Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

10-11 Eylül Çınarcık Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    lbc 34kardeşim yol yorgunluğuna ver kardeşim az yol yapmadık mı bugün süperdi herşey bu gezide

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı:

yakın çekim iirençlii

Haklısın dicek bişi yok
    barııış senindew patates gibi resimlerin var elimde kaşınmaaaa

nichtsx, demekki beni doğru açıdan yakalayamamışsın. Doğru açıdan çekilince arnold sw... (şimdi yazmaya kasamıcam namı değer rambo ) ya çok benziyorum. hatta dublörlük yapıcaktım da şu matrix le gelen dönen kamera olayı bozdu. ee tabi herkes yakalayamıyo açıyı. inanıyorum biriniz bunu başarıcaksınız

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Arkadaşlar şu an müşterideyim ve sabah 4-5 e kadar çalışacağım görünüyor. Baron toplam 200MB alanım kalmış ftp de bence biraz küçült. yada videoları bi müddet sonra koyarız. nichtsx, ve baron985, yarın özelinize ftp şifresi yolluyacağım ama özel ftp açmadım. benim bi sitenin ftp si. sitemi bozmayın ama..

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    arnold s... rambo diilki be çok yorulmuşun sen slwester stalone o rambo olan)

aaah ah az önce bir sayfa yazı yazdım yanlışlıkla explorer sayfasını kapamış bulundum tekrar yazamıycam...

neyse özet olarak : eve vardım, motoru pendik servisine bıraktım,Fahri abiye çekicilik hizmeti ve alakası için tekrar teşekkür ederim...

Colakoglu, arkandaki bendim euheuhe, abicim ne komik adammışsın yaw... yarıldım gülmekten makarasına bende el sallıyıp korna yapıcaktım ama gülmekten fırsatım olmadı. şimdi site huzurunda tren bulamadığı için bizi sevgili izleyen öküz e el sallıyorum

şelale tarzanı
    [/b]

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    hey yavrum hey yaa rüzgarın oğlu mübarek )

bi mangal,ateş,keyif resmi daha soldaki göbekli olan baron barış ) intikaaam

haa buarada ümit yengeye nescafe için teşekkürler mnagalda kahvede başka oluyomuş.sizinle içtiimiz olmadı ama ilki süperdi vallaa)

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    baron benim makinada yanlış açıdan bi pozun var dikkatini çekerim

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    hadi beyler dökülün resimlri yaaaa

bende hasanın makinada da barona ait ilginç resimler gördüm dikkat et barış sinek kaçmasın

nichtsx, nebiliyim işte. sende jinlunla 100-110 yap seninde nevrin döner işte

ChatnoiR, geçimş olsun. çok sorun olmamıştır inşallah servise gidişin.

ubaykal, bize hava atıyodun sınırsız diye noooldu. kurudun kaldın ayarlarız bişiler. videolarıda bişiler yaparız artık.

Bu arada erhan, ben sana cd ile veriyim resimleri. büyük büyük koyarsın gezilere. Bi akşam buluşuruz uygun olduğun bi gün sahil taraflarında

hadi ben yatıyom. şu titremem bi geçsin hemen uyuyacam

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    vallahi helal olsun.
    hepinizi böyle neseli görmek cok güzel.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    baron985, sen de abarttın. ne bileyim abi 1 GB. resim-video olurmu. 50 kişi indirse 50 gb. traffic olur. Resim dediğin maximum 100-200 mb olur. ona göre sınırsız dedim. Neyse bakacağız. daha video yapacağım onları.... En önemli şey zaman şu aralar benim için.

gezi çok güzeldi çoooookkkkk...

resimleri üç fiil ile özetleyeceğim;

gördük
    sıvadık
    soktuk

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    ümit sen zora girme diye 187 mb resmi 12 mb yaptım.biara ver linki upload edelim.
    ilk resim ekleyen gece vakti 50 tane resimle uuraşanda biz olduk millet yatıyo.
    e artık bende yatıom

Motosikleti
    nichtsx, Sağol Yarın ftp şifresini atacağım. Burada ftp şifre oluşturamıyorum güvenlik ayarlarından. Yarın ilk iş sana ftp atmak.

rüzgarla çarpışmaktan dudaklarım çatladı.
    bu kadar çok çarpışmak bana göre değil galiba...

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    Arkadaşlar hepinize bu özel gezi içn çok teşekkür ederim.inanın sizleri tanımaktan çok memnun oldum.yolda gelirken yalova girişte çolakoğlu ilke arkadaşı ile kısa bir görüşmemiz oldu sohbet etmek imkanı olmadı ama inşallah ileriki günlerde görüşmek dileğimizdir.bence çok keyifli ve muhteşem bir buluşmaydı.gelmeyenler veya gelemeyenler çok şeyler kaçırdılar.ercüment abim sen gerçekten harikasın.seni sevmeyen ölsün.hasan kardeşim,cenk kardeşim,baron,tarkan,fuat kardeşim ve eşi fahri abi,bursadan gelen cooperturk kardeşim ve ismini telaffuz edemediğim ha aklıma geldi bülent kardeşim ve sevgili eşleri hepsine sonsuz saygı ve sevgilerimi sunarım.ayrıca honda şadovcu kardeşimede kısaca hepinizi seviyoruuuuuum.kendinize iyi bakın.yanlız hasan kardeşime bir abi tavsiyesi bira sürat duygularını frenlemeye çalışsın.unutma en iyi motorcu en uzun yaşayan motorcudur.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler