Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Graliçe'nin herkeşe selamı var:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saçları kırktırdım Handrom, gavur ellerinde berber parası vermeyeyim diye

O daire şeklindeki boşluk o eski gözlem aletinin orjinalinde 1600 lerde nerede durduğunu göstertiyor Bizim Cumhuriyet tarihimizin adamakıllı belgeleri bile eksik sayılır bir düşünsene
    abi bende saçları sandıydım ki Heatrow havalimanında garantinaya alıp kırptılar..hani türküz ya...Gece yarısı Ekispiresin(midnayt şeysi) İngiliz versiyonu olup bi muamelemi çektiler...biliyon Englnad insanına göre Dünya ikiye ayrılır...England insanı ve England olmayan insan varlığı şeklinde...

aman oralarda BİJİ İRLANDA...YAŞASIN İRELANDANIN DÜŞMAN İŞKALİNDEN KURTULUŞU falan şeklinde bir fiilde bulunma api...filli livataya gurban gidersin...

ağnadım ama gözlem aleti önceden dışarıdaymış...sonra içeri müzeye almışlar üşümesin deyi...

benim heç gözlem aletim olmadı api..sadece bi türpünüm oldu...onlada garı-gız röntgenledim...ben bi zamanlar garagtersizdim api...ben türküm apii...hayatta MARS tan daha önemli şeyler daha önemli merkezler var api..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı namk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç mi mondial görmedin.üzüldüm şimdi arkadaş. 100 cup filan.
    Arkadaş hiç üzülme
    Burada da ne kadar önüne geçmek için önlem alsalarda Çin malı motosikletler çok. Markaları çeşitli ama hepsi ben ce Ya Mondial, Ya Asya, ya da buna benzer türkiyedekiler ile aynı Motor motordur,
    herkese kazasız belasız sürüşler, bol bol gezmeler

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bende saçları sandıydım ki Heatrow havalimanında garantinaya alıp kırptılar..hani türküz ya...Gece yarısı Ekispiresin(midnayt şeysi) İngiliz versiyonu olup bi muamelemi çektiler...biliyon Englnad insanına göre Dünya ikiye ayrılır...England insanı ve England olmayan insan varlığı şeklinde...

aman oralarda BİJİ İRLANDA...YAŞASIN İRELANDANIN DÜŞMAN İŞKALİNDEN KURTULUŞU falan şeklinde bir fiilde bulunma api...filli livataya gurban gidersin...

ağnadım ama gözlem aleti önceden dışarıdaymış...sonra içeri müzeye almışlar üşümesin deyi...

benim heç gözlem aletim olmadı api..sadece bi türpünüm oldu...onlada garı-gız röntgenledim...ben bi zamanlar garagtersizdim api...ben türküm apii...hayatta MARS tan daha önemli şeyler daha önemli merkezler var api..
    Yaaav hiç teleskop üşürmüüü Kızlar farkına varmış, buradakiler yıldız mıldız derken komple londrayı dikizliyorlar diye, sonra waterloo ayaklanması çıkmış, içeri kaldırmak zorunda kalmışlar
    Poturdak

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İngilizler bile bizim gibi ucuz et yahnisini seviyorlar desene abicim.Benim motorun kardeşi varsa foto reca edicem senden,netekim kendimi gezegende yalnız hissediyorum yahu...
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu resimdeki yazıda U harfi yerine neden V yazılmış bir yorumu olan var mı?
    ==============================
    ==============================

Motosikleti
    Evet sayın MT sakinleri, gezelim görelim sunumumuz devam etmekte. Bugün, Pazar olması hasebiyle geç kalkıp, orayı burayı görüp geldim ve sizler için fotoları ekleyeyim istedim Greyt Biriteyn macerası devam ediyor.

Burada teknoloji sonn derece geride arkadaşlar. Adamların Halı Sahaları yookk. Bu yüzden Pazar sabahı 9 da buluşup, dümdüz, yemyeşil, ıpıslak çimenlerde ve güzelim temiz hava altında futbol müsabakaları düzenlemek zorunda kalıyorlar. Düşünün artık siz sefilliği

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=508&i=dscf2047hp6.jpg][IMG]http://img508.im

Efenim elimizdeki makine ne kadar dandik olsada fotoğrafçılığa özenmeyecez, yasaktır diye bir kaide yok değilmi

Bu gurup koparttı beni, Pazar sabahı sporu işini öyle ciddiye almışlarkiii, başlarında bir koç bile var, şunu yapın bunu edin, hadi koçum az kaldı, şööle dizilin bakem vs şeklinde

Dediğim gibi, burada teknoloji o kadar geri insanlar o kadar sefilki, booomboooşş bir parkın (Park dediğimde bir ucundan diğerine sadece 3 km. Pööhh) yıllaaar önce yapılmış bu antik çardağın altında yağmırdan korunabiliyor fıkaralaryazık yaa

Al işte bir tane daha zavallık örneği, ne baraj bilirler, ne sulama sistemi, ne de o güzelim çayırı korumayı. Sel basmış ve parkın ortasına ada oluşmuş. Bakımsızlıktan ördekler kazlara yuva olmuş. Hadi olmuş, zavallı heyvanları beslemek için mecburen bizler çabalıyoruz. Bu kadarda olmaz diyen görüntüler sayın seyirciler

Aha şuna bakın. Tren istasyonunun tam çıkışına, önüne abide dikmiş garibanlar yaav.

Haaah, burasıda Waterloo Meydanı. İnsan Üzülmeden, acınmadan edmiyor

Bu İngilişler kafadan çatlak, güzelim yürüme yolunun tam ortasına eciş bücüş bir taş koymuşlar, neymiş efenim, Oscar wilde’ın anısınaymış. Yolu niye kapatıyonuz kardeşim, Oscar Wilde’ı ev ödevi olarak verin çocuklara orta okulda öğrensinler. Bu ne şimdi böyle.İşgüzarlık başka bişiy değill

Enteresan bir bar, nasıl içilir yenilir anlamak mümkün değil

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=517&i=dscf2067ix8.jpg][IMG]http://img517.im

Hah bu da şaklabanlar kısmı. İşleri güçleri yok, Pazar sabahı çıkmışlar meyadanın birine, bıçak atma şovu yapıyorlar. Yaavv hiç mi aklınız yok sizin, gidin evinizde uyuyun, vallah bizim orada Taksim de falan yapacaksın sen bu şaklabanlıkları, anında Cumartesi Anneleri ile beraber gözaltındasın

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=518&i=dscf2077uw3.jpg][IMG]http://img518.im

Burasıda sözde Cafe, yaavv millet buraya dinlenmeye eğlenmeye gelmiş, konservatuar öğrencileri gelip tezgah açıyor, 15 bilemedin 20 dakka, kafa dinlemeye gelmiş insanlara müzik ziyafeti aman, şeysi, tıngırtısı yaşatıyorlar. Utanmadan birde dileniyorlar çalgı sonunda. İlkellikten başka bişiy değil, müzik isteyen, ne bileyim evde teybi var, açar, göbekte atar, efkarlanıp rakıda açar, sizemi kaldı sokak çocukları

Efenim, Mr brown Gezilerimiz devam edecektir. Bu Ülkenin gizlenmiş bütün gerçekleri su yüzüne çıkacaktır. Amaaa, acık bozukluk atın yavv öndeki kutuya, bu kadar resim yabıştırdık (Göre göre özendim yaavv)
    Poturdak

Motosikleti
    Harikasın abim...Burak abi eşi ve sevgili itleri GINGER in sana çok selamları var...hasretle yolunu gözlüyoz Mr Brownıng..

abi bu GINGER denen pire torbasıyla süper anlaşmışınız...beni sevmedi itoğlu it...ulan hayvanlar aleminden bir üye bile kıl kapıyosa sizin uyuz olmanız artık bana dokunmaz...

ama en son bana yanştı burnunu pantolon cebime sokarak uyudu...sonra yine ayaklandı...son dakka bile havlamaya devam ediyordu...psikopat bi 5 aylık yavru...eğitim aşamasında...

biz dün İHSANHAKAN...DARKDIAMOND...BURAKİ77 olarak HUDSON da buluştuk...Oğuz abi ve ben senin robocoplardan aldık haberin olsun...süper bişey...benimki 5xl ayu bedeni...sahabıda maşallah 10 xl muhtemelen...

yani MTM olaraktan Oğuz sen ben purak abimiz aynı montları giyeceğiz

hakan abi sağolsun vesile oldu bi aksesuarımız oldu..

nasıl güzelmiyim apim...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Muzo ordanda döktürüyorsun herzamanki gibi,harika resimler baktıkça insanın acıyası geliyor ya hakikatende çok zavallı,medeniyetsiz adamlar,içim parçalandı valla,elimde olsa hepsini evlat edinir burda yaşatırdım yahu

Not:senin robocop ayrıldı,gelene kadar özel ambalajında bekliyor
    Herkes birgün MT'li olacaktır.

