Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Erzincan Doğa Turları

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Güzel manzaralar çekmişsiniz elinize sağlık.

Erzincan'a davetiniz güzel de keşke şehir plakası yazmayıp genel bir davet yapsaydınız.Komşunuz Elazığ'ı, 23'ü anmamışsınız çünkü.

Bir diğer husus yalnız dolaşmışsınız.İlinizde grup gezileri yapıyor musunuz, diğer motosiklet kullanıcılarıyla iletişiminiz nasıldır bilemiyorum.Erzincan MT'ye bir göz atayım şimdi.

İller kısmına baktım ama Erzincan MT diye bir başlık göremedim.Erzincan Mt başlığıyla bir bölüm açılmamış mı henüz?
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cok yakında olcak işalah (.
    vay memleketim.. bende kemahlıyım kardeş. keske motorum olsada gelsem karıs karıs gezsek guzel erzincanı
    bir gün motorum olacak :salut:

pozitif_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.

Her zaman...

Alıntı Yeniçeri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pozitif Men fotoğraflar ve anlatım çok güzel.Erzincan da çok güzel.Ellerinize sağlık.Amaaa "Erzincan'da 06,35,34, vs. plakalı motorları görürsek ziyadesi ile mutlu olacağız"cümlesi bu olmamış.Sadece bunlarmı?Mesela 22 olanlar da gelse olmaz mı?
    Değerli Hocam, ne demek... YBR kullanıcıları olarak bizim en büyük idolümüz sizsiniz. 4300 km. gezinizi gördükten sonra büyük bir güven ve cesaret sahibi olduk. Bütün illerden arkadaşları bekleriz...
    İki canlı kuşu birbirine bağlasan, dört kanatlı oldukları halde uçamazlar, çünkü ikilik mevcuttur.

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Erzincan; motosiklet ile tanıştığım şehir.Motosikletimi bu sezon alabilseydim Erzincan'a gelecektim ama kısmet olmadı. Umarım seneye... Paylaşım için teşekkürler, memleketten manzaralar çok güzel.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Alıntı serdar23_Bilgem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel manzaralar çekmişsiniz elinize sağlık.

Erzincan'a davetiniz güzel de keşke şehir plakası yazmayıp genel bir davet yapsaydınız.Komşunuz Elazığ'ı, 23'ü anmamışsınız çünkü.

Bir diğer husus yalnız dolaşmışsınız.İlinizde grup gezileri yapıyor musunuz, diğer motosiklet kullanıcılarıyla iletişiminiz nasıldır bilemiyorum.Erzincan MT'ye bir göz atayım şimdi.

İller kısmına baktım ama Erzincan MT diye bir başlık göremedim.Erzincan Mt başlığıyla bir bölüm açılmamış mı henüz?
    Erzincan-MT başlığı var, ama pek aktif değil. Ayrıca dikkat ederseniz, 34,35,07, vs.." diye davet yazmıştım. Buradaki "VS.." kısmı herkesi kapsar diye düşünmüştüm; burada 81 ilin plakasını yazamayacağım için... Yanlış anlaşılmasına üzüldüm. Herkesi bekliyorum...
    İki canlı kuşu birbirine bağlasan, dört kanatlı oldukları halde uçamazlar, çünkü ikilik mevcuttur.

Motosikleti
    Alıntı serdar23_Bilgem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu başlığı açalı uzun zaman oldu.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...can-mt%5D.html
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Merhaba, öncelikle güzel bir gezi olmuş paylaşımın için teşekkürler... Üzümlü küçük bir yer degil biliyorum ama yinede sormadan edemiycem. Benim bir okul arkadaşım var üzümlü den belki tenırsın. Adı İLHAN AKSOY fotograftaki sag tarafdaki kot gömlek ve kot pantolonlu olan..

Bu arkadaşla sene 1993 de tanışmışdık lise yıllraımız beraber geçti. Halen telefonlaşı görüşürüz. Resimdeki tarih son görüştügümüz tarih.. 1998 de ramazan bayramında erzincan a ziyaretine gitmişdim... üzümlünün küçük bir yer olmadıgını ordan biliyorum...

Motosikleti
    Versys '07
    güzel gezi güzel resimler ellerinize sağlık

Motosikleti
    Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, öncelikle güzel bir gezi olmuş paylaşımın için teşekkürler... Üzümlü küçük bir yer degil biliyorum ama yinede sormadan edemiycem. Benim bir okul arkadaşım var üzümlü den belki tenırsın. Adı İLHAN AKSOY fotograftaki sag tarafdaki kot gömlek ve kot pantolonlu olan..

Bu arkadaşla sene 1993 de tanışmışdık lise yıllraımız beraber geçti. Halen telefonlaşı görüşürüz. Resimdeki tarih son görüştügümüz tarih.. 1998 de ramazan bayramında erzincan a ziyaretine gitmişdim... üzümlünün küçük bir yer olmadıgını ordan biliyorum...

Üzümlü, Batı ilçelerine göre küçük;Doğu'ya göre oldukça büyük bir ilçe. Tabelada 30300 yazıyor ama, son sayımda (Adrese dayalı) 6400 çıktı
    Resimdeki arkadaş hiç yabancı gelmedi, ama hatırlayamadım. Ben yaklaşık 2 senedir buradayım. Bir de yerli arkadaşlara sorayım...

İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ben de severim Erzincan'ı. 1977/3 ateş idare askeriydim bir zamanlar. Hatıraları hala tazedir. Tekrar hatırlattığın için teşekkürler arkadaşım.

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    vaay erzincan kırtlama çayı acemi birliğimi yapmıştım orda. yamaçtaki Atatürk resmini yakından görmek nasip olmadı Terzi baba camisini de gezmiştim bir de eşki suyunu çok sevmiştim asitsiz maden suyu gibiydi. 59.topçu tugayı'na temsili selamlarımızı iletelim

resimler için teşekkürler

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    oooooooo baba bendnsin bende ERZİNCAN REFAHİYE KALKANCI KÖYÜNDENİM gidip oraları gezip görme süper olmuşş

Motosikleti
    Yorum yazan herkese teşekkür ederim. Bu gazla ben her gittiğim yere fotoğraf makinamı da götürürüm artık. Daha ne paylaşımlar olacak inşallah...

Genelde burada askerlik yapanlardan yorumlar gelmiş, onlar için askerlerin uğrak yerlerinden de resimler koyacağım (mekan söylerlerse).

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    çek hocam çek,daha çok resim emegine sağlık,
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

Motosikleti
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaay erzincan kırtlama çayı
    Bilmeyenler için düzeltiyorum KIRTLAMA değil KITLAMA dır.Çayın içine şeker atılmaz, çay yudumlanırken şekerde kıtlanarak yenir.

Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de eşki suyunu çok sevmiştim
    Arkadaşın ''eşki su'' (ekşi su) dediği, Erzincanın doğal maden suyudur.Ekşi su aynı zamanda suyun asıl kaynağından çıktığı yerdeki kurulmuş olan tesislere verilen isimdir.Modern ismi; Erzincan madensuyu olarak geçer.

Motosikleti
    Arkadaşlar resimleri upload ettiğim site açılmıyor, dolayısıyla resimler de görünmüyor. Eğer birkaç güne kadar siteyi düzeltmezlerse resimleri tekrar başka bir yerden yükleyeceğim. Anlayışınıza teşekkürler...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ellerine sağlık hemşom
    devamlarını bekjliyoruz "mersin'i temsilen"
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmeyenler için düzeltiyorum KIRTLAMA değil KITLAMA dır.Çayın içine şeker atılmaz, çay yudumlanırken şekerde kıtlanarak yenir.

Arkadaşın ''eşki su'' (ekşi su) dediği, Erzincanın doğal maden suyudur.Ekşi su aynı zamanda suyun asıl kaynağından çıktığı yerdeki kurulmuş olan tesislere verilen isimdir.Modern ismi; Erzincan madensuyu olarak geçer.
    özer abi, yanlış hatırlamıyorsam orda postane blokları mı ne vardı. orda bizim akrabamız bir yüksekokulda öğretim görevlisi. tnırsan belki adı Mustafa Şişman bana ikram ederken EŞKİ SU demişlerdi. hatta bir caddede kartal internet kafe ve karşısında da menemen salonu vardı orda bi arkadaşla sohbet ederken öle sölemişti. KITLAMA ÇAYI'yla da orda tanışmıştım

hatta ve hatta biz acemiliğimizi yaparken orda ülkücü gençlik kolları arbede çıkmıştı. ortalık karışmıştı dükkanların camları kırılmıştı.

Motosikleti
    Haklısın bizim orada eşki su derler.Bazen bizimde ağzımızdan eşki su diye çıkıyordu.

Yanlış anlama ben düzeltmek mayetinde yazdım.

Motosikleti
    henuz yok
    güzel gezi olmuş pozitif bende o yollarda çok gidip geldim bir zamanlar. Tercan a gitmiştik bir keresinde üzümlüde çok güzel bir yer 2001 de gitmiştim walla güzel yerde yaşıyorsunuz heleki yazın harika hep turist doluyor .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler