tebrikler. Olmaz diye bir şey yok mis gibide oluyor işte ybr ile 2150 km çok güzel. Ama hazırladığın rapor 2150 km lik bir gezi için çok basit kalmış.

++++++++1

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Berkman paylaşım için ve diğer motosiklet kullanıcılarını yüreklendirdiğin için sağol. Benim merak ettiğim ; Ybr nin sele konforu, malum biraz ince bi sele yapısına sahip ve ortalama kaç km/saat hızla gittin ve en önemlisi ailenden nasıl izin almayı başardın

2150 km gezi yapmışsınız. bi motorsiklet sürücüsüne sordum ybr 125 i int de forumlarda övüyolar..bende ybr 125 alsam yazın şehirden şehirearkadaşları gezebilirmiyim...dedim... 125 cc lerleotobanda otoyolda gitmek zor olur.. belli bir hıza ulaşamıyınca diğer araçlar rahatsız ede tehlikeli olablir dedi... ne dersiniz.. ybr 125 alsam şehirden şehire gezi yapmam zor mu olur???

Motosikleti
    YBR 125 gri
    Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berkman paylaşım için ve diğer motosiklet kullanıcılarını yüreklendirdiğin için sağol. Benim merak ettiğim ; Ybr nin sele konforu, malum biraz ince bi sele yapısına sahip ve ortalama kaç km/saat hızla gittin ve en önemlisi ailenden nasıl izin almayı başardın

Sele konforu gayet iyi. En uzun yolu ilk gün yaptım İstanbul'dan Bodrum'a gittim.(730 km - 14 saatte gittim) Hız olarak, düz olan ova yollarında 80-90. virajlı dağ yollarında 60-80. Aslında şehirler arası yol yapan otobüslerle aynı hızda gidiyorum. Ancak daha çok mola veriyorum. Aileme 5 günlüğüne kütahya'ya arkadaşta kalmaya gidiyorum dedim. Yoksa izin verirler mi
    Tek sıkıntım heralde boyum uzun olduğu için (1.85) yolculuğun sonuna doğru ensemin aşağısında tutulma hissettim. Gidonu yükseltmeyi düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)