Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yılın Son Güzel Hava Gezisi, Kaiser-Denizcimuzaffer-DylancıServet Ortak yapımı iftihr

Motovento
    REKLAM ALANI
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Sevgili arkadaşlar.
    Yılın son Güzel Hava Gezisini elbette kaçıramazdık, Dylancı Servet, ben ve denizcieylem ile sabah 8.30 da Maltepe Sahilden yola koyulduk. 1 saat sonra Yuvacık barajında idik. Vstromcu Kaiser dostumun grubu biraz geç çıkınca biz de oturduk dere başında mükellef kahvaltıya. Ardından toplaştık nihayetinde ve yayla yoluna vurduk. Ekip süperdi, hepsine teşekkürler ederiz. Deağ yolunda rampalar ve mıcırlı taşlık yollar 30 derece eğime başlayınca benim motor debriyajından ağlamaya başladı. Az bekleyip devam edelim dedim ama etrafta Domuz tehlikesi vardı, tırıs geri döndük. Aslında bir 10 km daha sürebilseydik yaylanın ortasında bulacaktık kendimizi.
    Geziye katılan tüm dostlara, özellikle Kaiser Arkadaşımın organizasyonuna, yeni tanıştığımız arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunarım. Hep beraber kafamızı dağıttık geldik. Haa Dylan almak isteyen olursa Servet arkadaş her türlü yardımcı olur, çünki İstanbul un bütün Dylan ları ondan sorulur

Toplam 300 km ye yakın yol yaptık, otobanda gazladık, dağ yollarında Cross çalıştık, zevkli bir yorgunluk ile döndük.
    Herkese kazasız belasız sürüşler nice geziler dilerim

Karaaslan Alabalık Tesislerinin önündeyiz, sabah ayazı ile biraz üşümüşüz.

Dylancı Servet ve Bendeniz

Busalıncaklar ile geçen gezimizde hanımları 10 metre havalara dereye doğru çok sallamıştık ama kurtulmak için yetmedi

denizcieylem her gittiğimiz gezide muhakkak bir köpüş bulur, o mu köpekleri bulur köpekler mi o nu daha çözemedim ama...

Vstromcu ekibi beklerken şahane bir kahvaltı, hele kaşarlı ekmekler inanılmaz güzeldi, denizcieylem yanan sobanın üzerinde daha da bir gevretti onları....

Kazlar ve ördekler çok şirinlerdi, saflık yapıp doyurmaya çalıştık onları. Kaz hiç doyarmı abii

Fazla yaklaşıp bir de ekmek vermeyince Tıslamaya başladılar bir de

Vstrom ekibi de geldi...

Dağ yolları ve Dylanı ile Servet, keçi gibi maşallah

Tırmanmaya devaaaammm...

Orman Denetleme Kulübesinde Mola verdik.

Ateş bulunca karıştırmak gerekir muhakkak...

İşte Vstrom Efsanesiiiii...

Dağ Yolları aksiyonundan sonra mükellef bir yemekteyiz. Menü: kaşarlı mantar, kaşarlı kiremitte alabalık, kiremitte kavurma (kaşarlı kaşarsız), çoban salata, ev yapımı ayran, kiremitte köfteee,

Karnımız doydu, vaktimiz tamam oldu ve gezimizin dönüş yolculuğu hazırlıkları başladı.

Güzel bir gezinin ardından keyifli gülümsemeler kaldı yüzümüzde.

Poturdak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Süper olmuş, özellikle salıncağa ve amaca özel yapılmış olmasına bayıldım.

Evlendikten üç ay sonra aynı geziye çıkmayı planlıyorum.

Motosikleti
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper olmuş, özellikle salıncağa ve amaca özel yapılmış olmasına bayıldım.

Evlendikten üç ay sonra aynı geziye çıkmayı planlıyorum.
    Abim üç ay erken, bizim gibi 10 yılı doldurunca artıkın salıncaklardan medet ummaya başlıyon az sabret
    Poturdak

wildwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 150 chopper
    Güzel bir gezi olmuş,yemekler lezzetli görünüyor hııııı biri kaşarlı mantarmı dedi kazasız belasız geziler diliyorum.
    [COLOR="Green"][B][I]Gecelerin Gecesi Dolunayli_Gecem
    Çıktığı ini bilmeyen,kaç asırlık kini bilmez.Soyunu,dinini bilmeyen,gün gelir haddini bilmez.[/I][/B][/COLOR]

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    muzaffer abi yine yapmışın valla,sende birde enduro olsa eve gelmezsin herhalde
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Harika bi gezi olmuş Muzaffer tebrik ederim..
    Kaiser(Önder)le zaten gişeler opette karşılaştık..
    Bu arada gözlerim Eyleme takıldı durdu fotolarda, özlemişim bi hayli

Motosikleti
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika bi gezi olmuş Muzaffer tebrik ederim..
    Kaiser(Önder)le zaten gişeler opette karşılaştık..
    Bu arada gözlerim Eyleme takıldı durdu fotolarda, özlemişim bi hayli
    Ablam yeni motoruda çektin, senide bekliyoz gezilere ona göre

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muzaffer abi yine yapmışın valla,sende birde enduro olsa eve gelmezsin herhalde
    heheh, benim denizciforesight zati en kral endurocu abisi

Alıntı wildwolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş,yemekler lezzetli görünüyor hııııı biri kaşarlı mantarmı dedi kazasız belasız geziler diliyorum.
    Teşekkürler arkadaş, yemekler inanılmazdı, ama esas bu son geziyi kaçırmamak iyi oldu
    Poturdak

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Muzo yandın sen,kendine engin denizlerde yer beğen yada o kiremitlerdeki neler
    varsa hepsinden istiyorum + kuru fasulye-pilav
    Herkes birgün MT'li olacaktır.

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    yine yapmışsınız yapacağınızı güzel gezi olmuş servet abi dylana yakışanı yapıyorsun yola devamm

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    her zamanki gibi çok güzel bi gezi olmuş
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    Alıntı ihsanhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzo yandın sen,kendine engin denizlerde yer beğen yada o kiremitlerdeki neler
    varsa hepsinden istiyorum + kuru fasulye-pilav
    Hakan abi yemin ederim bak, tam tesise vardık, denizcieylem dediki: ''İhsan Abiyi aradın da niye gelemedi hayret'' O an hakkatten kalakaldım, gezimizi en kaçırmayacak kişiye haber etmemişim yaavv Çok üzüldüm sonra vallah, ama söz, sana hepsinden çifter çifter abim

Alıntı koray gfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine yapmışsınız yapacağınızı güzel gezi olmuş servet abi dylana yakışanı yapıyorsun yola devamm
    Günün yıldızı Dylandı abi ben bhaşka şey demem

Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her zamanki gibi çok güzel bi gezi olmuş
    Yaavv Tarkan Kardeşim, seni ne zaman aramızda göreceğiz, vallah dert5 oldun içime hee
    Poturdak

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Güzel gezi tebrikler...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi tebrikler...
    Teşekkürler Alp Tunay, buralara yolun düşse de beraber gezinsek
    Poturdak

muzaffer abi güzel gezi olmuş ama böle geziler sık cıkmayın kilo falan alcanız yoksa o ne biçim kahvaltı sofrası o ne biçim yemek sofrası. afrika da da aclar var yazıktır günahtır yahuuu... benim ki kedi misali ulaşamadıgı ciğere pişşşt der hesabı....bütün gezileriniz yemek agırlıklı zaten fona motosiklet resmi koyuyonuz
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Muzafferim herşey çok güzel de havanın güneşli olmasına rağmen donmuşsunuz gibi baksana kimseler montunu çıkarmamış Keşke biz de gelebilseymişiz artık bir dahaki sefere umarım yakında güneşli günler olur yeniden. Bu dylan ı da anlamış değilim nasıl yani vstormcular geçemedi mi? Tamam ufak ve kıvraktır dağ yollarında ama senin foresight nasıl baş edemez Herşey için teşekkürler yemiş kadar olduk Bende vstorm alacam bu gidişle
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

