Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

18 EYLÜL MOTORTURK ULUDAĞ GEZİSİ RESİMLERİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    cengizhankavak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda varadero xl1000v
    evet dostlar gezimisi başarıyla atlattık ve güzel saatler yaşadık.resimlerimizi ekliyorum fakat yorum yapamıyorum çok resim var çünkü.herkese sevgiler.
    ilk toplanma noktamız

[URL=http://imageshack.us][img]
    her yolculuk bir macera

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    aynı resimleri motorturk sitesinde görmüştüm

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel vede zevkli bir gezi olmuş büyük motorlarla yapılan uzunyol gezileri zevkli geçer ama bir şartla her sürücü çok deneyimli olmalı yoksa ortaya bir kabus çıkabilir
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    honda varadero xl1000v
    sadece büyük motor değil asya t1 scooter bile vardı bizle beraber gelen sorun yaşanmadı gayet rahat gidip geldik.hız limitimiz 100 km/h civarıydı.motorturk sitesinde bu resimlerin asılları bende o sitede modum zaten buradaki arkadaşlarımlada paylaşayım dedim.
    her yolculuk bir macera

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrikler güzel gezi olmuşa benziyor
    Asya t1 i neden bantlıyosunuz son resimde sinyal lambası mı düşüyordu grenajda bi sorun falan

cengizhankavak, hocam sanırım er-5 senin kendine torpil geçmişsin güzel bi gezi olmuş bir dahakine bizde katılırız kısmet olursa bu arada makinan çok güzel Allah kaza bela vermesin

cengizhankavak, hocam sanırım er-5 senin kendine torpil geçmişsin güzel bi gezi olmuş bir dahakine bizde katılırız kısmet olursa bu arada makinan çok güzel Allah kaza bela vermesin

Dostum grenajı tutan el, benim . Ufak bir kaza, çok şükür kullanan arkadaşda bir şey yok ama grenaj açıldı. Bizde bantlıyalım dedik.

o köpek Kangal yavrusumu. Çok sevimli kerata.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

Motosikleti
    honda varadero xl1000v
    evet fatih kardeşimle beraber uludağın virajlı yollarında benim arkamdan gelmeye çalışan t1 sahibi dostumuzun bir viraj çıkışı virajı alamayıp uçması sonucu bursaya indikten sonra koli bandı ile kaporta tamiri yapıyoruz.bizimle beraber olan veteriner bir arkadaş kısa bacaklı bir sokak köpeği dedi o köpek için ama tattlı bir köpekti kendileri.bir dahaki gezimizi gene buradan duyaracağım ozman gelirsiniz artık.bu geziyide duyurdum ama sallayan olmadı
    her yolculuk bir macera

nasip kısmet arkadaşım ben antalyadayım. İnşallah birgün gezeriz.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

Alıntı cengizhankavak adlı üyeden alıntı
    evet fatih kardeşimle beraber uludağın virajlı yollarında benim arkamdan gelmeye çalışan t1 sahibi dostumuzun bir viraj çıkışı virajı alamayıp uçması sonucu bursaya indikten sonra koli bandı ile kaporta tamiri yapıyoruz.bizimle beraber olan veteriner bir arkadaş kısa bacaklı bir sokak köpeği dedi o köpek için ama tattlı bir köpekti kendileri.bir dahaki gezimizi gene buradan duyaracağım ozman gelirsiniz artık.bu geziyide duyurdum ama sallayan olmadı
    Abi ne güzel özetlemişin durumu.
    Benim çıkardığım sonuç

1- Demekki neymiş sürüden ayrılanı kurt kapar. (biz dönüşde grubtan ayrıldık)

2- Macerayı seven adamın peşinden gidersen, maceraya hazırlıklı olmalısın

Motosikleti
    honda varadero xl1000v
    naapayım macerayı seviyorum kardeşim.bak fena mı oldu hiç unutamayacağımız bir gün yaşadık.saat 18:10 da bursadan çıktım kestane şekeri aldım,18:50 de yalovadan feribota bindim yollarda görüşmek üzere.
    her yolculuk bir macera

Sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 fazer
    Güzel ve eğlenceli bir gezi olmuşa benziyor.
    Keşke fotoğraflara bir kaç keliemde anlatım ekleseydin. Hoş böylede hayal gücümüz gelişiyor .

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    gezi süper motorlar süper ee arkadaşlar anlatılmaz yaşanır demişler ve yorum da yapmayıp bol bol resim sergilemişler fakat daha feribottayken başlamışsınız biraları devirmeye asyalı arkadaş bu yüzden uçmuş olmasın (ufak bir dip nottu ) geziyi bizimle paylaştığınız için teşekkürler

Motosikleti
    honda varadero xl1000v
    asyalı arkadaş alkol almadı bende almadım alanlar vardı o ayrı bir dahaki gezide yorumlu resimler eklerim.
    her yolculuk bir macera

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    güzel bir gezi olmuş ama bizim kefken geziside çoooook çooook güzel oldu dimi arkadaşlar.herhalde biçok arkadaş sezonu kapattı ama bizim endurocular için sezon daha yeni açılıyor
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    aa buraları ben biliyorum yabancı deil bana güzel bir gezi olmuş elinize sağlık valla ben de gelmek işterdim ama bu sıra işlerin yogunlugundan bir yere gidemiyorum
    ARVASİ:ben niye çınarcık gezisi için kelek yapıyım gelmeyi gerçekden çok iştedim ama olmadı 2 gece önce fabrikada parmagın yanını patlatdım şimdi geçdi arabayla geleyim dedim sabah kalkdım araba yok onuda babam almış zeytinliğe gitmiş olmıyınca olmuyor işte
    sen gel ama ben beklerim seni

Ghost-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5. resimdeki cruizer tarzı motorların modellerini sırayla söyliyebilcek biri varmı.özellikle en sağdaki ve sağdan 4. olanı merak ettim,sanırım aynı model.

sağdan 4. Yamaha dragstar 2005 model.

Sağdan sayıyorum

1. Yamaha dragstar sanırım 2002 model
    2. Suzuki intruder 600
    3. Kanuni Seyhan 250cc
    4. Yamaha Dragstar 650cc 2005
    5. Honda CBR 600F
    6. BMW 1150 GS

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler