Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Travertenler Bolu Akkayalar resimler

Motovento
    REKLAM ALANI
    ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Pazar günü 10:30 da yola çıktım düzcede Ali hocamla buluştuk. Eve döndügümde saat gece 10:30 ve pekbi duraklamada yapmadık hep motor üstündeydik, 350 km kadar yol yaptık. Ve gidecegimiz yer düzceden 45 dakkalık yoldaymış yani baya bi uzatmışık yolu. Kardeşim isimmi kalmadı insan aynı ile baglı iki köye aynı ismi verirmi.
    Neyse işte yolun hikayesi, düzcede önce benim delinen depoyla ugraştı ali hocam dolu depoyu nereye boşaltıcaz derken sagolsunlar akşamcı amcamlar bayabi skol birası içmiş (efes içseler yandık yani).düzceden samandere yoluna girdik, bayılırım o yola hele şimdi başka güzel sonbaharın renkleri dereler, şimşirlikte mola verdik daha önce sezai hocamın götürdügü güzel bir tesis var sagolsun sahibi çay ikram etti bize, çıkarkende gidemezsiniz yol kötü dedi ama bir deneyelim dedik, vurduk kendimizi daga araziye evet biraz kaygandı ama güzeldi, abanta kadar araziden gittik, abanttan hızlı bir şekilde geçip aşagıya indik çepni köyünü bulduk, ama ne traverten var ne akmina, sorduk bakkala megersem boluya yakın bi çepni köyü daha varmış oradaymış. neyse oldu artık mudurnuya ugrayamadık o oldu, gene asfalttan hızlıca gidip bulduk travertenleri, kaynagından akmina maden suyu içtik boş midelere, Ali hocam beleş bulunca abarttı biraz dur boş mideye dokunur dedimsede dinlemedi. Tesis hala yapılıyor yaza çok güzel olur herhal büyük bide havuz var maden suyunda yüzüyorsunuz. Oradan bolu yemek faslı ve dönüş, bolu geçidine gelmeden yagmur başladı, giyindik kuşamlarımızı Ali hocam yeni aldıgı tulumu test edip onayladı. Yagmur altında bolu geçidini geçip düzceye geldik kazık bi çay faslından sonra ayrıldık. Güzel ve hızlı bir geziydi.

Yaşa ve Yaşat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    daha alamadı
    güzel keşke sorun da olmasaydı ama o da işin cilvesi herhalde
    SevCan'ı Gönülden...:wiinkk:

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    sarı yapraklı fotolar çok süper olamuş elinize motorunuza saglık
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ÇoK GüzeL TeŞeKKüRLeR
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel arkadaşlar.sagolun
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Valla Abi Bi daha gelipde Haber vermezsen Ec Festivalinde Seni Yakalayıp Motorunu Alacam Elinden...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    güzel gezi olmuş tekerinize sağlık

yine bekleriz
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    güzel ve sanırım bol maceralı bi gezi olmuşş. bi sorum var o mct nin ön tekerleri orjinal mi,,?? yoksa caracal dan trtqansfer mi yaptınız??
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Hocam yorumlar için herkese teşekkürler. Paylaşınca herşey daha güzel.

myheart
    Valla Abi Bi daha gelipde Haber vermezsen Ec Festivalinde Seni Yakalayıp Motorunu Alacam Elinden...
    Valla hocam bolu da bi yemek yiyip gittik hemen. iletişim bilgileride olmayınca. ama yollarda oldukça elbet birgün karşılaşırız.

marwel114
    güzel gezi olmuş tekerinize sağlık

yine bekleriz
    Geliriz hocam yeterki allah saglık ve yol versin ve çagıran dostlar olsun.

bi sorum var o mct nin ön tekerleri orjinal mi,,?? yoksa caracal dan trtqansfer mi yaptınız??
    Hocam üzdün beni Jinlun o Jinlunum benim bitanem.
    Yaşa ve Yaşat

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    Alıntı ODUNCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yorumlar için herkese teşekkürler. Paylaşınca herşey daha güzel.

Valla hocam bolu da bi yemek yiyip gittik hemen. iletişim bilgileride olmayınca. ama yollarda oldukça elbet birgün karşılaşırız.

Geliriz hocam yeterki allah saglık ve yol versin ve çagıran dostlar olsun.

Hocam üzdün beni Jinlun o Jinlunum benim bitanem.
    valla caracal la aynı. ön jant ların deseni. de. o yü<den so5rduydum
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)