Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Havran Motor Dostları ve Çanakkale MT nin CUNDA adasında Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI

hocam bujiler ve halat muhittin abi için gurubun enhızlı şopırlan kros yapan genç delikanlısı muhittin abinin neyapacağı beli olmaz onun için tedbirli davrandım tam tecizat geldim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o çipuralar ne öyle dostlar, ayıp ayıp bari bi dahakine bizide davet edin
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bu güzel ekibi izmirdede misafir etmek isteriz rahmi amcayı haberdar edin yapsın bir buluşma isminizi hep anıyor ama biz görüşemedik
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    yaz aklıma geldi... ben de bu yaz cunda daydım.. Ben balık sevmem yedirememişlerdi =)
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

ibrahimb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250
    Sebahattin hocam, gönüller bir olsun. Pazar gününü çocuklara ayırınca böyle bir durum ortaya çıktı. Nasip olursa Çanakkale'ye biz geliriz, bir de oradaki balıkların tadına bakarız. Bu kez pazarlığı Muhittin Bey yapar(!)

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    ben her yaz gıderım ayvalıga cunda adasında çataltepede bır yazlıgımız var sımdı fotoları gorunce baya bı ozledıgımı anladım oraları....tas kafe ada spor star restorant hepsını bılırım hele ordan bakılınca o muhtesem manzarayı..cunda adasından bakınca gece karsıda ayvalıgın fotoğrafı allahım ne guzel yerdır oralar...turkıyenın ılk bogaz koprusunden de gecmıs oldunuz tabı bırde bır gecede orulen o dalga kıran...o dalaga kıran sayesınde cunda adası yanı alıbey adası Türkıye de kalmıstır saolsun aslan askerlerımız...paylasım ıcın cok tesekkurler agustosun sonu gıbı ınsallah yenı motorumla oralara gelıcem ordakı dostlarla bulusmak ısterım...saygılarımla....

Motosikleti
    Honda vfr800
    of of of elinize saglik belli cok zewkli olmus geziniz e nasi olmasn cunda adasi bana simdi ozlettiniz yine oralari ah be aywalik bekle yaza ordayim....

korucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 COMET
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu güzel ekibi izmirdede misafir etmek isteriz rahmi amcayı haberdar edin yapsın bir buluşma isminizi hep anıyor ama biz görüşemedik
    İzmir MT yi izliyoruz uygun bir zamanda bir buluşma ayarlanabilir.Zaten Rahmi Bey'i Önümüzdeki günlerde misafir edeceğiz.
    HAVRAN MOTOR DOSTLARI BAŞKANI

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Havranlı abilerimi tekrar görmek çok güzel. Bir yıl oldu neredeyse görüşmeyeli...

İzmir'e de bekliyoruz sizi...
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    250 mct
    çok hoş ama çok kızdığım bişey var:(ben oradayken hiç etkinlik yapmıyosunuz.koca yaz didindim bi etkinlik olsun yakınlarda katılayım diye...aşk olsun insan bizide çağırır:(küstüm valla...

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    umut kardeşimherhalde iletişim kuramadık şu an neredesin körfeze gelince özelden at görüşürüz etkinlik yaparız kendine iyi bak

Motosikleti
    kırmızı ramzey 250
    Alıntı husayinolmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bujiler ve halat muhittin abi için gurubun enhızlı şopırlan kros yapan genç delikanlısı muhittin abinin neyapacağı beli olmaz onun için tedbirli davrandım tam tecizat geldim
    Hüseyin usta benimle uğraşma bilirsin ben tedbirli adamım
    Gurubun bujilerini değiştirdin benim motoru arza yapan arkadaşların motorunu tamir etmem zevkinden alıkoydun ne güzel onlarla kafa buluyordum

Alıntı ibrahimb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sebahattin hocam, gönüller bir olsun. Pazar gününü çocuklara ayırınca böyle bir durum ortaya çıktı. Nasip olursa Çanakkale'ye biz geliriz, bir de oradaki balıkların tadına bakarız. Bu kez pazarlığı Muhittin Bey yapar(!)
    Hocam senin bulunduğun yerde ben karışmam yiyecek uzmanı sensin
    Baştan söylemesi

Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oh oh afiyetler olsun haberimiz olmadı ama resimleri görünce sanki birlikteymiş gibi oldu . birdahaki sefere haberimiz olsun

Rahmi abi ya çok acele oldu gezi fakat havran gurubu gecen görüştüğümüz gibi inşallah
    Yenice festivali için şimdiden planlarımız var başmisafir sizlersiniz Görüşmek üzere

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    ali kardeşim bizde seni özledik bidesizi bekliyoruz alicim kendine iyi bak görüşmek üzere izmire selamlar

yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.

havran

Alıntı Muharrem1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ali kardeşim bizde seni özledik bidesizi bekliyoruz alicim kendine iyi bak görüşmek üzere izmire selamlar
    ülen Muharremim
    bana o kadar avatar lık resim çektirttin
    gene avatar resmini ayarlayamamışın
    Bilen birine yaptır şu avatar resmini.

Avatarın yarısı sinema perdesi gibi gözüküyor

ama seni zayıf gösteriyor heeeeee
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)