Motosikleti
    Alıntı cartman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muzaffer abi güzel gezi olmuş ama böle geziler sık cıkmayın kilo falan alcanız yoksa o ne biçim kahvaltı sofrası o ne biçim yemek sofrası. afrika da da aclar var yazıktır günahtır yahuuu... benim ki kedi misali ulaşamadıgı ciğere pişşşt der hesabı....bütün gezileriniz yemek agırlıklı zaten fona motosiklet resmi koyuyonuz
    Heheheh, yavv motor sürerken foto çekme işini hala çözemedik, o zaman söz daha güzel olacak, ama yimer fotolarından vazgeçilmeyecek

Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzafferim herşey çok güzel de havanın güneşli olmasına rağmen donmuşsunuz gibi baksana kimseler montunu çıkarmamış Keşke biz de gelebilseymişiz artık bir dahaki sefere umarım yakında güneşli günler olur yeniden. Bu dylan ı da anlamış değilim nasıl yani vstormcular geçemedi mi? Tamam ufak ve kıvraktır dağ yollarında ama senin foresight nasıl baş edemez Herşey için teşekkürler yemiş kadar olduk Bende vstorm alacam bu gidişle
    Abim sağolasın, sizi çok aradık yanımızda, denizcieylem hayıflanıp durdu vallah
    Dylan konusu bir acaip zaten. Benim Motorun bakımı geçmişti, biraz kondisyonu düşüktü ama Servet'inde bakımı geçmişti. TEM de beraber son gaz gittik yan yana, ama dağda rakipsizdi diyebilirim
    Poturdak

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Muzaffer abi gazınıza, freninize, lastiklerinizin yol tutuşuna sağlık. Benim başka biryere sözüm vardı malesef gelemedim. Yoksa servet patronumu yanlız bırakmazdım yüksek cc ler arasında. Bu arada 6. fotoğraftaki kumanda yere düştümü onu çok merak ediyorum. Lütfen merakımı gideriniz..... Buradan Dylan Takımını en iyi şekilde temsil eden servet patronuma sevgilerimi gönderiyorum. . Başarılarının devamını diliyorum. Ne motor yaaaaaa
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    Alıntı -BSI- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzaffer abi gazınıza, freninize, lastiklerinizin yol tutuşuna sağlık. Benim başka biryere sözüm vardı malesef gelemedim. Yoksa servet patronumu yanlız bırakmazdım yüksek cc ler arasında. Bu arada 6. fotoğraftaki kumanda yere düştümü onu çok merak ediyorum. Lütfen merakımı gideriniz..... Buradan Dylan Takımını en iyi şekilde temsil eden servet patronuma sevgilerimi gönderiyorum. . Başarılarının devamını diliyorum. Ne motor yaaaaaa
    Gumanda düşmedi BSI kardeşim
    Vallah bir Dylancı daha olaydı aramızda, Servetin performansının tesadüf olmadığı daha iyi anlaşılabilirdi
    Poturdak

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Vallah bir Dylancı daha olaydı aramızda, Servetin performansının tesadüf olmadığı daha iyi anlaşılabilirdi
    Muzaffer abi o Dylancı ben olsaydım onun performansının nekadar düşük olduğunu görürdünüz. servet patronum hafiften ağırdırdaaa. aramızda yaklaşık bir 20 kg olduğundan dolayı o biraz ağır kalmıştır yanınızda Şu 6. fotoya bir daha baktımdaaaaa balın göbeeeğne bir ada misali yerleştirilmiş kaymak fikrini nobele aday olarak göstermeyi teklif ediyorum.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bugün burda yarın şurda ertesi gün kimbilir nerde
    Motosikleti
    33 ACJ 92 ve 33 R 2170
    güzel gezi olmuş .motoru mu yaktınız naptınız birde şu saçı uzun arkadaş çok tehlikeli poz veriyor...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)