Motosikleti
    Harikasın abim...Burak abi eşi ve sevgili itleri GINGER in sana çok selamları var...hasretle yolunu gözlüyoz Mr Brownıng..

abi bu GINGER denen pire torbasıyla süper anlaşmışınız...beni sevmedi itoğlu it...ulan hayvanlar aleminden bir üye bile kıl kapıyosa sizin uyuz olmanız artık bana dokunmaz...

ama en son bana yanştı burnunu pantolon cebime sokarak uyudu...sonra yine ayaklandı...son dakka bile havlamaya devam ediyordu...psikopat bi 5 aylık yavru...eğitim aşamasında...

biz dün İHSANHAKAN...DARKDIAMOND...BURAKİ77 olarak HUDSON da buluştuk...Oğuz abi ve ben senin robocoplardan aldık haberin olsun...süper bişey...benimki 5xl ayu bedeni...sahabıda maşallah 10 xl muhtemelen...

yani MTM olaraktan Oğuz sen ben purak abimiz aynı montları giyeceğiz

hakan abi sağolsun vesile oldu bi aksesuarımız oldu..

nasıl güzelmiyim apim...

Abbaaawwww
    Bu fotolardan sonra, gurubu yalnız bıraktığıma ve hemmen dönmem gerektiğine karar verdim
    Jacket nasıl oldu? Üzerine uydumu Panda beden? Ama dediydim sana şaane diye demi
    İtler seni sevmez bilirim Hem sever hem sevmez namıssızlar. Burada her taraf it, getirecem sana en kral kanından bir soy

Alıntı ihsanhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzo ordanda döktürüyorsun herzamanki gibi,harika resimler baktıkça insanın acıyası geliyor ya hakikatende çok zavallı,medeniyetsiz adamlar,içim parçalandı valla,elimde olsa hepsini evlat edinir burda yaşatırdım yahu

Not:senin robocop ayrıldı,gelene kadar özel ambalajında bekliyor
    Hakan ağabey, bu medeniyetsiz ve Kuru Fasülyesiz toplumda geçirdiğim her gün bir azaptır. Gördün hallerini fotodan, insanın bir ikisini evlat edinesi, medeniyet gösteresi gelmiyormu
    Poturdak

Motosikleti
    Abbaaawwww
    Bu fotolardan sonra, gurubu yalnız bıraktığıma ve hemmen dönmem gerektiğine karar verdim
    Jacket nasıl oldu? Üzerine uydumu Panda beden? Ama dediydim sana şaane diye demi
    İtler seni sevmez bilirim Hem sever hem sevmez namıssızlar. Burada her taraf it, getirecem sana en kral kanından bir soy

Hakan ağabey, bu medeniyetsiz ve Kuru Fasülyesiz toplumda geçirdiğim her gün bir azaptır. Gördün hallerini fotodan, insanın bir ikisini evlat edinesi, medeniyet gösteresi gelmiyormu
    abey dediğin gibi mont harika...çok klas...gerçek dana derisi...klas...valla tekstil HELD den daha ağır inan...mal kalite...işçilik enfes...korumalarıyla falan radikal ve emsalsiz bir mont...ben bilmezdim bu detaylar...öğrendim...birazda bol aldım...rahat edeyim diye ama tamda alsan hareket kabiliyetin çok süper...zaten Burak abide gereken motiveyi yaptı...o anlatmasa ben anlamazım ...içime sinmezdi..

sağol Puraki77 ve çetesi...Gınger garagtersiz bi hayvan...zor abi ev ortamında hayvan...zamane gencliği işte...yeni cenereyşın...bak sen ve eyloş aplamda seviyonuz ama evde besleyecek kadar değil...bahçesiz evde apartman dairelerinde hayvan beslenirmi ..hayır...hayvan bu abi havlıyor işte...bak ilk bende havladı...ortalığı ayağa getirdi...bende hayvanın üzerine gittim..ok..

ama akıl yok hayvanda...ileride çok baş ağrısı yapacak...valla ilgi odağı o oldu...ben yalan oldum...e popülariteyi seven ben bu durumu tabi sevmedim...her yerde o it vardı ya...kabus gibi...kıskandım itoğlu iti...

neyse boşver buraklarıda artık herşeye rağmen sevicez artık...napalım...

hadi öptüm seni ...bu kadar dedikodu yeter...

abi hayvan çok büyük sorumluluk inan buna...çok zor hayvan beslemek...

