Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

10-11 Eylül Çınarcık Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Evet sanırım ilk ben eve geldim. Arkadaşlar gelenler bi ben geldim desin. Herkesin sağ salim geldiğini bilelim.

Gezi detayları ve resimleri hafta içi burada yayınlanacaktır.

Bu arada herkes gittikten sonra Yalova'da doğan haber ajansından bir muhabir benimle röportaj yaptı. Geziyi ve siteyi anlattım. Yarın yada salı günü hürriyetin ekinde çıkacağını söyledi. Bursada oturan arkadaşlar takip edelim lütfen. Daha sonra da gazete haberini sitede yayınlarız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    öyle ilk ben geldim başlığım altında herkes toplansın yok ubaykal ağabey...anlat bakiim neler neler yaptınız...kaç kişi...kadroyu say...kaza maza...polis molis falan vukuat yok dimi...yengeylemi gittin sevgilinlemi abi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Abi anlatacağım da acil müşteriye gitmem gerekiyor. şimdi bi duş alıp çıkacağım. Ama ufak bi tüyo süper gezi oldu. 20 küsür motor ve 30 a yakın katılım. daha ne diimm..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    tamam sen yine ölçü almaya gideceksinnn

haydi hayırlı işler ubaykal ağabey...pazar akşamı ne müşterisiyse bu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

alanyadan sabah dönüş yaptığım için geziye katılamadım umarım herşey çok güsel olmuştur ve sağsalim camiamız eve dönmüştür... tanıdık tanımadık herkeslere çok selamlar

bu seneki en güzel geziydi bence. Süper bir mangal ve ates etrafında takılmadan sonra gecenin sonraki saatlerini diskoda kurtlarımızı dökerek harcadık. Geceyi ise ayakta kalanlarla terasta muhabbetle noktaladık. Ertesi gün şelaleye doğru gittik ve gerçektende birçok yerde gördüğüm şelalelerden daha güzel bir yerdi. sonra gemlik üzerinden yalovaya döndük. Yollar süperdi. Bi daha gidersem oralara arkada yolcu olarak gidicem. Valla manzarayımı izliyim yoksa virajlaramı konsantre olıyım çözemedim. Dönüşte o kadar çok motor vardıki küçük koylarıda arkadan gelenler yandan karşıkı dağ gibi gözüküyodu. ilk motoru ve son motoru aynı anda görmek imkansızdı. Muhteşem bir geziydi kısacası. Ayrıca farklı motorlar gördük ve oturduk, hasan hepsinin sınırlarıda bir test sürüşü yaptı .Herkese bu güzel gezi için teşekkürler

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    geldik geldik sağ salim hayran hayran resimlere bakıyoruz
    umit ftp linkini verde resimleri upload edelim konuştuğumuz gibi...
    bu yazın en iyi gezisiydi sanırım artık bu yaz bidahada olmaz seneye kısmetse

durun yaa ben resim eklemeye başlıyım olmadı bööle kuru kuru.3-5 tane ama

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    arkadaşlar sizlerden ayrıldıktan sonra direk düğüne gittim ama beni bu pasaklı halimle almadılar içeri hanımı dışarı çağrıp emaneti verip eve geldim almadıklarıda iyi oldu kafam şişecekti dum tıslarla burası daha iyi resimleri koyunda bakayım bende değişik resim varsa koyacağım foruma selamlar
    bu arada da hanımdan da fırça yemeden eve kaçtım o gelince uyku numarası yapıp hanım uyuyunca burda olacağım

LBC_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun
    BURADAMIYDINIZ... FARKEDEMEDIM BIZDE GELDIK ADRESE, BUTUN ARKADASLARA TESEKKURLER EDIYORUM, HARIKA BIR GEZIYDI.COK EGLENDIK.BARON KARDESIM IYI GECELER..BEN BULENT.

LBC_34, iyi geceler de şimdi bülent kimdi

phoneix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 250
    Arkadaşlar, benim ilk gezimdi ve gerçekten bundan daha keyiflisi olamazdı. Ben evden çıkıp geri dönünceye kadar 330 km yol yapmışım. Yollar, manzara, renkler, kokular herşey muhteşemdi. Arabayla aynı yerlerden geçsek aldığımız keyfin yarısını alacağımızı sanmıyorum. Armutlu burnunu dolaşmak spontane aldığımız bir karardı ancak bir motor gezisi için muhteşem bir parkur olduğunu düşünüyorum. Dik yamaçları kıvrıla, kıvrıla kesen yollardan bir tek insanın olmadığı koyları seyretmek büyüleyiciydi. Ben Esenköy'ü ve Armutlu civarını ilk kez gördüm ve çok beğendim. Doğrusunu isterseniz oralarda konaklamayı, Çınarcık'ta konaklamaya tercih ederdim. Zira Çınarcığı her açıdan kirlenmiş buldum. Buna gürültü kirliliği de dahil. Ama Çınarcıktan ilerisi beklediğimden çok daha güzel. Benim artçım olmadığı için geçerken gördüğümüz pek çok harika manzaranın fotoğrafını çekemedim. Benim önerim geziyle ilgili fotoğrafları bir yer belirliyelim, herkes oraya atsın. Oradan download ederiz. Çok yorgun olduğum için çektiğim fotoğrafları şimdilik atamıyorum, yarın bir adrese kopyalayıp sizle paylaşacağım. Geziyle ilgili olumsuz eleştirim ( ama çok önemli bir konu ), güvenliği hepimizin gezide en ön plandaki mesele olarak ele almaması. Yeni olmama rağmen maalesef grup sürüşü ile ilgili kuralların hemen hemen hepsini çiğnediğimizi farkettim. Özellikle dönüş yolunda biribirini sollamalar, arkadakini beklememeler, takip mesafesini korumamalar beni özellikle tecrübesiz bir motor sürücüsü olarak çok tedirgin etti. Bir de daha sık ve planlı molalar versek bence daha keyifli olurdu, daha az yorulurduk. Bu harika geziyle ilgili izlenimlere, birkaç olumsuz eleştiri de eklediğim için özür dilerim. Ancak amacımız hep bir önceki geziden daha iyisini hedeflemek ise, negatif taraflarımızı da masaya yatırmalıyız.

Bu muhteşem haftasonu için sizlere ve beni hiç üzmeyen motoruma teşekkür ediyorum.

Sevgiler, saygılar

Koray

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    önce yengeniz ve ben

soora geri kalanlar

süper virajlar ve manzara

nee discomuuu

nee mangalmıı )

neee şelalemiiii

siz bunlara gözatın ben devam etçem

güzel geziydi... geziden aklımda kalanlar;
    -pazar sabahı uyanamayıp bostancıya gidememem ve geleceklerini bilemediğim halde oraya gelen insanları bekletmem.
    -ercüment abi'nin fotolarda olduğundan daha genç göstermesi
    -bütün yolu motorla teptiğimiz halde sanki çok yol yürümüşüz gibi şelalede ayağımızı suya sokmak
    -yoldaki öküze el salladığımda arkamdaki gri scooter (ZAT 150 galiba) kullanıcsının bana gülmesi (yanlış görmediysem )
    -ismini çıkaramadığım bir abinin dönüşte çanakkaleden dönelim demesi.
    -gene ismini bilmediğim bir abinin hasan isimli arkadaşın mayosunu getirdiğimde "hasan donunu unutmuşsun!" diye seslenmesi
    -bursalı arkadaşın motorunda sorun çıkması.
    -ercüment abinin motorundaki aksesuarlar.
    -hüseyin abiyle beraber yaptığımız yol ve ÖHO'nun az kala hüseyin abinin ve daha sonra da benim üzerime çıkma tehlikesi...

Motosikleti
    jinlun
    SELALEDEKILERDEN BIRIDE BENIM. DONDUK YEMIN EDERIM

Motosikleti
    jinlun
    BARONCUM BIZ SENLE DONMEDIKMIYDI BOSTANCIYA KADAR!!!!

*****************O*************************
    + Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    + Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Forum Sayfalarında sorulan sorulara anlamsız cevaplar veremezsiniz..
    + Aynı mesajın birden fazla foruma atılması durumunda, yada bir mesajın forumun konusu ile ilgili olmadığı halde popüler bir foruma atılması durumunda forum yöneticileri ilgili mesajları silebilir yada uygun forumlara taşıyabilir. Bu tarz mesajlara devam edildiği taktirde yollanan mesajalr moderatorler tarafından uyarı yapılmaksızın silinecektir.
    + Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden site yöneticileri ve site sahibi sorumlu tutulamaz!
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *******************O***********************

valla bende de süper resimler var. 184 mb olmuş. Hiç küçültmeden ftp ye koyucam. ümiti bekliyorum. 538 MB da video var. videolarda sesler güzel çıkmış ama motor ışıkları bel aşagısında kaldığı için ve loş işıkları da makina alamadığı için çok komik olmuş bazıları. Hatta bi ara ümit öyle bir kıvırmış ki tam da ışık onun bel altına gelirken koptum valla. hala aklıma geldikce kopuyorum

LBC_34, yaw ben isimleri pek öğrenemedim bu gezide ilk gördüklerimin. kusura bakmayın o kadar. Bu arada ben maltepede ayrıldım. bostancıya kadar gittiğin benim arkadaştı

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    manzara işte söze gerek varmı?

conqueror ve zevcesi pınar telsiz muhabbeti süperdi hocam...

hatunum tehlikelidir valla)

daha yolun başındayken...

motele vardık...

motelin balkonundan bu manzara için 10 kaat fazla ödedik motele :(

aahh ne güzel yol bu yaaaa...

yakın çekim iirençlii

ortadaki siyah ceylan benimki) puhahahaha

yol yapıyoz güzel güzel oooh...

ne yazıkki evimize dönmek üzere arabalı vapurdayız...sıra bekledikmi binerken? ... tabiki hayır)

aha buda arabalı vapurun çanı.neden çektim acaba?nebiliim valla güzel gözüktü...

bitti.belki soora devam ederim...

34BPY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkeslere iyi akşamlar.öncelikle eve arkadaşlardan daha önce varmanın mutluluğunu,rahatlığını ve sevincini yaşadığımızı söylüyebilirim cenk,canım sevgilim ve kendi adıma konuştum) umarım herkes rahat dönmüştür ist.trafiğinde : geziye pazar günü katılmamıza ragmen bi çok güzellik gördük diyebilirim ben biraz yolların emniyetsizliğinden korksamda güzeldi yukardan denizi manzarayı seyretmek(çok iyi kullanamayan gitmesin sakın allah korusun uçurum heryer )..ccbbdd(barış) manzarayı cok seyredemesede ben ona anlatıcam bi ara ve aynı zamanda barış su mızmızlığı bırakıpta bana motor kullanmayı öğretse çok memnun olucam) hadiii barışşş yaaa
    gezi güzeldi,yemekler güzeldi,rest. sahibinin motoru çok çok güzeldi nazar değmesin resimleri bekliyoruz gelmeyenleri kıskandırmak gerek diymi gezi hakkında kısacası sürekli motorun üstünde yani yolda olduğumuz için ve birde pazar günü arkadaslara katıldığımız için yani cok zaman geçiremediğimiz için fazla yorum yapmak mümkün olmadı tabi ama manzara güzeldi havanında güzel olması herkesi mutlu etti sanırım ..iyi sürüşler herkese

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    aaa yolda kask kullanmayan 2 motorcu gördük onların resmini koymayı unutmuşum....

mesaj kaygısı)

motelin balkonundan bu manzara için 10 kaat fazla ödedik motele :(
    valla yazık olmuş.bizdede vardı aynı manzara

yakın çekim iirençlii
    Haklısın dicek bişi yok
    yaw bu arada yakın çekim resmine tekrar bakıyorum da kız arkadaşın nası bakmış öyle ya. korku filmi afişi sanki. Birazdan arkasından bıçak çıkaracak sanki

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler