Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bodrum MT Bakım ve kısa bir gezi (13 Ocak 08)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Alıntı yorgun 48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Bodrum MT..........
    Öncelikle yeni sayfanız hayırlı olsun. Güzel bir gezi yapmışsınız resimleri görünce imrendim. Harley ergün , Mes ve Ayça gezilerinizi burdan takip etmeye devam inşallah Marmaris MT de bir gün toplanırsa buluşur yine eski günlerden yad ederiz. Selamlar ve sevgiler.........
    selam Yorgun kardeşimiz...şükür kavuşturana.Malum kış gelince böyle oluyor.Bu soğukta Marmaris yolu çekilmiyor,biz de şimdilik burada bizbize takılıyoruz.Kısmetse nisan gibi asıl gezilere başlarız hepbirlikte...sevgiyle kal.Görüşmek dileklerimizle
    Motosiklet aşkına

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Var!!
    fotoğraflar çok güzel mes.Güneşli pazar gününü çok güzel değerlendirmişsiniz..Bir hafta önce bende bodrum-kızılağaç-yalıçiftlik-mumcular-güvercinlik-torba veee bodruma dönüş gezisi yapmıştım.Havalar çok gzel gitmişti yaklaşık 120 km gitmişimkeşke ben de çekip koysaydım fotolarıbi dahaki sefere..
    Dediğin gibi bu güzel tarafı.Yolların hali pek de iç açısı değil.inşaat sezonu dolayısıyla kamyon çok fazla ve bizler için büyük risk oluşturuyorBen Yalıkavak'ta oturuyorum ve yollar toz duman
    fotolar için teşekkr ederiz mes
    Я £ ﮎ ﮎ Λ ∑

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Alıntı Thelovingone48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoğraflar çok güzel mes.Güneşli pazar gününü çok güzel değerlendirmişsiniz..Bir hafta önce bende bodrum-kızılağaç-yalıçiftlik-mumcular-güvercinlik-torba veee bodruma dönüş gezisi yapmıştım.Havalar çok gzel gitmişti yaklaşık 120 km gitmişimkeşke ben de çekip koysaydım fotolarıbi dahaki sefere..
    Dediğin gibi bu güzel tarafı.Yolların hali pek de iç açısı değil.inşaat sezonu dolayısıyla kamyon çok fazla ve bizler için büyük risk oluşturuyorBen Yalıkavak'ta oturuyorum ve yollar toz duman
    fotolar için teşekkr ederiz mes
    merhaba,olanaklarımız içinde foto koymaya gayret edelim.Burası fotolarla daha bir güzel oluyor.Görüşmek tanışmak dileğiyle
    Motosiklet aşkına

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)