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    abi o dı pok bar'ın sahibiynen bi konuşsan, bayilik falan şeyetsek taksimde.
    sonra fırçalarız be abi bişey olmaz
    hı?
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Hocam zaman bol galiba,bakıyorum bayağı bir tadını çıkarmışsınız.
    Güzel ve kıymetli fotolar,haftaya bir de English Pub gezisi yaparsınız artık
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Abi bu karelerde sanki bir mesaj var
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Motosikleti
    abey dediğin gibi mont harika...çok klas...gerçek dana derisi...klas...valla tekstil HELD den daha ağır inan...mal kalite...işçilik enfes...korumalarıyla falan radikal ve emsalsiz bir mont...ben bilmezdim bu detaylar...öğrendim...birazda bol aldım...rahat edeyim diye ama tamda alsan hareket kabiliyetin çok süper...zaten Burak abide gereken motiveyi yaptı...o anlatmasa ben anlamazım ...içime sinmezdi..

sağol Puraki77 ve çetesi...Gınger garagtersiz bi hayvan...zor abi ev ortamında hayvan...zamane gencliği işte...yeni cenereyşın...bak sen ve eyloş aplamda seviyonuz ama evde besleyecek kadar değil...bahçesiz evde apartman dairelerinde hayvan beslenirmi ..hayır...hayvan bu abi havlıyor işte...bak ilk bende havladı...ortalığı ayağa getirdi...bende hayvanın üzerine gittim..ok..

ama akıl yok hayvanda...ileride çok baş ağrısı yapacak...valla ilgi odağı o oldu...ben yalan oldum...e popülariteyi seven ben bu durumu tabi sevmedim...her yerde o it vardı ya...kabus gibi...kıskandım itoğlu iti...

neyse boşver buraklarıda artık herşeye rağmen sevicez artık...napalım...

hadi öptüm seni ...bu kadar dedikodu yeter...

abi hayvan çok büyük sorumluluk inan buna...çok zor hayvan beslemek...
    Mont gerçekten çok güzel, ben ilk gördüğüm an almaya karar vermiştim, güle güle kullan kardeş

Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam zaman bol galiba,bakıyorum bayağı bir tadını çıkarmışsınız.
    Güzel ve kıymetli fotolar,haftaya bir de English Pub gezisi yaparsınız artık
    İhtiyar Bey, Pub gezileri fotolarını eklemiyorum çocuklar imrenmesin diye. Şey için söylüyorum, hani bizim orada Ale yok ya, bitaraflarına bişiy olmasın sonra

Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu karelerde sanki bir mesaj var
    Buradaki meşaj Aye Kardeş, Greyt Biriteyne gelirken herşeyi göze almanız gerekiyor, adamı ikinci kez sünnet edebilirler
    Pıçak atma şovu yaavv, hani sakat bir yere gelmesin diye (Gerçi adam o pıçaa hiç atmıyor ama, yandan bir herif saplıyor, hedef tahtasındaki gariban bunu nerden bilsin
    Poturdak

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Muzaffer,

Motor kullanmak nasip oldumu.

Hatırlatayım dedim. Eski modellerde vites sağda, fren soldaymış.

Aman dikkatli ol
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Motosikleti
    Alıntı ennginn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzaffer,

Motor kullanmak nasip oldumu.

Hatırlatayım dedim. Eski modellerde vites sağda, fren soldaymış.

Aman dikkatli ol
    Abiciğim sağolasın, arkadaşlar gösterdiler. Önüme düştü bir arkadaş ben de peşinden Dylan ile gittim. Yaklaşık 10 km sürdük. Ama bildiğin gibi değil, döner kavşaklar bir kabus, bizlerin düşüncelerimizi bir noktaya odaklamamamız gerekiryorya, kavşaklarda imkansızlaşıyor. Bir anlık hata bile ne kadar tehlikeli ise motor sürücüleri için burada risk 10 kat artıyor. Arkadaşı adım adım takip etmesem neredeyse imkansız olacaktı. Birazcık alıştıma ama, benim tavsiyem burada araba kullanmaya alışıp, yön kavramını Düşünmeyecek kadar tecrübe etmeden motora binemem diyorum. O gün fotoğraf çekemedim ama önümüzdeki hafta sonu umarım bol fotoğraf çekebilirim. Ama tekrarlarsam, ya allah atlayıp motora öğrenilebilecek bir şey değil benim için abi
    Poturdak

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Abooooow,gördünmü Gıraliçenin yaptığını,aldı bizim Muzoyu alıştırdı soldan gitmeye,şimdi okyanuslar fatihim memlekete dönünce aristokratlar soldan gider dermi der,biz nasıl alıştıracaz sağdan gitmeyi lodos balığı gibi olacak yahu
    Herkes birgün MT'li olacaktır.

Şeyh Şamil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ''denizcimuzaffer'' kardeş; pruvan nete olsun !..
    Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..Ne elbiseler gördüm içinde insan yok..

Motosikleti
    Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''denizcimuzaffer'' kardeş; pruvan nete olsun !..
    Selametle sana da Şeyh Şamil arkadaş

Pruvan neta, rüzgarın denizin kolayına olsun
    Poturdak

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)